Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
μεχρι να βαλουμε το δευτερο...  :tooth:
ναι καλά πολλά λάθη χωρίς λόγο και ειδικά κοντα στην περιοχή και δεν μπορούμε να αλλάξουμε πάνω απο δυο πάσες.  :S
Μακάρι να κερδίσουμε βεβαίως βεβαίως.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.407
Κριτικές
61
Like
42.517
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:

1 - 1 γαμμμμμαη η ομαδα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
η φραση "παγκοσμιο συνεδριο της θυρας 7" ειναι τοσο γελοια οσο και η ιστορικη ρηση του εμβερ χοτζα οτι "η κομμουνιστικη αλβανια μαζι με την φιλη κομμουνιστικη κινα ειμαστε πανω απο ενα δισεκατομμυριο λαου"

το παγκοσμιο συνεδριο ειναι ουσιαστικα το πανελληνιο συνεδριο (κομμουνιστικη κινα) και απο τα υπολοιπα 200 κρατη του πλανητη συμμετεχουν 2 συνδεσμοι της γερμανιας και 2 συνδεσμοι της αμερικης (κομμουνιστικη αλβανια)
συμμετεχουν δηλ. 10 εξτρα κρεμανταλαδες και το πανελληνιο γινεται αυτοματως παγκοσμιο
Κι από που ήθελες να έρθουν από την Μοζαμβίκη ;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ο μαλάκας ειναι ακόμα εδω βλέπω.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
οταν μπαινετε στο νημα του παναθηναικου με πρωτο και καλυτερο το ΑΜΕΑ whois να γραψετε τις μαλακιες σας ειναι ημερα κυριακη
οταν μπαινουν οι αλλοι εδω μου γινεστε ευθικτοι
ρουφατε το γερμανικο wurst τωρα και καληνυχτες
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
οταν μπαινετε στο νημα του παναθηναικου με πρωτο και καλυτερο το ΑΜΕΑ whois να γραψετε τις μαλακιες σας ειναι ημερα κυριακη
οταν μπαινουν οι αλλοι εδω μου γινεστε ευθικτοι
ρουφατε το γερμανικο wurst τωρα και καληνυχτες
αγόρι μου εσυ είσαι μαλάκας και εντός και εκτός αυτό ειναι το χειρότερο.Που είναι ρε το σπάσιμο του ρεκορ που έλεγες?Ευτυχως που έχουμε τον παναθηναικος να βλέπουμε ευρώπη.Καληνυχτα.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Σιγά ρε μαλέα Τσίου, 2-3 έληξε το παίγνιον.
Πάλι δεν έγινε η κηδεία ποα  περιμένατε ορισμένοι για να ανανεώσετε τον λόγο ύπαρξη σας.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
αγόρι μου εσυ είσαι μαλάκας και εντός και εκτός αυτό ειναι το χειρότερο.Που είναι ρε το σπάσιμο του ρεκορ που έλεγες?Ευτυχως που έχουμε τον παναθηναικος να βλέπουμε ευρώπη.Καληνυχτα.
βιαζεσαι μπουμπη
δεν ειχα πει οτι θα γινει σημερα το σπασιμο του ρεκορ

allianz-arena-rot-hp.jpg
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
οταν μπαινετε στο νημα του παναθηναικου με πρωτο και καλυτερο το ΑΜΕΑ whois να γραψετε τις μαλακιες σας ειναι ημερα κυριακη
οταν μπαινουν οι αλλοι εδω μου γινεστε ευθικτοι
ρουφατε το γερμανικο wurst τωρα και καληνυχτες
Έλα μωρέ μαλακά πως κάνεις έτσι δεν σε διώξαμε κιόλας μην κάνεις μουτρακια κάτσε να μας διασκεδάζεις
 

lostos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
99
Like
8
Πόντοι
0
αγόρι μου εσυ είσαι μαλάκας και εντός και εκτός αυτό ειναι το χειρότερο.Που είναι ρε το σπάσιμο του ρεκορ που έλεγες?Ευτυχως που έχουμε τον παναθηναικος να βλέπουμε ευρώπη.Καληνυχτα.


:zfuck:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Αμα δεν βαλσαμωσει ο προεδρας τον τυπο με το βαφτιστικο πουκαμισο,ΘΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΑΛΑΚΑΣ.
κατα τα λοιπα,ΔΥΣΤΥΧΩΣ,εχουμε κ εμεις τελειωμενους χαζομαλακες που καταφεραν να κανουν ενα απο τα πλεον ηλιθια πεσιματα του πλανητη κ ταυτοχρονα ξεφτιλοξεφτιλε γιατι την επεσαν σε αμαχο πληθυσμο..
ΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ-ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝΙΛΙΚΙΑ..Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΗΤΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 5 ΚΑΦΑΣΙΑ ΜΠΥΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟΥΣ..ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΥΠΗΡΧΑΝ,ΟΥΤΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ,ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ,ΣΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΝΟΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ..
Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΜΕΡΙΜΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΗ ΤΕΤΟΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ,ΒΑΡΥΝΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΕ..
ΡΟΜΠΑ ΓΙΝΑΜΕ ΠΑΛΙ..
ΥΓ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΡΚ,ΗΔΗ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ,ΟΠΟΤΕ Κ ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΠΑΛΙ..
ΥΓ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ..
 

Redmad

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
112
Κριτικές
7
Like
246
Πόντοι
281
Πόντενσε αγόρι μου μια φορά να σημαδέψεις γωνία!!! μία!!!  :headbang:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
οταν μπαινετε στο νημα του παναθηναικου με πρωτο και καλυτερο το ΑΜΕΑ whois να γραψετε τις μαλακιες σας ειναι ημερα κυριακη
οταν μπαινουν οι αλλοι εδω μου γινεστε ευθικτοι
ρουφατε το γερμανικο wurst τωρα και καληνυχτες
ΣΟΥ ΕΧΩ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑ ΑΝΑΡΧΙΔΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΙΔΗ..
ΚΛΑΨΕ ΟΣΟ ΘΕΣ..
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ..
ΥΓ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΑΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΖΑΚΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ???
ΜΑΖΕΥΤΗΚΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΟΣΤΑΡΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΚΑΜΙΑΣ ΝΤΟΥΖΙΝΑΣ ΠΑΙΧΤΩΝ ΣΑΣ???
ΨΟΦΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΣΚΑΤΟΨΥΧΗ ΚΟΥΡΑΔΑ..
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
Αμα δεν βαλσαμωσει ο προεδρας τον τυπο με το βαφτιστικο πουκαμισο,ΘΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΑΛΑΚΑΣ.
κατα τα λοιπα,ΔΥΣΤΥΧΩΣ,εχουμε κ εμεις τελειωμενους χαζομαλακες που καταφεραν να κανουν ενα απο τα πλεον ηλιθια πεσιματα του πλανητη κ ταυτοχρονα ξεφτιλοξεφτιλε γιατι την επεσαν σε αμαχο πληθυσμο..
ΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ-ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝΙΛΙΚΙΑ..Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΗΤΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 5 ΚΑΦΑΣΙΑ ΜΠΥΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟΥΣ..ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΥΠΗΡΧΑΝ,ΟΥΤΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ,ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ,ΣΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΝΟΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ..
Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΜΕΡΙΜΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΗ ΤΕΤΟΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ,ΒΑΡΥΝΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΕ..
ΡΟΜΠΑ ΓΙΝΑΜΕ ΠΑΛΙ..
ΥΓ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΡΚ,ΗΔΗ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ,ΟΠΟΤΕ Κ ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΠΑΛΙ..
ΥΓ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ..
Όλα γίνονται για τον παρα το γήπεδο είναι μπίζνα οποίος επικρατήσει θα κονομηαει  τόσο απλά οι άλλοι θα  κυνηγάνε φαντάσματα
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Πόντενσε αγόρι μου μια φορά να σημαδέψεις γωνία!!! μία!!!  :headbang:
ο καθε μαλακοπιτουρας hater με το βιτσιο του..
Δεν εισαι μπουχαλικος τυπε???
με τα πουστριλικια στον ποτενσε ξεπερνας την μιζερια σου???
ΤΡΑΒΑΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΡΕ..
ΤΟ ΝΑ ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΙΑΖΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠΟΦΥΓΗ ΒΙΑΣΜΟΥ ΤΥΠΟΥ GANGBANG ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΕΣ,Ε ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΑ ΚΑΝΤΑΡΙΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom