Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Παράδειγμα λοβοτομημένων που πρέπει να τους αφαιρεθεί η ιδιότητα του Ολυμπιακού.. (αν είναι κιόλας..)

Γνωστό μπλοκ ένθερμων και παντελονάτων γαύρων που ξεβρακώνει κόσμο και κοσμάκη σε καθημερινή βάση κάνει την εξής Ειρωνικότατη ανάρτηση προ ολίγου στο fb:

"Μην ασχολείστε με το ματς της Τούμπας. Το σημαντικό παιχνίδι είναι την Πέμπτη με την Μπεσίκτας. Προχωράμε παρακάτω."

Αρχίζουνε λοιπόν κάτι "εξοργισμένοι" ολυμπιακάρες από κάτω τα σχόλια, τι υπάλληλους τα είπανε τα παιδιά , τι να πάνε να πάρουνε το χαρτζιλίκι , ότι μαλακία θέλετε. Πάνε λοιπόν αντί να τους διαγράψουνε και απαντάνε. Μάθετε να διαβάζετε και πίσω απ'τις γραμμές..
Αλλά που να πάρει χαμπάρι ο λοβοτομημένος που τον δέρνει η γυναίκα του , ψήφισε Τσίπρα για να γλιτώσει τον ΕΝΦΙΑ , του λείπουν τα μισά λεφτά απ'το λογαριασμό της ΔΕΗ που λήγει αύριο , αλλά μόνο ο Ολυμπιακός του κάνει τη ζωή δύσκολη γιατί αύριο θα του την πει ένας αεκτζής στη δουλειά που έχασε από τον μΠΑΟΚ..
Και συνεχίζει ο σχολιασμός , τι πίσω απ΄τις γραμμές και @@ , άντε να πάρετε το μεροκάματο..

Αν δεν αρχίσουν οι φάπες στο γήπεδο όπως κάποτε δεν γίνεται τίποτα , κι ας μείνουμε 5000 , θα έρθουνε κι άλλοι που χαθήκανε τόσα χρόνια μ'αυτές τις κουράδες που μαζεύτηκαν και αντικαθιστούν τον ανδρισμό τους με τα @@ του Ολυμπιακού και στην στραβή είναι πιο απέναντι και από τους απέναντι


Πρέπει λέει ο Μαρινάκης να αναλάβει δράση ή να φύγει. Και τι δράση να αναλάβει δηλαδή , να ανοίξει την μεταγραφική περίοδο τον Μάρτη για να μην φωνάζει ο καθένας , να μην πάρει τα 12 για τον Ιντέγε που πέρυσι δεν τον θέλανε και τον ανεβοκατεβάζανε μυρωδιά ή να μην πάρει τα 15 για τον Μίλι και να του πει νταηλίκι δεν πας στην Πρέμιερ ?
Ή μήπως θα ζήσουμε την υπόλοιπη ζωή μας αναπολώντας το καλοκαίρι το 2016 και σχολιάζοντας τις μαλακίες που γίνανε ? Εγώ αρνούμαι , το καλοκαίρι τα 'παμε , και τα ξανάπαμε και τα ξανάπαμε.. Τον Γενάρη κάνεις μια δυο κινήσεις και διορθώνεις πράγματα , δεν ξηλώνεις και χτίζεις απ'την αρχή , αυτά γίνονται το καλοκαίρι. Εκτός αν είσαι Πόα και έχεις χάσει τη χρονιά απ'το Νοέμβρη...

Κάνω ένα printscreen τώρα και πάω για το χαρτζηλίκι κι εγώ...
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
τυποι,το υλικο για τα ελληνικα δεδομενα ειναι καλο.καλυτερο απο ολες τις ομαδες.οι υποτιθεμενοι καλυτεροι που πουληθηκαν,ηταν αυτοι που επαιξαν και το καλοκαιρι με τη μπερσεβα.ο τυπος δεν κανει,απλα.
 

drnt79

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
134
Πόντοι
1
είπαμε μέχρι τελος πάμε τώρα αλλά ο πρόεδρος έδωσε μίλι και ιντεγε στα κρίσιμα και καλά ιντεγε μιας και ήθελε να φύγει μίλι έπρεπε να κρατησει και τον δίνει το καλοκαίρι.

Σωστός....έδωσε μίλι και έχασαν το τοπι στο κέντρο ...εβγαζε ματια χτες με την Μπρομ ο μίλι  
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
7
Like
528
Πόντοι
316
Μην ασχολείσαι , έχει πέσει στη λούμπα μεγάλο μέρος Ολυμπιακών και ακολουθούν τους στερημένους. Επειδή οι άτιτλοι έχουν αναγάγει σε παιχνίδι της χρονιάς το ματς με τον Ολυμπιακό , νομίζουν ότι πρέπει κι ο Ολυμπιακός να παίζει σ'αυτό το τριπάκι για να μην διαβάζουνε σχόλια λοβοτομημένων στο ίντερνετ και χαλιούνται. Ταυτόχρονα βέβαια θα πρέπει να γίνονται και όλα τα υπόλοιπα που ανέφερες. Και ενοήται ότι δεν πρέπει ποτέ και για κανένα λόγο να έχει άσχημη σεζόν η ομάδα , άσχετα αν σε αυτό έχει δικαίωμα η Μάντσεστερ , η Αρσεναλ , η Λίβερπουλ , η Ρεάλ και η Μπαρτσελόνα.....
ασχημη σεζον απο που και ως που;;;;
σεζον ειναι ολοκληρη απο σεπτεμβρη μεχρι Απριλη (για εμας) οι αλλοι πανε εως τον Μαη Ιουνη καθε χρονο
με την ομαδα πρωτη με επαρκη διαφορα και με περιθωριο 2 (στην καλυτερη για τον πανιωνιο βεβαιως βεβαιως) εως 3 ηττες (για τον ουγκ)με Ατρομητο μεσα, βαζελο εξω ,πλατανια μεσα, κερκυρα-λεβαδια εξω,γιαννενα μεσα και αγρινιο εξω βρες μου ποσες απωλειες μπορει να εχει ο θρυλος
με την ομαδα τους 4 στο κυπελο και στους 16 στο ουεφα....δεν βλεπω κακη χρονια....περυσι με την ομαδα με 2-3 φορες μεγαλυτερο μπατζετ δεν εφτασε στους 16 του ουεφα και με βατη κληρωση εμεινε εξω
και διαβαζεις τους αλλους να κραζουν τον προπονητη....οπου του χρονου με τον καινουριο (που γνωμη μου ειναι να μεινει ο μπεντο) θα φωναζουν που ειναι οι μικροι στις πρωτες στραβες

ολυμπιακοι με dna βαζελου
α ρε πουστη μου....νεο γαυροι επι σαλιαρελη και με τους επιστημονες μεσα το καραισκακη ηταν οχι απλα γεματο....ουτε σπιθαμη τσιμεντου αδεια
μου φαινετα για να στρωσουμε θελουμε μελισανιδιδες και αλαφουζους προεδρους
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.637
Like
28.152
Πόντοι
5.006
τυποι,το υλικο για τα ελληνικα δεδομενα ειναι καλο.καλυτερο απο ολες τις ομαδες.οι υποτιθεμενοι καλυτεροι που πουληθηκαν,ηταν αυτοι που επαιξαν και το καλοκαιρι με τη μπερσεβα.ο τυπος δεν κανει,απλα.
στις επιλογές για τους προπονητές ποιος τις πήρε εγώ?Εγώ έφερα το βοηθό τον άλλο τον Ισπανό και όσο για το μάρκο Σίλβα το ξερανε ότι θα φύγει μη λέμε ότι θελουμε,εχει φταίξιμο μεγάλο κιόλας οτι είναι τώρα προχωράμε μέχρι τέλος και ότι είναι να γίνει θα γίνει.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
το ειπαμε πιο πριν οτι ηταν επιλογη του προεδρου και οτι δεν κανει ο συγεκριμενος για προπονητης του ολυμπιακου.δεν εχει ομως να κανει με το υλιο.το υλικο ειναι μια χαρα αλλα οταν δεν εχει παιξει η ιδια 11αδα δευτερο παιχνιδι,δε μπορει να φταιει ο μαρινακης.κατι δεν παει καλα με το κεφαλι του μπεντο.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.730
Like
2.018
Πόντοι
456
ασχημη σεζον απο που και ως που;;;;
σεζον ειναι ολοκληρη απο σεπτεμβρη μεχρι Απριλη (για εμας) οι αλλοι πανε εως τον Μαη Ιουνη καθε χρονο
με την ομαδα πρωτη με επαρκη διαφορα και με περιθωριο 2 (στην καλυτερη για τον πανιωνιο βεβαιως βεβαιως) εως 3 ηττες (για τον ουγκ)με Ατρομητο μεσα, βαζελο εξω ,πλατανια μεσα, κερκυρα-λεβαδια εξω,γιαννενα μεσα και αγρινιο εξω βρες μου ποσες απωλειες μπορει να εχει ο θρυλος
με την ομαδα τους 4 στο κυπελο και στους 16 στο ουεφα....δεν βλεπω κακη χρονια....περυσι με την ομαδα με 2-3 φορες μεγαλυτερο μπατζετ δεν εφτασε στους 16 του ουεφα και με βατη κληρωση εμεινε εξω
και διαβαζεις τους αλλους να κραζουν τον προπονητη....οπου του χρονου με τον καινουριο (που γνωμη μου ειναι να μεινει ο μπεντο) θα φωναζουν που ειναι οι μικροι στις πρωτες στραβες

ολυμπιακοι με dna βαζελου
α ρε πουστη μου....νεο γαυροι επι σαλιαρελη και με τους επιστημονες μεσα το καραισκακη ηταν οχι απλα γεματο....ουτε σπιθαμη τσιμεντου αδεια
μου φαινετα για να στρωσουμε θελουμε μελισανιδιδες και αλαφουζους προεδρους

Στους 4 του κυπέλλου ελλάδας είναι επιτυχία? Δεν μετράς τον αποκλεισμό από το τσάμπιονς λιγκ από την μπερ σερβά σαν αποτυχία και μιλάς για καλή χρονιά? Στους 16 του ουεφα είμαστε λόγω έυκολης κλήρωσης, στον όμιλο καλύτερη ομάδα ήταν το αποελ και στους 32 πέσαμε με καφενείο. είναι ομάδα αυτό το πράγμα με μποτίες,φιγκέιρες κλπ? μάλλον εσύ έχεις dna βάζελου
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Επί του πρακτέου: ηρεμία χρειαζόμαστε. Λένε για Μπέντο. Αν φύγει τώρα θα είναι χειρότερα. Ηρεμία λοιπόν και όλοι την Πέμπτη στο γήπεδο.
Συγχαρητήρια στη γυναικεία ομάδα βόλεϊ για το κύπελλο σήμερα (και respect στον Πανναξιακό).
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.637
Like
28.152
Πόντοι
5.006
Ναι καλά αυτονόητο στα δύσκολα συσπείρωση για ολους τους στόχους. :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Και βέβαια δεν φταίει ο Μπέντο που έφυγε ο Μίλι και ο Ομάρ και δεν αντικαταστάθηκαν. Ελπίζουμε αυτός που φταίει, να κάνει τις απαραίτητες διορθώσεις όταν πρέπει.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
ασχημη σεζον απο που και ως που;;;;
σεζον ειναι ολοκληρη απο σεπτεμβρη μεχρι Απριλη (για εμας) οι αλλοι πανε εως τον Μαη Ιουνη καθε χρονο
με την ομαδα πρωτη με επαρκη διαφορα και με περιθωριο 2 (στην καλυτερη για τον πανιωνιο βεβαιως βεβαιως) εως 3 ηττες (για τον ουγκ)με Ατρομητο μεσα, βαζελο εξω ,πλατανια μεσα, κερκυρα-λεβαδια εξω,γιαννενα μεσα και αγρινιο εξω βρες μου ποσες απωλειες μπορει να εχει ο θρυλος
με την ομαδα τους 4 στο κυπελο και στους 16 στο ουεφα....δεν βλεπω κακη χρονια....περυσι με την ομαδα με 2-3 φορες μεγαλυτερο μπατζετ δεν εφτασε στους 16 του ουεφα και με βατη κληρωση εμεινε εξω
και διαβαζεις τους αλλους να κραζουν τον προπονητη....οπου του χρονου με τον καινουριο (που γνωμη μου ειναι να μεινει ο μπεντο) θα φωναζουν που ειναι οι μικροι στις πρωτες στραβες

ολυμπιακοι με dna βαζελου
α ρε πουστη μου....νεο γαυροι επι σαλιαρελη και με τους επιστημονες μεσα το καραισκακη ηταν οχι απλα γεματο....ουτε σπιθαμη τσιμεντου αδεια
μου φαινετα για να στρωσουμε θελουμε μελισανιδιδες και αλαφουζους προεδρους

Κακή χρονιά λόγω κακού αγωνιστικού προσώπου. Γι αυτό και μόνο. Αλλά τι να περιμένεις από κόσμο που η επαφή του με τον Ολυμπιακό είναι κερδάμε άρα είμαι ολυμπιακός για να το λέω στο γραφείο - σχολείο κτλ. Αλλά ντρέπομαι κι όλας που κερδάω γιατί έτσι λέει το ράδιο ότι πρέπει , αλλά θέλω και την κούπα , αλλά θέλω να φύγει κι ο πρόεδρος γιατί αν το θέλω αυτό δεν θα με λέει υπάλληλο ο φίλος μου ο στερημένος που ακολουθεί στο τουίτερ τον Αλαφούζο. Λόγω ηλικίας τους επιστήμονες στο γήπεδο δεν τους πρόλαβα , την 7 την έβλεπα τότε από την 9 που με πήγαινε ο πατέρας μου και αντί να κοιτάζω το παιχνίδι έβλεπα εκείνους τους μυστήριους που κοπανιόντουσαν στα κάγκελα και έμοιαζαν σα να είχαν βγει από συναυλία των metalliκa.. Αλλά την ομάδα μου δε θα την καταραστώ ποτέ να επιστρέψει σ'αυτές τις εποχές μήπως και ξεφορτωθούμε όλους αυτούς τους ολυμπιακάρες της μόδας. Δε θα καταντήσουμε τον ολυμπιακό σαν το τρίο στούτζες της εξυγίανσης , θα έρθει η ώρα που θα αγανακτήσουμε οι υπόλοιποι και θα γαμηθούνε στο Καραϊσκάκη πολύ άσχημα και είμαστε πολλοί , πολύ κοντά , λείπει η σπίθα που θα ανάψει τη φωτιά. Θα παρακαλάνε πολλοί κουράδες της σέλφι να ήτανε βαζέλες στη βουλιαγμένης όταν θα γίνει το μπραφ..
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Ναι καλά αυτονόητο στα δύσκολα συσπείρωση για ολους τους στόχους. :rockon:

Λάθος , στα δύσκολα ανάθεμα και ότι πει ο οπαδός της Ρόμα.. Χτυπάμε την ομάδα μας και βοηθάμε τους απέναντι , έτσι κάνουν οι σωστοί οπαδοί , δεν ξέρεις εσύ..
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Στους 4 του κυπέλλου ελλάδας είναι επιτυχία? Δεν μετράς τον αποκλεισμό από το τσάμπιονς λιγκ από την μπερ σερβά σαν αποτυχία και μιλάς για καλή χρονιά? Στους 16 του ουεφα είμαστε λόγω έυκολης κλήρωσης, στον όμιλο καλύτερη ομάδα ήταν το αποελ και στους 32 πέσαμε με καφενείο. είναι ομάδα αυτό το πράγμα με μποτίες,φιγκέιρες κλπ? μάλλον εσύ έχεις dna βάζελου

Εσύ με τον Γκάλη στο άβαταρ τι dna έχεις , αρειανού ή βάζελου και ήρθες να μας πεις για τον Ολυμπιακό ? Η μικρός ήσουνα Άρης στο μπάσκετ και ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο μέχρι να κάνει ομάδα ο Σωκράτης και το μπάσκετ κι έγινες κι εκεί Ολυμπιακός..
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
και στην λεωφορο να χασουμε το πρωταθλημα παλι στον Πειραια θα παει. Ειναι ακραιο να σκεφτεται κανεις οτι θα το παρεις κανεις αλλος (ποιος πανιωνιος τωρα με τουμπα και λεωφορο να εχει) ...παμε να περασουμε μπεσικτας να κλεισουν στοματα..

υγ περσυ ελεγαν γιατι δεν παιζουν οι μικροι φετος λεμε γιατι παιζουν οι μικροι στα ντερμπυ
υγ περσυ πηραμε πρωταθλημα και ως τους 32 του ευρωπα με καλυτερη ομαδα .τωρα με πολυ χειροτερη πηραμε το πρωταθλημα ειμαστε στους 16 παιζουν οι νεοι ...
αν στην λεωφορο οι οπαδοι τους δεν κανουν μλκιες θα δουμε τι γινεται και αν μπορει αυτος ο παο να κερδισει αυτον τον οσφπ .
...στο κυπελλο θελω βαζελο ή αεκ
ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.730
Like
2.018
Πόντοι
456
Εσύ με τον Γκάλη στο άβαταρ τι dna έχεις , αρειανού ή βάζελου και ήρθες να μας πεις για τον Ολυμπιακό ? Η μικρός ήσουνα Άρης στο μπάσκετ και ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο μέχρι να κάνει ομάδα ο Σωκράτης και το μπάσκετ κι έγινες κι εκεί Ολυμπιακός..

Τι θες να βάλω, θύρα 7 σαν κι εσένα στο μπουρδέλα.κομ? τόσο μυαλό έχεις κι εσύ που  ασχολείσαι με το άβαταρ
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
και στην λεωφορο να χασουμε το πρωταθλημα παλι στον Πειραια θα παει. Ειναι ακραιο να σκεφτεται κανεις οτι θα το παρεις κανεις αλλος (ποιος πανιωνιος τωρα με τουμπα και λεωφορο να εχει) ...παμε να περασουμε μπεσικτας να κλεισουν στοματα..

υγ περσυ ελεγαν γιατι δεν παιζουν οι μικροι φετος λεμε γιατι παιζουν οι μικροι στα ντερμπυ
υγ περσυ πηραμε πρωταθλημα και ως τους 32 του ευρωπα με καλυτερη ομαδα .τωρα με πολυ χειροτερη πηραμε το πρωταθλημα ειμαστε στους 16 παιζουν οι νεοι ...
αν στην λεωφορο οι οπαδοι τους δεν κανουν μλκιες θα δουμε τι γινεται και αν μπορει αυτος ο παο να κερδισει αυτον τον οσφπ .
...στο κυπελλο θελω βαζελο ή αεκ
ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ

Άντε για χαρτζηλίκι κι εσύ τώρα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
:)
 

Συνημμένα

  • 7o-seri.jpg
    7o-seri.jpg
    147,2 KB · Εμφανίσεις: 15

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Αφού τα είπαμε όλα , τώρα θα πούμε κι αυτό.
Στο 3ο λεπτό της αναμέτρησης μετά από γύρισμα του Ανσαριφάρντ , ο Σισοκό σουτάρει , ο Σάκχωφ προτάσσει ηρωικά το κορμί του , αλλά έχει καλού κακού απλώσει και τη χερούκλα του μήπως δεν φτάσουν τα ηρωικά στήθη του να ανακόψουν την μπάλα. Αλλά η πουτάνα η τύχη δεν του χαμογέλασε και η πόρνη η μπάλα πάει στο χέρι..
Ο Κύζας του συνδέσμου Δράμας , μόνιμος κάτοικος Θεσσαλονίκης δεν είδε τίποτα, λουκούμι η φάση μπροστά του αλλά δεν είδε τίποτα..
Ασχέτως προβλέψεων γνωστού οπαδού της Ρόμα περί πρωταθλητών δευτέρου γύρου και επιθέσεων και αμυνών , η καλυτέρη επίθεση του πρωταθλήματος , έχει κερδίσει ως τώρα ένα πέναλτνι..
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.637
Like
28.152
Πόντοι
5.006
Και λέει ο μπεντο πριν λίγο εμείς λέει χάσαμε Ομάρ μίλι ιντεγε και ο ΠΑΟΚ ενισχύθηκε..Άρα τη μπηχτη  στη διοίκηση ?Λέω εγώ τώρα?Βρε μαλακα δεν σου λέγανε θες παίχτη και  δεν ήθελες ειδικά στα στα στόπερ. :orchestra:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Να υποθεσω τωρα οτι στο αυριανο Πανιωνιος-ΑΕΚ ολοι οι ολυμπιακοι ειστε με την ΑΕΚ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom