Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.741
Like
28.045
Πόντοι
5.506
μετα την αποκαλυψη της τροπεοθηκης ο μπουχος λακισε......
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και βέβαια μετά το ξύλο ΜΑΤ και οπαδών του ΟΣΦΠ, ΟΛΟΙ λακισατε. Γιατί μωρέ; Αφού θα πείτε όπως τα αδέρφια σας στο βορρά "άλλος θεσμός άρα και άλλες τιμωρίες"
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Και βέβαια μετά το ξύλο ΜΑΤ και οπαδών του ΟΣΦΠ, ΟΛΟΙ λακισατε. Γιατί μωρέ; Αφού θα πείτε όπως τα αδέρφια σας στο βορρά "άλλος θεσμός άρα και άλλες τιμωρίες"

την μπουγατσα ευνοει η τιμωρια τους
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
την μπουγατσα ευνοει η τιμωρια τους
εσας ευνοει καθως εχετε ηδη βρει τη δικαιολογια για την αποτυχια σας φετος. απο την 8η αγωνιστικη (μη σου πω και πιο πριν οταν φαγατε εσεις το -3) βγαλατε το συμπερασμα οτι το πηραμε η ακομα καλυτερα μας το δωσανε ενω εχουμε παρα πολυ δρομο ακομα μπροστα μας. βεβαια οταν πεφτει ενα χαρτακι στη τουμπα και σας βολευει τοτε λετε " ο,τι πει ο νομος" , αλλα οταν τα φυντανακια σας βγαινουνε στο ημιχρονο για να πεταξουνε μερικες δεκαδες μολοτοφ η οι αλλοι τις παιζουνε με τους τσεους γιατι δν ειχανε κατι αλλο να κανουνε τοτε ο νομος και η εφαρμογη του ειναι στημενη.. τα παντελονια γιατι κρυωνετε τα φορατε μερικοι
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
εσας ευνοει καθως εχετε ηδη βρει τη δικαιολογια για την αποτυχια σας φετος. απο την 8η αγωνιστικη (μη σου πω και πιο πριν οταν φαγατε εσεις το -3) βγαλατε το συμπερασμα οτι το πηραμε η ακομα καλυτερα μας το δωσανε ενω εχουμε παρα πολυ δρομο ακομα μπροστα μας. βεβαια οταν πεφτει ενα χαρτακι στη τουμπα και σας βολευει τοτε λετε " ο,τι πει ο νομος" , αλλα οταν τα φυντανακια σας βγαινουνε στο ημιχρονο για να πεταξουνε μερικες δεκαδες μολοτοφ η οι αλλοι τις παιζουνε με τους τσεους γιατι δν ειχανε κατι αλλο να κανουνε τοτε ο νομος και η εφαρμογη του ειναι στημενη.. τα παντελονια γιατι κρυωνετε τα φορατε μερικοι
Οι....αντρακλες,τα κάνουν λαμπγυαλα στα Ιωάννινα,πετάνε φωτοβολίδες στη Ν.Σμυρνη...μετα κλαψουριζουν για την ....εξοντωτική ποινή στον Πασχαλάκη...
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Οι....αντρακλες,τα κάνουν λαμπγυαλα στα Ιωάννινα,πετάνε φωτοβολίδες στη Ν.Σμυρνη...μετα κλαψουριζουν για την ....εξοντωτική ποινή στον Πασχαλάκη...
οι αντρακλες που λες ο,τι κανουν το εχουνε πληρωσει συμφωνα με ο,τι λεει ονομος κοπελαρα μου οπως σας αρεζε να λετε περσυ. τα πουστρακια ομως οταν ερχεται η ωρα να πληρωσουν οι ιδιοι αρχιζουν τα κλαψουρισματα και τα σεναρια περι στησιματος. οσο για τι φωτοβολιδα τιμωρηθηκαμε με την ανωτατη ποινη που οριζει ο καπ, τον οποιο ψηφισαμε ΟΛΕΣ οι ομαδες, μαζι κ η δικια σου. τα παραπονα σου αλλου λοιπον κοπελα μου
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
οι αντρακλες που λες ο,τι κανουν το εχουνε πληρωσει συμφωνα με ο,τι λεει ονομος κοπελαρα μου οπως σας αρεζε να λετε περσυ. τα πουστρακια ομως οταν ερχεται η ωρα να πληρωσουν οι ιδιοι αρχιζουν τα κλαψουρισματα και τα σεναρια περι στησιματος. οσο για τι φωτοβολιδα τιμωρηθηκαμε με την ανωτατη ποινη που οριζει ο καπ, τον οποιο ψηφισαμε ΟΛΕΣ οι ομαδες, μαζι κ η δικια σου. τα παραπονα σου αλλου λοιπον κοπελα μου
σαν καταπιεσμένος ομοφυλόφιλος γράφεις...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
κ εσυ σαν ψεκασμενος αντιεξουσιαστης. τις ιδιες παπαριες λετε οταν δεν εχετε να πειτε κατι ουσιαστικο. την καλησπερα μου
καλό μεσημέρι...καρνταση...πάω για μπουγάτσα με κασέρι γκούντα!!!
 

Επισκέπτης
εσας ευνοει καθως εχετε ηδη βρει τη δικαιολογια για την αποτυχια σας φετος. απο την 8η αγωνιστικη (μη σου πω και πιο πριν οταν φαγατε εσεις το -3) βγαλατε το συμπερασμα οτι το πηραμε η ακομα καλυτερα μας το δωσανε ενω εχουμε παρα πολυ δρομο ακομα μπροστα μας. βεβαια οταν πεφτει ενα χαρτακι στη τουμπα και σας βολευει τοτε λετε " ο,τι πει ο νομος" , αλλα οταν τα φυντανακια σας βγαινουνε στο ημιχρονο για να πεταξουνε μερικες δεκαδες μολοτοφ η οι αλλοι τις παιζουνε με τους τσεους γιατι δν ειχανε κατι αλλο να κανουνε τοτε ο νομος και η εφαρμογη του ειναι στημενη.. τα παντελονια γιατι κρυωνετε τα φορατε μερικοι

Ρε μαλακα ειναι δυνατον να μιλας εσυ για επεισοδια;Που σε καθε παιχνιδι μας στη Τουμπα παραδοσιακα τα κανατε πουτανα και για δεκαετιες ολοκληρες ειχατε ασυλια;Που εχετε διακοψει Ευρωπαικο παιχνιδι και εχετε φαει αποκλεισμο απο την Ευρωπη;

Αντε ρε με την επαρχιακη ομαδουλα σου που την εχετε δει ξαφνικα οτι ειστε μεγαλη ομαδα και θα μπορειτε να μιλατε για Ολυμπιακο,Βαζελο και Κουλα....
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
εσας ευνοει καθως εχετε ηδη βρει τη δικαιολογια για την αποτυχια σας φετος. απο την 8η αγωνιστικη (μη σου πω και πιο πριν οταν φαγατε εσεις το -3) βγαλατε το συμπερασμα οτι το πηραμε η ακομα καλυτερα μας το δωσανε ενω εχουμε παρα πολυ δρομο ακομα μπροστα μας. βεβαια οταν πεφτει ενα χαρτακι στη τουμπα και σας βολευει τοτε λετε " ο,τι πει ο νομος" , αλλα οταν τα φυντανακια σας βγαινουνε στο ημιχρονο για να πεταξουνε μερικες δεκαδες μολοτοφ η οι αλλοι τις παιζουνε με τους τσεους γιατι δν ειχανε κατι αλλο να κανουνε τοτε ο νομος και η εφαρμογη του ειναι στημενη.. τα παντελονια γιατι κρυωνετε τα φορατε μερικοι

παλι οτι πει ο νομος λεω χαζουλη, και επεμενα κιολας να φαει το -3 η ΑΕΚ χωρις ναι μεν αλλα
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ρε μαλακα ειναι δυνατον να μιλας εσυ για επεισοδια;Που σε καθε παιχνιδι μας στη Τουμπα παραδοσιακα τα κανατε πουτανα και για δεκαετιες ολοκληρες ειχατε ασυλια;Που εχετε διακοψει Ευρωπαικο παιχνιδι και εχετε φαει αποκλεισμο απο την Ευρωπη;

Αντε ρε με την επαρχιακη ομαδουλα σου που την εχετε δει ξαφνικα οτι ειστε μεγαλη ομαδα και θα μπορειτε να μιλατε για Ολυμπιακο,Βαζελο και Κουλα....
κοψε τα σκληρα μπας και καταλαβεις τι διαβαζεις και τι λες λαχανο. αυτο λεω εντομεταξυ αλλα εισαι τοσο μπουφος που δεν νιωθεις. οτι οταν καναμε αυτα που λες εστω και υπερβολικα φαγαμε την καμπανα που επρεπε και δεν ειπαμε τιποτα. εσυ πανιβλακα εχεις κοντα 10 χρονια να τιμωρηθεις για μαλακιες που κανουν τα πουστρακια σας και μολις εφαγες μια καμπανα αρχισατε το κλαμα και τα σεναρια για στησιματα. το 12 σε χειροτερα επεισοδια και με μαχαιρωμενο μπατσο απο εσας τιμωρηθηκε η παναχαικη που θα μιλησετε κιολας πατσαβουρες. καταλαβες κοπελα μου τι σου λεω τωρα η εισαι ακομα πιο βλακας αποσο φαινεσαι? επισης δεν βρισκω κατι αρνητικο με τον χαρακτηρισμο επαρχιακη ομαδα, η επαρχιωτης, πρωτον γιατι μονο στο μυαλο σας ειναι κατι υποτιμιτικο, ασε που οι επαρχιωτες ξηγιουνται πιο αντρικια και παντελονατα απο κατι κυριες σαν εσενα. βεβαια τα 2/3 που κατοικειται στην νεα ισλαμαμπαντ βλαχαδερα απο ολες τις ακρες τις ελλαδας ειστε αλλα σας χαλαει η επαρχια μυτζιθρογαλα. και οσο με ξενους διαιτητες σας εχω βιασει τις τρυπουλες σας χωρις να εχω φαει καν ενα γκολ, οσο εφυγε η μεγαλη σου επιρροη απο κεδ και την επο και παλευεις με τον ατρομητο για την 3η θεση, αλλαζεις 7 προπονητες και 40 παικτες σα μπουρδελο που πραγματικα εισαι, θα μπορω να μιλαω οσο γουσταρω . σιγα μην παρω και αδεια απο εσενα ρε λαχανιδα ψεκασμενη με τα σπερματα του βαγγελα. με τα σωληνακια σε κρατανε παλι οι εποπτες καρμοιρη που θα μας πεις και ποιος θαμιλαει κιολας
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
παλι οτι πει ο νομος λεω χαζουλη, και επεμενα κιολας να φαει το -3 η ΑΕΚ χωρις ναι μεν αλλα
για τους αεκτζηδες γενικως μιλαω οχι προσωπικα για σενα. εσυ εισαι απο τους ελαχιστους ισως που οντως το ειπες. γιατι χτες μας ειπανε για κατι 15χρονα που μαλωνανε. αυτοι νομιζουν οτι ολη η ελλαδα ειναι τοσο ηλιθιοι οσο ο μεσοσ γαβρος
 

Επισκέπτης
Τράβα ψοφα ρε μπουγατσοβλακα μας τα κάνες τσουρέκια με τη μουνοκλαψα σου...
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τράβα ψοφα ρε μπουγατσοβλακα μας τα κάνες τσουρέκια με τη μουνοκλαψα σου...
χχααχαχ κλασσικος αμυαλος μαλακογαυρος. ξερω η αληθεια ποναει οσο η σουφριτσα σου κοπελα μου. το μονο ψοφιο ειναι αυτο που εχει μεσα η κουτρα σου tsimpoykoraiser. απο το κλαμα σας χτες πλυμμηρισε η τρουμπα βρε πατσαβουρα. σε ποιο σχολειο πηγαινανε αυτοι 2 15χρονοι που μαλωσανε χτες μαθατε ρε λαχανο?? αιντε βλλλλλλλλλλλλλλακααααα
 

Επισκέπτης
χχααχαχ κλασσικος αμυαλος μαλακογαυρος. ξερω η αληθεια ποναει οσο η σουφριτσα σου κοπελα μου. το μονο ψοφιο ειναι αυτο που εχει μεσα η κουτρα σου tsimpoykoraiser. απο το κλαμα σας χτες πλυμμηρισε η τρουμπα βρε πατσαβουρα. σε ποιο σχολειο πηγαινανε αυτοι 2 15χρονοι που μαλωσανε χτες μαθατε ρε λαχανο?? αιντε βλλλλλλλλλλλλλλακααααα

Ακακακα τράβα τώρα να βάλεις καμμία Μαλαματίνα στο κωλο σου Βούλγαρε...
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ακακακα τράβα τώρα να βάλεις καμμία Μαλαματίνα στο κωλο σου Βούλγαρε...
μη μου τσατιζεσαι γαβριελλα μου θα παθεις τιποτα και που θα βρουμε καλυτερη τρυπα απο σενα. δεν υπαρχει λογος για νευρα κατσε και απολαυσε το τσιμπουκακι κοπελαρα μου αντι να σε ζορισει κοιτα να το απολαυσεις. παντως για αλβανοπακιστανι τα μιλας πολυ καλα τα ελληνικα μπραβο τσιμπουκλου μου μπραβο μυτζιθρογαλο. για τραχανοπλαγιας που ουτε ξερει απο που καταγεται εισαι ωραιος στρακος
 

Επισκέπτης
μη μου τσατιζεσαι γαβριελλα μου θα παθεις τιποτα και που θα βρουμε καλυτερη τρυπα απο σενα. δεν υπαρχει λογος για νευρα κατσε και απολαυσε το τσιμπουκακι κοπελαρα μου αντι να σε ζορισει κοιτα να το απολαυσεις. παντως για αλβανοπακιστανι τα μιλας πολυ καλα τα ελληνικα μπραβο τσιμπουκλου μου μπραβο μυτζιθρογαλο. για τραχανοπλαγιας που ουτε ξερει απο που καταγεται εισαι ωραιος στρακος

Ποιος ζορίζεται ρε Βουλγαρε πισωγλεντη αυτός που η ομάδα του έχει όσα πρωταθλήματα έχουν όλοι οι υπόλοιποι και ακόμα περισσότερα ή αυτός που η πουτσομαδα του έχει ένα πρωτάθλημα και μια τρομπέτα;

Τράβα στην τρύπα σου μωρέ ανύπαρκτε μας ζαλισες τα αρχιδια με τη κλάψα σου...
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ποιος ζορίζεται ρε Βουλγαρε πισωγλεντη αυτός που η ομάδα του έχει όσα πρωταθλήματα έχουν όλοι οι υπόλοιποι και ακόμα περισσότερα ή αυτός που η πουτσομαδα του έχει ένα πρωτάθλημα και μια τρομπέτα;

Τράβα στην τρύπα σου μωρέ ανύπαρκτε μας ζαλισες τα αρχιδια με τη κλάψα σου...
εσυ μαλλον πακιστανοπουλα μου ζοριζεσαι και φαινεται κιολας που αντιδρας ετσι επιθετικα σου ειπα προσεχε μην παθεις τιποτα γαβριελα μου τρυπια. ελα να μας τσιμπουκωσεις με τα δοντακια σου τα τιγρεικα να ηρεμισεις λιγακι. εγω θελω να μου πεις για την πουτσομαδα που μολις εχασε κεδ επο super league παλευει με ατρομητο για 3η θεση , αλλαξε 7 προπονητες και 40 παικτες και την κρατανε με τα σωληνακια οι εποπτες ακομα (οφσαιντ πισω απο το κεντρο μονο στο τηγανι εχει δωθει). εμεις εχουμε τρομπετα, εσεις να βαλετε τα μικροφωνα και μεγαφωνα γιατι αλλιως δεν ακουγονται οι πακιστανικες παιδικες σας φωνουλες. πακιστανι μου αυτα τα υγρα που νομιζεις οτι ειναι κλαμα, ειναι τα φλοκια μου στη μαπα σου. αντε τωρα καλο μου πακιστανι παε να φας το φαλαφελ σου και πεσε να προσευχηθεις για τον βαγγελα τον αφεντη σου
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.915
Πόντοι
5.006
για τα χθεσινα επεισοδια τι να πουμε...η καλυτερη φιλη της παε παοκ (αστυνομια) εκανε και παλι την δουλεια της...για μια υποψια φασαρίας με έναν κρυφοβαζελο που ηταν στην κερκιδα, εκανε ντου μια διμοιρια ματ και φλομωσε τον κοσμο στα δακρυγονα...ευτυχως υπαρχουν και τα βιντεο για να μην μας βγαλουν και τρελους….κανει ντου η διμοιρια στην κερκιδα που εχει γερους, παιδια, κατι γκομενες και έναν μαυρο και αρχιζει τις γκλοπιες...και φυσικα ενας τονος δακρυγονα για να διακοπεί το ματς και να μην γλιτώνουμε την τιμωρια με τιποτα...αναμενομενη η αφαιρεση βαθμων πλεον και ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΒΑΘΜΩΝ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΕ ΝΤΟΥ ΤΩΝ ΜΑΤ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


μονο όταν εχεις του μπατσου δικους σου, δεν τιμωρείσαι..οπως στις μολοτωφ που πεσανε πριν το παοκ αρης και καψανε μια καντινα και κατι μπατσους...βεβαια τοτε η καντινα μετατοπιστηκε εκτος περιβαλλοντα χωρου, η αστυνομια ως δια μαγειας δεν ανεφερε τραυματισμούς και μιλουσε για επεισοδια ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!!!!! :S :S :S

ΠΑΟΚ = η πιο κρατικη ομαδα που εμφανιστηκε στην ιστορια του ελληνικου ποδοσφαιρου :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom