Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (8 μέλη και 30 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
χαχαχααχαχαχαχααα πλακατζης μας βγηκες
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
χαχαχααχαχαχαχααα πλακατζης μας βγηκες
Μπορείς να συζητάς λοιπόν μόνο με τους συνοπαδους σου για το πόσο μεγάλη ομάδα έχετε και άσε με εμένα να μιλάω για μπάλα.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
με την ιδια λογικη παρε τον πουλο απο το νημα και πηγαινε να συζητησεις αλλου
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
δεν μιλας για ποδοσφααιρο τυπε....
βγαζεις τα κομπλεξ που σου εχει δημιουργησει ο ολυμπιαζος βιαζοντας την ψυχη σου 25 χρονια τωρα
αντε στο καλο ασε μας να δουμε μπαλα
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Εσύ είπες ότι σου έλειψα. Κόμπλεξ ποτέ δεν έβγαλα.
Διάβασε τα μηνύματα μου καλύτερα. Τώρα σε κάποιες αμπαλοσυνες έπρεπε να απαντήσω. Τώρα εκεί κάποιοι ειδημονες ζοριστηκατε και αρχίσατε τα βρισιδια και τι δουλειά κάνω κλπ, λες και μπήκα στο σπίτι σας. Χαλαρώστε, ένα forum στο μπου είναι. Απλώς, επρεπε να απαντήσω
δεν μιλας για ποδοσφααιρο τυπε....
βγαζεις τα κομπλεξ που σου εχει δημιουργησει ο ολυμπιαζος βιαζοντας την ψυχη σου 25 χρονια τωρα
αντε στο καλο ασε μας να δουμε μπαλα
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
κομπλεξ ειναι φιλε μου που νομιζεις οτι μιλας για μπαλα αλλα μιλας συνεχεια για στημενα διαιτητες και πουτσες μπλε....
οποιον ρωτησεις ποια ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα τα τελευται 20 χρονια στην φαση την δικια και σου απαντησει ειλικρινα
θα πει ο Ολυμπιακος .....αλλα
οταν αρχιζουν λοιπον τα αλλα αρχιζουν και οι πουτσες απο εμας
αντε τωρα πηγαινε μια βολτα να ξελαμπικαρεις
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Εγώ μίλησα και για τους προπονητες σου, που ο άλλος είπε ότι μένουν σε εσάς δύο χρόνια. Μίλησα και για την ομάδα σου, ότι είναι κάπως στατική. Οκ για ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά για Ευρώπη είσαι δυσκολος. Φάνηκε απ την αρχή, αποκλειστηκες από λουντογκορετς. Ε, δεν την λες και μεγάλη ομάδα. Και θα δούμε με ατάλαντα τι θα γίνει
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.498
Like
24.255
Πόντοι
6.256
Μιλις γυρισα απο τη καταψυξη στο Καραισκακης....να δωσω τα θερμα μου συγχαρητηρια σε οσους πηγαν σημερα στο γηπεδο με κινδυνο να παθουν ταυτογχρονα ψυξη,πνευμονια,εγκεφαλικο και ανακοπη για να δουνε ακομα μια φορα φετος εναν παναθλιο Ολυμπιακο να βιαζει το ποδοσφαιρο και στο τελος να παιζει αμυνα για να κρατησει το 1-0.

Ο Βαγγελας εχει φτιαξει το πιο ακριβο ροστερ στην ιστορια του Ολυμπιακου συνεχως φερνει παιχταραδες και ο αλλος ο ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ δεν μπορει να φτιαξει μια στοιχειωδως καλη ομαδα...μιλαμε εναν πιθηκο να εβαζες προπονητη θα εκανε καλυτερη δουλεια.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.498
Like
24.255
Πόντοι
6.256
Εγώ μίλησα και για τους προπονητες σου, που ο άλλος είπε ότι μένουν σε εσάς δύο χρόνια. Μίλησα και για την ομάδα σου, ότι είναι κάπως στατική. Οκ για ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά για Ευρώπη είσαι δυσκολος. Φάνηκε απ την αρχή, αποκλειστηκες από λουντογκορετς. Ε, δεν την λες και μεγάλη ομάδα. Και θα δούμε με ατάλαντα τι θα γίνει
Σκασε μωρε μαλακα πια μας κουρασες τα αρχιδια!Με τη Λουντογκορετς ηλιθιε βρηκες να πεις φετος που καθε χρονο παιζουμε ομιλους Τσουλου και εχουμε αποκλεισει Μιλαν και Αρσεναλ πολυ προσφατα μαλιστα.

Αντε ασχολησου με τα Τριγλια κατσαπλια μαλακα....
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Σκασε μωρε μαλακα πια μας κουρασες τα αρχιδια!Με τη Λουντογκορετς ηλιθιε βρηκες να πεις φετος που καθε χρονο παιζουμε ομιλους Τσουλου και εχουμε αποκλεισει Μιλαν και Αρσεναλ πολυ προσφατα μαλιστα.

Αντε ασχολησου με τα Τριγλια κατσαπλια μαλακα....
Ναι, εικοσι κάτι χρόνια που βγαίνεις τσαμπιονς λιγκ, απεκλεισες μιλαν και Αρσεναλ στο ουεφα όμως. Τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω τι ζόρι τραβας. Δεν σε αναγκάζω να διαβάζεις με το ζόρι. Εγώ εδώ θα είμαι να μιλάω για μπαλιτσα.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.638
Like
28.152
Πόντοι
5.006
Μιλις γυρισα απο τη καταψυξη στο Καραισκακης....να δωσω τα θερμα μου συγχαρητηρια σε οσους πηγαν σημερα στο γηπεδο με κινδυνο να παθουν ταυτογχρονα ψυξη,πνευμονια,εγκεφαλικο και ανακοπη για να δουνε ακομα μια φορα φετος εναν παναθλιο Ολυμπιακο να βιαζει το ποδοσφαιρο και στο τελος να παιζει αμυνα για να κρατησει το 1-0.

Ο Βαγγελας εχει φτιαξει το πιο ακριβο ροστερ στην ιστορια του Ολυμπιακου συνεχως φερνει παιχταραδες και ο αλλος ο ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ δεν μπορει να φτιαξει μια στοιχειωδως καλη ομαδα...μιλαμε εναν πιθηκο να εβαζες προπονητη θα εκανε καλυτερη δουλεια.
Εσύ το βιολι σου ετσι :sad2:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.638
Like
28.152
Πόντοι
5.006
Αντζελο, βλέπεις μπάλα. Και λες αλήθειες. Ελπίζω να μην σου την πέσουν κι εσένα εδώ μέσα.
Όχι φίλε τα βρίσκουμε εμείς εδώ τα λέμε όλα εμείς εδώ και όταν παίζουμε και όταν δεν παίζουμε.εσυ ποτέ έχεις να πας γήπεδο;για δε ξέρεις που είναι το γήπεδο σας;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Μιλις γυρισα απο τη καταψυξη στο Καραισκακης....να δωσω τα θερμα μου συγχαρητηρια σε οσους πηγαν σημερα στο γηπεδο με κινδυνο να παθουν ταυτογχρονα ψυξη,πνευμονια,εγκεφαλικο και ανακοπη για να δουνε ακομα μια φορα φετος εναν παναθλιο Ολυμπιακο να βιαζει το ποδοσφαιρο και στο τελος να παιζει αμυνα για να κρατησει το 1-0.

Ο Βαγγελας εχει φτιαξει το πιο ακριβο ροστερ στην ιστορια του Ολυμπιακου συνεχως φερνει παιχταραδες και ο αλλος ο ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ δεν μπορει να φτιαξει μια στοιχειωδως καλη ομαδα...μιλαμε εναν πιθηκο να εβαζες προπονητη θα εκανε καλυτερη δουλεια.
ενδιαφερεσε για πιθηκος εεεεε προπονητης του ολυμπιακου. :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom