Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (12 μέλη και 39 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006


Τάκη τί γίνεται,χαιρετάει ο προφεσορ;Έχει βουήξει το σανοdna :grin:
Αλλη μια προπαγανδιστικη είδηση από την εγκληματική οργάνωση του βοθρου...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.719
Κριτικές
42
Like
28.953
Πόντοι
28.246
«Έμαθα κι εγώ σήμερα το απόγευμα τις πληροφορίες που κυκλοφόρησαν και οι οποίες συσχέτιζαν το όνομά μου με την Αλ Νασρ. Δεν ανταποκρίνονται στην αλήθεια. Είμαι καλά και ευτυχισμένος στον Ολυμπιακό.

Είμαι συγκεντρωμένος στον Ολυμπιακό. Προφανώς και υπάρχει κόσμος που θέλει να φέρει αυτήν την αναταραχή μέσα στην ομάδα μας. Αυτό δεν πρόκειται να συμβεί. Έχω ένα προσύμφωνο με τον πρόεδρο ώστε η προτεραιότητά μου να είναι ο Ολυμπιακός. Θα ξεκινήσουμε τις συζητήσεις για το συμβόλαιό μου ώστε στο μέλλον να συνεχίσω στον Ολυμπιακό. Και αυτό θα ήθελα να αναφέρω γιατί πραγματικά η μέγιστη συγκέντρωσή μου βρίσκεται στον Ολυμπιακό. Και τίποτα και κανένας δε θα μου αποσπάσει την προσοχή από τον μεγάλο μας σύλλογο»


Πέδρο Μαρτίνς (Προφεσόρ)
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.639
Like
28.152
Πόντοι
5.006
Τάκη τι γίνεται στο γυναικείο βολλευ :confused: πες τίποτα στο Κουντούρη...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Τάκη τι γίνεται στο γυναικείο βολλευ :confused: πες τίποτα στο Κουντούρη...
δεν σωζεται η χρονια..απο καλοκαιρι, το ξαναβλεπουμε... :confused:
χριστοδουλου ξεχασε το βολευ και η κακουρατου εχει υποδοχη επιπεδου προ τζουνιορ...καταλαβαινεις οτι χωρις πασαδορο και υποδοχη δεν υφισταται αθλημα "βολευ".....τωρα λενε παρακαλανε την κονομι να επιστρεψει ξανα, η οποια εχει κανει 10 παιδια και εχει αποσυρθει 5-6 φορες ναπουμε...:confused:
απο το καλοκαιρι φανηκε το πραγμα που ο κουντουραρος ανανεωσε ξανα την λολιτα την μιλεντιγιεβιτς με υποδοχη 2%..παντως τις μουναρες φοβομασταν και τελικα την πατησαμε απο τις 2 πιο ασχημες (χριστοδουλου - κακουρατου)...

τεσπα, παρατημενη η χρονια καθως ο κουντουραρος σκεφτεται μονο με το κατω κεφαλι, ενω και ο κυριος μαρινακης ειναι φουλ ερωτευμενος και στιχουργει μερα νυχτα...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.639
Like
28.152
Πόντοι
5.006
δεν σωζεται η χρονια..απο καλοκαιρι, το ξαναβλεπουμε... :confused:
χριστοδουλου ξεχασε το βολευ και η κακουρατου εχει υποδοχη επιπεδου προ τζουνιορ...καταλαβαινεις οτι χωρις πασαδορο και υποδοχη δεν υφισταται αθλημα "βολευ".....τωρα λενε παρακαλανε την κονομι να επιστρεψει ξανα, η οποια εχει κανει 10 παιδια και εχει αποσυρθει 5-6 φορες ναπουμε...:confused:
απο το καλοκαιρι φανηκε το πραγμα που ο κουντουραρος ανανεωσε ξανα την λολιτα την μιλεντιγιεβιτς με υποδοχη 2%..παντως τις μουναρες φοβομασταν και τελικα την πατησαμε απο τις 2 πιο ασχημες (χριστοδουλου - κακουρατου)...

τεσπα, παρατημενη η χρονια καθως ο κουντουραρος σκεφτεται μονο με το κατω κεφαλι, ενω και ο κυριος μαρινακης ειναι φουλ ερωτευμενος και στιχουργει μερα νυχτα...

:confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.499
Like
24.255
Πόντοι
6.256
τεσπα, παρατημενη η χρονια καθως ο κουντουραρος σκεφτεται μονο με το κατω κεφαλι, ενω και ο κυριος μαρινακης ειναι φουλ ερωτευμενος και στιχουργει μερα νυχτα...
Και η Κουβανη για το πουτσο τελειως ειναι...ειπα και εγω τετοιο ονομα πως ηρθε Ελλαδα.Η τυπισσα παιζει μετα απο εμας να κανει αιτηση για επιδομα αναπηριας με ποσοστο 100% στο ΚΕΠΑ...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Και η Κουβανη για το πουτσο τελειως ειναι...ειπα και εγω τετοιο ονομα πως ηρθε Ελλαδα.Η τυπισσα παιζει μετα απο εμας να κανει αιτηση για επιδομα αναπηριας με ποσοστο 100% στο ΚΕΠΑ...
εχει ψυχολογικο μετα τους διπλους χιαστους, γι αυτο κουτσαινει... :confused:
αλλα δειχνει πολυ καλα στοιχεια...απλα οταν δεν εχεις λιμπερο να βγαλει αμυνα, δεν εχεις πασαδορο να βγαλει πασα, πως στον πουτσο θα καρφωσει η ακραια ναπουμε????? :cry:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.499
Like
24.255
Πόντοι
6.256
εχει ψυχολογικο μετα τους διπλους χιαστους, γι αυτο κουτσαινει... :confused:
αλλα δειχνει πολυ καλα στοιχεια...απλα οταν δεν εχεις λιμπερο να βγαλει αμυνα, δεν εχεις πασαδορο να βγαλει πασα, πως στον πουτσο θα καρφωσει η ακραια ναπουμε????? :cry:
Χθες διαβαζα οτι ειχε 5 στις 3000 επιθεσεις ρε Τακη...και τι σκατα ψυχολογικα ειναι αυτα και κουτσαινει;Εννοειται οτι πρωτα εκει ειναι τα προβληματα τα ειχα πει και εγω αν θυμασαι ειδικα για τη πασαδορο αλλα και αυτη ειναι τερμα για τον πεουλα ενω και η Γερμανιδα η δικια σου Ελληνοποιηθηκε τοσα χρονια εδω και πρεπει να ειναι καμμια 40αρια κιλα υπερβαρη.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Χθες διαβαζα οτι ειχε 5 στις 3000 επιθεσεις ρε Τακη...και τι σκατα ψυχολογικα ειναι αυτα και κουτσαινει;Εννοειται οτι πρωτα εκει ειναι τα προβληματα τα ειχα πει και εγω αν θυμασαι ειδικα για τη πασαδορο αλλα και αυτη ειναι τερμα για τον πεουλα ενω και η Γερμανιδα η δικια σου Ελληνοποιηθηκε τοσα χρονια εδω και πρεπει να ειναι καμμια 40αρια κιλα υπερβαρη.
παιζεις με τον βαζελο, τελευταιος ποντος του σετ, σου περναει η αλλη την μπαλα με πασα με 2 χερια και η αλλη η κουκουρατου χανει την υποδοχη και αναγκαζεται η χριστοδουλου να γονατισει και βγαζει μια σκοτωμενη πασα και η μιλφαρα η βραζιλιανα μας καρφωνει στο φιλε...
πως στον πουτσο να παρουν ποντο, οταν οι αλλες δεν κανουν ουτε καν τα βασικα...δεν μιλαμε απλα για κακες εμφανισεις....η πασαδορος και το λιμπερο δεν παιζουν καν βολευ..ειναι καποιο αλλο αθλημα...
:confused: :confused: :confused:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.639
Like
28.152
Πόντοι
5.006
παιζεις με τον βαζελο, τελευταιος ποντος του σετ, σου περναει η αλλη την μπαλα με πασα με 2 χερια και η αλλη η κουκουρατου χανει την υποδοχη και αναγκαζεται η χριστοδουλου να γονατισει και βγαζει μια σκοτωμενη πασα και η μιλφαρα η βραζιλιανα μας καρφωνει στο φιλε...
πως στον πουτσο να παρουν ποντο, οταν οι αλλες δεν κανουν ουτε καν τα βασικα...δεν μιλαμε απλα για κακες εμφανισεις....η πασαδορος και το λιμπερο δεν παιζουν καν βολευ..ειναι καποιο αλλο αθλημα...
:confused: :confused: :confused:
:confused:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.639
Like
28.152
Πόντοι
5.006
Ολυμπιακός (Πέδρο Μαρτίνς, 4-3-3): Βατσλίκ – Λαλά, Σισέ, Παπασταθόπουλος, Ρέαμπτσουκ – Εμβιλά, Μαντί Καμαρά, Μπουχαλάκης – Ρόνι Λόπες, Τικίνιο, Ονιεκούρου. :alivedick:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαστουρας Ελ αραμπι πάγκο.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
Ολυμπιακός (Πέδρο Μαρτίνς, 4-3-3): Βατσλίκ – Λαλά, Σισέ, Παπασταθόπουλος, Ρέαμπτσουκ – Εμβιλά, Μαντί Καμαρά, Μπουχαλάκης – Ρόνι Λόπες, Τικίνιο, Ονιεκούρου. :alivedick:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαστουρας Ελ αραμπι πάγκο.
πω πωπω πωπω πωωπω
θα ποσταρουμε παπαρδελες ολη νυχτα αδερφε
:alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom