Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά ρε, εσείς οι δυο δεν έχετε βαρεθεί να τσακώνεστε??? :think:



Αδερφέ εγώ δεν τσακώνομαι.Διάλογο κάνω.Άσχετα μετά που με βρίζουνε κ εγώ αφήνω ΠΑΝΤΑ αναπάντητους τους χαρακτηρισμούς κ τις ευχές που μου δίνουν.Οπότε ξεχώρισέ τα κ τα ξαναλέμε.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
χαχαχα φανταστικος τυπος ελπιζω βεβαια να κανει πλακα γιατι κατι τετοιο ουτε ο Κοκαλινος δεν τολμαει να πει απλα σιωπα και ευχεται να μην πιασει στην ΑΕΚ ο Παππας.
:)
To ξερω οτι ειμαι φανταστικος τυπος αλλα δυστηχως προτιμαω γυναικες
Οσο για τα υπολειματα που επεσαν απο το τραπεζι του Θρυλου και εσπευσε να τα φαει η αδεκαρα 44 λυσε μου την απορια αν φοβομασταν μην πιασει ο παπας γιατι να τον αφησει ελευθερο???
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Πόσο ........... είσαι τελικά!!!
Για πες μου ρε μεγαλε δεν εχω δικαιωμα να λεω την γνωμη μου για τον ριβαλντο και το ΚΑΘΕ ριβαλντο???
ναι ειναι μισθοφορος μηπως λεω ψεματα?
μηπως λεω κατι που δεν ειναι αληθεια?
δεν εφυγε για τα λεφτα?
δεν εδωσε συνεντευξη τυπου στην οποια ΕΚΛΕΓΕ γιατι φευγει απο τον Ολυμπιακο και το μονο πραγμα που ζητουσε ηταν ΛΕΦΤΑ ????
μηπως ΕΙΝΑΙ Ολυμπιακος ????
πες μου που ειπα ψεματα ρε μεγαλε?
Α και ******* εισαι ...... και μεγαλος μαλιστα.....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ω ρε μάνα μου τι βυζούμπες είναι αυτέ ορέ.Θα σου κάνει κάτι ντρίπλες ο Νέρι ανάμεσα στα βυζούμπια σου,μούρλια. :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid:
 

Συνημμένα

  • 852378.jpg
    852378.jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 18

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Τι γινεται ρε μαγκες ... κανα ονοματακι τιποτα σημερα....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μιλαμε για ΤΟ ΓΕΛΙΟ βγηκε ο ημιψιλος αφραγκος επενδυτης και ειπε τα παρακατω μαγικα λογια... Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ε μετα απο αυτο τι να πει κανεις????????
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ξέχασες το ''πομάκος'' ;)
Αστο μεγαλε δεν σωνεται με τιποτα
δεν εχω τι αλλο να πω με αφησε ΑΦΩΝΟ!!!! 11/07/07 βγηκε και ειπε οτι η αεκ ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ????
Τερμα ειναι θεος απαιχτος απιαστος
 

Επισκέπτης
Αστο μεγαλε δεν σωνεται με τιποτα
δεν εχω τι αλλο να πω με αφησε ΑΦΩΝΟ!!!! 11/07/07 βγηκε και ειπε οτι η αεκ ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ????
Τερμα ειναι θεος απαιχτος απιαστος
Τί να χρωστάει ρε φίλε,αφού δεν πλήρωσε ούτε ευρώ.Ας είναι καλά το ελληνικό κράτος και όλοι εμείς οι λακαμάδες που πληρώνουμε τα χρέη της ΑΕΚ44.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
η ΑΕΚ ομως δεν εφαγε τα λεφτά μιας ολόκληρης χώρας, βλέπε Κοσκωτοσαλλιαρέλης..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Τί να χρωστάει ρε φίλε,αφού δεν πλήρωσε ούτε ευρώ.Ας είναι καλά το ελληνικό κράτος και όλοι εμείς οι λακαμάδες που πληρώνουμε τα χρέη της ΑΕΚ44.
Τερμα ειναι ΘΕΟΣ ΗΛΙΟΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ το παληκαρι δεν παιζεται με ΤΙΠΟΤΑ !!!!! του εχουν χαρισει ΟΛΑ τα χρεη ακομα και δεδουλευμενα(!!!!) ποδοσφαιριστων δεν εχει βαλει ΔΕΚΑΡΑ απο δικα του λεφτα δεν εχει φτιαξει ομαδα (παρα με τα ψεματα) ακομα και αν την ξεκινησε χωρις χρεη(!!!) ειναι ΑΤΙΤΛΟΣ δεν κανει ακομα και φετος μεταγραφες μονο ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ παιχτων (συνηθως απο Ολυμπιακο) και βγαινει καλοκαιριατικα 11/07/07 να μας πει το μυθικο οτι ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΕΙ μιλαμε το παληκαρι τους εχει τρελανει στο δουλεμα!!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ποιοι είναι αυτοί; :think:
Τελειωσε μιλαμε ο παληκαρος ειναι ΘΕΟΣ αφου εχεις ντεμη δεν θελεις τιποτα !!!!!! ζηταω συγνωμη για οτι του εχω σουρει... ηταν πολυ λιγα και ποταπα μπροστα στην αξια αυτου  του αγοριου
 

Επισκέπτης
Ο Ντέμης 44 έχει από πίσω του ένα πλήθος δημοσιογράφων που τον στηρίζουν λες και είναι κανά σημαντικό πρόσωπο στα αθλητικά δρώμενα του τόπου μας.Άκουγα σήμερα στον sport-fm τον τεράστιο τσάτσο Ντεμογλύφτη Γιώργο Κοσμά να λέει ότι ο κόσμος της ΑΕΚ θα απολαύσει μπαλάρα που δεν έχει ξαναδεί,ότι θα οργιάζει η ΑΕΚ από το πλάι,ότι έχει πολλές λύσεις για την επίθεση,ότι ο Ενσαλίβα παίζει 15 θέσεις το ίδιο καλά,ότι ο Φερέρ κάνει τις καλύτερες προπονήσεις στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου,ότι,ότι,ότι....Ήθελα να 'ξερα σε ηλίθιους απευθύνονται;
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ο Ντέμης 44 έχει από πίσω του ένα πλήθος δημοσιογράφων που τον στηρίζουν λες και είναι κανά σημαντικό πρόσωπο στα αθλητικά δρώμενα του τόπου μας.Άκουγα σήμερα στον sport-fm τον τεράστιο τσάτσο Ντεμογλύφτη Γιώργο Κοσμά να λέει ότι ο κόσμος της ΑΕΚ θα απολαύσει μπαλάρα που δεν έχει ξαναδεί,ότι θα οργιάζει η ΑΕΚ από το πλάι,ότι έχει πολλές λύσεις για την επίθεση,ότι ο Ενσαλίβα παίζει 15 θέσεις το ίδιο καλά,ότι ο Φερέρ κάνει τις καλύτερες προπονήσεις στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου,ότι,ότι,ότι....Ήθελα να 'ξερα σε ηλίθιους απευθύνονται;
Ναι σε ηλιθιους ο ντεμης οντας αφραγκος εχει πιασει γερα το νοημα δηλαδη "οταν δεν εχεις λεφτα τι κανεις? αγοραζεις δημοσιογραφους κυριως και "φιλαθλους"στην συνεχεια .Εχει κανεις παρακολουθησει οτι στον sportfm οταν παιρνει καποιος τηλεφωνο να πει κατι εναντιον του ντεμη παιρνουν 10 τηλφωνηματα απο ¨"αγανακτισμενους" οπαδους του ντεμη?? εχει κανεις καταλαβει οτι ακομα και ο μπαμπης που δηλωνει "γαυρος" δεν αφηνει κανενα να μιλησει εναντιον του ντεμη ??? δεν μιλαω για καρπετοπουλο και σια
τα ηξερα ολα αυτα απλα σημερα καταλαβα το μεγεθος....

 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
οι ιδιοι δημοσιογραφοι βγαζουν προεδραρα ενα τυπο που δεν εχει βαλει ΦΡΑΓΚΟ ουτε εχει φερει παιχτες ουτε εχει παρει ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΙΤΛΟ και αχρηστο και λιγο τον κοκκαλη που παρα τα λαθη του εχει φερει και ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ αλλα στην τελικη εχει παρει 10 πρωταθληματα
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Nανε καλα ο Γκαγκατσης και η παραγκα εκανε πολλα καλα....
Φυσικά και να είναι καλά...ο Γκαγκάτσης είναι αυτός που σαν πρόεδρος της ΕΠΟ πήρε το Euro και την παράγκα ο ΠΑΟ την έχτισε....Ζλατάνος,Δέδες,Βουράκης....πρώτοι διδάξαντες....άσε και που στις εποχές μας σας βγάζουν πάντα δεύτερο-τρίτους ενώ θα έπρεπε...έκτοι και κάτω.....

Και ας μην λένε κάποιοι για Κοσκωτά και Σαλιαρέλη γιατί οι πρώτοι που κατάκλεβαν το κράτος ήταν μία ομάδα που έκανε μηδενικά συμβόλαια στους παίχτες της...για να μην πληρώνει φυσικά εφορία....

Και Αλέξανδρε...γιατί ασχολείσε με την ομάδα του Δημοσίου?Γιατί ασχολείσε με κατώτερες από εσένα ομάδες?Δεν έχει νόημα....
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Θα σας πω μια ιστορία για να θυμηθούν οι παλιοί και να μάθουν οι νέοι .....
Μια φορά κι ενα καιρο έπαιζαν στο  γήπεδο των κιτρίνων οι κίτρινοι και οι κόκκινοι ....
Στο 83' και ενώ το σκορ είναι 2-1 υπέρ των κοκκίνων έπεσε στον αγώνστικό χώρο ένα καπνογόνο από την Original θύρα των κιτρίνων....(ακόμα δεν ήταν γνωστή η μέθοδος του "πέστε κάτω")
Ο αγώνας διακόπτεται ....
Όλοι περίμενουν ότι η απόφαση θα ήταν να καταλογιστεί το παιχνίδι υπέρ των κοκκίνων και να πάρουν αυτοί τους βαθμους...
Η απόφαση όμως είναι να επαναληφθεί το παιχνίδι ......στη Ρόδο... με φιλάθλους !!!!
Πρώτη η Αθλητική δικαιοσύνη και μετα η διαιτησία ολοκληρώνουν το έργο ....
Οι κόκκινοι χάνουν 1-0 ...
Το πρωτάθλημα το παίρνουν τελικά οι πράσινοι ....
Όχι τότε δεν υπήρχαν καλύβες και παράγκες ....
Καληνύχτα σας .....
Μπόρω να σας γράφω μια ιστοριούλα κάθε μέρα ..... για τα 9 χρόνια της αγνότητας του Ελληνικού ποδοσφαίρου ....
Για παίκτες που αρπαζονταν στο αεροδρόμιο (Δημόπουλος Χ. Καλαντζης, Κωστής)
Για διαιτησίες απείρου κάλους ...ειδικά με μικρές ομάδες ...
Για Μπάκες, Μπίκες και άλλους ....
Για κουμπούρια προέδρων μέσα στο γήπεδο κ.α.
Αλλά θα χρειαστεί να άνοίξω ειδικό θέμα γι αυτό ....
Αν γουστάρετε βέβαια το κάνουμε ....
Ναι τον Μάη πάλι θα είναι ωραια με την κούπα στον Περαία !!!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom