Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 121 άτομα (0 μέλη και 121 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
εισαι μεγαλο νουμερο...δεν το λεω σαν κατι καινουριο απλα ετσι ....εσυ εν τω μεταξυ κοιτα να το επιβεβαιωνεις συνεχεια μην τυχον γινει καμμια μαλακια και το ξεχασουμε....
για σενα μιλαει ο μαριδακης, παραγκας γιε,
κλαψεεεε, τωρα, καρπαζοεισπραχτορα...καλα τα ειπε ο μαριδακης οτι αυτοι που διαβαζουν τον γαυρο και τον πρωκταθλητη ειναι μαλακες, εκανε ενας ομως λαθος, η μεγαλυτερη ομαδα της ελλαδας ειναι ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ, παιδοβουβαλε ,μαριδακη
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε η στραβος εισαι η μαλακας.την ωρα που παει να κανει το σουτ ο σισε με το δεξι,βαζει το ποδι του ο μαλακας.δηλαδη τι αλλο θες για να δωσει πεναλτυ?
αντε να σου απαντησω αν και θα επρεπε να σε γραψω στ'αρχιδια μου...ξερεις δεν ειναι ποινικο αδικημα για εναν αμυντικο να ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ για να μην σουταρει ο επιθετικος...θα ελεγα μαλλον οτι αυτη ειναι η δουλεια του και γιαυτο πληρωνεται...και συνηθως να προλαβει κι το κανει και ο επιθετικος τον κλωτσησει εναι επιθετικο φαουλ και βεβια οχι πεναλτι....μαλακια μου που σου απαντησα αλλα τι να κανουμε...ανθρωπος ειμαι και κανω και εγω λαθη...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
μαλακες αποκαλεσε τους οπαδους του ολυμπιλαγου ο μαριδακης, διαβαστε :



Ειμαι γεννημένος Ολυμπιακός. Σαφώς και είναι η ''μεγαλύτερη'' ομάδα στην Ελλάδα. Όμως για να είσαι μεγάλος είρε σαν ομάδα είτε σαν άνθρωπος πρέπει πρώτα να ξέρεις και να χάνεις. Χτές δώσαμε το δικαίωμα στον Παναθηναικό να κερδίση. Συγχαρητήρια στο ΦΩΣ που δεν αναλώθηκε σε μαλακίες περί διαιτησίας.
Αν δεν μάθουμε να κοιτάμε τα λάθη μας και πότε και γιατί δεν παίξαμε (ή δεν παίζουμε καλά στο δεύτερο ημίχρονο) αλλά πιστεύουμε ή καλλιεργούμε ένÎ! ± κλίμα ότι όποτε χάνουμε φταίει η διαιτησία τότε και άλλα στραπάτσα θα έρθουν και την βία προωθούμε. Δεν παίξαμε καλά και χάσαμε. Είμαστε καλλίτερη ομάδα αυτήν την περίοδο και τέλος. Τα άλλα είναι μαλακίες και για μαλάκες.

αυτό που παραθέτεις είναι λόγια του Μαρινάκη ή λάθος το κατάλαβα???

από που το βρήκες? :think:
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
αντε να σου απαντησω αν και θα επρεπε να σε γραψω στ'αρχιδια μου...ξερεις δεν ειναι ποινικο αδικημα για εναν αμυντικο να ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ για να μην σουταρει ο επιθετικος...θα ελεγα μαλλον οτι αυτη ειναι η δουλεια του και γιαυτο πληρωνεται...και συνηθως να προλαβει κι το κανει και ο επιθετικος τον κλωτσησει εναι επιθετικο φαουλ και βεβια οχι πεναλτι....μαλακια μου που σου απαντησα αλλα τι να κανουμε...ανθρωπος ειμαι και κανω και εγω λαθη...
ρε πιθηκε, λοβοτομη σου εχουν κανει?  δεν πας στο τζανειο, να κανεις μεταμοσχευση καλυτερα, πιθηκοκεφαλε,αμα δεν ειναι αυτο πεναλτυ, ποιο ειναι?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
για σενα μιλαει ο μαριδακης, παραγκας γιε,
κλαψεεεε, τωρα, καρπαζοεισπραχτορα...καλα τα ειπε ο μαριδακης οτι αυτοι που διαβαζουν τον γαυρο και τον πρωκταθλητη ειναι μαλακες, εκανε ενας ομως λαθος, η μεγαλυτερη ομαδα της ελλαδας ειναι ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ, παραγκας γιε ,μαριδακη
αρχιδι....για πες μου....το πεναλτι στον αρη ηταν;;;και αν οχι πως κρινεις τον πατερα που ειπε οτι ηταν ....
συνεχισε να μας διασκεδαζεις προβατο....πες μας οτι εισαι μεγαλυτερη ομαδα ενω εχεις λιγοτερα απο τα μισα ;;;;χαχαχαχαχα
ποσο μαλακας εισαι ρε....εγω ειμαι παραγκας γιος....εσυ ποιανης γιος εισαι;;;ξερεις;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
αρχιδι....για πες μου....το πεναλτι στον αρη ηταν;;;και αν οχι πως κρινεις τον πατερα που ειπε οτι ηταν ....
συνεχισε να μας διασκεδαζεις προβατο....πες μας οτι εισαι μεγαλυτερη ομαδα ενω εχεις λιγοτερα απο τα μισα ;;;;χαχαχαχαχα
ποσο μαλακας εισαι ρε....εγω ειμαι παραγκας γιος....εσυ ποιανης γιος εισαι;;;ξερεις;;; :2funny: :2funny: :2funny:
απο οταν εγινε η α εθνικη, εχουμε τα περισσοτερα, παραγκας γιε, μαθε να μετρας, εχετε παρει 10 στημενα, πουτανες της ευρωπης
Τερμα η συζητηση, πιθηκι, τραβα στου ρεντη, να πεταξεις κανα κορνε αυριο
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
απο οταν εγινε η α εθνικη, εχουμε τα περισσοτερα, παραγκας γιε, μαθε να μετρας, εχετε παρει 10 στημενα, πουτανες της ευρωπης
χαχαχαχαχαχα....τι νουμερο εισαι ρε μαλακα....ουστ μαλακα που θα κανω και διαλογο μαζι σου σαπιο ξεγλιστρημα...τραβα γαμισου και μιλα στη λαμπα μπεμπη.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

alpap71

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
ΝΕΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

alpap71

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑΥΛΑ ΠΩ ΠΩ Κ......ΛΑ  ΠΩ ΠΩ ΚΑ....ΛΑ
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
πέναλτυ ήταν το χθεσινό στον Σισσέ ρε μάγκες, ήρθε ο άλλος με φόρα και τον γκρέμισε, φάνηκε στη κανονική ροή του αγώνα (τώρα φωτογραφίες και μεγενθύνσεις είναι καραγκιοζιλίκια που χρυσώνουν το χάπι στους οπαδούς και αυξάνουν τα κέρδη των εκάστοτε φυλλάδων...)

ο γαύρος έχασε δικό του ματς (προσωπικά δεν έβλεπα πώς μπορούσε να βάλει γκολ εχθές ο Παναθηναϊκός και όμως...)

Ο Νιόπλιας πάντως θα πρ΄΄επει να πάρει πούλο όπως και να 'χει:για άλλη μ΄΄ια φορά η εικόνα της ομάδας ήταν απαράδεκτη.
βέβαια και ο τεν-κάτε μετά από νίκη είχε φύγει...ίδομεν...(αν και δεν το βλέπω... :headbang: )
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
μαλακες αποκαλεσε τους οπαδους του ολυμπιλαγου ο μαριδακης, διαβαστε :



Ειμαι γεννημένος Ολυμπιακός. Σαφώς και είναι η ''μεγαλύτερη'' ομάδα στην Ελλάδα. Όμως για να είσαι μεγάλος είρε σαν ομάδα είτε σαν άνθρωπος πρέπει πρώτα να ξέρεις και να χάνεις. Χτές δώσαμε το δικαίωμα στον Παναθηναικό να κερδίση. Συγχαρητήρια στο ΦΩΣ που δεν αναλώθηκε σε μαλακίες περί διαιτησίας.
Αν δεν μάθουμε να κοιτάμε τα λάθη μας και πότε και γιατί δεν παίξαμε (ή δεν παίζουμε καλά στο δεύτερο ημίχρονο) αλλά πιστεύουμε ή καλλιεργούμε ένÎ! ± κλίμα ότι όποτε χάνουμε φταίει η διαιτησία τότε και άλλα στραπάτσα θα έρθουν και την βία προωθούμε. Δεν παίξαμε καλά και χάσαμε. Είμαστε καλλίτερη ομάδα αυτήν την περίοδο και τέλος. Τα άλλα είναι μαλακίες και για μαλάκες.
δωσε λινκ...σα να χει και καμποσα  ορθογραφικα λαθη....δεν υπαρχει πουθενα φυσικα...
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ο Θοδωρής Χατζηθεοδώρου επέλεξε να αγωνιστεί στο εξωτερικό προκειμένου να μην τεθεί αντιμέτωπος με τον Ολυμπιακό, η κληρωτίδα, όμως, στην κλήρωση των ομίλων της Ευρωλίγκα δεν του έκανε το χατίρι.

Οι 16 κορυφαίες ομάδες της γηραιάς ηπείρου στην υδατοσφαίριση των ανδρών χωρίστηκαν σε τέσσερις ομίλους των τεσσάρων, σε μια διαδικασία που έλαβε χώρα στη Ριέκα. Το πεπρωμένο, λένε, φυγείν αδύνατο και η «συνάντηση» του Ολυμπιακού με τον άλλοτε αρχηγό του ήταν αναπόφευκτη...

Οι Πρωταθλητές Ελλάδας κληρώθηκαν στον Γ’ όμιλο της διοργάνωσης με την Παρτιζάν Βελιγραδίου, στην οποία αγωνίζεται πλέον ο Θοδωρής Χατζηθεοδώρου, την κροατική Μλάντοστ, η οποία πέρυσι του έκοψε το δρόμο για τα προημιτελικά και την ισπανική Μπαρτσελόνα.

Όπως προκύπτει από την κλήρωση οι ερυθρόλευκοι θα πρέπει να βάλουν τα δυνατά τους προκειμένου να εξασφαλίσουν τη μία από τις δύο πρώτες θέσεις του ομίλου που οδηγεί στην οκτάδα. Και μπορεί η Μπαρτσελόνα να έχει το όνομα αλλά όχι και τη… χάρη, Παρτιζάν και Μλάντοστ, όμως, θεωρούνται και είναι από τις «μεγάλες δυνάμεις» του αθλήματος.

Εξαιρετικό ενδιαφέρον παρουσιάζουν και οι υπόλοιποι όμιλοι και όλα δείχνουν ότι θα διεξαχθούν δυνατές μάχες για ένα εισιτήριο. Συγκεκριμένα, στον Α’ όμιλο τοποθετήθηκαν οι Γιάντραν Χέρτζεγκ Νόβι (Μαυροβούνιο), Βάσας (Ουγγαρία), Ζέγκεντ (Ουγγαρία), Πρίμορατς Κότορ (Μαυροβούνιο), στον Β’ όμιλο οι Προ Ρέκο (Ιταλία), Σπάρτακ Βόλγκογκραντ (Ρωσία), Μπούντβα (Μαυροβούνιο), Βοϊβοντίνα (Σερβία) και στον Δ’ οι Γιουγκ Ντουμπρόβνικ (Κροατία), Μπαρτσελονέτα (Ισπανία), Πριμόριε Ριέκα (Κροατία), Εγκερ (Ουγγαρία).


 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
δωσε λινκ...σα να χει και καμποσα  ορθογραφικα λαθη....δεν υπαρχει πουθενα φυσικα...
το παιδοβουβαλο, μαριδακης, αποκαλει μαλακες τους οπαδους του ολυμπιακου..το λινκ ειναι
(υπαρχει και στο tromaktiko):

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
:dancing: :dancing:

69801_1572421625344_1079634230_1562737_3447771_n.jpg
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
παλιο τραγουδι ΝΕΟ βιντεο κλιπ!!!!!
ολα τα λεφτα!!!

κοιτα πως αρχιζουν τα πραγματα απο τα ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ. αληθεια σημερα που ειναι ΟΛΟΙ αυτοι οι πληρωμενοι προπαγανδιστες??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :fuck2: :fuck2: :knockinb: :knockinb: :pipa2: :pipa2: :dancing:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
αυτη ειναι η παρακαταθηκη του Κροκους
με ολα τα μεσα, επι 12 χρονια ειχε καταστησει σαφες οτι η λεξη ηττα δεν υπαρχει για τους γαυρους
και αυτο ειναι τωρα το αποτελεσμα
να μην μπορουν,οχι μονο να αποδεχτουν την ηττα αλλα ουτε και να βγαλουν συμπερασματα απο αυτη
σας εχει κανει οτι ποιο καμπλεξικο υπαρχει στην ποδοσφαιρικη Ευρωπη


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom