Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Μιλάτε κι εσεις τώρα,τουλάχιστον αυτοί παίζουν Ευρώπη,εσεις καθήστε εκεί 100 χρόνια μνημόσυνα με τον Καμάρα και τον Πούσκας και μην ασχολείστε
αν είναι να βρέχω τα πόδια μου στα ρηχά, ας κάθομαι και στην βεράντα να κοιτάω τη θάλασσα. Το θέμα είναι να γίνει καμιά βουτιά με κολύμπι. Ακόμα είστε τα τσικό στο τσου λου για να κομπάζετε έτσι δεν δικαιολογείται.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.984
Like
28.452
Πόντοι
5.506
ναι εμείς πάθαμε μαλακίαση που λέτε τον λεβαντόφσκι μισό αραμπί. Τρελοκομεία λολ
ασχετο....αλλα και εγω ακουσα οτι ο μπουζουκης ειναι ο νεος μεσι.
Θα βλεπει ο μπουζουκης το λοιπον που λες τον μπουφον στο τερμα και θα πηγαινει στο σημαιακι του κορνερ να κανει κακακια ΚΑΚΑΚΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
αν είναι να βρέχω τα πόδια μου στα ρηχά, ας κάθομαι και στην βεράντα να κοιτάω τη θάλασσα. Το θέμα είναι να γίνει καμιά βουτιά με κολύμπι. Ακόμα είστε τα τσικό στο τσου λου για να κομπάζετε έτσι δεν δικαιολογείται.

Εσύ τσου λου πόσα χρόνια έχεις να παίξεις,κανα 15;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.984
Like
28.452
Πόντοι
5.506
αν είναι να βρέχω τα πόδια μου στα ρηχά, ας κάθομαι και στην βεράντα να κοιτάω τη θάλασσα. Το θέμα είναι να γίνει καμιά βουτιά με κολύμπι. Ακόμα είστε τα τσικό στο τσου λου για να κομπάζετε έτσι δεν δικαιολογείται.
γαματη λογικη,λογικη βαζελα κοκκινοσβερκου
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
πάλι με χρόνια με καιρούς....θα περάσουν τα πέτρινα χρόνια. Πούστη φύγε
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
υπαρχει και κατι στης εταιρειες που λεγεται μαρκετινγκ...
με την ελευση του μπουφον ο ολυμπιακος θα γινει πρωτοσελιδο σε ΟΛΕΣ της αφημεριδες του κοσμου τουλαχιστον 5 φορες...
αργα και σταθερα την μονη ομαδα που ξερουν στον κοσμο απο την ελλαδα ειναι ο Ολυμπιακος...
καθηστε εσεις και πειτε μαλακιες οτι μια ομαδα θελει 3 σοβαρους παιχτες και σοβαρα λεφτα....
κλαιν
το εκαναν πολλες ομαδες αυτο και εχουν παρει τα αρχιδια μου
ναι γιατί σιγουράκι ο μπουφόν, σας παρακαλάει και του κάνετε κόνξες ακόμα
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.764
Like
20.590
Πόντοι
6.056
ασχετο....αλλα και εγω ακουσα οτι ο μπουζουκης ειναι ο νεος μεσι.
Θα βλεπει ο μπουζουκης το λοιπον που λες τον μπουφον στο τερμα και θα πηγαινει στο σημαιακι του κορνερ να κανει κακακια ΚΑΚΑΚΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ
Ακουσα για Μπουφον πριν καμια εβδομαδα(σχολιασε ο παραγωγος οτι πρεπει να του δωσουν αμεσα καποιο ποστο μολις αποσυρθει γιατι εχει θεματα αυτοπροβολης),κατ' εμε ο κορυφαιος γκολκιπερ της εποχης του. :hi:
Υγ Θυμασαι τον Μεσι τον φτωχων?Κυκλοφορουσε ενα διαστημα (με Χ5 νομιζω), Σαλονικη(πρεπει να ανεβαινε με σκαλα):confused::confused::confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.984
Like
28.452
Πόντοι
5.506
Ακουσα για Μπουφον πριν καμια εβδομαδα(σχολιασε ο παραγωγος οτι πρεπει να του δωσουν αμεσα καποιο ποστο μολις αποσυρθει γιατι εχει θεματα αυτοπροβολης),κατ' εμε ο κορυφαιος γκολκιπερ της εποχης του. :hi:
Υγ Θυμασαι τον Μεσι τον φτωχων?Κυκλοφορουσε ενα διαστημα (με Χ5 νομιζω), Σαλονικη(πρεπει να ανεβαινε με σκαλα):confused::confused::confused:
θυμαμαι και τον τζολε της ρουμελης ΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΗΣ Ο ΤΖΟΛΕ....
δικοςμας αυτος :confused: :confused: :confused:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
γιατί δεν φέρνετε τον λεβαντόφσκι να σκουπίζει τα παπούτσια του αραμπί? μόνο 500 γκολ σε μπουντεσλίγκα και τσου λου έχει βάλει. Δεν είναι σαν τον αραμπί που μέχρι τα 35 του έχει παίξει στις λίγκες με τα χωμάτινα γήπεδα λολ στον ανθό της ηλικίας του είναι ακόμα έχει ψωμί
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.984
Like
28.452
Πόντοι
5.506
γιατί δεν φέρνετε τον λεβαντόφσκι να σκουπίζει τα παπούτσια του αραμπί? μόνο 500 γκολ σε μπουντεσλίγκα και τσου λου έχει βάλει. Δεν είναι σαν τον αραμπί που μέχρι τα 35 του έχει παίξει στις λίγκες με τα χωμάτινα γήπεδα λολ στον ανθό της ηλικίας του είναι ακόμα έχει ψωμί
ασε να το φερετε εσεις που κατα παραδοση φαιρνετε παιχτουρες....
τωρα για τον αραμπι οποιος εχει ματια βλεπει και οποιος εχει κωλο ΝΟΙΩΘΕΙ!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.392
Πόντοι
2.606
τυποι θα πεσει κανα μπινελικι η τσαμπα καθομαστε
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.984
Like
28.452
Πόντοι
5.506
εσεις βαζελες επενδυσατε στον νεαρο μακεντα...θα κανει καριερα και θα τον πουλησετε γυρω στα διακοσες χιλιαδες εκατομμυρια ευρω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειλικρινα αυτο που σε χαλαει στον αραμπι ειναι η ηλικια του η που σε 2 χρονια σας εχει σκισει των κωλο και εδω και στην ευρωπη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τυποι θα πεσει κανα μπινελικι η τσαμπα καθομαστε
κατσε ρε μπραμπο...εκπομπη λογου κανουμε
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.984
Like
28.452
Πόντοι
5.506
και στο φιναλε φιναλε φερε μου τον μπουφον και να κανει οτι εκανε καλυτερα απο ολους σε ολη την ζωη του σε 5 παιχνιδια στην ευρωπη και ας ειναι και 75 χρονων....
φερε μου εναν εσκιμωο που επαιζε μονο σε παγους και να εχει την ποιοτητα και να πετυχαινει 50 γκολ σε 2 χρονια και ας ειναι και απο την ανταρκτικη και ας ειναι και 80...
τους πρωτοκλασσατους νεαρους υπερταλαντουχους απο το πανω ραφι τους αφηνουμε για εσας βαζελες...γιαυτο πατε πρωτο βαγονι τραινο τοσα χρονια
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.532
Πόντοι
10.411
θυμαμαι και τον τζολε της ρουμελης ΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΗΣ Ο ΤΖΟΛΕ....
δικοςμας αυτος :confused: :confused: :confused:
:rockon: :rockon: :rockon:

PjNxpl.gif
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
αν είναι να βρέχω τα πόδια μου στα ρηχά, ας κάθομαι και στην βεράντα να κοιτάω τη θάλασσα. Το θέμα είναι να γίνει καμιά βουτιά με κολύμπι. Ακόμα είστε τα τσικό στο τσου λου για να κομπάζετε έτσι δεν δικαιολογείται.
ποια βεραντα ρε τυπε?μες στην σπηλια του νταβελη ειστε...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.048
Κριτικές
184
Like
44.692
Πόντοι
22.266
Καλά ρε @Prince Belozersky εσύ γαύρος δεν ήσουν σε παλιά ποσταρισματα;;;θα με τρελάνεις ή τόση αμνησία έχω;;;
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
παντως στο μπασκετ εδω και 10 μερες εχουν προκηρυχθει εκλογες της εοκ στην λεωφορο!!!!! και δεν εχει ανοιξει ρουθουνι...
αλλη μια αποδειξη πως οταν καπου δεν εμπλεκεται ο γαμιας τους ο θρυλος, δεν ασχολειται κανεις...
φανταστειτε η επο να εκανε εκλογες στο καραισκακη, θα ειχαν παρεμβει εισαγγελεις, θα γινοταν πολεμος....πραγματα που δεν τολμησαν ουτε ο κοκκαλης και ο μαρινακης, στο μπασκετ ειναι φυσιολογικα....ουτε αρθρα στο σανοδνα, ουτε κασετες του τηλεδικαστη...ολα καλα...
αυτη ειναι η πραγματικη εγκληματικη οργανωση!!!!!!
:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
Πρωτη φορα γινονται τακη εκλογες σε γηπεδο
 

Συνημμένα

  • Screenshot_29.png
    Screenshot_29.png
    45,1 KB · Εμφανίσεις: 28

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Πρωτη φορα γινονται τακη εκλογες σε γηπεδο
το ΣΕΦ ειναι δικο μας ρε μεγαλε???!!!!!
στο σεφ γινονται συναυλιες, συγκεντρωσεις της ΔΑΠ, ομιλιες κομματων, τα πρωταθληματα κλειστου στιβου κτλ κτλ...
τι σχεση εχει το σεφ με τον ολυμπιακο????ειναι σαν να λες οτι το ποδοσφαιρικο οακα εχει σχεση με τον παναθηναικο ή την αεκ, επειδη απλα παιζουν εκει...
οσο και τα κανεις τα στραβα ματια, εκλογες εοκ στην λεωφορο ειναι σαν να κανει εκλογες η επο στο καραισκακη ή στην τουμπα!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom