Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (6 μέλη και 13 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ανακοινωση για τις βολες βγηκε η οχι ακομα;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506
περα απο την πλακα που σου κανω δεν το βγαζω αχρηστο....το προβλημα ειναι στους παιχτες ομως και κατ επεκταση στην διοικηση εδω και μια διετια....
αδικο να φαει την μπορα ολη και ο σφαιρο και ο τιτανας σπανουλης....ουτε ο πριντζης φυσικα...
κατ εμε λογικη συνεχεια η κορυφαια ομαδα 2010-2015 να περναει μια μικρη κριση...τα καλυτερα ερχονται
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Εγώ πάντως πιστεύω ότι φέτος ο Ολυμπιακός έχει πιο πολλές πιθανότητες να πάρει πρωτάθλημα από πέρσι.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ο Μπλατ,τέλος της χρονιάς 2018 η της αγων.χρονιας?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Πλάκα πλάκα,όταν προτιμάς να κρατήσεις στην ομάδα σου τον Ματζαρη αντί του Σλουκα,όταν αλλαγή στο φόρ  έχεις τον Μπόγρη,τον Τιμα???? που ούτε ο ίδιος δεν ξέρει τον ρόλο του....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.901
Like
28.843
Πόντοι
5.006
Πλάκα πλάκα,όταν προτιμάς να κρατήσεις στην ομάδα σου τον Ματζαρη αντί του Σλουκα,όταν αλλαγή στο φόρ  έχεις τον Μπόγρη,τον Τιμα???? που ούτε ο ίδιος δεν ξέρει τον ρόλο του....
ρε μεγαλε μας ζαλισες με τις αρλουμπες σου ελεος κοιτα την ομαδα σου και ασε τις φλυαριες χωρις να ξερεις τι εχει γινει...με το σλουκα αλλα ηταν που εφυγε του εδινε τα λεφτα που ηθελε αλλα στο τελος κλο κλο εφυγε ειχε μιλησει με της πουτανας τον γιο και ειχε συμφωνησει καιρο με το μελιντζανα...και ενας αλλος λογος σχετικα με το χρονο συμετοχης.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ρε μεγαλε μας ζαλισες με τις αρλουμπες σου ελεος κοιτα την ομαδα σου και ασε τις φλυαριες χωρις να ξερεις τι εχει γινει...με το σλουκα αλλα ηταν που εφυγε του εδινε τα λεφτα που ηθελε αλλα στο τελος κλο κλο εφυγε ειχε μιλησει με της πουτανας τον γιο και ειχε συμφωνησει καιρο το μελιντζανα...
νευρακια....
 

Επισκέπτης
Πλάκα πλάκα,όταν προτιμάς να κρατήσεις στην ομάδα σου τον Ματζαρη αντί του Σλουκα,όταν αλλαγή στο φόρ  έχεις τον Μπόγρη,τον Τιμα???? που ούτε ο ίδιος δεν ξέρει τον ρόλο του....

Εισαι παντελως ασχετος...κανενα Μαντζαρη δεν κρατησαμε αντι του Σλουκα.Και τους 2 θελαμε να κρατησουμε αλλα ο Σλουκας δεν ηθελε να ηταν στη σκια του Σπανουλη και πηγε Φενερ.

Αλλα ειναι τα εγκληματα των Αγγελοπουλων...με Χαινς,Νταστον και αλλους παιχτες που θα μπορουσες να τους ειχες ανανεωσει τα συμβολαια μεσουσης της χρονιας και τους αφησες βλακωδως να φυγουν ελευθεροι το καλοκαιρι.

Γενικα αυτο το ροστε εχει 2 τεραστια προβληματα οσο εχω δει....ο Σπανουλης και ο Τιμα.Το 2ο διορθωνεται ευκολα...το 1ο δυστυχως με τιποτα.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Εισαι παντελως ασχετος...κανενα Μαντζαρη δεν κρατησαμε αντι του Σλουκα.Και τους 2 θελαμε να κρατησουμε αλλα ο Σλουκας δεν ηθελε να ηταν στη σκια του Σπανουλη και πηγε Φενερ.

Αλλα ειναι τα εγκληματα των Αγγελοπουλων...με Χαινς,Νταστον και αλλους παιχτες που θα μπορουσες να τους ειχες ανανεωσει τα συμβολαια μεσουσης της χρονιας και τους αφησες βλακωδως να φυγουν ελευθεροι το καλοκαιρι.

Γενικα αυτο το ροστε εχει 2 τεραστια προβληματα οσο εχω δει....ο Σπανουλης και ο Τιμα.Το 2ο διορθωνεται ευκολα...το 1ο δυστυχως με τιποτα.
άρα,μάλλον δεν είμαι ΠΑΝΤΕλΩΣ άσχετος!!!!
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Εμένα η ομάδα μου αρέσει, θα βρει το δρόμο της.

Απλά στα παιχνίδια με βαζελο αυτοί σκίζονται λες και δεν υπάρχει αύριο...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.891
Κριτικές
16
Like
14.743
Πόντοι
6.515
Ποδοσφαιρο - μπασκετ  :takethis: παντου, τσουκαλας υπο διωγμον, ποτε δεν ηταν τοσο χαλι.
.
:-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom