Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (7 μέλη και 15 επισκέπτες)

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Στήριξε Χάσι ο Καπίνο: «Ο προπονητής μας είπε τι θα κάνει ο Αστέρας, το δικό μας μάτι δεν γυάλιζε»
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
Ο Αναστάσης.  :grin:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Τί κωλοχανείο είναι πάλι αυτό ρε; Να πα να γαμηθούνε όλοι. Οτζίτζα-Ζιλέ-Καρσελά μαλακισμένα...
Τώρα έρχονται φάπες συνεχόμενες. Αλλά η χρονιά ως εδώ ήταν. Πουλήσαμε Ρέτσο 22 εκατομμύρια και προκριθήκαμε στους ομίλους του τσου λου (απ΄τους οποίους αποκλειστήκαμε στο 20ό λεπτό) και αυτό ήταν. Γαμώ τα selling club και τις μαλακίες σας. Του χρόνου πάλι. Με άλλο προπονητή και άλλα παλτά βέβαια.
Εγώ περιμένω πότε θα έρθει το καλοκαίρι για να κάνουμε καμία μεταγραφή και να φτιάξουμε ομάδα.

Φετο τέλος. Μόνο μπάσκετ. Αρκετά προβλήματα έχω, δεν θέλω και άλλα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
Εγώ περιμένω πότε θα έρθει το καλοκαίρι για να κάνουμε καμία μεταγραφή και να φτιάξουμε ομάδα.
Εγώ πάλι σταμάτησα να περιμένω κάτι σοβαρό. Τόσα χρόνια τα ίδια και τα ίδια. Μόνο θα πουλάμε ακριβά και θα αγοράζουμε σαπάκια για πασαλείμματα ή άλλους για να παίξουν σε δυό-τρία ματς να τους δουν να πάρουν καλή μεταγραφή. Αυτό είναι το έργο. Το 'χω ξαναπεί: κανονική ομάδα ΔΕΝ είμαστε πλέον. Εδώ γίνεται αλλαγή και δεν ξέρουν ποιός θα φορέσει το περιβραχιόνιο του αρχηγού... τί ψάχνουμε να βρούμε τώρα...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Εγώ πάλι σταμάτησα να περιμένω κάτι σοβαρό. Τόσα χρόνια τα ίδια και τα ίδια. Μόνο θα πουλάμε ακριβά και θα αγοράζουμε σαπάκια για πασαλείμματα ή άλλους για να παίξουν σε δυό-τρία ματς να τους δουν να πάρουν καλή μεταγραφή. Αυτό είναι το έργο. Το 'χω ξαναπεί: κανονική ομάδα ΔΕΝ είμαστε πλέον. Εδώ γίνεται αλλαγή και δεν ξέρουν ποιός θα φορέσει το περιβραχιόνιο του αρχηγού... τί ψάχνουμε να βρούμε τώρα...


Aυτα τα λενε ομως πολλοι δικοι σας η λενε ζητω η προεδραρα και σας γαμαει ο βαγγελας?
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.036
Κριτικές
42
Like
29.491
Πόντοι
28.246
Εγώ πάλι σταμάτησα να περιμένω κάτι σοβαρό. Τόσα χρόνια τα ίδια και τα ίδια. Μόνο θα πουλάμε ακριβά και θα αγοράζουμε σαπάκια για πασαλείμματα ή άλλους για να παίξουν σε δυό-τρία ματς να τους δουν να πάρουν καλή μεταγραφή. Αυτό είναι το έργο. Το 'χω ξαναπεί: κανονική ομάδα ΔΕΝ είμαστε πλέον. Εδώ γίνεται αλλαγή και δεν ξέρουν ποιός θα φορέσει το περιβραχιόνιο του αρχηγού... τί ψάχνουμε να βρούμε τώρα...
Εδω μας εχουν παρει χαμπάρι και εκει που φοβόντουσαν να περάσουν τη σέντρα βγαινουν με θράσσος μπροστα και σου κανουν επιθέσεις που μοιριζουν γκολ για πλακα.  Κι ομως προλαβαίνει να το σωσει ο,τι σωσει μεχρι να παει Τορίνο...
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.113
Πόντοι
506
Εγώ πάλι σταμάτησα να περιμένω κάτι σοβαρό. Τόσα χρόνια τα ίδια και τα ίδια. Μόνο θα πουλάμε ακριβά και θα αγοράζουμε σαπάκια για πασαλείμματα ή άλλους για να παίξουν σε δυό-τρία ματς να τους δουν να πάρουν καλή μεταγραφή. Αυτό είναι το έργο. Το 'χω ξαναπεί: κανονική ομάδα ΔΕΝ είμαστε πλέον. Εδώ γίνεται αλλαγή και δεν ξέρουν ποιός θα φορέσει το περιβραχιόνιο του αρχηγού... τί ψάχνουμε να βρούμε τώρα...
απο τη σεζον 2007/2008 ξεκινησαμε και καναμε φανταστικα παιχνιδια στην ευρωπη με λεμονη, βαλβερδε και μιτσελ....

αντι ομως να ανεβουμε κι αλλο σκαλοπατι, καναμε οπισθογυρισμα και ειχαμε παλι ντροπιαστικες ηττες με την τεσσαρα στην τουρκια και την τριαρα τωρα στην εδρα μας..... μακαρι να δωσει ο κοσμος στον βαγγελα να καταλαβει οτι ετσι δεν παμε πουθενα  
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τώρα χέστηκε πάνω του ο χοντρός  :grin: τους τσαμπουκάδες που κάνει στο μπάσκετ στον χοντρό μπροστά δεν θα τολμήσει.Ο χοντρός γαμάει και δέρνει.  :takethis:
εσάς γαμαει ο χοντρός με τις....επενδύσεις του.τον τύλιξαν σε μια κόλα χαρτί και τον πάνε γαμωντας οι Πόντιοι.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.559
Like
21.917
Πόντοι
5.006
Ναι,δεν φταίει το ότι δεν έχετε ομάδα φέτος ,φταίει ο χασι.
Καλα, ουτε περυσι ειχαμε ομαδα ουτε ποτε στα τελευταια 21 χρονια που πηραμε 19 πρωταθληματα...
Μακαρι να ειχαμε τις δικες σας ομαδαρες που κανανε και ενα τουρ απο την θυελλα ραφηνας...

Υγ: εχθες ενας ΑΡΔακας ελεγε οτι παλια  ο οσφπ ειχε τζιοβανι, τζορτζεβιτς, τουρε κτλ και τωρα παιζει με σεμπα...βεβαια οταν ειχαμε τους παιχταραδες, λεγανε για την παραγκα του κοκκαλη, οποτε σε καμια 10αρια χρονια θα δικαιωθει λογικα και ο σεμπα...
 

Επισκέπτης
Παιδες νομιζω το προβλημα της ομαδας ειναι οτι στην ουσια δεν εγινε σοβαρη προετοιμασια με μοναδικο σκοπο να περασει η ομαδα στους ομιλους του Τσουλου...απο εκει και περα ο Αλβανος φαινεται να το χανει το παιχνιδι οπως ηταν και αναμενομενο αλλωστε απο το παρελθον του στις προηγουμενες ομαδες που ειχε δουλεψει.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.877
Like
28.799
Πόντοι
5.006
Παιδες νομιζω το προβλημα της ομαδας ειναι οτι στην ουσια δεν εγινε σοβαρη προετοιμασια με μοναδικο σκοπο να περασει η ομαδα στους ομιλους του Τσουλου...απο εκει και περα ο Αλβανος φαινεται να το χανει το παιχνιδι οπως ηταν και αναμενομενο αλλωστε απο το παρελθον του στις προηγουμενες ομαδες που ειχε δουλεψει.
ακριβως καλα τα λες?τωρα τι γινεται θα το φερει στα ισια η θα παει για γρουβες και αυτος. :effemine:
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
ακριβως καλα τα λες?τωρα τι γινεται θα το φερει στα ισια η θα παει για γρουβες και αυτος. :effemine:
θα του χρεωθουν τα ασχημα αποτελεσματα που θα ακολουθησουν και θα παρει ποδι.
Φυσικα οχι αδικως απο οσα εχουμε δει μεχρι τωρα. Το ενα σου αμυντικο χαφ παιζει στο κεντρο της αμυνας, το αλλο,  δεξι μπακ, καποιο συστημα στο παιγνιδι δεν βλεπουμε παρα μονο φουλ της γιομας,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom