Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ζηλεύετε γαύροι αυτά που έγραψα πριν για την πανάθα ?  μιλήστε ρε. και ξέχασα και άλλα. τον Μαντζαβελάκη με τις βαλίτσες τον ζηλεύετε ?  την υπόθεση των λουλουδιών που πάλι την σκαπουλάραμε και δεν πέσαμε ?  την ροζ φανέλα μας ?  απαντήστε ρε αν είστε μάγκες σε αυτά που γράφω
 

Επισκέπτης
κατάπιατε την γλώσσα σας γαύροι ε ?   δεν έχετε τι να πείτε. τι να πείτε ρε κακομοίρηδες μπροστά στο μεγαλείο της μπόχας σόρρυ της πανάθας ήθελα να πω. για αυτό λένε και όλας για την πανάθα μου '' μπόχα βρώμα του παο η ιστορία μέσα στην π--στιά η θύρα 13 ΔΟΥΡΟΣ, ΖΛΑΤΑΝΟΣ, ΔΕΔΕΣ ΚΑΙ ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΣΑΡΑΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ, ΜΠΑΤΣΟΙ, ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΚΟΥΠΑ ΜΕ ΚΕΡΜΑ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΟΥΕΜΠΛΕΫ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΝΕ ΜΕ ΤΑΝΚΣ ΚΑΙ ΜΕ π--στιά ΡΟΤΣΑ, ΠΙΣΤΟΛΙΑ, ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΛΕΦΤΑ ΜΕΣ' ΣΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΗΤΗ '' . γιατί είμαστε τόσο καθαροί και έντιμοι
 

Επισκέπτης
τον θαυμάζω τον Τράκη και νιώθω περηφάνεια που είναι ο πρόεδρος της καε. έναν πρόεδρο που είναι πρεζάκιας,δίνει ουσίες σε παίκτες,βρίζει την οικογένεια του Σπανούλη και συνέχεια προκαλεί και φανατίζει από το instagram , εννοείται ότι είναι πρότυπο και είδωλο για μένα και για τα μικρά σε ηλικία παιδιά. θέλω αυτόγραφο από τον Δημήτρη Γιαννακόπουλο
 

Επισκέπτης
και εννοείται ότι δυστυχώς είναι φτωχός ο κακομοίρης και δεν μπορεί να βάλει ο ίδιος τα λεφτά για αυτό πρέπει ο απλός κόσμος που έχει εκατομμύρια να μαζέψει τα 20 εκατομμύρια για την πανάθα μας
 

Επισκέπτης
συνοπαδέ "ΤΟ ΠΟΥΛΙ" να ξέρεις ότι σε θαυμάζω που είσαι τόσο τέλειο πρόβατο συγγνώμη οπαδός της πανάθας μας ήθελα να πω. συνέχισε έτσι φίλε. γερά με τσαμπουκά. πάντως αν όσα γράφεις εδώ , δεν πληρώνεσαι από τον Αλαφούζο και όντως τα πιστεύεις , τότε ή σε ψεκάζουν ή παίρνεις ληγμένα. δεν εξηγείται αλλιώς. και πρέπει επειγόντως να πάρεις τα χάπια από τον γιατρό γιατί η κατάσταση έχει χειροτερέψει
 

Επισκέπτης
"ΤΟ ΠΟΥΛΙ" με ξενέρωσες συνοπαδέ. περίμενα άμεση απάντηση σου σε αυτό που έγραψα στο προηγούμενο μήνυμα μου για σένα και να μου έγραφες καμμιά αποστομωτική απάντηση με ατράνταχτα,ακλόνητα επιχειρήματα όπως η προηγούμενη σου απάντηση σε μένα " τυπε φτυσε τα μπουτια σου να φυτρωσει ματζουρανα ". η αλήθεια είναι ότι με εκείνη σου την απάντηση τα έχασα. έμεινα speechless. με τάπωσες τελείως. οπότε περιμένω καμμιά καινούργια αποστομωτική απάντηση του ίδιου στυλ. περιμένω αύριο την νέα απάντηση σου σε μένα να γελάσω πάλι. να'σαι καλά ρε συνοπαδέ. με τις βλακείες που γράφεις για τον παο μου φτιάχνεις το κέφι ρε μπαγάσα. ήθελα να'ξερα. αυτά που γράφεις για τον παναθηναικό τα σκέφτεσαι πολύ ώρα ?????  ακόμα και τα μεγαλύτερα πρόβατα βάζελοι θα είχαν πεθάνει στο νευρικό γέλιο με αυτά που λες

υστ. έλα πες την αλήθεια. παραδέξου το. από τον Αλαφούζο πόσα παίρνεις ρε μάγκα για να γράφεις για τον παο αυτά που γράφεις εδώ ?  δεν είναι ντροπή να πεις την αλήθεια
 

Επισκέπτης
ΤΟ ΠΟΥΛΙ δεν σε φοβάμαι φίλε,πιστεύω σε σένα. κάποια βλακεία θα σκεφτείς να απαντήσεις σε μένα στάνταρ. δεν αφήνεις τίποτα να πέσει κάτω. εδώ σε έχουν ξεφτιλίσει πόσοι Ολυμπιακοί στο forum αυτό και εσύ έχεις το κουράγιο να απαντάς στον καθένα σε ότι σου λέει. οπότε περιμένω πως και πως τι θα μου απαντήσεις χα χα χα χα. είναι στανταράκι ότι θα απαντήσεις σε μένα :) . και φυσικά όχι μια σοβαρή απάντηση με επιχειρήματα αλλά καμμιά βλακεία που λένε στο δημοτικό. ανυπομονώ. ξεφτιλίσου λίγο ακόμα. μπορείς. εγώ πάντως απορώ πως υπάρχεις και εσύ που δηλώνεις παναθηναικός. και βγάζεις και γλώσσα σε Ολυμπιακούς τρομάρα σου. άπαιχτο το θράσος σου. οι παναθηναικοί έχετε γίνει είδος προς εξαφάνιση πλέον
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Θελει κανεις να πάμε μαζί γηπεδο να προσπαθήσουμε για τζάμπα....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
Αναλυτικά η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Σα, Ομάρ, Σεμέδο, Αβραάμ, Τσιμίκας, Γκιλιέρμε, Μπουχαλάκης, Ποντένσε, Μασούρας, Βαλμπουενά, Ελ Αραμπί. :takethis:  :takethis: :takethis:
 

bitoni7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.263
Like
225
Πόντοι
36
ρε ολυμπιακε ακομα 0-0?? τη ψυχη θα μας βγαλουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom