Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Ακούστε γαυρακια πως θα γίνει
Θα παίξουμε χαλαρά στον αγώνα της Κυριακής και στο κύπελλο θα περάσουμε εμείς, θα βάλετε τα δευτερα στου Χαρίλαου

τυπε με την ομαδα που εχουμε φετος μας εχω ικανους για ΕΠΙΚΟ διπλο στο Καραισκακη με τα πρωτα

και ηττα στο Χαριλαου με τα δευτερα.... :confused: :confused: :confused: :confused: βγαζεις εσυ ακρη με τον Παρντιου?

αντε και πηραμε ενα κυπελλο,χεστηκε η Φατμε στο Γενι Τζαμι....αυτο ειναι και λιγο "οπου κατσει η μπιλια".

αλλα πραματα πρεπει να αλλαξουν στον ΑΡΗ....και δεν ειναι ενα-δυο...:coffee:

ο κοσμος στηριζει και θα στηριζει ,ομως δεν ονειροβατει...δεν ειναι μονο το αγωνιστικο.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.206
Πόντοι
2.306
:think::think::think:

Οι Τούρκοι επικαλούνται τους Ισπανούς και λένε ότι προχωράει το θέμα Χάμες με τη Γαλατάσαραϊ

Το καλό είναι οτι οι τούρκοι είναι πιο αναξιόπιστοι κι απ το πορτοκαλί βοθροσαιτ . Το κακό είναι οτι το διέψευσε ο Νικολακόπουλος.

Ελπιζω οτι δε θα πετάξει λευκή πετσέτα ο χοντρός αλλά λίγο τα σενάρια λίγο η μεταγραφική παγωμάρα έχω αρχίσει να ανησυχώ.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.033
Like
29.254
Πόντοι
5.006
Ολυμπιακός: Συμφωνία Γαλατάσαραϊ με Χάμες Ροντρίγκες λένε οι Τούρκοι
Σύμφωνα με τουρκικά δημοσιεύματα, η Γαλατάσαραϊ έχει έρθει σε συμφωνία με τον Χάμες Ροντρίγκες και πλέον βρίσκεται σε διαπραγματεύσεις με τον Ολυμπιακό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι πιπες είναι αυτές τωρα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.167
Κριτικές
42
Like
29.751
Πόντοι
28.246

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.694
Κριτικές
171
Like
91.675
Πόντοι
46.423
H γνώμη μου είναι ότι αν και τεράστια προσωπικότητα ο Χάμες και όφελος για το ίματζ του Ολυμπιακού ουδείς είναι αναντικατάστατος ειδικά αν αποζημιωθούμε αδρά.

Υπάρχει και ο Φορτούνης που επανήλθε.

Σίγουρα οι Τούρκοι του τα σκάνε χοντρά γιαυτό και τα δημοσιεύματα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.167
Κριτικές
42
Like
29.751
Πόντοι
28.246
H γνώμη μου είναι ότι αν και τεράστια προσωπικότητα ο Χάμες και όφελος για το ίματζ του Ολυμπιακού ουδείς είναι αναντικατάστατος ειδικά αν αποζημιωθούμε αδρά.

Υπάρχει και ο Φορτούνης που επανήλθε.

Σίγουρα οι Τούρκοι του τα σκάνε χοντρά γιαυτό και τα δημοσιεύματα.
Ουδεις αναντικαταστατος αλλα και ο Ολυμπιακος δεν ειναι νεκραναστηριο ποδοσφαιριστων.
Το να παιρνεις ακομα και τον Χαμες και να τον ξανα βγαζεις παλι στον αφρο και να σου φευγει στο εξαμηνο ή στον χρονο δεν βοηθαει στο πρεστίζ του συλλογου.

Ξερεις τι σημαινει πρεστιζ και τι αξια εχει;
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.206
Πόντοι
2.306
Ακομα ομως δεν έχουν πεσει η τζιφρες στο χαρτι να μεινει μεχρι το καλοκαιρι του 2024. Κρατα τις καβλες για τοτε.

Δυστυχώς όσο καθυστερεί τόσο δυσκολεύει. Οι Τούρκοι έχουν τη δυνατότητα να του δώσουν τα ίδια ή περισσότερα με εμας σε φράγκα + οθωμανικά κωλαράκια με θέα το βόσπορο + οτι θα παίζουν ΤΣΛ του χρόνου .
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.167
Κριτικές
42
Like
29.751
Πόντοι
28.246
Δυστυχώς όσο καθυστερεί τόσο δυσκολεύει. Οι Τούρκοι έχουν τη δυνατότητα να του δώσουν τα ίδια ή περισσότερα με εμας σε φράγκα + οθωμανικά κωλαράκια με θέα το βόσπορο + οτι θα παίζουν ΤΣΛ του χρόνου .
90% στα αρχιδια του η Τουρκια. Ειχε και το καλοκαιρι πριν τον Ολυμπιακο απο κειθε προταση. Ειχε και απο Ολλανδια. Η Ισπανια, η Αγγλια και η Γερμανια τον ενδιαφερει. Κυριως η Ισπανια.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.694
Κριτικές
171
Like
91.675
Πόντοι
46.423
Ουδεις αναντικαταστατος αλλα και ο Ολυμπιακος δεν ειναι νεκραναστηριο ποδοσφαιριστων.
Το να παιρνεις ακομα και τον Χαμες και να τον ξανα βγαζεις παλι στον αφρο και να σου φευγει στο εξαμηνο ή στον χρονο δεν βοηθαει στο πρεστίζ του συλλογου.

Ξερεις τι σημαινει πρεστιζ και τι αξια εχει;

Υποπτεύομαι ότι οι Τούρκοι του έχουν κάνει εξαιρετική πρόταση ανώτερη από αυτά που τσεπώνει στον Ολυμπιακό και ως φραγκοφονιάς γουστάρει και ο ίδιος.

Άλλωστε μη ξεχνάμε ότι το καλοκαίρι θα είναι και ελεύθερος.

Ας ήταν μάγκας ο Ολυμπιακός να του κάνει 2ετές συμβόλαιο.

Εκτός αν όλη αυτή η φασαρία γίνεται τώρα για να εισπράξει του χρόνου περισσότερα από τον Ολυμπιακό.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.206
Πόντοι
2.306
90% στα αρχιδια του η Τουρκια. Ειχε και το καλοκαιρι πριν τον Ολυμπιακο απο κειθε προταση. Ειχε και απο Ολλανδια. Η Ισπανια, η Αγγλια και η Γερμανια τον ενδιαφερει. Κυριως η Ισπανια.

O,τι κι αν τον ενδιαφέρει , αν φτάσει καλοκαίρι και περιμένει να δει τι ζήτηση θα έχει για να αποφασίσει 99% θα τον χάσουμε. Πρέπει να τον υπογράψουμε τώρα. Κι αμα τον θέλει πίσω η Ρεαλ ας μας σκάσει 20 το καλοκαίρι και τον παίρνει.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.167
Κριτικές
42
Like
29.751
Πόντοι
28.246
O,τι κι αν τον ενδιαφέρει , αν φτάσει καλοκαίρι και περιμένει να δει τι ζήτηση θα έχει για να αποφασίσει 99% θα τον χάσουμε. Πρέπει να τον υπογράψουμε τώρα. Κι αμα τον θέλει πίσω η Ρεαλ ας μας σκάσει 20 το καλοκαίρι και τον παίρνει.
Κρατα την τελευταια κουβεντα στο ποστ σου. Γι αυτο δεχτηκε απλα με το να δωσει τα χερια.

Μαρινακης: Μας αρεσεις και θελουμε να σε κρατησουμε για ακομα εναν χρονο, να κανουμε χρηση της οψιον που λεει η συμφωνια;

Χαμες: Και εγω γουσταρω ειμαι ικανοποιημενος απο την μεχρι τωρα συνεργασια μου μαζι σου αλλα οπως και να το κανουμε ειμαι ακομα στα 31-32. Δεχομαι αλλα να μην πεσουν οι υπογραφες τωρα. Γιατι αν μου ερθει ομαδα απο Ισπανια, Αγγλια, Γερμανια, με το συμβολαιο στα χερια του ο Ολυμπιακος θα ζητησει καποια χρηματα και θα κανει την δουλεια καπως δυσκολη για εμενα. Αν δεν βρω μεχρι τελος της χρονιας, αρχες Ιουνιου το αργοτερο το υπογραφουμε κιολας.


Τωρα αν του παρει την υπογραφη του πριν απο τοτε, μιλαμε αλλιως...
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.206
Πόντοι
2.306
Κρατα την τελευταια κουβεντα στο ποστ σου. Γι αυτο δεχτηκε απλα με το να δωσει τα χερια.

Μαρινακης: Μας αρεσεις και θελουμε να σε κρατησουμε για ακομα εναν χρονο, να κανουμε χρηση της οψιον που λεει η συμφωνια;

Χαμες: Και εγω γουσταρω ειμαι ικανοποιημενος απο την μεχρι τωρα συνεργασια μου μαζι σου αλλα οπως και να το κανουμε ειμαι ακομα στα 31-32. Δεχομαι αλλα να μην πεσουν οι υπογραφες τωρα. Γιατι αν μου ερθει ομαδα απο Ισπανια, Αγγλια, Γερμανια, με το συμβολαιο στα χερια του ο Ολυμπιακος θα ζητησει καποια χρηματα και θα κανει την δουλεια καπως δυσκολη για εμενα. Αν δεν βρω μεχρι τελος της χρονιας, αρχες Ιουνιου το αργοτερο το υπογραφουμε κιολας.


Τωρα αν του παρει την υπογραφη του πριν απο τοτε, μιλαμε αλλιως...

Κοίτα, αν θέλει ο Βαγγέλας μπορεί να τον στείλει και στη Φορεστ. Και αυτό είναι γενικά ένα ατου που μπορεί να παίξει πλεον ο Ολυμπιακος και να προσελκύσει καλές περιπτώσεις που αλλιώς δε θα έρχονταν.

Αν ισχύει το σενάριο που έγραψες , έχουμε κάποιες πιθανότητες. Το βασικό να κλείσει το θέμα νωρίς και να μην πάμε 32 Αυγούστου και να περιμένουμε ακόμα τον Χάμες ή τον όποιο Χάμες.

Ελπίζω να δω τεχνικό διευθυντή και μεταγραφικό πλάνο απο εδώ και πέρα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.167
Κριτικές
42
Like
29.751
Πόντοι
28.246
Κοίτα, αν θέλει ο Βαγγέλας μπορεί να τον στείλει και στη Φορεστ. Και αυτό είναι γενικά ένα ατου που μπορεί να παίξει πλεον ο Ολυμπιακος και να προσελκύσει καλές περιπτώσεις που αλλιώς δε θα έρχονταν.

Αν ισχύει το σενάριο που έγραψες , έχουμε κάποιες πιθανότητες. Το βασικό να κλείσει το θέμα νωρίς και να μην πάμε 32 Αυγούστου και να περιμένουμε ακόμα τον Χάμες ή τον όποιο Χάμες.

Ελπίζω να δω τεχνικό διευθυντή και μεταγραφικό πλάνο απο εδώ και πέρα.
Το σεναριο το δικο μου ειναι βασει λογικης.

Να εισαι σιγουρος οτι τον Χαμες τον εχει δασκαλεψει και ο Μεντες που ξερει καλα τον Μαρινακη οτι ζηταει τον Ουρανο με τα αστρα... Γι αυτο και κραταει πισινη ο Πορτογαλος για τον πελατη του.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.694
Κριτικές
171
Like
91.675
Πόντοι
46.423
Το σεναριο τονδικο μου ειναι βασει λογικης.

Να εισαι σιγουρος οτι τον Χαμες τον εχει δασκαλεψει και ο Μεντες που ξερει καλα τον Μαρινακη οτι ζηταει τον Ουρανο με τα αστρα... Γι αυτο και κραταει πισινη ο Πορτογαλος για τον πελατη του.

Σωστά.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.617
Πόντοι
6.256
Ποιος τον γαμαει τον Χαμες ρε τυποι;Ο Λατο εμενα με καιει....:2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.617
Πόντοι
6.256
Ξεροχυνω με τη Μεγαλη των Προπονητων Σχολη του Χοντρου.....αλλος ενας προπονητικος απατεωνας που τα γιουσουφακια του 10ευρου μας τον παρουσιαζαν ως καθηγητη!!!

 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.617
Πόντοι
6.256
To καινουριο μας αριστερο μπακ τυποι....:2funny:

kotisis.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom