Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (11 μέλη και 36 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
Έλα πες. Έπαιζες με τα δεύτερα της Λαμίας και δε μπόρεσες. Και μην αρχίσετε για τις 8939290θ3 ευκαιρίες και δε ξέρω και εγώ τι άλλο.

3 χρόνια έχετε χάσει τα κόζα (2 αλλά και από προπροπερσι είχαν αρχίσει να ξηλώνεται το σύστημα) και έχετε 1 στους 6 τίτλους


Και ποιος εχει παρει τα κοζια; Για ελα, πες το ....


Φυσικα δε μπορει να μιλαει για καλυτερη ή χειροτερη ομαδα ενας που ξερει τα βασικα, σε ενα παιχνιδι με 22-2 σουτ και 14 αποκρουσεις του τερματοφυλακα.

Εσυ πες οτι αυτος που του το γραψα ξερει μισο γραμμαριο μπαλα. Εκτος αν το εγραψε απο ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΒΙΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Πρωταθλημα δεν πηρα φιλε.Ο γαυρος με την υποθεση βαλνερ πηρε πρωταθλημα και εσυ με τα καραγκιοζιλικια του γαυρου πηρες πρωταθλημα.
Χρωστας στον ολυμπιακο αγαπητε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και ποιος εχει παρει τα κοζια; Για ελα, πες το ....


Φυσικα δε μπορει να μιλαει για καλυτερη ή χειροτερη ομαδα ενας που ξερει τα βασικα, σε ενα παιχνιδι με 22-2 σουτ και 14 αποκρουσεις του τερματοφυλακα.

Εσυ πες οτι αυτος που του το γραψα ξερει μισο γραμμαριο μπαλα. Εκτος αν το εγραψε απο ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΒΙΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ.
Βάση τα λεγόμενα παραγώντων ομάδας ο ΠΑΟΚ. 
Όσο για τα άλλα που λες δε βγάζω νόημα

Πρωταθλημα δεν πηρα φιλε.Ο γαυρος με την υποθεση βαλνερ πηρε πρωταθλημα και εσυ με τα καραγκιοζιλικια του γαυρου πηρες πρωταθλημα.
Χρωστας στον ολυμπιακο αγαπητε

ΑΝ θέλεις πες μου μετά το μη ολοκληρωμένο παιχνίδι του ΠΑΟΚ-ΑΕΚ ποιος πήγε ποιον στα δικαστήρια; Ο ΠΑΟΚ την ΑΕΚ  ή η ΑΕΚ τον ΠΑΟΚ;
ΑΝ θυμάσαι πες μου στην υπόθεση Βαλνερ ποιος πήγε στα δικαστήρια για να πάρει τους βαθμούς από ένα παιχνίδι που ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΧΑΣΕ.
Στον ΟΣΦΠ δε χρωστάω τίποτα. Αντίθετα ΕΣΥ χρωστάς στα δικαστήρια που πήγες μετά την αρχική τιμωρία σου για να κάνεις το -3 και κεκλεισμένων των θυρών σε 0 και ανοιχτές τις θύρες.
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Βάση τα λεγόμενα παραγώντων ομάδας ο ΠΑΟΚ. 
Όσο για τα άλλα που λες δε βγάζω νόημα

ΑΝ θέλεις πες μου μετά το μη ολοκληρωμένο παιχνίδι του ΠΑΟΚ-ΑΕΚ ποιος πήγε ποιον στα δικαστήρια; Ο ΠΑΟΚ την ΑΕΚ  ή η ΑΕΚ τον ΠΑΟΚ;
ΑΝ θυμάσαι πες μου στην υπόθεση Βαλνερ ποιος πήγε στα δικαστήρια για να πάρει τους βαθμούς από ένα παιχνίδι που ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΧΑΣΕ.
Στον ΟΣΦΠ δε χρωστάω τίποτα. Αντίθετα ΕΣΥ χρωστάς στα δικαστήρια που πήγες μετά την αρχική τιμωρία σου για να κάνεις το -3 και κεκλεισμένων των θυρών σε 0 και ανοιχτές τις θύρες.

μην του πεις ότι ο ΠΟΑΚ ψηφισε υπέρ της επικύρωσης της βαθμολογίας το 2008... ούτε ότι πρόπερσι κυνήγαγε τον γαύρο μετά το ματς με τον πλατανιά για να του αφαιρέσει 6 βαθμούς στα χαρτιά... φαίνεται πολύ ευαίσθητος ο λάγνος σε τέτοια ζητήματα!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και ποιος εχει παρει τα κοζια; Για ελα, πες το ....
Πάντως χαίρομαι που εμέσως πλην σαφώς παραδέχεσαι ότι επί 20 χρόνια είχες τα κόζα. Αργήσατε αλλά το παραδέχεστε
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.644
Like
28.155
Πόντοι
5.006
Καλά να πάθουμε είκοσι φάσεις να βάλεις ένα γκολ ανοικανοι και με μια ευκαιρία το τρως  :effemine:ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ :hi: :effemine:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Καλά να πάθουμε είκοσι φάσεις να βάλεις ένα γκολ ανοικανοι και με μια ευκαιρία το τρως  :effemine:ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ :hi: :effemine:
τυπε σορυ που παρεμβαινω αλλα εγραψες το ανικανοι με δυο οι......δεν εισαι ο εαυτος σου...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
Πάντως χαίρομαι που εμέσως πλην σαφώς παραδέχεσαι ότι επί 20 χρόνια είχες τα κόζα. Αργήσατε αλλά το παραδέχεστε


Ρε τυπε, αυτα ειναι γνωστα ποτε και ποιοι ειχαν τα κοζια. Απλα πεστα στους κλαψομουνηδες εξυγιαντες της πουτσας.

Εχω πει αρκετες φορες οτι μονο ο μπουχος ειναι παντελωνατος, παντα ελεγε τη γαυροποιηση του μπαοκ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε τυπε, αυτα ειναι γνωστα ποτε και ποιοι ειχαν τα κοζια. Απλα πεστα στους κλαψομουνηδες εξυγιαντες της πουτσας.

Εχω πει αρκετες φορες οτι μονο ο μπουχος ειναι παντελωνατος, παντα ελεγε τη γαυροποιηση του μπαοκ.
Αυτό το "αυτά είναι γνωστά" να τα πεις στους δικούς σου εδώ μέσα που πριν από 4+ χρόνια έλεγαν μαλακίες και βλακείες του στυλ "ο ΟΣΦΠ κάνει επενδύσεις και οι άλλες ομάδες τίποτα" ή "να φτιάξετε ομάδα να νικάτε και τους διαιτητές". Πήγαινε εκατοντάδες σελίδες πίσω και ξεκίνα.

Το ότι ο ΠΑΟΚ γαυροποιήτε το λέμε εδώ 10 μήνες. ΑΝ το κατάλαβε ο μπουχός τώρα είναι άλλο.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
3
Like
1.677
Πόντοι
496
19 το διπλό της Λαμίας.α ρε χοντρε έκανες μπίζνα παλι :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλά να πάθουμε είκοσι φάσεις να βάλεις ένα γκολ ανοικανοι και με μια ευκαιρία το τρως  :effemine:ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ :hi: :effemine:
Δε θυμάμαι με ποιον το έλεγα, αλλά υποπτεύμαι, πέρσι Μάη μήνα ότι ούτε του χρόνου θα κάνει κάτι ο ΟΣΦΠ όσο τα κόζα δεν είναι δικά του, λέγατε παπαριές του στυλ ο πρόεδρας θα ρίξει λεφτά και θα κάνει ομάδα. Το λέω λοιπόν τώρα Μάρτη, σχεδόν μήνα. Η κάνουλα με τα λεφτά έχει σχεδόν κλείσει (ο χοντρός θέλει να σπρώξει στη Νοτιγχαμ για να φτιάξει νέο γήπεδο) και εφόσον τα έσοδα από την ΟΥΕΦΑ θα είναι πολύ λιγότερα από αυτά που είχατε συνηθίσει τόσα χρόνια (15+ μύρια περίπου το χρόνο κατά μέσο όρο) ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ θα πάρετε κάτι.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Αυτό το "αυτά είναι γνωστά" να τα πεις στους δικούς σου εδώ μέσα που πριν από 4+ χρόνια έλεγαν μαλακίες και βλακείες του στυλ "ο ΟΣΦΠ κάνει επενδύσεις και οι άλλες ομάδες τίποτα" ή "να φτιάξετε ομάδα να νικάτε και τους διαιτητές". Πήγαινε εκατοντάδες σελίδες πίσω και ξεκίνα.

Το ότι ο ΠΑΟΚ γαυροποιήτε το λέμε εδώ 10 μήνες. ΑΝ το κατάλαβε ο μπουχός τώρα είναι άλλο.
Ρε φιλε ωρες ωρες εισαι εκτος τοπου και χρονου.115 μυρια εχει βαλει ο ιβαν Εσυ με μπακακης και κλωναριδη θελεις να παρεις πρωταθλημα.Αν ο καβουρας δεν βαλει λεφτα τριτοτετααρτοι θα ειστε παλι
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε φιλε ωρες ωρες εισαι εκτος τοπου και χρονου.115 μυρια εχει βαλει ο ιβαν Εσυ με μπακακης και κλωναριδη θελεις να παρεις πρωταθλημα.Αν ο καβουρας δεν βαλει λεφτα τριτοτετααρτοι θα ειστε παλι
Που κολλάει το γεγονός ότι ο δικός μας τσέπωσε 30+μύρια από την ΟΥΕΦΑ με το γεγονός ότι γαυροποιήστε;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.644
Like
28.155
Πόντοι
5.006
Δε θυμάμαι με ποιον το έλεγα, αλλά υποπτεύμαι, πέρσι Μάη μήνα ότι ούτε του χρόνου θα κάνει κάτι ο ΟΣΦΠ όσο τα κόζα δεν είναι δικά του, λέγατε παπαριές του στυλ ο πρόεδρας θα ρίξει λεφτά και θα κάνει ομάδα. Το λέω λοιπόν τώρα Μάρτη, σχεδόν μήνα. Η κάνουλα με τα λεφτά έχει σχεδόν κλείσει (ο χοντρός θέλει να σπρώξει στη Νοτιγχαμ για να φτιάξει νέο γήπεδο) και εφόσον τα έσοδα από την ΟΥΕΦΑ θα είναι πολύ λιγότερα από αυτά που είχατε συνηθίσει τόσα χρόνια (15+ μύρια περίπου το χρόνο κατά μέσο όρο) ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ θα πάρετε κάτι.
εμένα μη μου τα λες βλέπεις να υποστηρίζω το χοντρό;αλλά και για του χρόνου θα δείξει;και εσύ έλεγες αν κερδίσουμε τον ΟΣΦΠ θα βγούμε δεύτεροι και γελαγε ο GUN άστο θα δείξει του χρονου κοίτα τα δικά σας και βλέπουμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom