Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (27 μέλη και 46 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ο στρατιωτης του ολυμπιακου αξιοτιμος κ.κ σερ τακης ανυπομονει να αναλαβει ενεργο δραση.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εμένα μη μου τα λες βλέπεις να υποστηρίζω το χοντρό;αλλά και για του χρόνου θα δείξει;και εσύ έλεγες αν κερδίσουμε τον ΟΣΦΠ θα βγούμε δεύτεροι και γελαγε ο GUN άστο θα δείξει του χρονου κοίτα τα δικά σας και βλέπουμε..
Και ίσχυε. ΑΝ σας κερδίζαμε, και με βάση της ομάδας σας τον τελευταίο μήνα δεύτεροι θα βγαίναμε. Αλλά βλέπεις ο δικός μας ο κάβουρας άφησε τον αποτυχημένο τον Ουζουνίδη να κάψει ότι μπορούσε να καεί και ο Μανόλο μάγος δεν είναι. Η ΑΕΚ έχει σοβαρό πρόβλημα ψυχολογίας (μετά το 1-1 με εσάς καταρρεύσαμε) και φυσικής κατάστασης (μόλις στο ματς με τον Ατρόμητο μπορέσαμε να τρέξουμε για 75 λεπτά) συν το γεγονός ότι ο Χιμένεθ εμπιστεύεται τους παίκτες που ξέρει και όχι πχ τον Κριστιτς.
Του χρόνου μπορώ τα δικά μου μπορώ να σου τα πω. Θα υπογράψει νέο συμβόλαιο ο Λαμπρόπουλος και ο Κεφτε θα μας το περάσει σα μεταγραφή. Τον Πόνσε θα του κουνήσουμε μαντήλι όπως και τον Μπογέ (καλά δε θα κλάψω γι αυτόν) και θα βγούμε στη γύρα να πάρουμε κανέναν δυο τρεις δανεικούς και ότι Γιαννιωτάδες υπάρχουν στην Ελλάδα. Γιατί; Γιατί φτιάχνω γήπεδο και δε βγαίνω μάναμ" και "να αποφύγουμε τα λάθη με τα ανοίγματα του παρελθόντος για να μη ζήσουμε ξανά άσχημες στιγμές". Αυτά για τη δική μου ομάδα τα ξέρω. Απορώ με το ότι δε βλέπεται το τι κάνει ο χοντρός με τη δική σας ομάδα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Που κολλάει το γεγονός ότι ο δικός μας τσέπωσε 30+μύρια από την ΟΥΕΦΑ με το γεγονός ότι γαυροποιήστε;
Ο ιβαν εριξε λεφτα φιλε.Παρε τους παικτες του παοκ και συγκρινε τους με τους δικου σου.Παρετους προπονητες και συγκρινε τους.Τωρα αν νομιζεις με -2 που ξεκινησα το πρωταθλημα ειμαι 22 αγωνιστικες αηττητος.Τωρα αν εσυ νομιζεις οτι γαυροποιοουμαι μαλλον τρως χειροτερης ποιοτητας σανο απο αυτο που τρωει ο μεσος οπαδος του γαυρου που νομιζουν πως ειναι η μπαρτσα
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Ο ιβαν εριξε λεφτα φιλε.Παρε τους παικτες του παοκ και συγκρινε τους με τους δικου σου.Παρετους προπονητες και συγκρινε τους.Τωρα αν νομιζεις με -2 που ξεκινησα το πρωταθλημα ειμαι 22 αγωνιστικες αηττητος.Τωρα αν εσυ νομιζεις οτι γαυροποιοουμαι μαλλον τρως χειροτερης ποιοτητας σανο απο αυτο που τρωει ο μεσος οπαδος του γαυρου που νομιζουν πως ειναι η μπαρτσα
Mpeeeeeeeeeeeeeeeeee μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μπε.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο ιβαν εριξε λεφτα φιλε.Παρε τους παικτες του παοκ και συγκρινε τους με τους δικου σου.Παρετους προπονητες και συγκρινε τους.Τωρα αν νομιζεις με -2 που ξεκινησα το πρωταθλημα ειμαι 22 αγωνιστικες αηττητος.Τωρα αν εσυ νομιζεις οτι γαυροποιοουμαι μαλλον τρως χειροτερης ποιοτητας σανο απο αυτο που τρωει ο μεσος οπαδος του γαυρου που νομιζουν πως ειναι η μπαρτσα
Φίλε και ο Κόκκαλης όταν πήρε Ριβάλντο, Ζάχοβιτς, Τζιοβάνι κτλπ λεφτά έριξε. Οπότε αυτό δε μου λέει τίποτα. Και προπονητής σαν το Βαλδέρβε, που αυτή τη στιγμή είναι προπονητής μιας από τις καλύτερης ομάδας του πλανήτη, δεν έχει έρθει στην Ελλάδα. Πάλι και αυτό δε μου λέει τίποτα. Η γαυροποίηση έχει να κάνει στο τι λέτε εκτός γηπέδου οι δικοί σας δηλαδή οι παράγοντες (και λιγότερο οι οπαδοί).
Το ότι έχεις μείνει 22 αγώνες αήττητος δε μου λέει τίποτα. Και ο ΟΣΦΠ είχε 29 ματς αήττητός και έχασε από την ΑΕΚ μόνο, αλλά όταν το χρειάστηκε το σύστημα το έβαλε σε λειτουργία για να μη χάσει και άλλα παιχνίδια
Πάντως σου το λέω από εδώ, τώρα. ΑΝ κληρωθούμε στον ημιτελικό η ΑΕΚ θα χάσει στο χαλαρό. Ή αν σε φτιάχνει καλύτερα ο ΠΑΟΚ θα προκριθεί στο χαλαρό.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Φίλε και ο Κόκκαλης όταν πήρε Ριβάλντο, Ζάχοβιτς, Τζιοβάνι κτλπ λεφτά έριξε. Οπότε αυτό δε μου λέει τίποτα. Και προπονητής σαν το Βαλδέρβε, που αυτή τη στιγμή είναι προπονητής μιας από τις καλύτερης ομάδας του πλανήτη, δεν έχει έρθει στην Ελλάδα. Πάλι και αυτό δε μου λέει τίποτα. Η γαυροποίηση έχει να κάνει στο τι λέτε εκτός γηπέδου οι δικοί σας δηλαδή οι παράγοντες (και λιγότερο οι οπαδοί).
Το ότι έχεις μείνει 22 αγώνες αήττητος δε μου λέει τίποτα. Και ο ΟΣΦΠ είχε 29 ματς αήττητός και έχασε από την ΑΕΚ μόνο, αλλά όταν το χρειάστηκε το σύστημα το έβαλε σε λειτουργία για να μη χάσει και άλλα παιχνίδια
Πάντως σου το λέω από εδώ, τώρα. ΑΝ κληρωθούμε στον ημιτελικό η ΑΕΚ θα χάσει στο χαλαρό. Ή αν σε φτιάχνει καλύτερα ο ΠΑΟΚ θα προκριθεί στο χαλαρό.
Οχι φιλε σε θελω στον τελικο.Υποτιθεται πως στοχος σας ειναι το κυπελο.Σας θελω ξανα τελικο για να κλεισουμε τα στοματα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οχι φιλε σε θελω στον τελικο.Υποτιθεται πως στοχος σας ειναι το κυπελο.Σας θελω ξανα τελικο για να κλεισουμε τα στοματα
Δεν υποτίθεται. Αυτός είναι ο ΜΟΝΟΣ μας πλέον στόχος. Αλλά δε ξέρεις πως θα τα φέρει η κληρωτίδα, εκτός αν έχετε γαυροποιηθεί τόσο που χρησιμοποιήτε τη τακτική του ΟΣΦΠ με τα μπαλάκαι.. εγώ πάντως θα προτιμούσα να παίξει η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ στον ημιτελικό και ο Αστέρας με τη Λαμία στον άλλον έτσι ώστε μία από τις μικρές ομάδες να έχει μια πιθανότητα, έστω και μικρή να πάρει το κύπελο. Αυτό ΜΟΝΟ καλό θα κάνει στο ελληνικό ποδόσφαιρο
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Δεν υποτίθεται. Αυτός είναι ο ΜΟΝΟΣ μας πλέον στόχος. Αλλά δε ξέρεις πως θα τα φέρει η κληρωτίδα, εκτός αν έχετε γαυροποιηθεί τόσο που χρησιμοποιήτε τη τακτική του ΟΣΦΠ με τα μπαλάκαι.. εγώ πάντως θα προτιμούσα να παίξει η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ στον ημιτελικό και ο Αστέρας με τη Λαμία στον άλλον έτσι ώστε μία από τις μικρές ομάδες να έχει μια πιθανότητα, έστω και μικρή να πάρει το κύπελο. Αυτό ΜΟΝΟ καλό θα κάνει στο ελληνικό ποδόσφαιρο
Μεταξυ μας...δεν μας ακουει κανεις :grin: :grin: :grin: θελεις εμας στον ημιτελικο.Εχεις 2 παιχνιδια να μας αποκλεισεις.Οποτε τελικο με λαμια η αστερα πιστευεις πως το εχεις.Σας εχουμε παρει τον αερα στο κυπελο. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μεταξυ μας...δεν μας ακουει κανεις :grin: :grin: :grin: θελεις εμας στον ημιτελικο.Εχεις 2 παιχνιδια να μας αποκλεισεις.Οποτε τελικο με λαμια η αστερα πιστευεις πως το εχεις.Σας εχουμε παρει τον αερα στο κυπελο. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Βασικά θέλω τη Λαμία στον ημιτελικό για να έχουμε κάποιες πιθανότητες για να πάμε για 4συνεχόμενη χρονιά τελικό. Ο αστέρας θα μας δυσκολέψει πιο πολύ και εσείς θα μας αποκλείσετε. Αλλά αν δε το δω οπαδικά προτιμώ ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (αλφαβητικά το πάω) και Αστέρα-Λαμία. Έτσι ώστε μια από τις λεγόμενες μικρές ομάδες να έχουν κάποια μικρή πιθανότητα να πάρουν το κύπελλο, πράγμα που αν συμβεί θα κάνει καλό στο Ελληνικό ποδόσφαιρο.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Βασικά θέλω τη Λαμία στον ημιτελικό για να έχουμε κάποιες πιθανότητες για να πάμε για 4συνεχόμενη χρονιά τελικό. Ο αστέρας θα μας δυσκολέψει πιο πολύ και εσείς θα μας αποκλείσετε. Αλλά αν δε το δω οπαδικά προτιμώ ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (αλφαβητικά το πάω) και Αστέρα-Λαμία. Έτσι ώστε μια από τις λεγόμενες μικρές ομάδες να έχουν κάποια μικρή πιθανότητα να πάρουν το κύπελλο, πράγμα που αν συμβεί θα κάνει καλό στο Ελληνικό ποδόσφαιρο.
Αυριο ειναι η κληρωση;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μπε.
Πάντως και εσείς από σανό δε πάτε πίσω. Τη καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα λέγατε μήνες ότι παίζετε και δεν ισχύει. Για να βάλετε ένα γκολ θέλετε 93810294 ευκαιρίες. Για ότι θα πάτε μακριά στην ευρώπη λέγατε (ανεβάσατε και πανό πανάθεμά σας) και η Δυναμό σας πέρασε σβηστά (όπως και εμάς πέρσι). Τα έχετε ρίξει στον πόλεμο που σας κάνει η κυβέρνηση, ο Θεοδωρίδης (της ΟΥΕΦΑ, τι άλλο θα ακούσουμε) οι Ελ και οι Ελοχιμ.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Φετος πρωτάθλημα και κυπελο πάνε στον Σαββιδη, του χρόνου που θα αλλάξουν τα κοζα λόγω αλλαγής κυβέρνησης βλέπω τα κοζα να τα παίρνει ο Μαρινακης.
Τελικά δικαιώνεται ο Μελισσανίδης που δεν έριξε φράγκο στην ΑΕΚ ήξερε ότι δεν πρόκειται να πάρει τίποτα όσα λεφτά και να έριχνε...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Ιστορική ξεφτίλα. Συγχαρητήρια σε όλους γι' αυτό το κατάντημα. Ντάξει επικεντρωνόμαστε τώρα στο στόχο να παίζουμε την καλύτερη μπάλα (όχι σε κρίσιμα ματς όμως - εκεί θα είμαστε άτυχοι).
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Πάντως και εσείς από σανό δε πάτε πίσω. Τη καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα λέγατε μήνες ότι παίζετε και δεν ισχύει. Για να βάλετε ένα γκολ θέλετε 93810294 ευκαιρίες. Για ότι θα πάτε μακριά στην ευρώπη λέγατε (ανεβάσατε και πανό πανάθεμά σας) και η Δυναμό σας πέρασε σβηστά (όπως και εμάς πέρσι). Τα έχετε ρίξει στον πόλεμο που σας κάνει η κυβέρνηση, ο Θεοδωρίδης (της ΟΥΕΦΑ, τι άλλο θα ακούσουμε) οι Ελ και οι Ελοχιμ.
Σανό με σανό έχει διαφορά το σανό της μακεδονίας έχει περιεκτικότητα και σε χασις.  :S :S
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Ιστορική ξεφτίλα. Συγχαρητήρια σε όλους γι' αυτό το κατάντημα. Ντάξει επικεντρωνόμαστε τώρα στο στόχο να παίζουμε την καλύτερη μπάλα (όχι σε κρίσιμα ματς όμως - εκεί θα είμαστε άτυχοι).
Σιγά τη ξεφτίλα,ο μλκς ο Μαρτινς με το μαλακισμένο του ροτεισόν φταίει.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Φετος πρωτάθλημα και κυπελο πάνε στον Σαββιδη, του χρόνου που θα αλλάξουν τα κοζα λόγω αλλαγής κυβέρνησης βλέπω τα κοζα να τα παίρνει ο Μαρινακης.
Τελικά δικαιώνεται ο Μελισσανίδης που δεν έριξε φράγκο στην ΑΕΚ ήξερε ότι δεν πρόκειται να πάρει τίποτα όσα λεφτά και να έριχνε...
Τα κόζα θα αλλάξουν ΑΝ αλλάξει η ΕΠΟ. Και επί ΟΣΦΠ είχαν αλλάξει κυβερνήσεις (ΠΑΣΟΚ-ΝΔ πάλι ΠΑΣΟΚ ΝΔ και ΠΑΣΟΚ μαζι μέχρι και ΣΥΡΙΖΑ) και δεν έγινε τίποτα. Όταν άλλαξε η ΕΠΟ έχει 0 στα 4 και 1 στα 6 όταν άρχισε να ξηλώνεται το σύστημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom