Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
τι λες τωρα....ο φιλιπας στη νοβα μιλαει για πολιτισμενη ατμοσφαιρα που στο τελος
ηταν και συγκινητικοι μιας και χειροκρουησαν στο τελος την ομαδα παρα την ηττα και εδειξαν ανωτεροτητα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Μην στεκεσαι εκει, αδικεις τον εαυτο σου. τον μαλακα που το πεταξε τον καναμε τουλουμι στο ξυλο. αυτους ουτε εμεις τους θελουμε στο γηπεδο.
αν θημασαι το εριξε και αμεσως μετα πηρατε διαφορα!!! αυτες τις λεπτομερειες κατι σαπακια σαν αυτον δεν μπορουν να τις καταλαβουν!
Τεσπα, νικησατε δικαια γιατι εμεις ειμασταν ανυπαρκτοι!
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Μην στεκεσαι εκει, αδικεις τον εαυτο σου. τον μαλακα που το πεταξε τον καναμε τουλουμι στο ξυλο. αυτους ουτε εμεις τους θελουμε στο γηπεδο.
αν θημασαι το εριξε και αμεσως μετα πηρατε διαφορα!!! αυτες τις λεπτομερειες κατι σαπακια σαν αυτον δεν μπορουν να τις καταλαβουν!
Τεσπα, νικησατε δικαια γιατι εμεις ειμασταν ανυπαρκτοι!
δηλαδη ρε μεγαλε εμεις δεν παιζουμε μπασκετ;;;;;; εσεις χανετε, εμεις δεν νικαμε ε;;;
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Τεσπα, νικησατε δικαια γιατι εμεις ειμασταν ανυπαρκτοι!
Kai οχι γιατι ο "μπαρμπας" ο "συνταξιουχος" εδεσε νααααααααααααααααααααααααααα ενα κομπο τον "μελιτζανι"  .....???????   Α χα χα χα χα χα χα πολυ γελιο θα εχουμε αποψε....!!!!!!!!!
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Eγω προσωπικα δεν το πιστευα... Οπως και πολλοι απο εδω νομιζω!!!   Μονο ενας πριν τον αγωνα μου λεει νικη ολυμπιακου, με 4 ποντους...!!!!!!!!!    Του λεω τι λες ρε ταγαρι????   Και μου λεει καλα θα τα πουμε στο τελος του αγωνα....   Φανταζεστε πιστευω τι εγινε μολις εληξε ο αγωνας.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:




Και το ονομα αυτου...................






















Ο ενας, ο μεγας, ο μοναδικος ο προφητης   [size=40pt]ΛΑΛΑΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size] :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ωρσε μαλακα  :grin:

orse.jpg


 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
δηλαδη ρε μεγαλε εμεις δεν παιζουμε μπασκετ;;;;;; εσεις χανετε, εμεις δεν νικαμε ε;;;
Ρε βαμμενε!!! ειπα εγω κατι τετοιο?????? ποιος μιλησε οτι δεν παιξατε μπασκετ???

τα θες και τα λες???
το οτι εμεις ομως ειμασταν τραγικοι σημερα εαν δεν το βλεπεις... μαλλον δεν εχεις ιδεα απο μπασκετ
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Παει και το αποκούμπι του μπάσκετ,τώρα θα ασχολουντε με το βόλεϊ γυναικών ,να δείτε τι έμφαση θα δώσουν στο μελον σε αυτό το άθλημα που θα μίλαν με τέτοιο τροπο λες και πρόκειται για Τσάμπιονς λινκ ποδοσφαίρου.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Παει και το αποκούμπι του μπάσκετ,τώρα θα ασχολουντε με το βόλεϊ γυναικών ,να δείτε τι έμφαση θα δώσουν στο μελον σε αυτό το άθλημα που θα μίλαν με τέτοιο τροπο λες και πρόκειται για Τσάμπιονς λινκ ποδοσφαίρου.
καλως τον μαλακα!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
το έγραφα εχθές
δεν έχει σημασία ποιανής ομάδας είναι αυτός ο φίλαθλος
αλλά πρέπει να υπάρχει σοβαρή τιμωρία
ΚΑΙ στον ιδιο πρωτίστως
μονο σε αυτον...οι ομαδες δεν φταινε τιποτα...ουτε οι υπολοιποι που εξαοτιας του μπορει να μην μπορουνε να πανε την ομαδα τους...
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
μονο σε αυτον...οι ομαδες δεν φταινε τιποτα...ουτε οι υπολοιποι που εξαοτιας του μπορει να μην μπορουνε να πανε την ομαδα τους...
Φιλαρακι νομιζω οτι κανεις τεραστιο λαθος!!!
ΠΡΩΤΙΣΤΟΣ φταινε οι ομαδες που τους ανεχονται και τους θρεφουν συνεχεια.
Εαν θελανε αυτα τα μιασματα θα ειχαν εξαφανισθει. γιαυτο και πρεπει ο ΠΑΟ να φαει μεγαλη τιμωρια αλλα χρηματικη. εμεις γιατι να σταματησουμε να πηγαινουμε στο γηπεδο?
ας φανε ομως μισο μυριο και σου λεω!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Παιδιά καλησπέρα ...  :)

Δυο ερωτήσεις μόνο (που θα τις κάνω και στο αντίστοιχο/αντίπαλο θρεντ)

Ποιός νίκησε ΤΩΡΑ ;

Σε ποιά έδρα παίχτηκε το παιγνίδι ;
 

Expanding Mindfuck

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.491
Like
0
Πόντοι
16
Σημερα, αυτο το αρχιδι ο Χατζηγεωργιου επιασε σε κλιμακα Σκουντη (=ο πλεον "βαμμενος", γλειφτης, αηδιαστικος βαζελος και φανατικος αντιολυμπιακος) 95 στα 100.
Μπορεις και καλυτερα παιδαρε αλλα, για το καλο σου, μην ερθεις στο ΣΕΦ για το δευτερο γυρο.
Συγχαρητηρια στην ομαδα για την νικη, ας κραταμε μικρο καλαθι ομως και μη παρασυρομαστε.
Βημα βημα με επομενο στοχο το κυπελο Ελλαδος.
 

MOD70

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Πως και πως περιμένανε τα βαζελάκια να ξεμυτίσουνε... Δεν υπάρχει μεγαλύτερη κάβλα από το γαμήσι μπροστά σε 18.000 κόσμο... Δημητράκη εκδότη-πρεζόνι, απόγονε των hobbit, βάλε τώρα τώρα την κωλοφυλάδα σου στο κωλαράκι σου και κλάψε μαζί με τον πυγμαίο γραβατορεζίλι τον θείο σου...

Όσο για σένα αυτιστικέ γυμνοσάλιαγκα Χατζηγεωργίου, η μέρα που θα έχεις το κακό συναπάντημα είναι κοντά...
 

dimk93

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.565
Like
112
Πόντοι
16
Μην στεκεσαι εκει, αδικεις τον εαυτο σου. τον μαλακα που το πεταξε τον καναμε τουλουμι στο ξυλο. αυτους ουτε εμεις τους θελουμε στο γηπεδο.
αν θημασαι το εριξε και αμεσως μετα πηρατε διαφορα!!! αυτες τις λεπτομερειες κατι σαπακια σαν αυτον δεν μπορουν να τις καταλαβουν!
Τεσπα, νικησατε δικαια γιατι εμεις ειμασταν ανυπαρκτοι!

...και αυτους που τις πεταξανε μετα την ληξη του ματς
κ μαλιστα με πιστολι,τους τουλουμιασατε επισης..?? :knuppel: :badair:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
θα πω κατι....παντα με σκεπτικισμο,χωρις φανφαρες ,χωρις υπερβολες χωρις τον ενθουσιασμο του νεοκοπου που μετα απο πολλες σφαλιαρες εκανε μια νικη και ''εχεσε τον κοσμο ολο''...
χωρις δηλαδη το τουπε και το υφακι που ειχαν αντιστοιχα οι βαζελοι περσι που αμεσως μετα το νταμπλ αρχισαν συνεπικουρουμενοι απο τα ΜΜΕ να μας πολιορκουν με στυλ τερμα πια η αυτοκρατορια του ολυμπιακου ,ξεκινησε η οπρασινη δυναστεια και λοιπες τετοιες πιπες οπου τα αποτελεσματα τα βλεπουμε τωρα...βρισκονται στα προθυρα της διαλυσης ,πανε φουλ για οικονομικο κραχ και φυσικα κανεις ειτε ''παναθηναικαρας'' ειτε απλος και αγνος βαζελος δεν ακουμπαει γιατι κανει τζιζ...
σεμνα και ταπεινα θα αναρωτηθω...καλη η νικη (η οποια μονητης φυσικα και δεν δινει τιτλο)
αλλα δεν ειναι και κατι τρομερο...επειδη ομως κατι διεκρινα (περαν του ροζ φυλλου αγωνα) δεν μπορω στο ποισω μερος του μυαλου μου να μην εχω μια σκεψη...βαζοντας κατω απλα την λογικη....
μηπως βρισκομαστε μπροστα στην δημιουργια μιας νεας μπασκετικης δυναστειας;;;λεω μηπως;;;
μηπως σιγα σιγα οι προσπαθειες των αδερφιων αρχισουν να πιανουν τοπο;;;λετε να φτιαξουμε ''δυναστεια'';;;
προσεξτε...σεμνα και ταπεινα μιλαω χωρις να απαξιωνω τον αυτοκρατορα παναθηναικο (εχω τα ρχιδια να μην χρειαζεται να μασαω τα λογια μου )
δεν ειμαι βαζελος να απαξιωνω και να πανηγυριζω πριν καν κανω κατι (γιατι ακομα πλην μιας ''καλης'' νικης επι της ουσιας δεν εχω κανει τιποτα)
δεν ειμαι βαζελος να βιαζομαι και να κανω λογο για τελος εποχης της μιας ομαδας και για αρχη μιας αλλης για την αλλη....
απλα κανω καποιες αναγωγες....και σκεπτομαι...
τι εχω εγω;;;αγγελοπουλαιους....οικονομικα μεγαθηρια ,νεοι εχουν ακομα ζουμι και ειναι και κατακαυλομενοι....το διακρινεις στο βλεμμα τους στον τροπο που κινουνται....
τι εχουν οι αλλοι ...2 επιφανεις σιγουρα αλλα ξεζουμισμενους και διακρινω αρκετα ''χορτασμενους'' παραγοντες που λιγοτερο εχουν την διψα αυτη καθ'αυτη για διακρισεις και περισσοτερο στηριζονται στα ηδη κατακτημενα, στην περιρεουσα ατμοσφαιρα για τον αδιαμφησβητητο ''αυτοκρατορα΄΄ καθως και στους παρατρεχαμενους αυλοκολακες γλοιωδεις οσφυοκαμπτες κυριους μπασκετικους δημοσιγραφους και παραγοντες της εοκ....
εχουμε εναν καλο κωουτς αλλα σε παρωχημενη ηλικια που μπορει τουλαχιστον να βαλει τα θεμελια για δυναστεια μεχρι να βρεθει ο αντικαταστατης του...
εχουν εναν αξιο λογου (μαλλον τον καλυτερο ) κωουτς που πραγματικα τους δινει κυρος και πλεονεκτημα...
η ερωτηση ειναι:ο κυριος αυτος φτανει αν τα αδερφια μπολεκ και λολεκ οπως δειχνουν τα πραγματα δεν εχουν την ιδια ορεξη και διαθεση οπως παλια αλλα και δεν ξερω πως θα αντιδσρασουν και αν θα αντεξουν τους κραδασμους που θα ακολουθησουν πιθανη απωλεια του πρωταθληματος;;;;
σε αντιθεση με αγγελοπουλαιους που εχουν βιωσει την αποτυχια και εχουν δοκιμαστει και αντεξαν;;;
το μονο που βλεπω σαν μονιμο και δυσκολο να αλλαξει πλεονεκτημα για τους απεναντι ειναι αυτη η γαμημενη μπασκετικη μασονικη στοα που εχει δημιουργηθει και που πραγματικα στεκεται (και μαλλον θα στεκεται για πολυ ακομα) καλα στα ποδια της...
αισιοδοξο βλεπω σε τελικη το μελλον...γιαυτο και σιγα σιγα περνουν απο το μυαλο μου σκεψεις για δυναστειες....
σεμνα και ταπεινα παντα ετσι...και με σεβασμο στον αντιπαλο που ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ  ;) ;)
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ρε Χριστίδη,

γιατί δεν δοκιμάζεις να γράψεις σε καμιά κόκκινη φυλλάδα; Ή σε κανένα επίσημο γαύρικο blog;

Αντί να απλώνεις σεντόνια και να σε δουλεύουν εδώ μέσα, θα βγάζεις και χαρτζιλίκι έξω.

Νομίζω ότι η "λογική" σου είναι εφάμιλλη - ίσως και ανώτερη - πολλών αθλητικών δημοσιοκάφρων.

Ειλικρινά στο λέω, αν ήμουνα γαύρος θα μου άρεσε να σε διαβάζω.  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ρε Χριστίδη,

γιατί δεν δοκιμάζεις να γράψεις σε καμιά κόκκινη φυλλάδα; Ή σε κανένα επίσημο γαύρικο blog;

Αντί να απλώνεις σεντόνια και να σε δουλεύουν εδώ μέσα, θα βγάζεις και χαρτζιλίκι έξω.

Νομίζω ότι η "λογική" σου είναι εφάμιλλη - ίσως και ανώτερη - πολλών αθλητικών δημοσιοκάφρων.

Ειλικρινά στο λέω, αν ήμουνα γαύρος θα μου άρεσε να σε διαβάζω.  ;)
το προβλημα αδερφε ειναι δικο σου...η λεξη ολυμπιακος απλα σε ποναει....
το να με δουλευουν (η ετσι να νομιζουν) τυποι σαν και σενα το εχω πει χιλιαδες φορες το θεωρω τιμη...
αν θες καπου να αντικρουσεις αυτα που λεω συγκεκριμενα με επιχειρηματολογια  ειμαι εδω ....και περιμενω...
με μαλακιες του στυλ που απαντησες αοριστα και ''εξυπνα'' και προσπαθωντας να μειωσεις εμενα σε ενημερωνω οτι χαμπαρι δεν παιρνω...
θα παρω μονο αν με αντικρουσεις λεγοντας οτι οι αγγελοπουλοι ΔΕΝ ειναι νεοι οτι οι γιαννακοπουλοι ΔΕΝ  ειναι μεγαλοι σε ηλικια και μπουχτισμενοι (δεν βλεπεις οτι γυρνανε δεξια και αριστερα και μυξοκλαιγονται για το ποσα λεφτα τους εχει στοιχισει το μπασκετ;;)
αν μου πεις οτι ΔΕΝ υπαρχει μασονια στο μπασκετ
και βεβαια αν μου πεις οτι ΔΕΝ πρεπει να σεβομαι και να παραδεχομαι τα επιτευγματα του μπασκετικου παο...
γιατι εγω ειπα τα αντιθετα των ΔΕΝ ;) ;) ;) ;)
αλλοιως τωρα αν πιστευεις οτι ενα καταπιεσμενο και καμενο ανθρωπακι που υπογραφει 21 γραμς και αρχιδια τουμπανα που η ζωη του ολη ειναι να βριζει ολυμπιακο και τα βραδυα πεταγεται ιδρωμενος και αλαφιασμενος στον υπνο του επειδη ειδε τον κοκκαλη  με μια μαλακια που πεταξε στο μπου τελεια κομ θα με κανει να ναλογιστω ποιος ειμαι και τι λεω....εισαι μακρια νυχτωμενος...
αν εχεις παρολαυτα διαθεση κομματι κομματι να μου πεις που διαφωνεις σε αυτα που εγραψα (μιας και ασχοληθηκες και μου εκανες την τιμη να τα διαβασεις) ειμαι εδω και περιμενω...
αλλοιως εγω να γραφω και ενας μαλακας (η και 2 και 3 και 4 ) να πεταγονται επειδη πονανε και να τα βαζουν μαζι μουυ και οχι με αυτα που εχω πει δεν νομιζω να εχει νοημα...
τις αποψεις σου ευχαριστως τις ακουω πανω σε αυτα που ειπα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
το καινουριο επιτευγμα της μασονιας δεν το πηρατε χαμπαρι...
ξεκινησε απο τον φιλιππα στην προσπαθεια του να μας πεισει οτι η διαιτησια χτες ηταν καλη οπου σταθει και οιπου βρεθει διαρρεει οτι την τεχνικη ποινη την ηθελε ο ιδος ο σοφος για δικους του λογους ....
απολυτα προβοκατορικο....αν ειναι δυνατον ενας προπονητης την ωρα που ειναι 2 ποντους μπροστα και εχει κατοχη μπαλλας (εκτος εδρας)να επιλεξει να χασει την κατοχη ,να του σουταρουν 2 βολες και εν συνεχεια ο αντιπαλος να εχει εκ νεου κατοχη...
δηλαδη απο εκει που μπορουσες να βρεθεις στο +4 η στο +5 να κινδυνευει να παει στο -2 η στο -3....
και γιατι μιλαω για προβοκατσια;;;απλα....γιατι καθιερωνεται οτι ειναι μεσα στα πλαισια των ''κολπων'' του ντουντα να δεχεται τεχ.ποινες για ''δικους του λογους'' οποτε θα τις τρωει και θα ειναι και ευνοημενος (μιας και θα τις ''ζηταει'' ) ;) ;)
τι λες κυριε 21 γκραμς;;;
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ενας ολυμπιακος που δεν εχει παροπιδες θα διεπιστωνε τα ακολουθα.

1. κερδισε στο ποντο μια ομαδα που ΔΕΝ ΕΙΧΕ playmaker και σουτινκ γκαρ. αν ειχε το σαρας ο παο, θα επερνε το ματς για πλακα.

2. οτι χασαν με τον γιαννακη 2-3 κρισιμα χρονια. 3 μηνες ο σερβος και την ομαδα την εβαλε σε καλουπι.

3. πληρωνουμε τη στενοκεφαλια του Ζοτς να μην παρει αλλο γκαρ και να ''φτιάξει'' το τεπιτς και τον καλαθη.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom