Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Το προγραμμα μας είναι πολύ καλό :sunglasses:

 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Ένα καλό ξεκίνημα με Μαρσειγ... :glasses:
στο Οπορτο αν έρθει καλό αποτέλεσμα μετά άντε γεια :sunglasses:
Όμως η πρόκριση θα κριθεί έτσι και αλλιώς με Πόρτο και είναι πολύ καλό που θα έρθει εδώ στο τέλος :P
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Παίδες δεν ξέρω γιατί.
Μου τριβελίζει το μυαλό πως ο Βαγγέλας θα φέρει κι άλλον μέχρι τη Δευτέρα.
Το αφήνω έτσι εδώ να υπάρχει..
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Τον Μπουφάλ θα ανακοινώσει τη Δευτέρα.
Παίδες δεν ξέρω γιατί.
Μου τριβελίζει το μυαλό πως ο Βαγγέλας θα φέρει κι άλλον μέχρι τη Δευτέρα.
Το αφήνω έτσι εδώ να υπάρχει..
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
Τον Ντάγκλας Κόστα φέρε προεδρε να πάθουμε τερματικο πριαπισμο
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Τον Μπουφάλ θα ανακοινώσει τη Δευτέρα.
Παίδες δεν ξέρω γιατί.
Μου τριβελίζει το μυαλό πως ο Βαγγέλας θα φέρει κι άλλον μέχρι τη Δευτέρα.
Το αφήνω έτσι εδώ να υπάρχει..

Δεν ξέρω μια αίσθηση είναι.
Πάντως του χρόνου προτείνω αντί για τη ρήτρα του Βινάγκρα να αγοράσουμε τον παναθηναϊκό....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.279
Πόντοι
6.256
Βλεπω οτι τη Μαρσειγ την υποτιμουν οι συγγαυροι...εγω παλι την θεωρω πιο επικινδυνη απο τη Πορτο.Τεσπα και ο Μπρουμα και ο Βιναγκρε ειναι πολυ καλες μεταγραφες απλα εχω μια ενσταση για τον τελευταιο γιατι αν ισχυει η ρητρα των 25εκ ευρω δεν υπαρχει ουτε μια στο εκ περιπτωση να τον αγορασουμε αμα μας κανει.

Εκτος και αν εχει παιξει κολπο τυπου Ποντενσε μεσω Μεντες δηλαδη παρε τον με 25 εκ ευρω και εγω θα σου φερω προταση με 35εκ να τον πουλησεις στο καπακι.

Το σεναριο να φερουμε και Μπουφαλ ενω πηραμε Μπρουμα μου ακουγεται επιστημονικης φαντασιας...πιο πιθανο να παρουμε κανενα στοπερ τελευταια στιγμη αμα πουλησουμε Σεμεδο.
 

bitoni7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.263
Like
225
Πόντοι
36
φερτε επιθετικο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.499
Κριτικές
171
Like
91.290
Πόντοι
46.423
Εμένα με ανησυχεί ότι ο Πέπε δεν έχει ακουμπήσει ακόμα μπάλα.

Επίσης ο Μπρουμά έχει αλλάξει πολλές ομάδες σε σύντομο χρονικό διάστημα και αυτό δεν είναι ευχάριστο για το βιογραφικό του.
Αναρωτιέμαι γιατί ;

Σα, Σεμέδο, Καμαρά ήτοι η αφρόκρεμα ίσως αποχωρήσουν και έαν αποχωρήσουν τότε την άλλη εβδομάδα θα γράφουμε άλλα πράγματα ...

Ελπίζω να διαψευστώ !
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.743
Κριτικές
42
Like
28.979
Πόντοι
28.246
Βινάγκρε. Παίχτη που τον ήθελε η Νάπολι και μάλιστα τον ζήτησε με μεταγραφή στα 25 εκατομμύρια, αλλά η Γούλβς είπε ΌΧΙ. Προσοχή τον παίχτη τον ζήτησε να τον αγοράσει. Αντίθετα, επέλεξε να τον δώσει στον Ολυμπιακό, δανεικό και αν μας κάνει να της δώσουμε τα 25 εκατομμύρια. Τίποτα σίγουρο για τους Αγγλους δηλαδή.
Καλός παίχτης είναι ο Βινάγκρε αλλα πολύ το παραμύθι περί βόμβας και 25 εκατομμυρίων αγοράς. Έχω πολλά να πω για αυτήν τη μεταγραφή. Γιατί ακόμα όχι απλά καλός αλλά και παιχταράς να είναι εμένα με χαλάει η συγκεκριμένη μεταγραφή.
Ο Σα κρύωσε και αποκλειστηκε από την αποστολή με τον ΠΑΣ? (Ειρωνικά ρωτάω)
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.958
Like
10.086
Πόντοι
2.606
Βινάγκρε. Παίχτη που τον ήθελε η Νάπολι και μάλιστα τον ζήτησε με μεταγραφή στα 25 εκατομμύρια, αλλά η Γούλβς είπε ΌΧΙ. Προσοχή τον παίχτη τον ζήτησε να τον αγοράσει. Αντίθετα, επέλεξε να τον δώσει στον Ολυμπιακό, δανεικό και αν μας κάνει να της δώσουμε τα 25 εκατομμύρια. Τίποτα σίγουρο για τους Αγγλους δηλαδή.
Καλός παίχτης είναι ο Βινάγκρε αλλα πολύ το παραμύθι περί βόμβας και 25 εκατομμυρίων αγοράς. Έχω πολλά να πω για αυτήν τη μεταγραφή. Γιατί ακόμα όχι απλά καλός αλλά και παιχταράς να είναι εμένα με χαλάει η συγκεκριμένη μεταγραφή.
Ο Σα κρύωσε και αποκλειστηκε από την αποστολή με τον ΠΑΣ? (Ειρωνικά ρωτάω)

Θα το πάρετε επιτέλους φέτος το τσάμπιονς;;:coffee::coffee:
Ήρεμα ρωτάω...:P
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.743
Κριτικές
42
Like
28.979
Πόντοι
28.246
Βινάγκρε. Παίχτη που τον ήθελε η Νάπολι και μάλιστα τον ζήτησε με μεταγραφή στα 25 εκατομμύρια, αλλά η Γούλβς είπε ΌΧΙ. Προσοχή τον παίχτη τον ζήτησε να τον αγοράσει. Αντίθετα, επέλεξε να τον δώσει στον Ολυμπιακό, δανεικό και αν μας κάνει να της δώσουμε τα 25 εκατομμύρια. Τίποτα σίγουρο για τους Αγγλους δηλαδή.
Καλός παίχτης είναι ο Βινάγκρε αλλα πολύ το παραμύθι περί βόμβας και 25 εκατομμυρίων αγοράς. Έχω πολλά να πω για αυτήν τη μεταγραφή. Γιατί ακόμα όχι απλά καλός αλλά και παιχταράς να είναι εμένα με χαλάει η συγκεκριμένη μεταγραφή.
Ο Σα κρύωσε και αποκλειστηκε από την αποστολή με τον ΠΑΣ? (Ειρωνικά ρωτάω)

Θα το πάρετε επιτέλους φέτος το τσάμπιονς;;:coffee::coffee:
Ήρεμα ρωτάω...:P
Σιγουράκι! :sunglasses:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
το πιο πιθανο ειναι οτι ο βιναγκρε ηρθε για ενα χρονο για να καλυψουμε με τον καλυτερο τροπο το κενο του τσιμικα και τον γεναρη θα κλεισουμε τον ρεις ως ελευθερο για του χρονου....
νταξει ολοι ξερουμε ποσο γαλαντομος, ανοιχτοχερης και κουβαρντας ειναι ο προεδρος, αλλα 25 μυρια για μπακ δεν δινει με τιποτα...μονο αν γινει καποια συνιδιοκτησια με μεντες (να δοσουμε 10 μυρια εμεις και 15 αυτος) με το σκεπτικο οτι θα πουληθει μετα 35 μυρια...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.743
Κριτικές
42
Like
28.979
Πόντοι
28.246
το πιο πιθανο ειναι οτι ο βιναγκρε ηρθε για ενα χρονο για να καλυψουμε με τον καλυτερο τροπο το κενο του τσιμικα και τον γεναρη θα κλεισουμε τον ρεις ως ελευθερο για του χρονου....
νταξει ολοι ξερουμε ποσο γαλαντομος, ανοιχτοχερης και κουβαρντας ειναι ο προεδρος, αλλα 25 μυρια για μπακ δεν δινει με τιποτα...μονο αν γινει καποια συνιδιοκτησια με μεντες (να δοσουμε 10 μυρια εμεις και 15 αυτος) με το σκεπτικο οτι θα πουληθει μετα 35 μυρια...
35 δεν πουλιεται απο τον Ολυμπιακο που να κανει παπαδες ο παιχτης, ακομα και αν εχει τον Μεντες για ατζεντη. που να χτυπιεσαι! Και φυσικα δεν προκειται να δωσει 25 εκατομμυρια για να τον αγορασει.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.659
Like
28.193
Πόντοι
5.006
Αναλυτικά η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Τζολάκης, Ραφίνια, Σεμέδο, Μπα, Χολέμπας, Εμβιλά, Μπουχαλάκης, Καμαρά, Ραντζέλοβιτς, Βαλμπουενά, Ελ Αραμπί.:takethis::takethis:
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.445
Like
7.023
Πόντοι
1.056
Αναλυτικά η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Τζολάκης, Ραφίνια, Σεμέδο, Μπα, Χολέμπας, Εμβιλά, Μπουχαλάκης, Καμαρά, Ραντζέλοβιτς, Βαλμπουενά, Ελ Αραμπί.:takethis::takethis:

17 χρονων δεν έπαιζε ουτε ο Νοιερ στη δευτερη ομαδα της Σαλκε...Αδικα θα το καψουν το παιδι για να μπει στη βιτρινα του προεδρου. :priest::priest::priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom