Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εδω εχουμε κοκκινα καυλια για βιντεακια ειναι αρμοδια αλλα thread ή site.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τι σου έλεγα ποδολάγνε; Γιατί -απ' όσο θυμάμαι- δεν σου είπα τίποτα για καβλιά όταν μπήκες στο δικό μας θρεντ. Η γαβρίλα δεν κρύβεται!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Τι σου έλεγα ποδολάγνε; Γιατί -απ' όσο θυμάμαι- δεν σου είπα τίποτα για καβλιά όταν μπήκες στο δικό μας θρεντ. Η γαβρίλα δεν κρύβεται!
Αφού εμείς τα διαθέτουμε αυτά ρε σύ..... :2funny: :2funny: :2funny:

Σε ποια σελίδα απο τις 522 είναι τελικά; Σου είπα, βαριέμαι να ψάχνω το αρχείο μου!

Ρώτα τους βάζελους που τα έχουν ποστάρει.....που να ξέρω εγώ???Εγώ βάζω μόνο βίντεο με νίκες ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ απέναντι στον βάζελο...... :dancing: :dancing: :dancing:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δεν είδα να διαθέτετε προχτές τίποτα άλλο πέραν του προδότη και της κωλοφαρδίας του. Αλλά αύριο ξαναέχει πορνό!
 

Επισκέπτης
Τι σου έλεγα ποδολάγνε; Γιατί -απ' όσο θυμάμαι- δεν σου είπα τίποτα για καβλιά όταν μπήκες στο δικό μας θρεντ. Η γαβρίλα δεν κρύβεται!

Δεν ξερω τη συζητηση σου με τον ποδολαγνο αλλα δεν πιστευω να ηρθε και να σου ειπε για 4αρες(που και να στο ελεγε δικες μας ηταν).Ηρθες και κατευθειαν την μαλακια ολων των βαζελων 7αρα και παπαριες.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Γιατί, τι θα αλλάξει αύριο; Θα μπει ο Μπελούτσι και θα κάνει τη διαφορά;      :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δεν ξερω τη συζητηση σου με τον ποδολαγνο αλλα δεν πιστευω να ηρθε και να σου ειπε για 4αρες(που και να στο ελεγε δικες μας ηταν).Ηρθες και κατευθειαν την μαλακια ολων των βαζελων 7αρα και παπαριες.

Απο μας έχετε φάει και 8άρες πάντως!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Δεν ξερω τη συζητηση σου με τον ποδολαγνο αλλα δεν πιστευω να ηρθε και να σου ειπε για 4αρες(που και να στο ελεγε δικες μας ηταν).Ηρθες και κατευθειαν την μαλακια ολων των βαζελων 7αρα και παπαριες.
Μπές στο θέμα τους να δείς την συζήτηση.....ξεκίνησε απο τον Δημόπουλο που πόσταρε κάποιος.....και διάβασε την συνέχεια.....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Για να δείτε και κάτι που δεν θα χαρείτε ποτέ!
 

Συνημμένα

  • WEM_TICKET1.JPG
    WEM_TICKET1.JPG
    51,2 KB · Εμφανίσεις: 12

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
να κανω ενα σχολειο φιλαρακι μεταξυ σοβαρου και αστειου
επειδη εμενα αγια βαρβαρα και οταν ο πατσα(γνωριζεται οτι ειναι τσιγγανος) ηταν να φυγει απο ξανθη ειχε και προταση απο παο(δεν θυμαμαι αν ειχε δημοσιοποιηθει)σαν μανατζερ ειχε τον πατερα του ο οποιος αγραμματος του ελεγε συνεχεια να παει στο βαζελο επειδη και ο πατσα ηταν βαζελος με δικαιολογια οτι στον ολυμπιακο δεν θα μπορουσε να αποδοσει και τετοια οποτε στον αγαπημενο μου πατσα δεν μπορω να τον βαλω στο κουρμπετι με τους μανατζερ διοτι εκανε μονος του τη  σωστη επιλογη γιατι τωρα αν ηταν ετσι τραυματιας στον παο θα επεζε παλι στον κεραυνο αγιας βαρβαρας (τοπικη ομαδα 5668995ης εθνικης κατηγοριας)
και εσυ στα δυτικα εισαι η στα του ολυμπιακου? παντως πραγματικα ειναι παιδι για σεμιναριο ο χρηστος.
και στεναχωριεμε πολυ γιαυτα που τραβαει και οτι δεν θα μπορει να παιξει οπως παλια που βεβαια αν δεν ειχε χτυπησει δεν θα ηταν στον ολυμπιακο κατα τη γνωμη μου αλλα σε μαγαλο ευρωπαικο συλογο
Ελπίζοντας πώς δεν παραβιαζω απόρρητα προσωπικά δεδομένα, ο Πάτσα είναι πράγματι αθίγγανος, δε μένει αυτή την εποχή Αγία Βαρβάρα, αλλά ακριβώς στα σύνορά της με Κορυδαλλό (ακριβώς πάνω από την Ταξιαρχών στο ύψος της Shell) είναι πολύ θρήσκος, όποτε δεν είναι στην αποστολή Κυριακές εκκλησιάζεται, είναι άριστος οικογενειάρχης και το καλύτερο παιδί σε όλη τη γειτονιά του.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τα διαβασα και καταλαβα οτι ειναι απλα αλλος ενας ............τιποτα παραπανω.

Εσύ που άρχισες να λες κάτι για καβλιά, τι είσαι φιλαράκι; Επιστήμονας του Σαλιαρέλλη; Εκτός αν -το πιθανότερο- ήσουν αγέννητος τότε που όλοι οι Πρόεδροι του ΟΣΦΠ ήταν φυλακή!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τέτοιο δεν νομίζω να το θέλει κανένας γαύρος..

Ε όχι και δεν το θέλει. Κωλοτούμπες θα κάνατε αν το είχατε πετύχει.
Και δεν με απασχολεί τι λέει η Δέσποινα, τα βίντεο υπάρχουν δόξα τω Θεω και όλοι μπορούν να δουν τι ΟΜΑΔΑΡΑ είχε τότε το τριφύλλι με Δομάζο, Ελευθεράκη, Καμάρα, Αντωνιάδη, Οικονομόπουλο κλπ. Ενώ την ίδια εποχή ο γάβρος έπαιζε με τον Κουμαριά, το Ζοάννο και τον Στολίγκα.
Αν δηλαδή αυριο βγει κάποιος στην τηλεόραση και πει για την παράγκα, παει να πει οτι ακυρώνονται ΟΛΑ τα πρωταθλήματα που πήρατε επι Κόκκαλη?
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Kαρέ από το κλασσικό αριστούργημα Planet of the Apes;
Μάλλον που εσύ φταίς για τα κυριακάτικα χάλια μας.
Κάποτε έδινες την 11αδα και όλα πήγαιναν μια χαρά, αν και σε έκραζαν λιγουλάκι  :rockon: :rockon: :rockon:.
Κανόνισε αύριο να μην την βγάλεις  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom