Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.596
Πόντοι
6.256

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.022
Like
29.185
Πόντοι
5.006
Παρηγγειλα κατι πιτογυρα απο Πιατσα Καλαμακι....:confused:
ταλαιπωρία
Τελευταια φορα τυπε....τους ειπα ετσι και με ξαναβαλετε εφημερια οταν εχει αγωνα η αρμαδα του Μπαρστοκα θα σας γαμησω το ταμτιριρι.:confused:
Ετσι γαμιολες
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.198
Πόντοι
2.306

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.596
Πόντοι
6.256
H Μονπελιέ ζητάει δανεικό το μολδαβικό κριάρι

Κορδελίτσα και τον πούλο , Πρόεδρε. Δώστους δώρο και το Μπουχαλάκη. Αρκετά βιοπορίστηκαν ως ποδοσφαιριστές , ας βρουν κανα γιαπί να δουλέψουν.
Και τον Μπουχαλαλη θελει λεει μια Τουρκικη...ετσι και τους δωσουμε πρεπει να τιμουμε αυτες τις 2 ομαδες για τη προσφορα τους στο συλλογο.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
εσυ εισαι απο τα κοριτσοπουλα που την πεσανε στους λημνιους γαυρους και πηγανε με βαρκες απο το καραβι στο γηπεδο στη μυτιληνη η απο τα αλλα που παρακαλαγανε να τους παρουμε μονο τα πανια απο τα πουλμαν στην εθνικη στις ραχες στη φθιωτιδα και τρεχανε με τα μποξερακια ? τραβα σα περα μωρη πουστρα θα πονεσει η κωλοτρυπιδα σου
Aυτ
αντε να δουμε ειναι και αρκετα μαλακας να μου δωσει και κανα ραντεβου θανατου?:coffee:
τιγκανα εχω δουλειες περιμενω αν ειναι μην το κανονισεις για σημερα δεν μπορω
Αντε βρε μαλάκα κωλογερε
Μην πάθεις και τιποτα..
Στην Πάτρα αν και πολύ λιγότεροι σας γαμησαμε
Πουστογαυρε μιλάς εσύ για πανιά
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
τρια γαμησια σε 10 μερες πεσανε βαρια στις μυγες του αρουλη και σηκωσαν πανο και καλα μας γαμανε τις μανες.
Που ο αντισθενης σε λιγο θα ανοιξει μια καρτελα ΠΑΕ ΑΡΗΣ στα μπουρδελα θεσσαλονικης να πουμε :tooth:
τι α κανς... Αποτι φαινεται στα play off φετος θα πηγαινουν metropolitan με πριαπισμο καθε βδομαδα οι παικτες μας
Θα παρακαλάς στα play off πουσταρα και θα πανηγύριζεις με τα γκολ μου στην χανουμα και το βαζελο με την κωλομαδα που έχεις...μπας και πάρεις το πρωταθλημα
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.198
Πόντοι
2.306
Τερικ Μπλακ και Σακ Μακχυσικ , μαλάκες. Μπαίνουν μέσα και στάζει χύσι μέχρι και η οροφή του ΣΕΦ. Γλιστράει το παρκέ απ την τεστοστερόνη. :alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.022
Like
29.185
Πόντοι
5.006

Ο Ολυμπιακός έκανε ακόμη μία μεγάλη εμφάνιση στο κατάμεστο ΣΕΦ, επικρατώντας της Μακάμπι Τελ Αβίβ με σκορ 95-89, ανεβαίνοντας ξανά στην κορυφή της Euroleague:alivedick::alivedick:

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.182
Like
13.256
Πόντοι
2.606
αντε να δουμε ειναι και αρκετα μαλακας να μου δωσει και κανα ραντεβου θανατου?:coffee:

Aυτ
Αντε βρε μαλάκα κωλογερε
Μην πάθεις και τιποτα..
Στην Πάτρα αν και πολύ λιγότεροι σας γαμησαμε
Πουστογαυρε μιλάς εσύ για πανιά
Κωλοτρυπιδα μια τρίχα από τα παπαρια μας είστε δεν σας βλεπουμε καν πηγαίνετε να τα βάλετε με τους Τούρκους και όσο αφορά εσένα προσωπικα άμα σε γαργαλάει η σουφρα σου προχωρα στο παρασύνθημα και άσε τα σαλιαρισμστα που εισαι καταρχήν επάνω η Αθήνα?το 67 δεν είναι η χρονιά που γεννήθηκα κοριτσοπουλο μου θα καταπιεις την καρωτίδα σου μαζί μου
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
Θα παρακαλάς στα play off πουσταρα και θα πανηγύριζεις με τα γκολ μου στην χανουμα και το βαζελο με την κωλομαδα που έχεις...μπας και πάρεις το πρωταθλημα
στα playoff θα ειστε η ομαδουλα που θα σοδομισουμε. Τους αλλους θα τους παρουμε σβηστα στο ρελαντι 2-0, εσας που ειστε ανυπαρκτοι θα βαλουμε την δευτερη ομαδα να σας ανοιξει δευτερη κωλοτρυπιδα να σας θυμισει ποσα χρονια εχετε να πλησιασετε κοντα σε τιτλο. Που ενας Λαρισαιος βρε μαλακα να μπει εδω μεσα και να κραζει, πιο πολυ βαρος θα εχει η φανελα του :2funny:
Eβρεξε μαλακα και βγηκες να μασησεις χωμα.
Move Along Go Go Go GIF by David Urbinati



Τι ναι αυτοι οι πουθεναδες ρε που τους βρηκατε :2funny:, σε λιγο θα μπουν και οι οπαδοι του ιωνικου να μας ζαλιζουν τα παπαρια.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Κωλοτρυπιδα μια τρίχα από τα παπαρια μας είστε δεν σας βλεπουμε καν πηγαίνετε να τα βάλετε με τους Τούρκους και όσο αφορά εσένα προσωπικα άμα σε γαργαλάει η σουφρα σου προχωρα στο παρασύνθημα και άσε τα σαλιαρισμστα που εισαι καταρχήν επάνω η Αθήνα?το 67 δεν είναι η χρονιά που γεννήθηκα κοριτσοπουλο μου θα καταπιεις την καρωτίδα σου μαζί μου
Σαλόνικα μωρή πουτανα είμαι
Απειλείς εμένα ότι θα με δείρεις.....θα με σκοτώσεις....
Τι μωρή πουτανα....
Αχαχαχαχα Αχαχαχαχα
Αντε σύρε και γαμησου μωρή πεταμενη λινατσα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.182
Like
13.256
Πόντοι
2.606
Σαλόνικα μωρή πουτανα είμαι
Απειλείς εμένα ότι θα με δείρεις.....θα με σκοτώσεις....
Τι μωρή πουτανα....
Αχαχαχαχα Αχαχαχαχα
Αντε σύρε και γαμησου μωρή πεταμενη λινατσα
θα σου γαργαλισω λιγο την σουφριτσα σου για αρχη και μετα θα σε βαλω να σαλοναρεις με πρωκτικη ταπα να σε καμαρωσω
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.761
Like
24.596
Πόντοι
6.256
Το επομενο βημα ειναι να μπει κανενας οπαδος του Ιωνικου και να αρχιζει να βριζει τις μανες μας και να μας απειλει.....:confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.869
Like
28.215
Πόντοι
5.506
λιγο επιπεδο ρε παιδια ....μην βριζετε

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΓΑΜΙΕΣΕ!
 

Poseidon7

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
187
Κριτικές
29
Like
1.574
Πόντοι
2.411
η Διαβολοβδομάδα θα δείξει πολλά. Εγώ πιστεύω ότι το διπλό στην Φενέρμπαχτσε είναι πιο εύκολο απο τον άσσο με την εφες!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.959
Πόντοι
5.006
η Διαβολοβδομάδα θα δείξει πολλά. Εγώ πιστεύω ότι το διπλό στην Φενέρμπαχτσε είναι πιο εύκολο απο τον άσσο με την εφες!
τυπε με διπλο στην φενερ εχουμε σχεδον εξασφαλισει μια απο τις δυο πρώτες θεσεις και παμε βουρ για εφες στην οκταδα... :confused: :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom