Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Και λοιπόν τι με αυτό. Δεν έχουμε κανένα πρόβλημα με τα εθνικάκια.
Πάντως οι τελευταίοι που δικαιούνται να μιλούν για ειδικά για το πόλο είναι οι παναθηναϊκοι. καθώς ο ΠΑΟ ουδέποτε έχει κατακτήσει έστω και ένα τίτλο (εξαιρούνται βέβαια οι τίτλοι της β εθνικής).
Όσο για το βόλλευ ρίξτε μια ματιά στο αρχείο της ΕΟΠ και τα ξαναλέμε.
Φιλικά και χωρίς πρόθεση αντιδικίας.  :sunglasses:
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Παντως ενα εχω να παρατηρησω:σε κανενα απο τα μεγαλα ομαδικα αθληματα(αν θελετε βαζω και το πολο,κανενα προβλημα) δεν υπαρχει ουσιαστικη κοντρα τα τελευταια χρονια!Σε ολα ξερουμε απο το Γεναρη ποιος θα το σηκωσει(μην πω απο το καλοκαιρι)!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΤΕΡΜΠΥ πια.Πανε οι παλιες καλες εποχες του της ΑΓΩΝΙΑΣ και του ΠΑΘΟΥΣ :boobies:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Για πεστε μου, γαυροι  :cool2: τι εχετε να πειτε για αυτο, ε??????? : Βόλλευ Γυναικών
18 Πρωταθλήματα Ελλάδας Γυναικών ( 1970, 1971, 1972, 1973, 1977, 1978, 1979, 1982, 1983, 1985, 1988, 1990, 1991, 1992, 1993, 1998, 2000, 2005)
1 Κύπελλo Ελλάδας Γυναικών ( 2005 )
    :thefinge:                                                            & για πεστε μου ακομα γαβρακια ποια ομαδα βολευ ειχε & εχει τα καλυτερα  :boobies:  νουνακια, εεεεεεε????  :uglystupid:   :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • green girls!!.jpg
    green girls!!.jpg
    12,7 KB · Εμφανίσεις: 29
  • green girls!!!.jpg
    green girls!!!.jpg
    13,4 KB · Εμφανίσεις: 24

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Ρεεε lepando !!!!!

19 Πρωταθληματα Ελλαδας Βολει Γυναικων ( βαλε και το 2006 ) :boobies:

2 Κυπελλα Ελλαδας Βολει Γυναικων ( βαλε και το 2006 )  :boobies:


:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Βρε βρε , θυμήθηκαν και το βόλει οι δευτεροτρίτοι...  :headbang: :headbang:
 

Συνημμένα

  • gallery_9_1_387305.jpg
    gallery_9_1_387305.jpg
    126,6 KB · Εμφανίσεις: 28
  • 14409.jpg
    14409.jpg
    231,4 KB · Εμφανίσεις: 56

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Το ενα δεν υπαρχει πια τωρα αρα βαλτε το για διακοσμηση !

Οταν θα σηκωσουμε το βαρυτιμο τροπαιο του Τσαμπιονς Λιγκ , αυτα να τα πεταξετε :boobies:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Γιατι δεν απαντατε επι της ουσιας γαυροι: Ποια γυναικεια ομαδα βολευ εκτος απο τιτλους ειχε ΠΑΝΤΑ & τα καλυτερα ...νουνια παικτριες,, ε γαυρακια????!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε lepando ξεκολλα λιγο με την παρτη του σαιτ........αντε πηγαινε παιξε με τα κουβαδακια σου στην παραλια...να σε φυσηξει λιγο ο καθαρος αερας......ολη την ημερα μεσα στο σαιτ....θα μας αρρωστησεις στο τελος και θα νομιζεις οτι η πραγματικοτητα που ζεις ειναι το σαιτ....και οχι η πραγματικη ζωη........ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ειμαι γαυρος δυστηχως η ευτυχως...
Η καλυτερη ομαδα στο ελληνικο πρωταθλημα ειναι χωρις αμφιβολια τα Γιαννενα...δεν ξερω αν ειδατε το ματς με τον γαυρο αλλα εγω προσωπικα δεν εχω δει Ελληνικη ομαδα φετος να παιζει τοσο καλη και μελετημενη μπαλα...Ειδικα στο πρωτο ημιχρονο χαρηκα να βλεπω πραγματικο ποδοσφαιρο και απ τις δυο ομαδες αλλα κυριως απ τους γεματους παθος Γιαννιωτες...Πικρανθηκα που δεν περασαμε ως Γαυρος αλλα θα πικρανομουν το ιδιο αν δεν περνουσαν τα Γιαννενα μετα απο αυτον τον αγωνα που τοσο πολυ αξιζαν την προκριση!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
να ο αγιαξ, τους ξεβρακωσε τους παπουδες!

τωρα ημιτελικος με τη λαρισα. μακελειο!! εχουν και κοντρα οι 2 πολεις.. ηρεμα παιδια..
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Είναι που ο Ολυμπιακός το έχει σίγουρο το νταμπλ. Ο Σόλιντ έφταιγε... Σύμφωνα με τους ξερόλες δημοσιογράφους αυτός ο Ολυμπιακός και χωρίς προπονητή παίρνει το νταμπλ....
ʼραγε αυτή η ...παράγκα του "πρωθυπουργού" Κόκκαλη γιατί έδωσε μόνο 3 κύπελλα στον Ολυμπιακό τα τελευταία 11 χρόνια?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ειμαι γαυρος δυστηχως η ευτυχως...
Η καλυτερη ομαδα στο ελληνικο πρωταθλημα ειναι χωρις αμφιβολια τα Γιαννενα...δεν ξερω αν ειδατε το ματς με τον γαυρο αλλα εγω προσωπικα δεν εχω δει Ελληνικη ομαδα φετος να παιζει τοσο καλη και μελετημενη μπαλα...Ειδικα στο πρωτο ημιχρονο χαρηκα να βλεπω πραγματικο ποδοσφαιρο και απ τις δυο ομαδες αλλα κυριως απ τους γεματους παθος Γιαννιωτες...Πικρανθηκα που δεν περασαμε ως Γαυρος αλλα θα πικρανομουν το ιδιο αν δεν περνουσαν τα Γιαννενα μετα απο αυτον τον αγωνα που τοσο πολυ αξιζαν την προκριση!!!

ρε μεγαλε αντι να λεμε "αι σιχτηρ" σε αυτην την κωλοομαδα μας τον ολυμπιακο που παλι πηγε με την διαιτησια να σφαξει τα γιαννενα(τί πεναλτυ ηταν αυτο?) λεμε οτι πικραθηκαμε σαν γαυροι?εγω καταχαρηκα που προκριθηκαν τα γιαννενα και μαλιστα 2 φορες περισσοτερο γιατι αδικηθηκαν κιολας........και κατι τελευταιο....ΡΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!ΕΛΕΟΣ..........διωξτε αυτην την κατσικα που δεν μπορει ουτε να περπατησει με την μπαλλα στα ποδια του και κανει ολο φαουλ που δεν του σφυριζονται.....αντε με τον μαλακα.....και αυτην την μαουνα τον στολτιδη και αυτον τον χαζοβιολη τον σεζαρ και αυτο το μαμαλουκο τον ΝΕ......τί ειναι τουτο?παιχτης.....κουτσο κουτσου πασα πλαι....ουτε ενα σουτ...μια μπουκα αναμεσα απο ποδια....που τους βρηκαμε και τους φεραμε ολους αυτους?ο δε μαριτς....κοντρολ στην ευθεια μια στις 10.......ο θρυλος μας εχει καταντησει ενα ατελειωτο μπουρδελο....
 

bakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
278
Like
100
Πόντοι
1
το <<ΑΓΙΑΞ>> της ηπειρου πηρανε σοβαρα αυτοι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

πλακιτσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
ρε lepando ξεκολλα λιγο με την παρτη του σαιτ........αντε πηγαινε παιξε με τα κουβαδακια σου στην παραλια...να σε φυσηξει λιγο ο καθαρος αερας......ολη την ημερα μεσα στο σαιτ....θα μας αρρωστησεις στο τελος και θα νομιζεις οτι η πραγματικοτητα που ζεις ειναι το σαιτ....και οχι η πραγματικη ζωη........ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ok παικτη!! Ξερεις εσυ!!!  ;)  :2funny: :2funny:  ps: αντε & ....γαυρισου τωρα αρχιζει η Παναθα!!!  Γαυρε!!!  :2funny: :2funny:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Κι όμως ο ΠΑΣ πάει χάλια στο πρωτάθλημα. Σκέψου όργια που γίνονται στην Βου Εθνική. (ή οι άλλοι είναι ομαδάρες...  :jerking:)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ok παικτη!! Ξερεις εσυ!!!  ;)  :2funny: :2funny:  ps: αντε & ....γαυρισου τωρα αρχιζει η Παναθα!!!  Γαυρε!!!  :2funny: :2funny:

δε μου λες.....αν δεν εχεις μεταφορικο μεσο-τωρα που το σκεφτομαι- προθυμοποιουμαι να σε μεταφερω εγω σε μια μακρινη παραλια.....τί λες για το δασκαλειο......κοντα στην κερατεα?θα σου φτιαξω και μια καλυβα......και θα σου φτιαξω και ενα σαιτ για καθυστερημενα.....οπου και θα μπορεις ανετα να συμμετασχεις.....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ρε μεγαλε αντι να λεμε "αι σιχτηρ" σε αυτην την κωλοομαδα μας τον ολυμπιακο που παλι πηγε με την διαιτησια να σφαξει τα γιαννενα(τί πεναλτυ ηταν αυτο?) λεμε οτι πικραθηκαμε σαν γαυροι?εγω καταχαρηκα που προκριθηκαν τα γιαννενα και μαλιστα 2 φορες περισσοτερο γιατι αδικηθηκαν κιολας........και κατι τελευταιο....ΡΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!ΕΛΕΟΣ..........διωξτε αυτην την κατσικα που δεν μπορει ουτε να περπατησει με την μπαλλα στα ποδια του και κανει ολο φαουλ που δεν του σφυριζονται.....αντε με τον μαλακα.....και αυτην την μαουνα τον στολτιδη και αυτον τον χαζοβιολη τον σεζαρ και αυτο το μαμαλουκο τον ΝΕ......τί ειναι τουτο?παιχτης.....κουτσο κουτσου πασα πλαι....ουτε ενα σουτ...μια μπουκα αναμεσα απο ποδια....που τους βρηκαμε και τους φεραμε ολους αυτους?ο δε μαριτς....κοντρολ στην ευθεια μια στις 10.......ο θρυλος μας εχει καταντησει ενα ατελειωτο μπουρδελο....

Φίλε vaso,  αν δεν υπήρχαν οι Ρίμπο, Καστίγιο και κανά δύο άλλοι πολύ μεγάλες παιχτούρες, και ο γαύρος είναι μία από τα ίδια με τους υπόλοιπους
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ρε μεγαλε αντι να λεμε "αι σιχτηρ" σε αυτην την κωλοομαδα μας τον ολυμπιακο που παλι πηγε με την διαιτησια να σφαξει τα γιαννενα(τί πεναλτυ ηταν αυτο?) λεμε οτι πικραθηκαμε σαν γαυροι?εγω καταχαρηκα που προκριθηκαν τα γιαννενα και μαλιστα 2 φορες περισσοτερο γιατι αδικηθηκαν κιολας........και κατι τελευταιο....ΡΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!ΕΛΕΟΣ..........διωξτε αυτην την κατσικα που δεν μπορει ουτε να περπατησει με την μπαλλα στα ποδια του και κανει ολο φαουλ που δεν του σφυριζονται.....αντε με τον μαλακα.....και αυτην την μαουνα τον στολτιδη και αυτον τον χαζοβιολη τον σεζαρ και αυτο το μαμαλουκο τον ΝΕ......τί ειναι τουτο?παιχτης.....κουτσο κουτσου πασα πλαι....ουτε ενα σουτ...μια μπουκα αναμεσα απο ποδια....που τους βρηκαμε και τους φεραμε ολους αυτους?ο δε μαριτς....κοντρολ στην ευθεια μια στις 10.......ο θρυλος μας εχει καταντησει ενα ατελειωτο μπουρδελο....
ρε μεγαλε εσυ απ οσα εγραψα καταλαβες οτι εγω πικραθηκα που δεν περασαμε?σιγουρα σαν γαυρος το ηθελα αλλα ετσι οπως πεξαμε και πεξαν και τα Γιαννενα σιγουρα μας ξεφτηλισαν και καλα καναν...απλα το ειπα πιο κοσμια....το πιασες???????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom