Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
στ' αρχίδια μας, όποιον και να πάρουμε το πρωτάθλημα δικό μας θα είναι με τόσους άχρηστους που το διεκδικούν.

Υ.Γ. εσύ κοίτα να σωθείς και του χρόνου
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
πεστε αντιο στον βαλβερδε
και ελατε του χρονου στο χαριλαου με τον κετσπαγια
πουσταρες λιμανισιες....
έχετε πλάκα πάντως..αντί να κοιτάξετε την <<ομάδα>> σας, ασχολείστε με τον Ολυμπιακό ή τον ΠΑΟ ή την <<κακούργα> την Αθηνα..
 

cliffburton7

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και ξεκίνησε πάλι το σίριαλ Βαλβέρδε... Ποιόν προπονητή θεωρείτε καλύτερη εναλλακτική σε περίπτωση φυγής του?
(Προσωπικά θεωρώ το κενό του δύσκολα αναπληρωτέο...)
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Σιγά το μαλάκα...Λεμονής ήταν ο καλύτερος.
 

cliffburton7

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σιγά το μαλάκα...Λεμονής ήταν ο καλύτερος.

Με Λεμονή δε βλέπαμε τη μπάλα που βλέπουμε τώρα... Εκείνος είχε φτιάξει ομάδα προετοιμασμένη αποκλειστικά για τα ευρωπαικά παιχνίδια! Με τον Βαλβέρδε σχεδόν κάθε Κυριακή, τουλάχιστον δεν πονάνε τα μάτια μας...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Με Λεμονή δε βλέπαμε τη μπάλα που βλέπουμε τώρα... Εκείνος είχε φτιάξει ομάδα προετοιμασμένη αποκλειστικά για τα ευρωπαικά παιχνίδια! Με τον Βαλβέρδε σχεδόν κάθε Κυριακή, τουλάχιστον δεν πονάνε τα μάτια μας...
1. ο Ισπανός θα μείνει
και το λέω από τώρα: Ο,ΤΙ και να γίνει στην Ευρώπη, εμένα ΔΕΝ με νοιάζει. Ξέρω τα όριά μου. Και τα όριά μου είναι πως πρέπει ΠΡΩΤΑ να φτιάξω σταθερό κορμό και σταθερό τρόπο παιχνιδιού και μετά να πάω πάνω από τους 16 ή 8. Τον Ισπανό (τα ίδια θα έλεγα με οποιοδήποτε προπονητή έβλεπα να δουλεύει την ομαδα) τον θέλω για τουλάχιστον 3 χρόνια. ΝΙΣΑΦΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΑΓΙΕΣ

2. Με το Λεμονή είχε αρχίσει τις πατατιές ο Κρόκους. Μικρό ρόστερ και κολοκύθια τούμπανα. Βρήκε να μικρύνει το ρόστερ σε μια χρονιά που υποτίθεται ήθελε να κάνει υπέρβαση στην Ευρώπη, έλεος. Και ξαφνικά μια ομάδα που πήγε μια χαρά στην Ευρώπη, για την οποία φτιάχτηκε, την ξήλωσε για πλάκα. Αντί να πάρει άλλους 2 παίκτες και να τελειώσει το παραμύθι. Να κρατήσει τον Ίλια τεχνικό διευθυντή και τον Τάκη προπονητή.

 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Σύμφωνα με τον Γεωργίου, ο Βαλβέρδε θέλει να φύγει γιατί έχει πρόβλημα υγείας  ένα παιδί του..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
1. ο Ισπανός θα μείνει
και το λέω από τώρα: Ο,ΤΙ και να γίνει στην Ευρώπη, εμένα ΔΕΝ με νοιάζει. Ξέρω τα όριά μου. Και τα όριά μου είναι πως πρέπει ΠΡΩΤΑ να φτιάξω σταθερό κορμό και σταθερό τρόπο παιχνιδιού και μετά να πάω πάνω από τους 16 ή 8. Τον Ισπανό (τα ίδια θα έλεγα με οποιοδήποτε προπονητή έβλεπα να δουλεύει την ομαδα) τον θέλω για τουλάχιστον 3 χρόνια. ΝΙΣΑΦΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΑΓΙΕΣ

2. Με το Λεμονή είχε αρχίσει τις πατατιές ο Κρόκους. Μικρό ρόστερ και κολοκύθια τούμπανα. Βρήκε να μικρύνει το ρόστερ σε μια χρονιά που υποτίθεται ήθελε να κάνει υπέρβαση στην Ευρώπη, έλεος. Και ξαφνικά μια ομάδα που πήγε μια χαρά στην Ευρώπη, για την οποία φτιάχτηκε, την ξήλωσε για πλάκα. Αντί να πάρει άλλους 2 παίκτες και να τελειώσει το παραμύθι. Να κρατήσει τον Ίλια τεχνικό διευθυντή και τον Τάκη προπονητή.
που να πας πανω απο τους 16 ρε τυπε,εχεις ιδεα τα μπατζετ των υπολοιπων ευρωπαικων ομαδων; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
που να πας πανω απο τους 16 ρε τυπε,εχεις ιδεα τα μπατζετ των υπολοιπων ευρωπαικων ομαδων; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ασε ρε... τα μπατζετ ειναι για τους λογιστες... η ερυθρολευκη καρδια μετραει...

11 αυτοι , 11 κι εμεις....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Μονο και μονο το οτι περασε στους 16 Μια Σαλκε αφηνει περιθωρια για οποιαδηποτε σοβαρη, χωρις τρελο ροστερ ή μπατζετ ομαδα να προκριθει. Η μηπως ξεχασαμε την Κοπεγχαγη;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Sir Takis Hands Down! 4-5-1 Kαι άμα λάχει 5-4-1! Μπάλα δύσκολα θα δούμε αλλά ξεχάστε τις γκέλες! Με το ρόστερ αυτό, να φύγουν κανά 2 να ρθουν κανά 2 ξανά τραίνο το πρωτάθλημα!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μονο και μονο το οτι περασε στους 16 Μια Σαλκε αφηνει περιθωρια για οποιαδηποτε σοβαρη, χωρις τρελο ροστερ ή μπατζετ ομαδα να προκριθει. Η μηπως ξεχασαμε την Κοπεγχαγη;
δηλαδη θεωρεις τον ολυμπιακο μεγαλυτερη ομαδα απο την Σαλκε που παιζει ο ραουλ,ο χουντελααρ,που οι δυο τους μονο αξιζουν οσο ολος ο ολυμπιακος  :S :S :S :S :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Sir Takis Hands Down! 4-5-1 Kαι άμα λάχει 5-4-1! Μπάλα δύσκολα θα δούμε αλλά ξεχάστε τις γκέλες! Με το ρόστερ αυτό, να φύγουν κανά 2 να ρθουν κανά 2 ξανά τραίνο το πρωτάθλημα!
αυτο εννωειται,με τα χαλια των αλλων 2 ειναι σιγουρο και το επομενο πρωταθλημα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
αυτο εννωειται,με τα χαλια των αλλων 2 ειναι σιγουρο και το επομενο πρωταθλημα.

ναι είναι και αυτό αλλά για να μη λέμε ότι θέλουμε ο Λεμονής είναι μέγας γνώστης της Ελληνικής Πραγματικότητας και εμένα προσωπικά ο ρεαλισμός μ αρέσει
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σύμφωνα με τον Γεωργίου, ο Βαλβέρδε θέλει να φύγει γιατί έχει πρόβλημα υγείας  ένα παιδί του..
το έχει από πέρσι, δεν έγινε τώρα ώστε να αλλάξει κάτι.
Ούτε με το να είναι εκεί αλλάζει κάτι

που να πας πανω απο τους 16 ρε τυπε,εχεις ιδεα τα μπατζετ των υπολοιπων ευρωπαικων ομαδων; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αντιστοιχία: μπάτζετ Λάρισας και Καβάλας φέτος και Ολυμπιακού Βόλου (να πω και μπάτζετ Άρη;)

πάμε παρακάτω: τα λεφτά δεν κάνουνε την ομάδα. Πολλές φορές είχαμε ρίξει χρήματα σε παίκτες αλλά ομάδα ΔΕΝ είχαμε για ευρώπη. Και περνούσανε ομάδες που είχανε χειρότερο ρόστερ αλλά είχαν ομοιογένεια.
Όταν ο ΠΑΟ έφτασε στους 4 τελευταία φορά είχε ακριβό ρόστερ και προϋπολογισμό;

Μην τρελαθούμε - το οτι ο Έλληνας θέλει να σκορπάει αλλά δεν ξέρει να χτίζει, δεν σημαίνει πως οι ομάδες προχωράνε άμα ρίξεις ένα σκασμό λεφτά
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
το έχει από πέρσι, δεν έγινε τώρα ώστε να αλλάξει κάτι.
Ούτε με το να είναι εκεί αλλάζει κάτι
αντιστοιχία: μπάτζετ Λάρισας και Καβάλας φέτος και Ολυμπιακού Βόλου (να πω και μπάτζετ Άρη;)

πάμε παρακάτω: τα λεφτά δεν κάνουνε την ομάδα. Πολλές φορές είχαμε ρίξει χρήματα σε παίκτες αλλά ομάδα ΔΕΝ είχαμε για ευρώπη. Και περνούσανε ομάδες που είχανε χειρότερο ρόστερ αλλά είχαν ομοιογένεια.
Όταν ο ΠΑΟ έφτασε στους 4 τελευταία φορά είχε ακριβό ρόστερ και προϋπολογισμό;

Μην τρελαθούμε - το οτι ο Έλληνας θέλει να σκορπάει αλλά δεν ξέρει να χτίζει, δεν σημαίνει πως οι ομάδες προχωράνε άμα ρίξεις ένα σκασμό λεφτά
τι συγκρινεις ρε ανθρωπε!!!!τι αντιστοιχια μπορει να εχει το μπατζετ αυτων των ομαδων!!!!σε τι!η μια επεσε β εθνικη,οι αλλες πανε καλα λογω την ανυπαρξιας των αλλων!
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Η Σαλκε μια χαρα ειναι αλλα τα ιδια δεν λεγαμε οταν Ολυμπιακος (και ΠΑΟ) απεκλειαν Λεβερκουζεν, Βερντερ, Αμβουργο και δε συμμαζευεται; Γενικα οι γερμανικες ομαδες ειναι αφελεις αμυντικα και μπορουμε να τις χτυπαμε στην κοντρα. Δεν εχω δει τη Σαλκε φετος παρα λιγο στο Τσ Λου (τυχερη με Βαλενθια) και ΣΙΓΟΥΡΑ δεν αποτελει φοβητρο. Η Ντορτμουντ ναι, τρεχει σαν διαολος, η
Σαλκε ειναι βατη.

Εδω αναφερει τους λογους του Βαλβιδα που ειναι προς αποχωρηση...


 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Κι όμως και η Βέρντερ είχε πολύ ακριβό ρόστερ και έγινε πελάτης και Ολυμπιακού και Παναθηναικου
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κι όμως και η Βέρντερ είχε πολύ ακριβό ρόστερ και έγινε πελάτης και Ολυμπιακού και Παναθηναικου
ναι,οταν οι 2 ομαδες ομως ηταν στην ακμη τους,οχι τωρα που παραπαιουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom