Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ήμουν σίγουρος για την απάντησή σου, κάπως έτσι γίνεται σ' αυτές τις περιπτώσεις, απλώς δεν μπορώ να καταλάβω το να υποστηρίζει κάποιος 2 ομάδες, το να λες πχ ότι ``από τις μεγάλες είμαι ΠΑΟ και από τις μικρές ΠΑΣ``, αμέσως την δεύτερη ομάδα την `χαμηλώνεις' πάρα πολλή...
μονο στην ελλαδα που τη μπαλα τη βλεπουν σαν προεκταση της πουτσας τους γινεται αυτο...
λες ο οπαδος της γουλβς να ναι και γιουναιτεντ;
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ρε γμτ τί μαλακία είναι αυτό με την "αδελφοποίηση" και καλά με τον Ερυθρό Αστέρα και τους οπαδούς του; Φτιάχνουμε και πανό στα σέρβικα και με τον δαφνοστεφανωμένο αλλοιωμένο σαν το σήμα του Αστέρα. :S :S :tickedoff:  Ποιοί στο διάλο είναι αυτοί anyway; Μόνο ΘΡΥΛΟΣ και όλοι οι άλλοι να πα να γαμηθούν.
αυτο δεν ειναι τωρινο...ειναι απο τοτε που ειχε παιξει ο ερ.αστερας με βαζελο και ειχαμε παει μεσα εξω...απλα απο τοτε μεσολαβησαν πολλα σε αυτους....
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
αυτο δεν ειναι τωρινο...ειναι απο τοτε που ειχε παιξει ο ερ.αστερας με βαζελο και ειχαμε παει μεσα εξω...απλα απο τοτε μεσολαβησαν πολλα σε αυτους....
Τα δυο γκολ του Πάντσεφ ! Τί μου θύμισες...
Ντάξει εγώ δεν είμαι τόσο αρνητικός σε αυτήν την αδελφοποίηση των Ντέλιε με την 7. Τον πάω τον Αστέρα . Έχω και τη φανέλα μάλιστα.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Τα δυο γκολ του Πάντσεφ ! Τί μου θύμισες...
Ντάξει εγώ δεν είμαι τόσο αρνητικός σε αυτήν την αδελφοποίηση των Ντέλιε με την 7. Τον πάω τον Αστέρα . Έχω και τη φανέλα μάλιστα.
ο fat john που λενε και οι σερβοι το αρχισε βασικα  ;) ;)
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Και το καινουργιο συνθηματακι απο χθες...


 

Idas79

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Η αδελφοποιηση με τους Σερβους του Ερυθρου Αστερα ξεκινησε το 1986,πριν οι συνδεσμοι του Αστερα ενωθουν και μετονομαστουν σε Delije Sever,απλα εγινε πολυ γνωστη το '91 οταν η μεγαλη ομαδα του Βελιγραδιου επαιξε με τους λαγους και το θρυλικο πανο "Good luck Red Star-Gate 7" στο ΟΑΚΑ με τους βαζελους να αφριζουν απο τα νευρα τους!!!
Αυτο ξερω και απο παλιοτερους απο τους οποιους εχω δει και φωτο στο "Μαρακανα" και στο παλιο Καραισκακη παρεα με Σερβους,πριν το 1991.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ήμουν σίγουρος για την απάντησή σου, κάπως έτσι γίνεται σ' αυτές τις περιπτώσεις, απλώς δεν μπορώ να καταλάβω το να υποστηρίζει κάποιος 2 ομάδες, το να λες πχ ότι ``από τις μεγάλες είμαι ΠΑΟ και από τις μικρές ΠΑΣ``, αμέσως την δεύτερη ομάδα την `χαμηλώνεις' πάρα πολλή...
ενώ είναι πιο υγειές να είναι κάποιος α.ο. κωλοπετινίτσας και μπάτρσα ή ρεάλ.... είχε και στο χωριό του μπερναμπέου ε;
και όχι εγώ δεν μειώνω καμία από τις 2 που υποστηρίζω γιατί απλά δεν έχουν βρεθεί αντιμέτωπες και να έχω κάποιο δείλλημα.
όταν γίνει αυτό, θα είμαι με τον παναιτωλικό, μιας και ο γαύρος έχει φιλάθλους και θέλω να υποστηρίξω μια τοπική ομάδα που κάνει υπερπροσπάθει τόσα χρόνια από το α τοπικό να φτάσει σχεδόν σερί Α εθνική.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
μονο στην ελλαδα που τη μπαλα τη βλεπουν σαν προεκταση της πουτσας τους γινεται αυτο...
λες ο οπαδος της γουλβς να ναι και γιουναιτεντ;
ενώ εσύ μεγάλε είχες ρεάλ και στο χωρίο σου....


πόσο κομπλεξικοί είστε ακόμα και για τις αθλητικές επιλογές των άλλων.
:uglystupid: :uglystupid:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
3 πεναλντι ζηταει ο [size=14pt]μπουγατσουπαλληλος[/size] της MARFIN...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

MIRALLAS.png


Γεια σας, είμαι ο .. Μιραλλάς της γειτονιάς σας!! :fuck2:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ενώ εσύ μεγάλε είχες ρεάλ και στο χωρίο σου....


πόσο κομπλεξικοί είστε ακόμα και για τις αθλητικές επιλογές των άλλων.
:uglystupid: :uglystupid:
1)επεσες στην περιπτωση...δεν εχω χωριο!
2)εγω στην ελλαδα υποστηριζω την ομαδα της Πολης των προγονων μου...
το ευρωπαικο ποδοσφαιρο το παρακολουθω καθαρα λογω ενδιαφεροντος για το αθλημα εν γενει...


για να επανελθω,σε καμια αλλη χωρα του κοσμου οι κατοικοι μιας περιοχης/χωριου
δεν υποστηριζουν σε δευτερο πλανο και μια απο τις παραδοσιακες δυναμεις της χωρας...
αυτη ειναι η αληθεια...το ποιος ειναι κομπλεξικος γινεται ευκολα αντιληπτο...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
1)επεσες στην περιπτωση...δεν εχω χωριο!
2)εγω στην ελλαδα υποστηριζω την ομαδα της Πολης των προγονων μου...
το ευρωπαικο ποδοσφαιρο το παρακολουθω καθαρα λογω ενδιαφεροντος για το αθλημα εν γενει...


για να επανελθω,σε καμια αλλη χωρα του κοσμου οι κατοικοι μιας περιοχης/χωριου
δεν υποστηριζουν σε δευτερο πλανο και μια απο τις παραδοσιακες δυναμεις της χωρας...
αυτη ειναι η αληθεια...το ποιος ειναι κομπλεξικος γινεται ευκολα αντιληπτο...
την παλεύεις καθόλου;
και εσύ και ο άλλος.
άντε ρε παραπέρα με τις θεωρίες σας και τις μαλακίες σας.
είμαι γαύρος και παναιτωλικός και όποιος δεν γουστάρει ας αυτοικανοποιηθεί με τον γνωστό τρόπο,σαλιωμένο δαχτυλάκι  :birdman:
αλλά εδώ δεν καταλαβαίνεται πότε κυριολεκτούμε και πότε μιλάμε μεταφορικά, μας μάραναν οι αναλύσεις πάνω στις προτιμήσεις του καθενός.
ρε ουστ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom