Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ έχουν φάει ελαχιστα από το γλυκο που λέγεται Champions League οποτε οι παίκτες τους θα δίνουν παντοτε το κάτι παραπάνω σε αυτούς τους αγώνες για την αίγλη, την αναγνωρισιμότητα και τα μπόνους.
Οι δε ομάδες τους επίσης θα βλέπουν τον κάθε αγώνα με μεγάλο ενδιαφέρον για όλα τα παραπάνω!
Εάν νομίζεις ότι έχουν αυτές οι ομάδες δυο ενδεκάδες για να βγάλουν τέτοιο προγραμμα τότε παω πάσο!
ειναι οντως το πιο σοβαρο επιχειρημα αυτο,αν ειμαστε καλοι σε ολη την διαρκεια τις σεζον οπως εχουμε αρχισει.φανηκε απο χτες οτι ο παοκ ειχε το μυαλο του στην μπενφικα.οι μπουκ ομως δινουν τεραστιο φαβορι τον παοκ,και προφανως δεν ειναι ηλιθιοι γιατι απλα συνυπολογιζουν σοβαρα και το  πολιτικο παρασκηνιο,οπου λογικα θα δουμε πολυ χειροτερα απο περσυ ,αν χρειαστει.δεν ξυπνησαν ξαφνικα και ειπαν να δωσουν φαβορι για πρωταθλημα την μπραγκα και την φιορεντινα της ελλαδας με 2 πρωταθληματα σε 90 χρονια..
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
ειναι οντως το πιο σοβαρο επιχειρημα αυτο,αν ειμαστε καλοι σε ολη την διαρκεια τις σεζον οπως εχουμε αρχισει.φανηκε απο χτες οτι ο παοκ ειχε το μυαλο του στην μπενφικα.οι μπουκ ομως δινουν τεραστιο φαβορι τον παοκ,και προφανως δεν ειναι ηλιθιοι γιατι απλα συνυπολογιζουν σοβαρα και το  πολιτικο παρασκηνιο,οπου λογικα θα δουμε πολυ χειροτερα απο περσυ ,αν χρειαστει.δεν ξυπνησαν ξαφνικα και ειπαν να δωσουν φαβορι για πρωταθλημα την μπραγκα και την φιορεντινα της ελλαδας με 2 πρωταθληματα σε 90 χρονια..
κατσε λιγο να πεισει ο ολυμπιακος οτι εχει καλους παιχτες και καλη ομαδα και θα δεις πως θα πεσει η αποδοση...
παντως και αεκ και παοκ εχουν δυνατες ομαδες φετος...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
 

R3bel

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
εγώ διαφωνώ σε κάποια πράγματα

θέλω επιτέλους να δω την ομάδα να κάνει κάτι σοβαρό στην Ευρώπη. Και το Γιουροπα είναι ιδανικό , έχει κάποιες μεγάλες ομάδες αλλά όχι τις απλησίαστες του ΤΣΟΥΛΟΥ

 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
κατσε λιγο να πεισει ο ολυμπιακος οτι εχει καλους παιχτες και καλη ομαδα και θα δεις πως θα πεσει η αποδοση...
παντως και αεκ και παοκ εχουν δυνατες ομαδες φετος...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
συμφωνω,αλλα..ειναι 1.80 με 4.00 και ειναι αρκετη διαφορα για στοιχημα διαρκειας.μαλιστα επεσε του παοκ ,πριν 10 μερες περιπου ηταν στο 2.00.απλα μου κανει εντυπωση πως δεν βλεπουν οτι αγωνιστικα ο ολυμπιακος ειναι πολυ βελτιωμενος σε σχεση με περσυ και ακομα δεν εχουν παιξει παιχτες βασικοι κτλ,για αυτο μιλαω και για το παρασκηνιο...θα δειξει
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
εγώ διαφωνώ σε κάποια πράγματα

θέλω επιτέλους να δω την ομάδα να κάνει κάτι σοβαρό στην Ευρώπη. Και το Γιουροπα είναι ιδανικό , έχει κάποιες μεγάλες ομάδες αλλά όχι τις απλησίαστες του ΤΣΟΥΛΟΥ

Μην σκέφτεσαι την Ευρώπη ρε φίλε!!!
Δεν γίνεται με τέτοια μπατζετ, με τέτοιες προετοιμασίες (αθλητικές εννοώ) και τέτοιας ποιότητας και ανταγωνιστικότητας πρωταθλήμα να πάνε μακριά οι ελληνικές ομάδες!
Ισπανοί, Άγγλοι, Ιταλοί, Γάλλοι έχουν κάθε Κυριακή δυνατά παιχνίδια να δίνουν και ο Ολυμπιακός έπαιζε με Κέρκυρα, Λαμία, Λεβαδειακό και κολοπετινιτσα πριν τους αγώνες του με Γιουβεντους, Ρεάλ Μαδριτης, Μάντσεστερ και Μπαρτσελονα....
Οποτε τι λέμε τώρα;;;
Είσαι σκύλος και σε βάζω να τρέξεις κυνοδρομίες με κοπρόσκυλα και μετά σε βάζω να τρέξεις με πίτμπουλ!!!!!!!
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Οι χαμηλες αποδοσεις του ΠΑΟΚ ειναι επειδη υπαρχει η ευρεια αντιληψη οτι το φετινο πρωταθλημα ειναι τυπικη διαδικασια για την στεψη και ειναι κλειδωμενο απο παντου
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Και εγω πιστεύω οτι με τον ενα η με τον άλλο τρόπο φέτος θα το πάρει το πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ, λογικά θα ειναι καλύτερα οργανωμένη και δεν θα κάνουν τις ίδιες μαλακίες με πέρσι που το χάσανε μέσα απο τα χέρια τους.
 

R3bel

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Μην σκέφτεσαι την Ευρώπη ρε φίλε!!!
Δεν γίνεται με τέτοια μπατζετ, με τέτοιες προετοιμασίες (αθλητικές εννοώ) και τέτοιας ποιότητας και ανταγωνιστικότητας πρωταθλήμα να πάνε μακριά οι ελληνικές ομάδες!
Ισπανοί, Άγγλοι, Ιταλοί, Γάλλοι έχουν κάθε Κυριακή δυνατά παιχνίδια να δίνουν και ο Ολυμπιακός έπαιζε με Κέρκυρα, Λαμία, Λεβαδειακό και κολοπετινιτσα πριν τους αγώνες του με Γιουβεντους, Ρεάλ Μαδριτης, Μάντσεστερ και Μπαρτσελονα....
Οποτε τι λέμε τώρα;;;
Είσαι σκύλος και σε βάζω να τρέξεις κυνοδρομίες με κοπρόσκυλα και μετά σε βάζω να τρέξεις με πίτμπουλ!!!!!!!

δίκιο έχεις, αλλά μου έχει μείνει απωθημένο από τότε με Βαλβέρδε που ήμασταν 15 λεπτά μακριά απ το όνειρο .

Μέχρι τους 8 ακόμα κι έτσι μπορούμε . Και χτίζουμε πάνω σε αυτό σιγά σιγά . Δε νομίζω να κάνω τόσο παράλογα όνειρα
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Και εγω πιστεύω οτι με τον ενα η με τον άλλο τρόπο φέτος θα το πάρει το πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ, λογικά θα ειναι καλύτερα οργανωμένη και δεν θα κάνουν τις ίδιες μαλακίες με πέρσι που το χάσανε μέσα απο τα χέρια τους.

μπορει βεβαια εκει που το σηκωνουνε να τους σπασει στα χερια (εχει συμβει στο μπασκετ)
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
δίκιο έχεις, αλλά μου έχει μείνει απωθημένο από τότε με Βαλβέρδε που ήμασταν 15 λεπτά μακριά απ το όνειρο .

Μέχρι τους 8 ακόμα κι έτσι μπορούμε . Και χτίζουμε πάνω σε αυτό σιγά σιγά . Δε νομίζω να κάνω τόσο παράλογα όνειρα

Εντάξει εσένα σου έχει μείνει από τον Βαλβερδε και εμένα από τη Γιουβεντους στο βροχερό ΟΑΚΑ...
Η πραγματικότητα είναι αυτή και μέχρι να (και εάν) γίνει το βήμα παραπάνω η δουλειά μας είναι να «τακτοποιούμε» τα υπόλοιπα παιδιά....  :dunno: :dunno: :dunno:
 

R3bel

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Εντάξει εσένα σου έχει μείνει από τον Βαλβερδε και εμένα από τη Γιουβεντους στο βροχερό ΟΑΚΑ...
Η πραγματικότητα είναι αυτή και μέχρι να (και εάν) γίνει το βήμα παραπάνω η δουλειά μας είναι να «τακτοποιούμε» τα υπόλοιπα παιδιά....  :dunno: :dunno: :dunno:

πω ήμουν μικρό παιδί τότε, αλλά το θυμάμαι και αυτό λίγο
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
πω ήμουν μικρό παιδί τότε, αλλά το θυμάμαι και αυτό λίγο

Ήμουν μέσα (αν είχε μπει του Αμανατίδη :tickedoff: )


Έστω και άσχημη βραδιά γεμάτο 75000 γαύροι όπως και από κάτω

 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Ήμουν μέσα (αν είχε μπει του Αμανατίδη :tickedoff: )

Τι μου θυμισες.. Μεσα ημουν κ στα 2 :rockon: :rockon:

:thumbsup:

Αυτές ήταν ποδοσφαιρικές βραδιές και πολλές ακόμη βέβαια στο Καραϊσκάκη!
Αλλά 75000 κόσμος είναι τεράστιο νούμερο και τρομερή ατμόσφαιρα όπως και να το κάνουμε!
 

Καλό παιδί

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2018
Μηνύματα
8
Like
34
Πόντοι
0
Φέτος δεν παίρνουμε πρωτάθλημα. Πρέπει να το πάρουν τα κλαψομουνια οι Νοτιομακεδονες μπουγατσομαχοι, διαφορετικά θα κάψουν την Ελλάδα.
Τουλάχιστον ας παίξουμε καλή μπάλα και να βγούμε δεύτεροι,αρχής γενομένης σήμερα εναντίων του Κομποτιακου.
Φίλε δεν είμαι Μακεδόνας ούτε ΠΑΟΚ.
Ούτε για αστείο να λέμε «Νοτιομακεδονες».Κάποια πράγματα δεν πρέπει να λέγονται ουτε για αστείο.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.644
Like
28.155
Πόντοι
5.006
Αμα ειναι αληθεια Η ΒΟΜΒΑ ΤΟΥ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥΡΕ ΚΑΙ ΣΚΑΣΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ :takethis: :takethis: :takethis: :headbaning2: :headbaning2:ΛΕΝΕ ΕΡΧΕΤΑΙ :rockon:
 

Επισκέπτης
Ενταξει πριν 3 χρονια αδερφε θα ειχαν πεσει και τα τσιμεντα...τωρα νομιζω οτι ειναι μονο για λογους εντυπωσιασμου.Οπως και να εχει καλως να ερθει και θα τον δουμε στο γηπεδο.

Υ.Γ
Λετε ο Χοντρος να ετοιμαζεται να σκοτωσει Φορτουνη;Γιατι αλλιως δεν εχει νοημα αυτη η μεταγραφη...
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.128
Κριτικές
4
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Ενταξει πριν 3 χρονια αδερφε θα ειχαν πεσει και τα τσιμεντα...τωρα νομιζω οτι ειναι μονο για λογους εντυπωσιασμου.Οπως και να εχει καλως να ερθει και θα τον δουμε στο γηπεδο.

Υ.Γ
Λετε ο Χοντρος να ετοιμαζεται να σκοτωσει Φορτουνη;Γιατι αλλιως δεν εχει νοημα αυτη η μεταγραφη...
Τύπε διαφωνώ με το φόρτουνη, ειδικά τωρα που εχει παρει τα πανω του. Δεν ειναι και ακριβώς ίδια θέση καθωσ Και διαφορετικός σωματότυπος ούτως η άλλως.
 

Επισκέπτης
Τύπε διαφωνώ με το φόρτουνη, ειδικά τωρα που εχει παρει τα πανω του. Δεν ειναι και ακριβώς ίδια θέση καθωσ Και διαφορετικός σωματότυπος ούτως η άλλως.

Γιατι ποιος σου ειπε τυπε οτι συμφωνω εγω;Απλα σκεφτομαι οτι οταν εχεις Φορτουνη σε πολυ καλη κατασταση φετος και απο πισω Γκιγιερμε και Νατχο για τους οποιους εχεις δωσει πολλα λεφτα δεν κολλαει να πηγαινεις και για Τουρε εκτος και αν φυγει ενας απο τους τρεις.

Ποιος απο τους τρεις εσυ πιστευεις οτι μπορει να φυγει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom