Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.915
Πόντοι
5.006
κριστιαν λεντεσμα : 32 συμμετοχες στον ολυμπιακο σε 3 χρονια (2007-2010)...μαλιστα ηταν τοσο καλος που τον 1 χρονο (2008-2009) τον δωσαμε δανεικο στην σαν λορεντζο... :S :S :S


υγ: δεν λεω ότι δεν βοηθησε ο λεντεσμα, οποτε ηταν καλα γιατι ηταν αρρωστος πιο συχνα και από πτερυγα του κατ...μια χαρα παιχτης ηταν,....απλα αυτή η παρελθοντολαγνια είναι για γελια...εχουν φτασει μερικοι στο σημειο να αναπολουν μεχρι και τα πετρινα…

υγ2: είμαι σιγουρος ότι τοτε εγω υπερασπιζομουν τον λεντεσμα και οι ιδιοι που τον αποθεωνουν τωρα τον εκραζαν ως κουτσαλογο…

Για τετοια τρελα μιλαμε....

 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.915
Πόντοι
5.006
ο καμαρα θα κανει 32 συμμετοχες στην ομαδα μεχρι τον δεκεμβρη και ο άλλος εκανε τοσες σε 3 χρονια...αλλα νταξει ηταν το καλυτερο αμυντικο χαφ στην μποκα, οποτε πασο... :S
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.147
Like
4.688
Πόντοι
1.756
Τους καλυτερους παικτες εχει ο γαυρος, σαν μοναδες ομως... τις μοναδες θελει δουλεια να τις κανεις ομαδα ομως... και δεν ξερω αν μπορει ο προπονητης σας ή κανει δοκιμες ακομα... αν το καταφερει,στο επομενο μισο του πρωταθληματος θα καλπαζετε...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.915
Πόντοι
5.006
Τους καλυτερους παικτες εχει ο γαυρος, σαν μοναδες ομως... τις μοναδες θελει δουλεια να τις κανεις ομαδα ομως... και δεν ξερω αν μπορει ο προπονητης σας ή κανει δοκιμες ακομα... αν το καταφερει,στο επομενο μισο του πρωταθληματος θα καλπαζετε...

o προπονητης  μας τυπε κάθε μερα με το που τελειωνει η προπονηση στο ρεντη παει και από μια μπαλα στο αστυνομικο τμημα για βομβα...μας εχουν τελειωσει οι μπαλες στο ρεντη... :S
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    196,7 KB · Εμφανίσεις: 23

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
ροστερ 2007

1  Greece  GK  Leonidas Panagopoulos  
2  Greece  DF  Christos Patsatzoglou  
3  France  DF  Didier Domi  
4  Brazil  DF  Leonardo  
5  Brazil  DF  Júlio César  
6  Greece  MF  Ieroklis Stoltidis (vice-captain)  
7  Argentina  MF  Luciano Galletti  
9  Serbia  FW  Darko Kovačević  
10  Argentina  FW  Leonel Núñez  
11  Serbia  MF  Predrag Đorđević (captain)  
14  Poland  DF  Michał Żewłakow  
15  Spain  DF  Raúl Bravo  
18  Greece  DF  Paraskevas Antzas  
19  Greece  MF  Konstantinos Mendrinos  
21  Greece  MF  Andreas Vasilogiannis  
22  Greece  FW  Kostantinos Mitroglou  
23  Cyprus  FW  Michalis Konstantinou  
24  Greece  MF  Georgios Katsikogiannis  
25  Argentina  MF  Fernando Belluschi  
27  Greece  DF  Konstantinos Lambropoulos  
28  Argentina  MF  Cristian Ledesma  
30  Greece  DF  Anastasios Pantos  
31  Greece  MF  Aristides Soiledis  
32  Democratic Republic of the Congo  FW  Lomana LuaLua  
35  Greece  DF  Vasilis Torosidis  
71  Greece  GK  Antonis Nikopolidis (vice-captain)  
74  Croatia  GK  Tomislav Butina  
77  Slovenia  MF  Mirnes Šišić  
87  Greece  GK  Michalis Sifakis  
92  Greece  DF  Kyriakos Papadopoulos

βασικη ενδεκαδα με ζουλιο σεζαρ, λεοναρντο, πατσατσογλου, μπελουτσι, ντομι και με βασικους στα μισα τουλάχιστον παιχνίδια τον σισιτς και μενδρινο….  :S
αυτό το ροστερ στο γήπεδο βγήκε  δεύτερο  να τα λέμε όλα παιδιά! :grin:
 

Επισκέπτης
ο καμαρα θα κανει 32 συμμετοχες στην ομαδα μεχρι τον δεκεμβρη και ο άλλος εκανε τοσες σε 3 χρονια...αλλα νταξει ηταν το καλυτερο αμυντικο χαφ στην μποκα, οποτε πασο... :S

Ενταξει αμα παει με τις συμμετοχες το ποσο καλος ειναι ενας παιχτης...να σου θυμισω βεβαια Τακη οτι ο Καμαρα ειχε αποκτηθει σαν ταλεντο να παιζει που και που και με τους "παιχταραδες" που μας εφερε στο κεντρο ο Χοντρος ειναι βασικος και αναντικαταστατος.

Τακη μου στο εχω ξαναπει να στο ξαναπω αλλη μια φορα...αμα ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ να ειναι ο Ολυμπιακος ουρα του Ρωσσοποντιου και του Ψιψινουλη γουστο και καπελο σου.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Ενταξει αμα παει με τις συμμετοχες το ποσο καλος ειναι ενας παιχτης...να σου θυμισω βεβαια Τακη οτι ο Καμαρα ειχε αποκτηθει σαν ταλεντο να παιζει που και που και με τους "παιχταραδες" που μας εφερε στο κεντρο ο Χοντρος ειναι βασικος και αναντικαταστατος.

Τακη μου στο εχω ξαναπει να στο ξαναπω αλλη μια φορα...αμα ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ να ειναι ο Ολυμπιακος ουρα του Ρωσσοποντιου και του Ψιψινουλη γουστο και καπελο σου.
τυπε μην τρελαίνεσαι σε ένα  μόνο άρμα είσαι κ αυτό είναι του Μεγαλου ΠΑΟΚ! :orchestra:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.915
Πόντοι
5.006
Ενταξει αμα παει με τις συμμετοχες το ποσο καλος ειναι ενας παιχτης...να σου θυμισω βεβαια Τακη οτι ο Καμαρα ειχε αποκτηθει σαν ταλεντο να παιζει που και που και με τους "παιχταραδες" που μας εφερε στο κεντρο ο Χοντρος ειναι βασικος και αναντικαταστατος.

Τακη μου στο εχω ξαναπει να στο ξαναπω αλλη μια φορα...αμα ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ να ειναι ο Ολυμπιακος ουρα του Ρωσσοποντιου και του Ψιψινουλη γουστο και καπελο σου.

ρε μεγαλε πως να το κανουμε, ο λεντεσμα δεν προσφερε ιδιαιτέρα στην ομαδα κυριως γιατι ηταν μονίμως τραυματισμένος!!!!τι να το κανουμε αν ηταν το καλυτερο αμυντικο χαφ στην ιστορια της μποκα????
το ότι ειμαστε ουρα του ρωσοποντιου σιγουρα δεν φταιει το ροστερ...αλλα το εχετε παραγαμησει με τα υπερ-ροστερ που είχαμε όλα τα προηγουμενα χρονια και τωρα δεν εχουμε!!!!οι ιδιοι που λεγατε για τα 10 χρονια χωρις διπλο στην ευρωπη, μας εχετε βγαλει ολους τους παλιους παιχταράδες...α ρε ανατολακης που σας χρειαζεται... :S
 

Επισκέπτης
ρε μεγαλε πως να το κανουμε, ο λεντεσμα δεν προσφερε ιδιαιτέρα στην ομαδα κυριως γιατι ηταν μονίμως τραυματισμένος!!!!τι να το κανουμε αν ηταν το καλυτερο αμυντικο χαφ στην ιστορια της μποκα????
το ότι ειμαστε ουρα του ρωσοποντιου σιγουρα δεν φταιει το ροστερ...αλλα το εχετε παραγαμησει με τα υπερ-ροστερ που είχαμε όλα τα προηγουμενα χρονια και τωρα δεν εχουμε!!!!οι ιδιοι που λεγατε για τα 10 χρονια χωρις διπλο στην ευρωπη, μας εχετε βγαλει ολους τους παλιους παιχταράδες...α ρε ανατολακης που σας χρειαζεται... :S

Τυπε εσενα η μονη σου εγνοια ειναι μην τυχον και πουνε κακη κουβεντα για το Χοντρο...στα αρχιδια μου τι καναμε τα προηγουμενα χρονια και τι δεν καναμε εσυ ξεκινησες να παραθετεις τα ροστερ για να μας πεισεις οτι και καλα τα προηγουμενα χρονια ειχαμε χειροτερα ροστερ απο οτι φετος και ξαφνικα Μαλαματινες και Τουρκοι γινανε υπερομαδες.

Κατα τα αλλα σου φταιει το μπασκετ και οι Αγγελοπουλοι αλλα τωρα με τον Χοντρο που καταφερε μια ομαδα που επαιζε μονη της 10 χρονια και κονομαγε τοσα λεφτα απο το Τσουλου να ειναι 3η στο Ελληνικο πρωταθλημα εκει γαργαρα και δεν πειραζει.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Καινούργια τιμωρία...3 βαθμοί μείον,2 αγωνιστικές το γήπεδο...Για τον ΟΦΗ λέμε έτσι? μη παρεξηγηθουμε...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Εσυ ρε μαλακα Μπουχο εισαι τοσο σιγουρος οτι θα το παρεις φετος οπως το πηρατε και περυσι; :grin:
εδώ βρε τριμαλακα μου είμαι σίγουρος για το αήττητο! Στο πρωτάθλημα θα κολλησω?? Θα μαθαινετε μπαλίτσα  απο τον μπουχο (23 αποδοση εδινε)! :rockon:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Πιο πολλές πιθανότητες έχει ο Ατρόμητος παρά οι μπουγάτσοκεφτεδες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom