Νέα

Τι έχετε κάνει για να έχετε σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 287
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Λίγο χαζός ο τίτλος αλλά το νόημα το καταλάβατε....
Σίγουρα κάποια στιγμή στην ζωή σας γνωρίσατε τον άνθρωπο που επιθυμούσατε πολύ να κάνετε σεξ μαζί της/του.
Τι τρέλα κάνατε να έχετε πρόσβαση στο σεξ με συγκεκριμένο άτομο ή και γενικά;
Εγώ είχα πληρώσει αεροπορικά εισιτήρια με αυθημερόν επιστροφή για να κάνω 1-2 ώρες σεξ.
Βέβαια είχα κάνει και άλλα παλαβά, όπως η εγγραφή στο συγκεκριμένο σάιτ. Παραλίγο να πληρώσω άντρα συνοδό αλλά το μετάνιωσα γιατί δεν υπήρχαν επιλογές και ήταν αλβανικής καταγωγής. Μπορεί να είναι συνηθισμένο για άντρες να πληρώνουν για σεξ, για μια γυναίκα νέα που βλέπεται είναι κάτι εκτός ορίων. Συνήθως μας πληρώνετε.

*Εγώ είχα πληρώσει αεροπορικά εισιτήρια με αυθημερόν επιστροφή για να κάνω 1-2 ώρες σεξ.
ΔΕΝ αναφέρεις πουθενά όμως κάτι πολύ σημαντικό.. πόσο καιρό είχες να γαμήσεις;;;; ?
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456

Mantw εισαι τοσο καυλιαρα οσο αυτα που γραφεις?? :tooth:

 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
είχα τραγουδήσει το 'I love you baby' σε καραόκε - φύγαν μέχρι και οι κατσαρίδες απο την τουαλέτα. Ευτυχώς η Ρωσίδα τουρίστρια εκτίμησε τη θυσία όταν ένα δίωρο αργότερα στηνόταν στα τέσσερα. Γιατί την αχαριστία ρε παιδιά δε τη μπορώ με τίποτα.
γιγαντας απλα...τιτανοτεραστιος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Παραλίγο να πληρώσω άντρα συνοδό αλλά το μετάνιωσα γιατί δεν υπήρχαν επιλογές και ήταν αλβανικής καταγωγής. Μπορεί να είναι συνηθισμένο για άντρες να πληρώνουν για σεξ, για μια γυναίκα νέα που βλέπεται είναι κάτι εκτός ορίων.


Μπορεί να βλέπεσαι, αλλά χρυσό μου, δεν διαβάζεσαι. Καθόλου. Κάνε κάτι..
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
39 γυμνασμένος, μελίσσι μάτια , κάστανα μαλλιά ύψος 1,74 και πεος 15,5cm
Τύπε μου μας μπέρδεψες τώρα. Τι χρώμα είναι το μελλίσι; Γιατί εγώ τα μελίσσια τα βλέπω βαμμένα και άσπρα και μπλε και κόκκινα και κίτρινα και πράσινα και δε συμμαζεύεται.
Και επίσης δεν αναφέρεις το πλέον σημαντικό. Πόσες εκτονώσεις στην ώρα; CIM; COB; COF; CEO; CFO;
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Έχεις κάνει σε καρότσα αγροτικού;;;; ?
Στην καμπίνα του τρακτέρ, στο αεροπλάνο, τρένο, λεωφορείο....
Μου είχαν προτείνει στην νεκροφόρα αλλά το θεώρησα κακο σημάδι
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
*Εγώ είχα πληρώσει αεροπορικά εισιτήρια με αυθημερόν επιστροφή για να κάνω 1-2 ώρες σεξ.
ΔΕΝ αναφέρεις πουθενά όμως κάτι πολύ σημαντικό.. πόσο καιρό είχες να γαμήσεις;;;; ?
τυπε με τα ιδια λεφτα θα γαμαγε κ σε στουντιο μονο τα αεροπορικα βαλεις κατω...γιατι του την λες??
μαλλον κολλησε με καποια συγκεκριμενα...
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216

Mantw εισαι τοσο καυλιαρα οσο αυτα που γραφεις?? :tooth:


Δε φτουράνε, μην αναλώνεσαι...
Το μόνο που μετράει είναι το αγροτικό με τα σανά που πηγαινοέρχεται ο βιτάμας πάτρα-αθήνα στα λοκ ντάουν.
Για να το λες κάτι παραπάνω θα ξέρεις
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.048
Κριτικές
9
Like
12.995
Πόντοι
3.836
Στην καμπίνα του τρακτέρ, στο αεροπλάνο, τρένο, λεωφορείο....
Μου είχαν προτείνει στην νεκροφόρα αλλά το θεώρησα κακο σημάδι
για πλεούμενα δεν είπες κάτι, σε πειράζει η θάλασσα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.533
Πόντοι
2.356
η απαντηση για ολους τους αντρες στην ερωτηση τι εχετε κανει για να κανετε σεξ ειναι μια: ΠΛΗΡΩΣΑ
τωρα αν πληρωσε σε ειδος, σε χρημα, σε χρονο, σε συναισθηματα ο συνδυασμος ειναι το μονο που αλλαζει... ακομα και οι "αλφα" πληρωνουν καλυπτοντας τη γυναικεια ματαιοδοξια

οι μονοι που δε πληρωνουν ειναι οι βιαστες αλλα τους ερχεται αναδρομικα μετα η πληρωμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom