Νέα

Τι έχετε κάνει για να έχετε σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 287
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.101
Πόντοι
10.411
μονο σε μενα ριχνουν :confused:
:2funny:

08Y1qK.gif
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
ειχα στειλει sms σε μια συγχωριανη μου.......... θες να γαμηθουμε? και αυτη με σιχτιρισε....... τραβα να γαμηθεις μονος σου.... παλια βεβαια, τωρα δε μου κραταει κακια, φιλιομαστε μαγουλακι οταν βλεπομαστε. αλλα δε μου καθετε με τιποτα. σε μια αλλη της κολλουσα και νομιζε οτι θα καναμε σχεση και φυσικα μου εκατσε. αλλα επειδη και γω ειχα σχεση τοτε της τον εβαλα για λιγο, και μετα της ειπα να φυγουμε γιατι ενιωσα τυψεις. πλεον δεν ασχολουμαι ουτε κυνηγαω, μπορω να καταλαβω απτην αρχη αν η αλλη γουσταρει. δε ζαλιζω αρχιδια ουτε γινομαι ενοχλητικος οπως μερικοι....
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.048
Κριτικές
9
Like
12.995
Πόντοι
3.836
είχα τραγουδήσει το 'I love you baby' σε καραόκε - φύγαν μέχρι και οι κατσαρίδες απο την τουαλέτα. Ευτυχώς η Ρωσίδα τουρίστρια εκτίμησε τη θυσία όταν ένα δίωρο αργότερα στηνόταν στα τέσσερα. Γιατί την αχαριστία ρε παιδιά δε τη μπορώ με τίποτα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
ειχα στειλει sms σε μια συγχωριανη μου.......... θες να γαμηθουμε? και αυτη με σιχτιρισε....... τραβα να γαμηθεις μονος σου.... παλια βεβαια, τωρα δε μου κραταει κακια, φιλιομαστε μαγουλακι οταν βλεπομαστε. αλλα δε μου καθετε με τιποτα. σε μια αλλη της κολλουσα και νομιζε οτι θα καναμε σχεση και φυσικα μου εκατσε. αλλα επειδη και γω ειχα σχεση τοτε της τον εβαλα για λιγο, και μετα της ειπα να φυγουμε γιατι ενιωσα τυψεις. πλεον δεν ασχολουμαι ουτε κυνηγαω, μπορω να καταλαβω απτην αρχη αν η αλλη γουσταρει. δε ζαλιζω αρχιδια ουτε γινομαι ενοχλητικος οπως μερικοι....
Ποσων χρονων οταν εγινε η φαση με ρην συγχωριανη σου;Αν ησασταν γυρω στα 20 φυσικα και δεν θα ασχοληθηκε...ηθελε να ανοιξει τα φτερα της μακρυα απο το χωριο...τωρα ισως εισαι πιο τυχερος.Αν την δεις ξαναθεσε το θεμα?
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Ποσων χρονων οταν εγινε η φαση με ρην συγχωριανη σου;Αν ησασταν γυρω στα 20 φυσικα και δεν θα ασχοληθηκε...ηθελε να ανοιξει τα φτερα της μακρυα απο το χωριο...τωρα ισως εισαι πιο τυχερος.Αν την δεις ξαναθεσε το θεμα?
οταν ερχετε καλοκαιρι, δουλευει σε μια καφετερια του χωριου. εχω κατσει μαζι της την ωρα που δουλευει, εχουμε μιλησει και εχω βγαλει το συμπερασμα οτι δε μου καθετε....
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
οταν ερχετε καλοκαιρι, δουλευει σε μια καφετερια του χωριου. εχω κατσει μαζι της την ωρα που δουλευει, εχουμε μιλησει και εχω βγαλει το συμπερασμα οτι δε μου καθετε....
Τυπε ισως επειδη ησουν φτωχος εργατης… :undecided:
Για ξαναδοκιμασε τωρα που δεν εισαι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Εχει αλλον η εχει αποσυρθει απο το αθλημα;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
ειχα στειλει sms σε μια συγχωριανη μου.......... θες να γαμηθουμε? και αυτη με σιχτιρισε....... τραβα να γαμηθεις μονος σου.... παλια βεβαια, τωρα δε μου κραταει κακια, φιλιομαστε μαγουλακι οταν βλεπομαστε. αλλα δε μου καθετε με τιποτα. σε μια αλλη της κολλουσα και νομιζε οτι θα καναμε σχεση και φυσικα μου εκατσε. αλλα επειδη και γω ειχα σχεση τοτε της τον εβαλα για λιγο, και μετα της ειπα να φυγουμε γιατι ενιωσα τυψεις. πλεον δεν ασχολουμαι ουτε κυνηγαω, μπορω να καταλαβω απτην αρχη αν η αλλη γουσταρει. δε ζαλιζω αρχιδια ουτε γινομαι ενοχλητικος οπως μερικοι....
ειχα στειλει sms σε μια συγχωριανη μου.......... θες να γαμηθουμε? και αυτη με σιχτιρισε....... τραβα να γαμηθεις μονος σου.... παλια βεβαια, τωρα δε μου κραταει κακια, φιλιομαστε μαγουλακι οταν βλεπομαστε. αλλα δε μου καθετε με τιποτα. σε μια αλλη της κολλουσα και νομιζε οτι θα καναμε σχεση και φυσικα μου εκατσε. αλλα επειδη και γω ειχα σχεση τοτε της τον εβαλα για λιγο, και μετα της ειπα να φυγουμε γιατι ενιωσα τυψεις. πλεον δεν ασχολουμαι ουτε κυνηγαω, μπορω να καταλαβω απτην αρχη αν η αλλη γουσταρει. δε ζαλιζω αρχιδια ουτε γινομαι ενοχλητικος οπως μερικοι....
Αλλαξες φωτογραφια στο προφιλ σου που δεν ραιριαζει με την συναγωνιστικη σου προσωνυμια....προτιμουσα την προηγουμενη.?
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Λίγο χαζός ο τίτλος αλλά το νόημα το καταλάβατε....
Σίγουρα κάποια στιγμή στην ζωή σας γνωρίσατε τον άνθρωπο που επιθυμούσατε πολύ να κάνετε σεξ μαζί της/του.
Τι τρέλα κάνατε να έχετε πρόσβαση στο σεξ με συγκεκριμένο άτομο ή και γενικά;

Εγώ είχα πληρώσει αεροπορικά εισιτήρια με αυθημερόν επιστροφή για να κάνω 1-2 ώρες σεξ.
Βέβαια είχα κάνει και άλλα παλαβά, όπως η εγγραφή στο συγκεκριμένο σάιτ. Παραλίγο να πληρώσω άντρα συνοδό αλλά το μετάνιωσα γιατί δεν υπήρχαν επιλογές και ήταν αλβανικής καταγωγής. Μπορεί να είναι συνηθισμένο για άντρες να πληρώνουν για σεξ, για μια γυναίκα νέα που βλέπεται είναι κάτι εκτός ορίων. Συνήθως μας πληρώνετε.
δεν εχω κανει ακόμα αλλά για πάρτι σου την ποιο μεγάλη τρελά , :tooth:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
εχω κατσει μονος σε νησι πιτσιρικας για μια γερμανιδα που μου γυαλισε την 1 μερα που πηγα...οι φιλοι μου ειχαν παει νωριτερα και ειχαν αποφασισει να πανε αλλου...η ειχαν φαει τα λεφτα τους....
τελικα νοικιασα αλλου κ την πετυχα επομενο βραδυ στο ιδιο μπαρ...
---
μεγαλυτερη μαλακια.....εχω κανει υπομονη εκει που δεν πρεπει 1-2 φορες και κοιτωντας πισω ασχετα το αποτελεσμα δεν θα το ξαναεκανα....ξινο γαμησι
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Αλλαξες φωτογραφια στο προφιλ σου που δεν ραιριαζει με την συναγωνιστικη σου προσωνυμια....προτιμουσα την προηγουμενη.?
εκανα αιτημα στον αντμινιστρατορα για αλλαγη νικ νειμ αλλα τζιφος μεχρι τωρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε ισως επειδη ησουν φτωχος εργατης… :undecided:
Για ξαναδοκιμασε τωρα που δεν εισαι
δεν ημουν εργατης τοτε λυκειο πηγαινα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
εκανα αιτημα στον αντμινιστρατορα για αλλαγη νικ νειμ αλλα τζιφος μεχρι τωρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δεν ημουν εργατης τοτε λυκειο πηγαινα
Για αυτο σε εφτυσε..."στο χωριο θα γαμιςμαι;Χαθηκαν οι πολεις;" Ενω τωρα εχεις προοπτικες...ξαναθεσε το θεμα.Μπορει να παει καλα το θεμα.Δοκιμασε...με την ευχη μου.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
είχα τραγουδήσει το 'I love you baby' σε καραόκε - φύγαν μέχρι και οι κατσαρίδες απο την τουαλέτα. Ευτυχώς η Ρωσίδα τουρίστρια εκτίμησε τη θυσία όταν ένα δίωρο αργότερα στηνόταν στα τέσσερα. Γιατί την αχαριστία ρε παιδιά δε τη μπορώ με τίποτα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom