Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Τυπάρας που χαϊδεύει τα βυζιά του και τρωει τα μούσια του στην εξέδρα όλα τα λεφτά
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
Δεν είναι προπονητής αυτός. Τέλος.

ΟΥΦ.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.106
Πόντοι
2.306
Ετσι ονειρευομαστε τον Πανθρακικο Ολυμπιακο!!!!! Μεγάλε πρόεδρε βαζω κοκα κολα στην υγεια σου!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.610
Κριτικές
31
Like
13.186
Πόντοι
5.097
και εκ του ασφαλους πλεον τι ειναι αυτοι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
πονεσαν τα ματακια μου,βεβαια και ο μπεν στιλερ ειναι καλος κωμικος.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Δηλαδη στον επομενο γυρο θα παιξουμε με μπακ Ανδρουτσο και Κινι;:new_shocked:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είναι προπονητής αυτός. Τέλος.

ΟΥΦ.
Πες και για τον Κορδον τυπε....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Ετσι ονειρευομαστε τον Πανθρακικο Ολυμπιακο!!!!! Μεγάλε πρόεδρε βαζω κοκα κολα στην υγεια σου!
Γεννουν και τα κοκορια του Χοντρου τυπε....περασε προκριματικο γυρο χωρις αριστερο μπακ και 2 συνταξιουχους βασικους στην 11αδα μας.Αμα καταφερει να πεισει και εκεινον τον Ορτεγκα που παζαρευει 1 μηνα ισως να προλαβουμε στη ρεβανς να εχουμε αριστερο μπακ!!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
Ο Μαρτινεθ φταιει τυπε....επρεπε στη προετοιμασια να του εχει μαθει μπαλα.:confused:
Περιμενουμε τωρα με την Τσουκαριτσκαπως τελος παντων να δουμε πως θα παιξει ο μαλακας στον παγκο. Που μου εκανε τον Ολυμπιακο οτι ο βαζελος περυσι. Δηλαδη, ξεκιναμε τον αγωνα με πρωτο στοχο να μην φαμε γκολ. Αντε να τον δω με την κωλοπετινιτσα πως θα παιξει.

Και αμυντικό που ειπες οτι δεν εχεις βασκκο αμυντικο παλι ο Φρειρε μαζι με τον Ρετσο σε βγαλανε παλικαρι αποψε.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.853
Like
28.746
Πόντοι
5.006
Περιμενουμε τωρα με την Τσουκαριτσκαπως τελος παντων να δουμε πως θα παιξει ο μαλακας στον παγκο. Που μου εκανε τον Ολυμπιακο οτι ο βαζελος περυσι. Δηλαδη, ξεκιναμε τον αγωνα με πρωτο στοχο να μην φαμε γκολ. Αντε να τον δω με την κωλοπετινιτσα πως θα παιξει.

Και αμυντικό που ειπες οτι δεν εχεις βασκκο αμυντικο παλι ο Φρειρε μαζι ςκ τον Ρετσο σε βγαλανε παλικαρι αποψε.
Έρχονται προσθήκες ρε δε γαμιεσται με τον αλλον Παρέα μαζι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πέρασα πανάξια μια υπερομαδα ρε μουνη
:coffee:
Ποια υπερομαδα ρε μλκ χα χα:piss::piss::piss::piss:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Περιμενουμε τωρα με την Τσουκαριτσκαπως τελος παντων να δουμε πως θα παιξει ο μαλακας στον παγκο. Που μου εκανε τον Ολυμπιακο οτι ο βαζελος περυσι. Δηλαδη, ξεκιναμε τον αγωνα με πρωτο στοχο να μην φαμε γκολ. Αντε να τον δω με την κωλοπετινιτσα πως θα παιξει.

Και αμυντικό που ειπες οτι δεν εχεις βασκκο αμυντικο παλι ο Φρειρε μαζι ςκ τον Ρετσο σε βγαλανε παλικαρι αποψε.
Ετσι τυπε περιμενε....οπως περιμενουμε και εμεις απο τον Μαιο μεταγραφες ετσι θα περιμενεις και εσυ.
Υ.Γ
Μιλησα για αριστερο μπακ οχι για αμυντικο.....μαντεψε στο επομενο παιχνιδι ποια θα ειναι τα βασικα σου μπακ;Κινι και Ανδρουτσος....ειμαι σιγουρος οτι αμα ειμαστε για το πουτσο θα φταιει ο Μαρτινεθ.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
Έρχονται προσθήκες ρε δε γαμιεσται με τον αλλον Παρέα μαζι
Εγω με τον προπονητη τα εχω. Και με αυτους τους παιχτες την ειχα να την περασω την Γκενγκ χωρις να καρδιοχτυπησουμε.
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: Kassie

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Έρχονται προσθήκες ρε δε γαμιεσται με τον αλλον Παρέα μαζι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποια υπερομαδα ρε μλκ χα χα:piss::piss::piss::piss:
Έρχονται, αλλά δεν έχουμε όριο στον αριθμό των αλλαγών από γύρο σε γύρο;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Έρχονται προσθήκες ρε δε γαμιεσται με τον αλλον Παρέα μαζι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποια υπερομαδα ρε μλκ χα χα:piss::piss::piss::piss:
Τι ερχονται βρε μαλακα και εσυ;Ποτε θα προλαβουν ολοι αυτοι να ενσωματωθουν και να παιξουν;Παλι με τους ιδιους θα πας και στον επομενο γυρο.....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.853
Like
28.746
Πόντοι
5.006
Εγω με τον προπονητη τα εχω. Και με αυτους τους παιχτες την ειχα να την περασω την Γκενγκ χωρις να καρδιοχτυπησουμε.
Ναι καλά οκ,ρε μλκ θα με τρελάνεις με μισό ροστερ πέρασες την μισο πρωταθλήτρια Βελγίου,και όχι καφενείο και γκρινιαζεις
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.495
Πόντοι
6.256
Εγω με τον προπονητη τα εχω. Και με αυτους τους παιχτες την ειχα να την περασω την Γκενγκ χωρις να καρδιοχτυπησουμε.
Ε ναι τη φιναλιστ του Βελγιου με χειροτερο ροστερ απο το πουτσοροστερ το περυσινο την ειχες ανετα εσυ Μουρινιο.....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.983
Κριτικές
42
Like
29.369
Πόντοι
28.246
Ετσι τυπε περιμενε....οπως περιμενουμε και εμεις απο τον Μαιο μεταγραφες ετσι θα περιμενεις και εσυ.
Υ.Γ
Μιλησα για αριστερο μπακ οχι για αμυντικο.....μαντεψε στο επομενο παιχνιδι ποια θα ειναι τα βασικα σου μπακ;Κινι και Ανδρουτσος....ειμαι σιγουρος οτι αμα ειμαστε για το πουτσο θα φταιει ο Μαρτινεθ.
Ο,τι και να οσυ φερει, δεν προκειται να παιξει αλλιως αυτος. Φοβάται ο μαλακας, δεν το βλεπεις;

Δημιουργια μηδεν, δεν το βλεπεις; Μηπως δεν εχεις και δημιουργικα χαφ; Αλλα που να την δωσουν αφου και τον επιθετικο σου τον εχεις πισω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.853
Like
28.746
Πόντοι
5.006
Τι ερχονται βρε μαλακα και εσυ;Ποτε θα προλαβουν ολοι αυτοι να ενσωματωθουν και να παιξουν;Παλι με τους ιδιους θα πας και στον επομενο γυρο.....
Σιγά βρε μλκ εσύ έξυπνιδη με τα τσουκοατσουκα παιζεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom