Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Ασχολήσου αγόρι μου με τη φιέστα σου με τα άλλα πιτσιρίκια γιατί δεν αξίζει να ασχοληθεί άλλο κανείς μαζί σου. Καλή σου μέρα και να τηρείς τους κανόνες του φόρουμ. Επίσης το πρόβλημα που έχετε όλοι εσείς εδώ είναι ότι ένας μοντ υποστηρίζει ανοικτά την ομάδα του και αυτό σας κάνει να νιώθετε περίεργα και τίποτα άλλο ;)
1)τα κτητικα μου,σου,του κλπ στους φιλους σου.
2)με πληγωσες βαναυσα τωρα που ειπες οτι δεν αξιζει να ασχολησε μαζι μου...γιατι με φτυνεις ετσι μου λες...???βουρκωσα τωρα..
3)οσον αφορα τα πιτσιρικια,παιζει να ειμαι κ μεγαλυτερος απο σενα,φυσικα μπορεις να πιστευεις οτι θελεις,εξαλλου σε διακατεχει μαλλον το κομπλεξ ανωτερωτητας,λογω θεσης φυσικα.
4)το οτι δεν με ενδιαφερει αν με διωξεις ή οχι δεν σημαινει κιολας οτι αδιοφορω για τους κανονες του φορουμ,βλεπεις η νοημοσυνη και η παιδεια μου επιτρεπει να προσαρμοζομαι με τους κανονισμους του εκαστοτε φορουμ.
ποιους κανονες δεν σεβαστηκα δεν μου ειπες...???
5)δεν με ενδιαφερει καθολου τι ομαδα υποστηριζεις πιστεψε με..

εαν εχεις καποια αλλη απορια επετρεψε μου να στην λυσω.

α!καλη μερα κ σε σενα και ΝΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΦΙΕΣΤΑ ΟΣΟ ΠΟΤΕ!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μην βουρκώνεις άλλο Βασιλάκη Καϊλα.......όσο για τα κόμπλεξ που αναφέρεσαι, μόνος σου τα λές μόνος σου τα καταλαβαίνεις. Σου δίνω τη θέση μου ευχαρίστως αν σε κάνει να νιώσεις ευχάριστα, έστω και για μία μέρα. Αφού τα βρήκαμε λοιπόν, άντε στην κολυμπηθρα να γλεντήσετε την Κυριακή.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
χαρισμα σου η θεσουλα σου πιστεψε με περιτρανε μοντ..

ευχαριστα νιωθω με την υπερκουπωση,ξερεις εσυ...
ωχ λαθος δεν ξερεις...

κολυμπηθρα?κριμα να χαλας το στοματακι σου...

 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αφήστε τα παιδιά να χαρούν μωρέ.........μόνο οι φιέστες έμειναν για την Ελλάδα. ʼντε γεια οριστικά που λέει και ο ακατανόμαστος κάφρος σας! Α και που είσαι, αισθάνομαι πετυχημένος και δυνατός τώρα που είμαι μοντ, όνειρο ζωής ;)
 

Επισκέπτης
Καλές οι κούπες παιδιά αλλά από ποιούς τις παίρνουμε; από τους ανύπαρκτους; ποιός φίλος ευχαριστήθηκε μπάλλα έστω και σε ένα ματσ; οι άλλοι έχουν 25 μπάζα ενώ εμείς μόνο 14 (τόσοι πρέπει να πάρουν πόδι φέτος + προπονητής, team, και το συνάφι. Προτιμώ μια τριετία στην απ΄έξω αλλά να βλέπω πρόοδο στην ομάδα με πιτσιρίκια παρά τους παππούδες να σέρνονται....
Πάντος, Ανατολάκης, Ντομί, Ταραλίδης, Μπόρχα, Μπαμπαγκίτα, Τζόλε, Γεωργάτος, Παππάς, Mπουλούτ, Οκκάς,Μάριτς, Νέ, Στολτίδης ....Ούστ...(δε λέω Τζόλε και Γεωργάτος έχουν προσφέρει πολλά αλλά φτάνει πιά η γεροντολαγνεία...).
 

Επισκέπτης
Γειά σας ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ευρωπαίοι με τις κούπες σας τις ευρωπαικές....
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ελα ρε ομαδα τι εγινε?κανενας αλλος πικραμενος θα σκασει?
εσκασαν ενισχυσεις βλεπω ε?καλη φαση
οσοι πιο πολλοι τοσο το καλυτερο!

πωπω αισθανομαι προνομιουχος που συνομιλω με τους μοντς..

σαβαλα βαλε ματζικ να δεις τους δημιους των προηγουμενων χρονων,αυτοι θα ειναι στην φιεστα..ετσι επειδη αναρωτηθηκες...
 

Επισκέπτης
Απ΄ του χρόνου μόνο στο χόκευ γυναικών 8α παίζει κούπα...
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
αλεξ τι εγινε φιλε?
να σε ευχαριστησω και δημοσιως για την υποστηριξη αδελφε συνγαυρε.

οσον αφορα τα δικα μας,τι λες για τον τουρκο?
δεν μου γεμιζει το ματι ρε παλικαρια...ασε που ειναι κ τουρκος..
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
χαιρετώ τους συνγαυρους,
ετοιμάζει τον γεωργάτο για βασικό την κυριακή το τελευταίο παιχνίδι πριν κρεμάσει τα παπούτσια του,σωστή κίνηση για να τον χειρικροτήσει ο κόσμος ;)
για τον τούρκο ούτε κρύο ούτε ζέστη θα δούμε τι θα γίνει απο μεταγραφές :sunglasses: :think:
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ναι το ειδα φιλε κ εγω για τον γκεο,συμφωνω με σενα...

δεν θελω να αρχισω απο τωρα την γκρινια για τις μεταγραφες,εχουμε ολοκληρο καλοκαιρι...
ευελπιστω πως θα παρουμε κανα παικταρα κ οχι κανενα..αρουαμπαρενα η οπως αλλιως λεγεται...
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
ναι το ειδα φιλε κ εγω για τον γκεο,συμφωνω με σενα...

δεν θελω να αρχισω απο τωρα την γκρινια για τις μεταγραφες,εχουμε ολοκληρο καλοκαιρι...
ευελπιστω πως θα παρουμε κανα παικταρα κ οχι κανενα..αρουαμπαρενα η οπως αλλιως λεγεται...
συμφωνώ για τις μεταγραφές
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ο Λουκας εκλεισε στην Λιβερπουλ..με 12 εκ ευρω..
τουλαχιστον κινουμαστε σε σωστη κατευθυνση,κατι ειναι κ αυτο..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Τι γινεται φιλε mega? δεν χρειαζεται να με ευχαριστης δεν εκανα και τιποτα εξαλου την αληθεια λεω  και θα την λεω οπως εχουμε μαθει να κανουμε απο μικροι εμεις οι ΓΑΥΡΟΙ
οι αλλοι μια ζωη στη παραμυθα και στο ψεμα....
Παντως εχεις αδικο για τον τουρκο παιχταρας δεν θυμασαι με την εθνικη στο καραισκακη?
Sorry που αργω να απαντησω αλλα εχει πεσει πολυ δουλεια σημερα
 

Συνημμένα

  • 400_fiesta_2.jpg
    400_fiesta_2.jpg
    33 KB · Εμφανίσεις: 20

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ναι ρε οκ καταλαβαινω οταν αργεις δεν τρεχει μια,μια απ τα ιδια κ εγω.
βρε τον θυμαμαι απλα πολυς ντορος για το ονομα του...κ πολλα ευρω φυσικα!!!το θεμα ειναι να παιξει μπαλιτσα οποιος κ αν ερθει...
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
στο χέρι του προέδρου και στις επιλογές του κόουτς είναι να γίνουν σωστές κινήσεις και  να δούμε μπαλίτσα και να συνεχίσει ο ομάδα να παίρνει τίτλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom