Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Χαρτομαντηλακι ...πηρες εσυ ? .... μοιραζουνε μαζι με τα εισητηρια για τη δυναμο
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Ελα μη μας ζαλισετε τα @@ τωρα κανατε μια νικη οπως την κανατε , μπραβο οκ παμε παρακατω :grin:

Ρε καριόλη γ εθνική εσύ πως την έκανα την νίκη???? Αν έχανα με τον ίδιο τρόπο (που τόσα χρόνια ο Ολυμπιακός παλιά έτσι έχανε, έπαιζε φουλ επίθεση έχανε τόσες ευκαιρίες με τους χαζογκόληδες και έτρωγε 2-3 σουτ), το ίδιο θα έλεγες ???

Α και γαμήσου τώρα μπάσταρδε και κάτσε και βλέπε το ντέρμπυ ΑΕΚ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ και ΠΟΥΛΟ !!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ενταξει αδικα κερδισε ο ολυμπιακος ρε μαλακισμενα

επρεπε να κερδισει η αθλετικο με την μια ευκαιρια και ενα λαθος του ολυμπιακου επειδη ειναι η αθλετικο

στημενο ηταν για το στοιχημα και συνενοημενο για να βουλωσει εγχωρια στοματα βαζελων και λοιπων.....

αντε γαμηθειτε τωρα και καντε τουμπες μεχρι να δουμε ποσα θα ρουφηξετε εσεις
 

Επισκέπτης
Αν το προγραμμα ειχε τα 2 παιχνιδια με την Μαλμε συνεχομενα η θεση ηταν εξασφαλισμενη απο σημερα
Αλλα ακομα και με ηττα την Β' Αγωνιστικη απο τους Σουηδους δυσκολα χανει την τριτη θεση .... στο CL μετραει το προγραμμα και οι βαθμοι και η Μαλμε στο σακουλι δυσκολα θα βαλει πανω απο 4
εγω θεωρω πιο δυσκολα τα παιχνιδια εναντιον της μαλμε διοτι η νικη ειναι αυτοσκοπος παρα τα παιχνιδια εναντιον της αθλετικο και της γιουβεντους!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ρε καριόλη γ εθνική εσύ πως την έκανα την νίκη???? Αν έχανα με τον ίδιο τρόπο (που τόσα χρόνια ο Ολυμπιακός παλιά έτσι έχανε, έπαιζε φουλ επίθεση έχανε τόσες ευκαιρίες με τους χαζογκόληδες και έτρωγε 2-3 σουτ), το ίδιο θα έλεγες ???

Α και γαμήσου τώρα μπάσταρδε και κάτσε και βλέπε το ντέρμπυ ΑΕΚ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ και ΠΟΥΛΟ !!!

Ηρεμα μεγαλε... Καταρχην δεν εχω σχεση με γ εθνικες και λοιπα, αυτα αλλου.
Αυτα που τωρα εσυ κανεις στην ευρωπη , εγω τα χω κανει οταν εσυ με εβλεπες με κυαλι.Τεσπα για την ωρα τουμπεκιαζομαι, μια και σημερα ειναι η βραδια σας. Από αύριο τα ξαναλέμε
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66


Τον... Γιάννη Αλαφούζο θυμήθηκε ο Σάββας Θεοδωρίδης μετά το τέλος του αγώνα με την Ατλέτικο Μαδρίτης. Ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός άφησε αιχμές εναντίον του προέδρου της ΠΑΕ Παναθηναϊκός.
ADVERTISEMENT

Ο Θεοδωρίδης δήλωσε σχετικά: "Κερδίσαμε την πιο φορμαρισμένη ομάδα της Ευρώπης. Αυτό δεν το περίμενα. Αυτό αποδεικνύει πως αν επενδύσεις στο ποδόσφαιρο όπως κάνει ο κύριος Μαρινάκης έχεις αποτελέσματα, σε αντίθεση με άλλους και αναφέρομαι σε ραδιοτηλεοπτικό σταθμό που μας "χτυπάει" συνέχεια ύπουλα, γιατί ο ιδιοκτήτης του δεν θέλει να επενδύσει στην ομάδα που είναι πρόεδρος".

Όσον αφορά τη διαιτησία ο Θεοδωρίδης είπε "δεν γίνεται κουβέντα για τη διαιτησία. Η διαιτησία, άμα παίζεις καλά, δεν παίζει ρόλο. Ο Ολυμπιακός είναι καλύτερος Κυριακή με Κυριακή. Και την τρίτη ομάδα να βάλουμε να παίξει ποδόσφαιρο, αυτή θα πάρει το πρωτάθλημα".
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Ηρεμα μεγαλε... Καταρχην δεν εχω σχεση με γ εθνικες και λοιπα, αυτα αλλου.
Αυτα που τωρα εσυ κανεις στην ευρωπη , εγω τα χω κανει οταν εσυ με εβλεπες με κυαλι.Τεσπα για την ωρα τουμπεκιαζομαι, μια και σημερα ειναι η βραδια σας. Από αύριο τα ξαναλέμε

Τώρα μου δείχνεις ότι είσαι φίλαθλος.. Μαρέσεις !  :tits2:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Απολαυστικος οπως παντα ο κυρ Σαββας
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Γεμάτος εγκωμιαστικά σχόλια για τη δουλειά του Μίτσελ και τη μεγάλη νίκη επί της Ατλέτικο, ήταν ο ισπανικός Τύπος, λίγα λεπτά μετά το τέλος του θριάμβου που πέτυχε ο Ολυμπιακός στην πρεμιέρα του Champions League. Αρκετοί τίτλοι των ισπανικών ΜΜΕ, αποθέωσαν τον Μίτσελ και… έκλαψαν για τους «Ροχιμπλάνκος» που υποκλίθηκαν στο Καραϊσκάκη.

Δείτε χαρακτηριστικούς τίτλους σε διεθνή ΜΜΕ αμέσως μετά το τέλος του Ολυμπιακός-Ατλέτικο Μαδρίτης:

Αs: Δυσκόλεψε τη ζωή της η Ατλέτικο. Με τρία σημαντικά γκολ ο Ολυμπιακός επισκίασε την πρεμιέρα της Ατλέτι στο Champions League. Θρίαμβος για την ομάδα του Μίτσελ.

Μarca: Ο Μίτσελ δυσκόλεψε τον Τσόλο. Ο Ολυμπιακός ήταν οργανωμένος, προηγήθηκε και έπιασε στον ύπνο την Ατλέτικο στην κόντρα. Η ομάδα του Σιμεόνε θα μπορούσε να πάρει τον πόντο.

Μundo Deportivo: Αρχή με ήττα για την Ατλέτικο. Τρια αμυντικά λάθη τιμώρησαν την ομάδα του Σιμεόνε κόντρα στον Ατλέτικο. Τρία σουτ στην εστία, τρία γκολ δέχθηκε ο Ομπλάκ.

El Pais: Ήττα της Ατλέτικο στην Αθήνα. Η ομάδα του Σιμεόνε ήταν πάντα πίσω στο σκορ από τον Ολυμπιακό.

Sport: «Ο Μάντζουκιτς μίκρυνε την απόσταση»

ABC: «Η δευτεραθλήτρια (σ.σ. Ευρώπης) υπέκυψε στην κόλαση της Αθήνας»

 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ο Χρηστιδης κραταει μποσικα τυπε και πολυ καλα κανει,και την λεβερκουζεν την ειχαμε νικησει τοτε με 6-2 και ηταν φιναλιστ και μετα χασαμε εκτος απο την μακαμπι οποτε.. ;)

συγκρινεις ανομοια πραγματα τυπε....την χρονια του 6-2 η Λεβερκουζεν σωθηκε με το ζορι απο τον υποβιβασμο στο τελος της σεζον στην Μπουντεσλιγκα....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
συγκρινεις ανομοια πραγματα τυπε....την χρονια του 6-2 η Λεβερκουζεν σωθηκε με το ζορι απο τον υποβιβασμο στο τελος της σεζον στην Μπουντεσλιγκα....
αυτο εγινε στο τελος της χρονιας ομως τυπε ο ολυμπιακος την ειχε νικησει σαν σημερα που λες,εγω ειπα οτι ηταν στο περσινο τσου λου φιναλιστ..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Τεράστια νίκη - τεράστιο ματς. Μια απ' τις πιο γιορτινές βραδιές στο γήπεδο. Πάντα τέτοια Θρύλε μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom