Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
νομίζω ότι υπήρχε αφαίρεση βαθμών και τιμωρία έδρας οπότε θα μιλάγαμε για άλλο πρωτάθλημα και όντως είχαμε καλύτερη ομάδα

Εσύ το προκάλεσες αυτό με τον Αθηναϊκό, δεν σου έφταιγε κανείς. Την προηγούμενη σεζόν στο 3-4 στο Φάληρο πάντως που έφαγε πέτρα ο Νικοπολίδης έμεινες ατιμώρητος.
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
4
Like
851
Πόντοι
376
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΥΡΩΠΗΣ σου είπα, πόσο πιο απλά να στο πώ; Όχι όπως αυτός που πήρε η ΑΕΚ στο μπάσκετ.

οταν λες πρωταθληματα ευρωπης εννοεις τα καθαρα ή μετρας και εκεινο με το κοψιμο του βρανκοβιτς;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
και για να θυμηθουμε και την αλλη παπαρια που λεγεται οταν οι γαυροι συζητουν μεταξυ τους και αυτοαποθεωνονται ως η μεγαλυτερη ομαδα στην ελλαδα (μπας και το πιστεψουν και οι ιδιοι) οτι η ελλαδα ειναι χωρισμενη στη μεση και υπαρχουν 6 εκατομμυρια οπιλιακοι και ολοι οι υπολοιποι ειναι αντιολυμπιακοι

 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
Εσύ το προκάλεσες αυτό με τον Αθηναϊκό, δεν σου έφταιγε κανείς. Την προηγούμενη σεζόν στο 3-4 στο Φάληρο πάντως που έφαγε πέτρα ο Νικοπολίδης έμεινες ατιμώρητος.
με τον Αθηναικό ήταν μετά το ματσ που ξαναγινε στη Ρόδο με την ΑΕΚ ...οπότε τι προκάλεσε αυτό?
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
πηγες στους 4 και τους 8 παιζοντας αμυνα με αντεπιθεσεις. στην ελλαδα ομως ηθελες βαθμους.
οτι ο οφη σου στερησε ΚΑΠΟΙΕΣ φορες βαθμους δεν παει να πει κατι. απλα δειχνει την ανικανοτητα να οργανωσεις σωστα το παιχνιδι. αφηνες να παιξουν παικτες που ειχαν να αποδειξουν κατι και επειδη ησουν σε ασχημη μερα εχανες.
για το 75 ομως δεν λες τιποτα ε;
για τις μεταγραφες με μηδενικα συμβολαια εχεις να πεις κατι;
οτι ακυρωθηκε η μεταγραφη του αντωνιου στον ολυμπιακο με το σκεπτικο οτι ηταν μεχρι τοτε μονο παικτης του παναθηναικου; και ας επαιξε 2 χρονια στον απολλωνα; αλλο αδελφο σωματειο αυτο. και φυσικα η δικαιοσυνη αποφανθηκε οτι παικτης του παναθηναικου επαιζε σε αλλη ομαδα αλλα αυτο ηταν καθαρο.
για τους δεκαδες (αν οχι εκατονταδες) παικτες του βαρδινογιαννη σε ομαδες δορυφορους; Γιατι τωρα σας πειραζει να εχει ο ολυμπιακος δανεικους. αλλα τοτε να εχει ΜΟΝΟ η κορινθος (τουλαχιστο) 7 παικτες ιδιοκτησιας βαρδινογιαννη ηταν ολα καλα ε;
για τη μεταγραφη αποστολακη που ειχε υπογραψει δελτιο στον ολυμπιακο αλλα η επο αλλαξε τα δελτια με αποτελεσμα να ειναι ακυρο εχεις να πεις κατι;

Και μόνο ότι θα χαιρόσουν που θα έπαιρνες τον Αντωνίου με τα κλεμμένα λεφτά του Κοσκωτά ( αργότερα σου χάρισαν τα χρέη ) δείχνει το επίπεδο των επιχειρημάτων σου. Στα υπόλοιπα ( ειδικά τα τραγικά που γράφεις περί Ευρώπης ) δεν χρειάζεται να σου εξηγώ τα αυτονόητα, κούνα λίγο τον εγκέφαλο να καταλάβεις τις ανοησίες που γράφεις.
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
οταν λες πρωταθληματα ευρωπης εννοεις τα καθαρα ή μετρας και εκεινο με το κοψιμο του βρανκοβιτς;

ΑΧαχαχαχαχαχαχαχαχα και λέω δεν θα πετάξει την κοτσάνα κανείς βλάκας γαύρος.

 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
με τον Αθηναικό ήταν μετά το ματσ που ξαναγινε στη Ρόδο με την ΑΕΚ ...οπότε τι προκάλεσε αυτό?

Και τι σημαίνει αυτό; Τραγικό επιχείρημα. Οπότε κι εγώ την επόμενη μετά το πέναλτι του Κουκούλα έπρεπε να τα σπάσω όλα στο επόμενο ματς και να μη φάω τιμωρία. Το έχετε τερματίσει γενικώς.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΥΡΩΠΗΣ σου είπα, πόσο πιο απλά να στο πώ; Όχι όπως αυτός που πήρε η ΑΕΚ στο μπάσκετ.
Καλά κρασά ρε φίλε. Πάλι μετράς μόνο αυτά που σε συμφέρουν. Δεν παίζεστε με τίποτα. Τα Κύπελλα Κυπελλούχων Ευρώπης δεν μετράνε δηλαδή.  :grin:
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
και για να θυμηθουμε και την αλλη παπαρια που λεγεται οταν οι γαυροι συζητουν μεταξυ τους και αυτοαποθεωνονται ως η μεγαλυτερη ομαδα στην ελλαδα (μπας και το πιστεψουν και οι ιδιοι) οτι η ελλαδα ειναι χωρισμενη στη μεση και υπαρχουν 6 εκατομμυρια οπιλιακοι και ολοι οι υπολοιποι ειναι αντιολυμπιακοι


Επίσης τα ρεκόρ σε εισιτήρια και κάρτες διαρκείας ανήκουν στον Παναθηναϊκό ασφαλώς. Ο Τάκης Τσουκαλάς έχει αντίθετη άποψη βέβαια, ας την αναλύσουμε λίγο.
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
Και τι σημαίνει αυτό; Τραγικό επιχείρημα. Οπότε κι εγώ την επόμενη μετά το πέναλτι του Κουκούλα έπρεπε να τα σπάσω όλα στο επόμενο ματς και να μη φάω τιμωρία. Το έχετε τερματίσει γενικώς.
καθόλου τραγικό με βάλανε και ξανάπαιξα κερδισμένο παιχνίδι άμα είναι έτσι όταν χάνω να διακόπτω το παιχνίδι στο 85 και να ξαναγίνεται.. και το πρωταθλήματα να τα λέμε καθαρά στο γήπεδο.. εσύ είσαι τραγικός και γραφικός
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Καλά κρασά ρε φίλε. Πάλι μετράς μόνο αυτά που σε συμφέρουν. Δεν παίζεστε με τίποτα. Τα Κύπελλα Κυπελλούχων Ευρώπης δεν μετράνε δηλαδή.  :grin:

Αν η ΑΕΚ πάρει φέτος το Τσ Λ στο μπάσκετ και έχει 4 Ευρωπαϊκά θα είναι πιο πάνω από εσένα στο μπάσκετ βάση της άποψή σου. Εγώ έχω αντίθετη άποψη, εσύ θα είσαι και πάλι από πάνω, διότι έχεις την ΑΕΚ 3-0 στα πρωταθλήματα Ευρώπης .
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
και συμφωνα με τα στατιστικα στους περισσοτερο μορφωμενους και κοινωνικα ανωτερους πρωτη ομαδα πανελληνιως ειναι ο παναθηναικος

αλλα ο ολυμπιακος πραγματικα μεγαλουργει αναμεσα στους αποφοιτους δημοτικου, τους αστεγους και τους γυφτους

URL]]
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
καθόλου τραγικό με βάλανε και ξανάπαιξα κερδισμένο παιχνίδι άμα είναι έτσι όταν χάνω να διακόπτω το παιχνίδι στο 85 και να ξαναγίνεται.. και το πρωταθλήματα να τα λέμε καθαρά στο γήπεδο.. εσύ είσαι τραγικός και γραφικός

Και εμένα μου στέρησε ο Κουκούλας το Κύπελλο το 1992. Γιατί δεν τα έσπασα; Επίσης στο 3-4 στο Φάληρο πού είχες αδικηθεί προηγουμένως; Γελάνε και τα τσιμέντα με τα επιχειρήματά σας.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Αν η ΑΕΚ πάρει φέτος το Τσ Λ στο μπάσκετ και έχει 4 Ευρωπαϊκά θα είναι πιο πάνω από εσένα στο μπάσκετ βάση της άποψή σου. Εγώ έχω αντίθετη άποψη, εσύ θα είσαι και πάλι από πάνω, διότι έχεις την ΑΕΚ 3-0 στα πρωταθλήματα Ευρώπης .
Είναι εντελώς στρεψόδικο το επιχείρημά σου γιατί αναφέρεις το Champions League του μπάσκετ (μια αμφιλεγόμενη "παράλληλη" διοργάνωση με τη γνωστή ιδιομορφία κλπ.).
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Αν η ΑΕΚ πάρει φέτος το Τσ Λ στο μπάσκετ και έχει 4 Ευρωπαϊκά θα είναι πιο πάνω από εσένα στο μπάσκετ βάση της άποψή σου. Εγώ έχω αντίθετη άποψη, εσύ θα είσαι και πάλι από πάνω, διότι έχεις την ΑΕΚ 3-0 στα πρωταθλήματα Ευρώπης .
Η χανουμα αν δεν κανω λαθος πηρε διηπειρωτικο στο μπασκετ..οποτε αυτο μετραει για δυο  :grin:
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
και συμφωνα με τα στατιστικα στους περισσοτερο μορφωμενους και κοινωνικα ανωτερους πρωτη ομαδα πανελληνιως ειναι ο παναθηναικος

αλλα ο ολυμπιακος πραγματικα μεγαλουργει αναμεσα στους αποφοιτους δημοτικου, τους αστεγους και τους γυφτους

https://[URL unfurl="true"]www.enandro.gr/images/Athlitismos/opadikos-1.JPG[/img[/URL]]
[/quote]

Ο κάθε ένας που δεν ξέρει τι σχήμα έχει η μπάλα δήλωνε γαύρος επειδή έβλεπε ότι έπαιρνε το πρωτάθλημα. Από αυτούς που ασχολούνται με το άθλημα ο Παναθηναϊκός έχει περισσότερους, κάτι το οποίο φαίνεται και από τα εισιτήρια που έκοβε στις καλές χρονιές του.
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
Και εμένα μου στέρησε ο Κουκούλας το Κύπελλο το 1992. Γιατί δεν τα έσπασα; Επίσης στο 3-4 στο Φάληρο πού είχες αδικηθεί προηγουμένως; Γελάνε και τα τσιμέντα με τα επιχειρήματά σας.
πάντως εκείνο δεν ήταν ένα καθαρό πρωτάθλημα ..όπως και αυτό που πήρε η ΑΕΚ πρόπερσι με αυτά που έγιναν στην Τούμπα ο ΠΑΟΚ είχε καλύτερη ομάδα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Είναι εντελώς στρεψόδικο το επιχείρημά σου γιατί αναφέρεις το Champions League του μπάσκετ (μια αμφιλεγόμενη "παράλληλη" διοργάνωση με τη γνωστή ιδιομορφία κλπ.).

Και στα βόλεϊ αντίστοιχες είναι οι διοργανώσεις. Τα τελευταία χρόνια μάλιστα επίτηδες δεν δηλώνατε, αν και μπορούσατε, να παίξετε στην ανώτερη διοργάνωση ώστε να κάνετε καλύτερη πορεία στην κατώτερη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Το τσαμπιονς λιγκ στο μπασκετ θα ανεβει αρκετα τα επομενα χρονια.. θα γινει καλυτερο απο το γιουροκαπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom