Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
makhswrx δεν πρόλαβες να ποστάρεις και μου χάλασε το σκορ  :grin: τέσπα συνεχίζουμε για τα υπόλοιπα......
Εντάξει το όβερ δεν το ήθελα με απόδοση γύρω στο 2, είπαμε πάμε για πάρα πολλά  :grin:
Αλλά πώς γαμιώνται τα σκορ το τελευταίο 10μερο είναι γαμημένες συμπτώσεις.....
Τυπε γκολ γκολ επρεπε να το παιξεις,η αμυνα και των 2 ομαδων ειναι για τον πουτσο ,ειδικα η μπεσικτας ειχε φαει 6αρα πριν κατι μηνες.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.602
Like
28.072
Πόντοι
5.006
Τυπε μετα την πωληση των καλυτερων σας παιχτων δεν εισαι καλυτερος ουτε απο ΑΕΚ ουτε απο ΑΕΚ σαλλονικα.Το καλοκαιρι θα δουμε αν θα ενισχυθειτε.
ελα ρε μας ζαλισες τα αρχηδια προς το παρον ολοι σας εμας βλεπετε λαλακες
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.473
Like
27.690
Πόντοι
5.506
Τυπε μετα την πωληση των καλυτερων σας παιχτων δεν εισαι καλυτερος ουτε απο ΑΕΚ ουτε απο ΑΕΚ σαλλονικα.Το καλοκαιρι θα δουμε αν θα ενισχυθειτε.
τυπε μολις γυρισες απο γ εθνικη,εισαι καμια δεκαρια βαθμους πισω,σε γαμαει ο πανιωνιος,το καλοκαιρι ειναι μακρυα.
μεχρι τοτε θα βλεπετε θρυλο....
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
ρε σεις,γραψτε τους στ αρχιδια σας.
 

Επισκέπτης
Τυπε γκολ γκολ επρεπε να το παιξεις,η αμυνα και των 2 ομαδων ειναι για τον πουτσο ,ειδικα η μπεσικτας ειχε φαει 6αρα πριν κατι μηνες.
Κι αυτό ήταν εναλλακτική λύση αλλά όπως είδες το δελτίο βασίστηκε σε 7 τελικά σκορ και ένα σημείο μεγάλης απόδοσης, έχω σπαστεί κι εγώ και προσπαθώ να πιάσω τα άπιαστα, τέσπα μακάρι να περάσει έστω μια 3αδα καλά θα είναι.
Μα να τους γαμήσω τον Αλλάχ, ρε τους γαμώτουρκους έφαγαν κάρτα ΕΛΕΟΣ...........
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
εγω γλενταω 29 μαη.η μεγαλυτερη μερα του ελληνισμου.την ωρα του αγωνα δε μιλαω με δικεφαλα κοτοπουλα.οσο ειμαστε πισω πρηζουν αρχιδια.αν περασουμε θα βρουν και θα λενε για το γιο του θεοδωριδη...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Κι αυτό ήταν εναλλακτική λύση αλλά όπως είδες το δελτίο βασίστηκε σε 7 τελικά σκορ και ένα σημείο μεγάλης απόδοσης, έχω σπαστεί κι εγώ και προσπαθώ να πιάσω τα άπιαστα, τέσπα μακάρι να περάσει έστω μια 3αδα καλά θα είναι.
ρε τυπε εδω προσπαθουμε να πιασουμε 1 ματς σε σημειο κ δυσκολευομαστε, τριαδες κυνηγας! :hi:
 

Επισκέπτης
ρε τυπε εδω προσπαθουμε να πιασουμε 1 ματς σε σημειο κ δυσκολευομαστε, τριαδες κυνηγας! :hi:
Nαι ρε αδελφέ, αλλά όταν σε γαμάνε οι ελιές και τα μεροκάμματα λες μπας και μας ανοίξει η τύχη να φύγουμε για πάντα από ένα κωλοχώρι, τέσπα θέλεις και τύχη σε όλα αυτά. Δεν αρκεί η μελέτη μόνο και οι μέθοδοι. Συν τοις άλλοις, δεν έχω και μεγάλο κεφάλαιο για να παίζω 2δες άντε 3αδες με ικανοποιητικό πολλαπλασιαστή. Την προηγούμενη φορά είχα ποντάρει Άσσο τελικό τον Ολυμπιακό κι έφαγα κουβά. Ε είναι να σου κάτσει και το παιχνίδι.....
Αν αρχίσουν να πέφτουν κάρτες και να παίζουν καράτε, θα πάει στον αγύριστο το δελτίο. Χθες ποντάρισα 1-1 σκορ την Ατλέτικο και Άσσο τη Μονακό και γαμήθηκε ο Δίας δεν πέρασε το σκορ (void)........
Θα μπορούσα να την είχα βάλει ισοπαλία, αλλά θα μπορούσε να λήξει 2-2 και να πάρω ένα @@ρι.....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κι αυτό ήταν εναλλακτική λύση αλλά όπως είδες το δελτίο βασίστηκε σε 7 τελικά σκορ και ένα σημείο μεγάλης απόδοσης, έχω σπαστεί κι εγώ και προσπαθώ να πιάσω τα άπιαστα, τέσπα μακάρι να περάσει έστω μια 3αδα καλά θα είναι.
Μα να τους γαμήσω τον Αλλάχ, ρε τους γαμώτουρκους έφαγαν κάρτα ΕΛΕΟΣ...........
Σωστη η καρτα.Παιζε λαιβ ρε,γκολ στο ημιχρονο,θα δεις οτι θα βγαλεις χρημα.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.738
Like
1.424
Πόντοι
366
το 2-2 με 10 παιχτες δεν ειναι και κατι απιθανο... αλλωστε το 2.25 της προκρισης δειχνει οτι το αντιλαμβανεται κι ο μπουκ (365)
 

Επισκέπτης
Λάηβ παίζω μόνο για δεύτερο ημίχρονο αν έχω όρεξη (βάζω τις νέες αποδόσεις και ξαναγίνεται εκτίμηση). Τέλος πάντων να μη χαλάμε το θέμα, δεν ξανακουμπάω κωλότουρκους σε Ευρώπη αποδεικνύονται κατώτεροι των περιστάσεων.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.602
Like
28.072
Πόντοι
5.006
Nαι ρε αδελφέ, αλλά όταν σε γαμάνε οι ελιές και τα μεροκάμματα λες μπας και μας ανοίξει η τύχη να φύγουμε για πάντα από ένα κωλοχώρι, τέσπα θέλεις και τύχη σε όλα αυτά. Δεν αρκεί η μελέτη μόνο και οι μέθοδοι. Συν τοις άλλοις, δεν έχω και μεγάλο κεφάλαιο για να παίζω 2δες άντε 3αδες με ικανοποιητικό πολλαπλασιαστή. Την προηγούμενη φορά είχα ποντάρει Άσσο τελικό τον Ολυμπιακό κι έφαγα κουβά. Ε είναι να σου κάτσει και το παιχνίδι.....
Αν αρχίσουν να πέφτουν κάρτες και να παίζουν καράτε, θα πάει στον αγύριστο το δελτίο. Χθες ποντάρισα 1-1 σκορ την Ατλέτικο και Άσσο τη Μονακό και γαμήθηκε ο Δίας δεν πέρασε το σκορ (void)........
Θα μπορούσα να την είχα βάλει ισοπαλία, αλλά θα μπορούσε να λήξει 2-2 και να πάρω ένα @@ρι.....
αδελφε υπομονη θελει και χωρις πολυ πιεση εστω και με μικρο ποσο θα κατσει καποια στιγμη...επειδη αναζητας δυσκολα και με μικρο ποσο θελει υπομονη...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.602
Like
28.072
Πόντοι
5.006
Λάηβ παίζω μόνο για δεύτερο ημίχρονο αν έχω όρεξη (βάζω τις νέες αποδόσεις και ξαναγίνεται εκτίμηση). Τέλος πάντων να μη χαλάμε το θέμα, δεν ξανακουμπάω κωλότουρκους σε Ευρώπη αποδεικνύονται κατώτεροι των περιστάσεων.
και στο θρεντ του στοιχηματος οχι εδω μεταφορα κανε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom