Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
hustler να μαντέψω; Παλιό σου post παρακάτω.  :S :S :S

tumblr_n6bdaxlDqH1swkjl7o3_500.gif

bonus:

[youtube=700,500]Ygt_3jLtVQM[/youtube]

:-*
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ρε  σεις...........που  ειναι  ο  hustler.........;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:

Παλιοβρωμα.........που  ηρθες να πουλησεις  μαγκια........οουυυσττττττττττ......
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
Τόσα χρόνια ακούω για τον Παπουτσέλη. Έχει μείνει στην ιστορία για το πέναλτυ εκτός περιοχής που έδω σε στον γαύρο.
Λες και χάσανε και κανά πρωτάθλημα απ' το πέναλτι αυτό. Πέμπτοι είχαν βγει τη χρονιά εκείνη τα σούργελα με 20 βαθμούς διαφορά από εμάς.

Και το ματσάκι στην έδρα τους της ίδιας χρονιάς.

[youtube=700,500]0ckQlrPO1vk[/youtube]

:-*
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
ακομα μετραει τα γκολ για να απαντησει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
έχει πάει να πάρει φυστικοβούτυρο ο Hustler μάγκες..

Όπωε όλοι από την ομάδα της κλάψας. Λένε τα δικά τους και όταν έρχεται η ώρα του διαλόγου κοκορίκο. Ψάχνεις και δεν τους βρίσκεις
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
hustler τί ομάδα είσαι;
kaλα....εισαι και εσυ στον κοσμο σου :headbang: κατσε και συζητα με τον μαλακα αντι να του γαμησεις τα ραματα...κουλτουρα και δημοκρατια...
κανε συζητηση με το ορνιο...βελε μου ρε πουστη ξανα τα αστερια που μου πηρες μετα απο τα κλαματα τους να σου πω εγω τι ομαδα ειναι το πουσταριο...αλλα αρχιδια....φοβασαι μη σου πουνε για παραγκες...
δωσε μου ρε τα στερια μου και μετα τον ρωτας τι ομαδα ειναι  :headbang:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τυπε τα εχω πει χιλιες φορες...θελετε να γκρινιαξετε γιατι σας ψηνουν οι χελακηδες και οι μπραουδακηδες και χανοσαστε στην μεταφραση...γινεστε ρομπες...
τωρα χωρις να θελω να σε προσβαλλω (αντιθετως μιας και σε συμπαθω) πες μου....
εγραψες μια παπαρια οτι ψωνισε δηλαδη απο σβερκο...μετα απο αυτο που ποσταρω αισθανεσαι λιγο λακαμας;ξαμναλεω χωρις να παρεξηγηθεις...
παρτο σαν μαθημα για να μην βιαζεσαι αλλη φορα...εχουμε πουτανοσπερματα να μας ζαλιζουν τα παπαρια καργα...δεν χρειαζεται να το κανουν και αδερφια αυτο...σωστα ;  ;)


www.gazzetta.gr/football/article/646258/o-afelai-stin-ethniki]http://www.gazzetta.gr/football/article/646258/o-afelai-stin-ethniki[/url]
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
kaλα....εισαι και εσυ στον κοσμο σου :headbang: κατσε και συζητα με τον μαλακα αντι να του γαμησεις τα ραματα...κουλτουρα και δημοκρατια...
κανε συζητηση με το ορνιο...βελε μου ρε πουστη ξανα τα αστερια που μου πηρες μετα απο τα κλαματα τους να σου πω εγω τι ομαδα ειναι το πουσταριο...αλλα αρχιδια....φοβασαι μη σου πουνε για παραγκες...
δωσε μου ρε τα στερια μου και μετα τον ρωτας τι ομαδα ειναι  :headbang:

ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧ  χρηστιδη  εχασες  καλη  φαση.............αφου  η  λουλου....μας  ζαλισε  τα  αρχιδια  γαι καμποσες  μερες......πριν απο  λιγο  του πεταει  ο αντι......ενα  βιντεο  που  ειχε  ποσταρει....και  ξερεις  τι  εδειχνε.......δυο  πουσταρια  να  γαμιουνται......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απο  τοτε  εγινε  μπουχος  ο  αντρας  ο  πολλα  βαρυς...... :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.028
Like
29.203
Πόντοι
5.006
ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧ  χρηστιδη  εχασες  καλη  φαση.............αφου  η  λουλου....μας  ζαλισε  τα  αρχιδια  γαι καμποσες  μερες......πριν απο  λιγο  του πεταει  ο αντι......ενα  βιντεο  που  ειχε  ποσταρει....και  ξερεις  τι  εδειχνε.......δυο  πουσταρια  να  γαμιουνται......
:o
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απο  τοτε  εγινε  μπουχος  ο  αντρας  ο  πολλα  βαρυς...... :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
:o :2funny:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧ  χρηστιδη  εχασες  καλη  φαση.............αφου  η  λουλου....μας  ζαλισε  τα  αρχιδια  γαι καμποσες  μερες......πριν απο  λιγο  του πεταει  ο αντι......ενα  βιντεο  που  ειχε  ποσταρει....και  ξερεις  τι  εδειχνε.......δυο  πουσταρια  να  γαμιουνται......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απο  τοτε  εγινε  μπουχος  ο  αντρας  ο  πολλα  βαρυς...... :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:

Λαγός έγινε από το πρώτο βίντεο με τις ψωλές που τρώει ο βάζελος στην Ευρώπη... από πιο νωρίς έφυγε... ;)

Πάντως χριστίδη φίλτατε, αξίζει να δείς τους διαλόγους, την κατάληξη, και την τρεχάλα...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Λαγός έγινε από το πρώτο βίντεο με τις ψωλές που τρώει ο βάζελος στην Ευρώπη... από πιο νωρίς έφυγε... ;)

Πάντως χριστίδη φίλτατε, αξίζει να δείς τους διαλόγους, την κατάληξη, και την τρεχάλα...

Σβηστηκαν....................
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧ  χρηστιδη  εχασες  καλη  φαση.............αφου  η  λουλου....μας  ζαλισε  τα  αρχιδια  γαι καμποσες  μερες......πριν απο  λιγο  του πεταει  ο αντι......ενα  βιντεο  που  ειχε  ποσταρει....και  ξερεις  τι  εδειχνε.......δυο  πουσταρια  να  γαμιουνται......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απο  τοτε  εγινε  μπουχος  ο  αντρας  ο  πολλα  βαρυς...... :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
μαλακιες...ο αντι τους εχει στοργη και προδερμ...φοβαται μην τον πουν παραγκαρχη στο μαγαζι του...οι μαλακες οι λαγοι....λες και δεν ξερει τι πουστρονια ειναι...
εδω μου πηρε τα αστερια πισω γιατι τον ειχαν ζαλισει οι αρτεμηδες στα πι μι....
δωσε μου μια μερα τα αστερια μου και βλεπουμε πως αποκαθισταται η ταξη και η ασφαλεια στο παρον θρεντ αλλα και σε αλλα....
αλλα παπαρια...τζαμπα καιει η λαμπα...φοβαται μην τα ακουσει απο τα νιαμου...
αφου τα ακουει που τα ακουει ας τα ακουει με αιτια.... :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom