Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
σεβαστή η γνώμη σου εμένα όμως δεν με ικανοποιεί το θέαμα του Ολυμπιακού και πιστεύω ότι με τη δυναμική που έχει ο Ολυμπιακός (κόσμο γήπεδο και φυσικά έσοδα σε σχέση με τους άλλους στην Ελλάδα) έπρεπε να έχει φτιάξει πολύ καλύτερη όμαδα ανεξάρτητα από τα πρωταθλήματα και τα κυπελα

Αυτό σου το ποστ είναι κριτική  Και τουλαχιστον εγω συμφωνω στο ακεραιο. Με την ισοπεδωση διαφωνουμε οι περισσοτεροι εδω
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Αυτό σου το ποστ είναι κριτική   Και τουλαχιστον εγω συμφωνω στο ακεραιο. Με την ισοπεδωση διαφωνουμε οι περισσοτεροι εδω
σωστά να σημειώσουμε ότι τον πήρε ο Μαρινάκης με πολλά χρέη και έχει μπει μέσα τουλάχιστον 60 εκ. καθώς φαίνεται.. τι να κάνουμε όμως που πολλά λεφτά πήγαν στον κάλαθο?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.126
Πόντοι
5.006
και επειδη το λεει ο βαρουχας τι εγινε εδω γελαει ολη η ευρωπη και συ μου λες για το καραγκιοζη το βαρουχα μονο που ποσταρες για το βαρουχα φτανει η νοημοσυνη σου πορεψου με βαρουχα εσυ.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
σεβαστή η γνώμη σου εμένα όμως δεν με ικανοποιεί το θέαμα του Ολυμπιακού και πιστεύω ότι με τη δυναμική που έχει ο Ολυμπιακός (κόσμο γήπεδο και φυσικά έσοδα σε σχέση με τους άλλους στην Ελλάδα) έπρεπε να έχει φτιάξει πολύ καλύτερη όμαδα ανεξάρτητα από τα πρωταθλήματα και τα κυπελα
σεβαστή η γνώμη σου εμένα όμως δεν με ικανοποιεί το θέαμα του Ολυμπιακού και πιστεύω ότι με τη δυναμική που έχει ο Ολυμπιακός (κόσμο γήπεδο και φυσικά έσοδα σε σχέση με τους άλλους στην Ελλάδα) έπρεπε να έχει φτιάξει πολύ καλύτερη όμαδα ανεξάρτητα από τα πρωταθλήματα και τα κυπελα
συγγνωμη,τις προηγουμενες χρονιες δεν ειχε καλη ομαδα ο ολυμπιακος;ο φετινος σιγουρα δεν ειναι αυτος που θελουμε αλλα αυτο που λες δειχνει πολυ κοντη μνημη.εχεις παιξει στα ισια πολλα μεγαθηρια της ευρωπης ασχετα με το αποτελεσμα.ποσο καλυτερη θα μπορουσε να ειναι η ομαδα δηλαδη;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
σωστά να σημειώσουμε ότι τον πήρε ο Μαρινάκης με πολλά χρέη και έχει μπει μέσα τουλάχιστον 60 εκ. καθώς φαίνεται.. τι να κάνουμε όμως που πολλά λεφτά πήγαν στον κάλαθο?
Η διαφημιση την οποια εχουν καθημερινα ολοι οι προεδροι του ολυμπιακου δεν αναπληρωνεται
Ολοι μα ολοι οι προεδροι εχουν βγει κερδισμενοι τοσο οι ιδιοι οσο και οι επιχειρησεις τους
Ας αφησουν λοιπον τον Ολυμπιακο μας ησυχο
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.126
Πόντοι
5.006
Έχει φιλοδοξίες για καλύτερα από φέτος ο πρόεδρος και το δείχνει..
βρε μακαρι να παρει δυο σουπερ αμυντικους του χρονου αλλα το βλεπω χλωμο,ας παρει εναν πολυ καλο και με το μποτια το φετινο σαφως βελτιωμενο απο περσυ κατι θα γινει γιατι ο αλλος ο ντα κοστα ειναι τραγωδια..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
ο μποτια ειναι πολυ καλος αμυντικος..απλα ειναι αργος..με εναν γρηγορο διπλα του θα ειμαστε κομπλε...
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.730
Like
2.018
Πόντοι
456
βρε μακαρι να παρει δυο σουπερ αμυντικους του χρονου αλλα το βλεπω χλωμο,ας παρει εναν πολυ καλο και με το μποτια το φετινο σαφως βελτιωμενο απο περσυ κατι θα γινει γιατι ο αλλος ο ντα κοστα ειναι τραγωδια..

Παιδιά μην περιμένετε "σούπερ" και "πολύ καλούς", την ίδια ομάδα θα έχουμε και του χρόνου, τα οικονομικά που έβγαλαν αυτό το νόημα είχαν, μήνυμα οτι δεν μπορούμε παραπάνω ήταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom