Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
αμ ο αλλος παλιος καλος γνωστος πουστης;;
δυο πεναλτυ δεν εδωσε με τον πανθρακα και...τσιμουδια...ακρα του ταφου σιωπη...
αν γινοντουσαν αναποδα θα ειχε πεσει η κυβερνηση...
και παμε στο χτες..κιτρινη για θεατρο πρεπει να δοθει στον μαυρια μιας και ο αμυντικος δεν κανει απολυτως τιποτα παρα ο μαυριας επειδη χανει την μπαλλα τρακαρει στον αμυντικο του πλατανια ,πεναλτυ λεει ο φανατικος βαζελος κωσταβαρας στον οτε τι βι...
το βαφτιζει πεναλτυ μενει η ρετσινια και αυτοματως αυτη η φαση καταγραφεται στην ιστορια σαν αφαση που αδικηθηκε ο ποα...
ετσι δημιουργουνται κυριοι οι αστκοι μυθοι...
κατι σαν τον ποντικη που δηθεν αδικησε την αεκ σε εκεινο το ματς...
και πηραν μετα μια συνεντευξη που εδωσε ο ανθρωπος και ειπε οτι οντως υπηρχε παραγκα αλλα οχι του γαυρου παρα καποιων που επηρεαζαν διαιτητες για προσωπικο οφελος και αρχιζουν παλι την κασπη οτι να ομολογησε περι παραγκας (του γαυρου)
φωναζω εδω και χρονια οτι η αεκ επρεπε να παιζει με 10 απο το 30,...οριστε η ''ομολογια''

"Δεν πήγα σε εκείνο το παιχνίδι να αδικήσω την ΑΕΚ. Αλλο τι έγινε τελικά. Δεν λέω ότι έπαιξα καλά. Μπορεί να την αδίκησα, μπορεί και όχι, αλλά σίγουρα δεν είχα τέτοιο σκοπό. Αν ήθελα να την αδικήσω θα έδειχνα κόκκινη κάρτα στο 30'".


ομολοιγει ο τυπος οτι ειδε την φαση αλλα ΕΠΕΛΕΞΕ να μην βγαλει την κιτρινη...τα συμερασματα δικα σας...



- Υπήρχαν συγκεκριμένες ομάδες που έπρεπε να ευνοηθούν;

- Δεν θα σου έλεγε κανένας ότι πρέπει να βοηθήσεις κάποια συγκεκριμένη ομάδα αλλά ήξερες την περιρρέουσα ατμόσφαιρα. Καταλαβαίνεις ότι αυτήν την εποχή βοηθιέται η συγκεκριμένη ομάδα. Άρα λες να μην την έχω απέναντί μου. Όχι να τη βοηθήσω, απλώς να μην την αδικήσω.

''ομολογια''  :2funny: :2funny:



- Θα σου πω για πιο παλιά. Διαιτητής Α Εθνικής από το Ρέθυμνο ονόματι Σταμούλης. Παίζει Παναθηναϊκός - Απόλλων Αθηνών και χάνει 1-2 ο Παναθηναϊκός. Ο συγκεκριμένος διαιτητής μέχρι να φτάσει στο Ρέθυμνο είχε βγει από τους πίνακες. Τι σημαίνει αυτό; Είναι ένα μήνυμα προς τους υπολοίπους ότι εγώ είμαι ο ισχυρός. Θα σου δώσω και ένα παράδειγμα εκείνης της περιόδου. Ανέβηκε στην Α Εθνική ο διαιτητής Μιχαλάκης από τον σύνδεσμο Δωδεκανήσου. Τη δεύτερη αγωνιστική σφύριξε το ΟΦΗ - Ολυμπιακός. Έχασε ο Ολυμπιακός. Και αμέσως μετά βγήκε από τους πίνακες!


''ομολογια'' για παραγκα γαυρου  :2funny: :2funny:




Θα σου δώσω και ένα παράδειγμα εκείνης της περιόδου. Ανέβηκε στην Α Εθνική ο διαιτητής Μιχαλάκης από τον σύνδεσμο Δωδεκανήσου. Τη δεύτερη αγωνιστική σφύριξε το ΟΦΗ - Ολυμπιακός. Έχασε ο Ολυμπιακός. Και αμέσως μετά βγήκε από τους πίνακες!




αλλη ''ομολογια''
αφου ομως ρε μαγκα οι ισχυροι ''ετρωγαν'' τους διαιτητες που τους αδικουσαν εσενα και τον δημητροπουλο ποιοι σας ''εφαγαν'';;οεο;;ο...γαυρος;; :2funny: :2funny:
αυτες ειναι αληθειες και με τεκμηρια...οχι λασπη σε ανεμιστηρα και αοριστολογιες...
ο παραγκας ετρωγε οποιον τον αδικουσε;;δεκτο...
αρα...
α)πως αδικειται ο ''παραγκας''..αφου ειναι δικη του η παραγκα...
β)η αεκ οντας ανισχυρη και κοντρα στην παραγκα πως ΕΦΑΓΕ ποντικη δημητροπουλο;; :2funny:
οεο;;απαντησουλες;;συγκεκριμενες ομως οχι του στυλ διορισμενο,γκαγκατσης,επο κεδ κλπ κλπ...
ερωτησουλες ,απαντησουλες...


- Μπορούσε να δώσει και πέναλτι...

- Στατιστικά, αν βάλω εγώ μια ομάδα μέσα στη μεγάλη περιοχή, κάποια στιγμή δεν θα κερδίσει ένα πέναλτι; Ή αν αφήνω την ομάδα που θέλω να βγαίνει στην επίθεση με αριθμητική υπεροχή δεν θα βάλει ένα γκολ;


αλλη ομολογια...οχι μαιμου πεναλτυ αλλα καθαρα απλα εδιναν φαουλ  :2funny: :2funny:
κουιζ...ποτε κερδισε ο γαυρος πεναλτυ εναντιον του παο τελευταια φορα;; :2funny: :2funny: γαμω την παραγκα μου γαμω;;
- Υπάρχουν και ομάδες που έπρεπε να αδικηθούν;

- O Παναθηναϊκός ήταν κόντρα στην ΕΠΑΕ αλλά δεν πλήρωνε αυτός. Μπορεί να πλήρωνε ο ΟΦΗ ή ο Απόλλων Αθηνών. Ο κόσμος κάνει τις ομάδες ισχυρές και οι σοβαρές διοικήσεις.

παραρτηματα;;δορυφοροι;;  :2funny: :2funny:



Παιχνίδι Ολυμπιακού-ΑΕΚ

- Τι είχε γίνει τότε;

- Τελείωσα το ημίχρονο με δύο κίτρινες κάρτες στον Πουρσανίδη και στο Ζήκο. Θα μπορούσα να τους έχω δείξει και δεύτερη κίτρινη. Βάζει το γκολ η ΑΕΚ στο 48΄ και μετά ο Ζήκος κάνει τάκλιν. Τότε υπήρχε η ατμόσφαιρα ότι όλοι παίζουν για τον Ολυμπιακό, ότι η ΑΕΚ έχει αδικηθεί στους αγώνες με τον Ολυμπιακό και μέσα στη Νέα Φιλαδέλφεια και [size=20pt]δεν ήθελα να του βγάλω κάρτα παρότι το είδα[/size] :uglystupid:. Τελικά έβγαλα κάρτα για διαμαρτυρία στον Ζε Ελίας. :headbang: Μετά από δέκα λεπτά με τον ίδιο τρόπο μου διαμαρτυρήθηκε ο Ζήκος, οπότε εκ των πραγμάτων ήμουν αναγκασμένος να του βγάλω δεύτερη κίτρινη κάρτα. Και τότε ήρθε ο Νικολαΐδης και είπε ό,τι είπε και έγινε ό,τι έγινε...



ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙ ΠΑΡΑΓΚΑΣ ΓΑΥΡΟΥ  :headbang: :headbang:

- Ο Ντέμης τοποθετήθηκε μετά λέγοντας ότι σου είπε «γ... το σπίτι μου»...

- Δεν μου είπε αυτό. [size=30pt]Μου είπε «γ... το σπίτι σου αν έχεις αρχ.... βγάλε μου κόκκινη κάρτα».[/size] Το έγραψα στο φύλλο αγώνα.

''ομολογια'' παραγκας...μονο διαιτητης παραγκας θα μπορουσε να αποβαλλει παιχτη που του λεει ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕ ΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΙΔΙΑ ....κλαψ κλαψ σφαγη - παραγκα...




. Εγώ θεωρώ ότι το συγκεκριμένο παιχνίδι ήταν ένας μοχλός για να γίνει το ποδόσφαιρο καλύτερο. Δεν θεώρησα ότι δεν ήταν σωστό που με έβγαλαν από τους πίνακες. Ήταν λογικό. Το συγκεκριμένο παιχνίδι προκάλεσε το κοινό αίσθημα. Ο κόσμος δεν ήξερε τι είχε παιχτεί. Είναι πολύ εύκολο ν' ακούσεις τον ισχυρό, που στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν ήμουν εγώ και θα πει ότι δεν είπα αυτό, είπα το άλλο. Όμως είτε έτσι είτε αλλιώς, αποβολή ήταν



τι λε ρε...σε βγαλαν απο τους πινακες;;γιατι;;ηταν ''ισχυροι'';;ηταν με την ''παραγκα'';; :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Φίλε τα φίδια του ΠΟΚ είναι 3. Αντε και στα δικά σας  :tits:
στο φιδια εγω βαζω την εννοια οτι ριχνουν λασπη και διαστρεβλωνουν την πραγματικοτητα...
εσυ το εννοεις αλλοιως...
ετσι και αλλοιως ομως λιγο δυσκολο να απαλλαχτεις απο τον γαμια σου...
παρτο αποφαση και ζησε με αυτο...θα σου κανει τα πραγματα πιο απλα  ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
   Συνέντευξη του Βαλβέρδε σε αθλhτικό site,όποιος ενδιαφέρεται...

Μολις τωρα τη διαβασα σε αλλο σαιτ και ηθελα να τη βαλω,με προλαβες
Νομιζω οτι ειναι ο προπονητης ο οποιος εδεσε περισσοτερο,και ταιριαξε περισσοτερο απ οποιονδηποτε αλλο προπονητη στον ολυμπιακο!
Υ.Γ Χρηστιδη νομιζω καλυτερα που απορριφθηκε η ενσταση.Λογω βλακειας των παικτων και μονο επρεπε ν απορριφθει
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μολις τωρα τη διαβασα σε αλλο σαιτ και ηθελα να τη βαλω,με προλαβες
Νομιζω οτι ειναι ο προπονητης ο οποιος εδεσε περισσοτερο,και ταιριαξε περισσοτερο απ οποιονδηποτε αλλο προπονητη στον ολυμπιακο!
Υ.Γ Χρηστιδη νομιζω καλυτερα που απορριφθηκε η ενσταση.Λογω βλακειας των παικτων και μονο επρεπε ν απορριφθει
τυπε ναι..βλακες οι παιχτες αλλα στον χαιντς γινεται καθαρο φαουλ αλλοιως σκοραρει ευκολα και το χρονομετρο κολλαει αρα το καλαθι δεν προκειται να μετρησει ποτε...
αρα σε ενα παιχνιδι με οντως (δεν διαφωνω) ''βλακες'' παιχτες πρεπει η να κερδισω η να παω παραταση...και εγω χανω...γιαυτο λεω το κακως...
αλλο οτι αυτοκτονησαν αλλα να γινονται λαθη εκτος παρκε...
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Μολις τωρα τη διαβασα σε αλλο σαιτ και ηθελα να τη βαλω,με προλαβες
Νομιζω οτι ειναι ο προπονητης ο οποιος εδεσε περισσοτερο,και ταιριαξε περισσοτερο απ οποιονδηποτε αλλο προπονητη στον ολυμπιακο!
Υ.Γ Χρηστιδη νομιζω καλυτερα που απορριφθηκε η ενσταση.Λογω βλακειας των παικτων και μονο επρεπε ν απορριφθει
πεστα ρε παιχτη.γυρνα βαλβιδα να δουμε λιγη μπαλιτσα.χρηστιδη δωσε  :rockon:
 

Επισκέπτης
Δυσκολα τα πραγματα σημερα,βασικες απουσιες η ομαδα απεναντι στη Μακαμπι σε δυσκολη εδρα,απορριφθηκε και η ενσταση (ορθως για εμενα γιατι μονοι μας βγαλαμε τα ματακια μας),αν χασουμε σημερα που με την εικονα που εχει η ομαδα τον τελευταιο μηνα ειναι το πιο πιθανο συσκολευει παρα πολυ η προκριση στους 8.
Ελπιζουμε..
 

Expanding Mindfuck

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.491
Like
0
Πόντοι
16
Αυτος ο Χαινς ρε πουστη μου...δεν ξερω...εχω την εντυπωση οτι στα τελευταια παιχνιδια παιζει υπο την επειρια μαριχουανας
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
μεγαλο διπλο η θρυλαρα :rockon:
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
ανεξαρτήτως νίκης....

για ποιο λόγο ο μπαρτζωκας εβγαλε στα τελευταια τρια λεπτα τον σερμαντινι?????

κοιμαται ο ανθρωπος, δεν δινω αλλη λογικη εξηγηση. ειχες αναγκη καποιον να καθαριζει τα ριμπαουντ και το βγαζει.

και αφηνει μεσα τον χαινς που ειναι 1.98 να παρει ριμπαουντ απο τον πλανινιτσ που ειναι 2.11

5 επιθετικα μας πηραν στα 2 λεπτα τα τελευταια.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ένσταση.... η γηπεδούχος δεν διακιούται +3,5 δευτερόλεπτα για επίθεση στο τέλος του αγώνα;;;;!!!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τεραστιο διπλο με καταθεση ψυχης...αν δεν μας ειχαν κλεψει στο προηγουμενο ματς με τους γαμοιταλους θα ειμασταν τωρα σε πολυ καλυτερη θεση...
παντως με αυτο το καινουριο συστημα της ευρολιγκα δεν εχουμε τελειωσει ακομα...
εκκρεμει βεβαια και η υποθεση της ενστασης οπου πιστευω αν δικαιωθουμε να τους γαμησουμε εδω μεσα ...
συγχαρητηρια στην ομαδα ...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ανεξαρτήτως νίκης....

για ποιο λόγο ο μπαρτζωκας εβγαλε στα τελευταια τρια λεπτα τον σερμαντινι?????

κοιμαται ο ανθρωπος, δεν δινω αλλη λογικη εξηγηση. ειχες αναγκη καποιον να καθαριζει τα ριμπαουντ και το βγαζει.

και αφηνει μεσα τον χαινς που ειναι 1.98 να παρει ριμπαουντ απο τον πλανινιτσ που ειναι 2.11

5 επιθετικα μας πηραν στα 2 λεπτα τα τελευταια.
τυπε ηρεμα...ξερεις στο μπασκετ γινονται και αλλαγες λογω ΚΟΥΡΑΣΗΣ  ;)ειδικα στους φηλους και ειδικα οταν εχουν δουλεψει πολυ...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε παιδια θα το πω αλλη μια φορα με κινδυνο να γινω γραφικος...
απολαυστε γαμωτο επιτελους ενα ματς με την ησυχια σας....
αφηστε την μονιμη γκρινια και την μιζερια γιατι ο ενας και γιατι ο αλλος και να΄χαμε να λεγαμε...
σαφως και θα γινουν λαθη ,μονο οι νεκροι δεν κανουν...
εγινε σημερα μια ματσαρα που σε καθηλωνε απο αποψης σημασιας ηταν do or die  για μας ,σε ενα καυτο κοινο σε μια δυνατη εδρα ,με τα πραγματα στο τελος να στραβωνουν ,κανουμε το καμ μπακ το παιρνουμε και αντι να το απολαυσουμε αρχιζουμε τα πως και τα γιατι....
τι στο διαολο δενσας εμειναν ωραια συναισθηματα και εντυπωσεις απο αυτο το ματς;;
συγνωμη κιολα για την παρατηρηση αλλα δεν μπορουσα να μην την κανω...
φχαριστηθειτε ρε πουστη μου τη ματσαρα που ειδατε...
ελεος αληθεια τωρα  :helpplea: :helpplea:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ανεξαρτήτως νίκης....

για ποιο λόγο ο μπαρτζωκας εβγαλε στα τελευταια τρια λεπτα τον σερμαντινι?????

κοιμαται ο ανθρωπος, δεν δινω αλλη λογικη εξηγηση. ειχες αναγκη καποιον να καθαριζει τα ριμπαουντ και το βγαζει.

και αφηνει μεσα τον χαινς που ειναι 1.98 να παρει ριμπαουντ απο τον πλανινιτσ που ειναι 2.11

5 επιθετικα μας πηραν στα 2 λεπτα τα τελευταια.
επιπεδο α εσκα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
βαλτε νοβα 3 που εχουν κηδεια ...η παρεα του πουστοσυριγου...
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
 :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αγαπάμε την ομάδα για τα χτυποκάρδια που μας δίνει  :2funny:
παιχτη η ομαδα εχει την καρδια του πρωταθλητη,δεν το βαζει κατω με τιποτα γι αυτο μας καβλωνει..αυριο μπορουμε να γραψουμε για τις μαλακιες του μπαρτζωκα σημερα ομως ξεροχυσαμε και πρεπεινα το ευχαριστηθουμε :cum:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.116
Like
501
Πόντοι
96
ανεξαρτήτως νίκης....

για ποιο λόγο ο μπαρτζωκας εβγαλε στα τελευταια τρια λεπτα τον σερμαντινι?????

κοιμαται ο ανθρωπος, δεν δινω αλλη λογικη εξηγηση. ειχες αναγκη καποιον να καθαριζει τα ριμπαουντ και το βγαζει.

και αφηνει μεσα τον χαινς που ειναι 1.98 να παρει ριμπαουντ απο τον πλανινιτσ που ειναι 2.11

5 επιθετικα μας πηραν στα 2 λεπτα τα τελευταια.
για να παρει το 5ο φαουλ του James(ο καλυτερος παικτης την Μακαμπι σημερα)τον εβαλε τυπε
με το που μπηκε μεσα ο Χαινς κατευθειαν η μπαλα σε αυτον και το πηρε γρηγορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom