Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (10 μέλη και 25 επισκέπτες)

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
μιλαω για το συγκεκριμενο παιχνιδι
παραδεχομαι τις μαλακιες του βαλβερδε , αλλα οφειλετε να συγχαρειτε και σεις τον καραφλο υπαλληλο σας με τη σφυριχτρα

αξιος ο μισθος του
τι φταιει ο κακος αν στο β' μπηκαμε σαν κοτες και ο ισπανος κοιμοταν ορθιος;;; με 0-1 ημιχρονο και με τον βαζελο να μην μπορει να αλλαξει δευτερη μπαλια μπαινεις στο β' να τον πατησεις στο λαιμο, εμεις μπηκαμε λες και θα πηγαιναμε μπαλετο, σοβαρευτειτε.....
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
843
Πόντοι
96
τι φταιει ο κακος αν στο β' μπηκαμε σαν κοτες και ο ισπανος κοιμοταν ορθιος;;; με 0-1 ημιχρονο και με τον βαζελο να μην μπορει να αλλαξει δευτερη μπαλια μπαινεις στο β' να τον πατησεις στο λαιμο, εμεις μπηκαμε λες και θα πηγαιναμε μπαλετο, σοβαρευτειτε.....
ρε παιδεσ φετοσ το καλοκαιρι πηγαμε αεροδρομιο για γκοβου και ριερα??  :jerking: :jerking:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
γελατε βαζελακια γελατε
εγω αμα κερδιζα με διαιτητη θα εκανα μοκο

μα αληθεια τωρα υπαρχει σοβαρος και ΜΗ φανατισμενος ανθρωπος που πιστευει οτι ο Κακος αλλοιωσε το αποτελεσμα?  ασ σοβαρευτουμε λιγο...
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
για ξαναδειτε το και χωρις τσιμπλα πειτε εαν το πεναλτυ δεν ηταν...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε παιδεσ φετοσ το καλοκαιρι πηγαμε αεροδρομιο για γκοβου και ριερα??  :jerking: :jerking:
+100000000000000
με τη διαφορα οτι ο ριερα οσο και να θελαμε να ειναι φανταζε εχει και 3 γκολ και 2 ασσιστ
σε 7 παιχνιδια αλλα οκ και γω θα θελα περισοτερη διαθεση γιατι και οι 2 μπορουν
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
πέραν του ότι ο Ολυμπιακός σαν ομάδα έκατσε στο β ημίχρονο..και αν δε ήταν το πέναλτι ίσως ήταν ένα άλλο αμυντικό λάθος.. ίσως...δεν νομίζω, σε γενικές γραμμές να αλλοιώθηκε το αποτέλεσμα...

ο μαλάκας που αναφέρεις, κάνει το προφανές για αμυντικό! Σε ΔΙΕΚΔΙΚΙΣΗΜΗ μπαλιά ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΟΣ μπροστα και ο γκρέμνλιν φαινεται να ανατρέπεται την ώρα που του ¨σουτάρει' το πόδι του Αβραάμ.. ετσι το είδα εγώ............ Θεωρώ οτι είναι απο τις φάσεις που ο επιθετικός ξέρει να κερδίζει το σφύριγμα. (καλώς ή κακός, υπάρχουν και πέναλντι που κερδίζονται απο την σπιρτάδα των επιθετικών, δνε μιλάω για κολοτούμπες και βουτιές α λα Καραγκουν club....)ΔΕΝ ξερω όμως, δεν μπορώ να καταλάβω μήπως το χεράκι(με τον αγκώνα που ακουμπάει ο Αβρααμ τον γκρέμλιν είναι επιλήψιμο! απο κει και πέρα, αφού είδε πέναλντι η κόκκινη ήταν σωστή και μονόδρομος...
επίσης, σχεδόν ΄΄ίδια είναι η φάση με τον Φουστέρ... μόνο που ο βαζελοαμυντικός το χειρίζεται έξυπνα.... και ειχε κρύψει τελείος με το σώμα το πεδίο του διαιτητή και... λογο έδρας βάζουμε και χέρι στν επιθετικό γιατι και καλά "βουτάει" αλήθεια, αν ήταν... βουτιά, γιατί δεν πήρε κάρτα είπαμε ο Φουστέρ.??????
επίσης, αν ο Αβρααμ έπιανε το πιγουνάκι του Γκρέμλιν και τον ρώταγε γιατι βούτηξε... τι θα γινόταν????

τελος παντων... και η ήττα αποτέλεσμα είναι.. ο δρόμος μάγκες είναι πολύυυυυυυυυυυυυυ μακρής ακόμα.............

ρε η στραβος εισαι η μαλακας.την ωρα που παει να κανει το σουτ ο σισε με το δεξι,βαζει το ποδι του ο μαλακας.δηλαδη τι αλλο θες για να δωσει πεναλτυ?
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
αληθεια στο 30' ο Ριερα γιατι δεν πηρε ΕΣΤΩ κιτρινη???
λεω εγω τωρα...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
για ξαναδειτε το και χωρις τσιμπλα πειτε εαν το πεναλτυ δεν ηταν...
να φανταστω οτι ΣΕ ΑΥΤΟ το βιντεο που ζητας να εχουμε αποψη εσυ βγαζεις συμπεραμσα οτι ηταν πεναλτι???
και στο ξαναλεω ΣΕ ΑΥΤΟ το βιντεο εσυ μπορεις και βλεπεις πεναλτι???
εισαι αστειος φιλε
καληνυχτα
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
πέραν του ότι ο Ολυμπιακός σαν ομάδα έκατσε στο β ημίχρονο..και αν δε ήταν το πέναλτι ίσως ήταν ένα άλλο αμυντικό λάθος.. ίσως...δεν νομίζω, σε γενικές γραμμές να αλλοιώθηκε το αποτέλεσμα...

ο μαλάκας που αναφέρεις, κάνει το προφανές για αμυντικό! Σε ΔΙΕΚΔΙΚΙΣΗΜΗ μπαλιά ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΟΣ μπροστα και ο γκρέμνλιν φαινεται να ανατρέπεται την ώρα που του ¨σουτάρει' το πόδι του Αβραάμ.. ετσι το είδα εγώ............ Θεωρώ οτι είναι απο τις φάσεις που ο επιθετικός ξέρει να κερδίζει το σφύριγμα. (καλώς ή κακός, υπάρχουν και πέναλντι που κερδίζονται απο την σπιρτάδα των επιθετικών, δνε μιλάω για κολοτούμπες και βουτιές α λα Καραγκουν club....)ΔΕΝ ξερω όμως, δεν μπορώ να καταλάβω μήπως το χεράκι(με τον αγκώνα που ακουμπάει ο Αβρααμ τον γκρέμλιν είναι επιλήψιμο! απο κει και πέρα, αφού είδε πέναλντι η κόκκινη ήταν σωστή και μονόδρομος...
επίσης, σχεδόν ΄΄ίδια είναι η φάση με τον Φουστέρ... μόνο που ο βαζελοαμυντικός το χειρίζεται έξυπνα.... και ειχε κρύψει τελείος με το σώμα το πεδίο του διαιτητή και... λογο έδρας βάζουμε και χέρι στν επιθετικό γιατι και καλά "βουτάει" αλήθεια, αν ήταν... βουτιά, γιατί δεν πήρε κάρτα είπαμε ο Φουστέρ.??????
επίσης, αν ο Αβρααμ έπιανε το πιγουνάκι του Γκρέμλιν και τον ρώταγε γιατι βούτηξε... τι θα γινόταν????

τελος παντων... και η ήττα αποτέλεσμα είναι.. ο δρόμος μάγκες είναι πολύυυυυυυυυυυυυυ μακρής ακόμα.............

πολυ σωστος μαγκα μου!!! ειναι απο τα πεναλτυ τα οποια μπορει να τα κερδισει ο επιθετικος και να μη μιλησει κανεις εκτος απο καποιους ανιδεους που πηραν τον κακομηρη τον μεγαλομετοχο του γαυρου και του ειπαν οτι "Προεδρε τσιγκινο ηταν" και αυτος ως μεγαλος και πολυετης γνωστης της μπαλας βγηκε και το ειπε αμασητο!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
ακριβώς εκεί θέλω να καταλήξω amigo...
ο καραφλός ρέφερι, για εμένα .. δεν είναι ούτε πράσινος, ούτε κόκκινος, ούτε κίτρινος..
απλα θεωρώ ότι είναι ενας μέτριος, προς το κακός διαιτητής..........

αληθεια στο 30' ο Ριερα γιατι δεν πηρε ΕΣΤΩ κιτρινη???
λεω εγω τωρα...
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
πέραν του ότι ο Ολυμπιακός σαν ομάδα έκατσε στο β ημίχρονο..και αν δε ήταν το πέναλτι ίσως ήταν ένα άλλο αμυντικό λάθος.. ίσως...δεν νομίζω, σε γενικές γραμμές να αλλοιώθηκε το αποτέλεσμα...

ο μαλάκας που αναφέρεις, κάνει το προφανές για αμυντικό! Σε ΔΙΕΚΔΙΚΙΣΗΜΗ μπαλιά ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΟΣ μπροστα και ο γκρέμνλιν φαινεται να ανατρέπεται την ώρα που του ¨σουτάρει' το πόδι του Αβραάμ.. ετσι το είδα εγώ............ Θεωρώ οτι είναι απο τις φάσεις που ο επιθετικός ξέρει να κερδίζει το σφύριγμα. (καλώς ή κακός, υπάρχουν και πέναλντι που κερδίζονται απο την σπιρτάδα των επιθετικών, δνε μιλάω για κολοτούμπες και βουτιές α λα Καραγκουν club....)ΔΕΝ ξερω όμως, δεν μπορώ να καταλάβω μήπως το χεράκι(με τον αγκώνα που ακουμπάει ο Αβρααμ τον γκρέμλιν είναι επιλήψιμο! απο κει και πέρα, αφού είδε πέναλντι η κόκκινη ήταν σωστή και μονόδρομος...
επίσης, σχεδόν ΄΄ίδια είναι η φάση με τον Φουστέρ... μόνο που ο βαζελοαμυντικός το χειρίζεται έξυπνα.... και ειχε κρύψει τελείος με το σώμα το πεδίο του διαιτητή και... λογο έδρας βάζουμε και χέρι στν επιθετικό γιατι και καλά "βουτάει" αλήθεια, αν ήταν... βουτιά, γιατί δεν πήρε κάρτα είπαμε ο Φουστέρ.??????
επίσης, αν ο Αβρααμ έπιανε το πιγουνάκι του Γκρέμλιν και τον ρώταγε γιατι βούτηξε... τι θα γινόταν????

τελος παντων... και η ήττα αποτέλεσμα είναι.. ο δρόμος μάγκες είναι πολύυυυυυυυυυυυυυ μακρής ακόμα.............
μην ψαχνουμε να βρουμε κατι αλλο περαν του προφανες..το ματς το εχασε ο βαλβερδε, αν δεν κοψει τις εμμονες του με συγκεκριμενους παιχτες πρωταθλημα δεν θα δουμε ουτε φετος
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
να φανταστω οτι ΣΕ ΑΥΤΟ το βιντεο που ζητας να εχουμε αποψη εσυ βγαζεις συμπεραμσα οτι ηταν πεναλτι???
και στο ξαναλεω ΣΕ ΑΥΤΟ το βιντεο εσυ μπορεις και βλεπεις πεναλτι???
εισαι αστειος φιλε
καληνυχτα

οχι φιλαρακι, εγω το ειδα και στο γηπεδο, και στο NOVA μετα 4-5 φορες. αλλα στο ιντερνετ δεν υπαρχει αλλο βιντεο ακομα καλυτερο. τωρα αυριο που θα αγορασεις το ΦΩΣ και τον ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ θα διαβασεις αυτα που θες και οτι σας σφαξαμε
ποιος ειναι αστειος ειπες??? :idiot: :idiot: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ακριβώς εκεί θέλω να καταλήξω amigo...
ο καραφλός ρέφερι, για εμένα .. δεν είναι ούτε πράσινος, ούτε κόκκινος, ούτε κίτρινος..
απλα θεωρώ ότι είναι ενας μέτριος, προς το κακός διαιτητής..........
υπερεκτιμημενος παραγκακιας...
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
2
Πόντοι
6
να φανταστω οτι ΣΕ ΑΥΤΟ το βιντεο που ζητας να εχουμε αποψη εσυ βγαζεις συμπεραμσα οτι ηταν πεναλτι???
και στο ξαναλεω ΣΕ ΑΥΤΟ το βιντεο εσυ μπορεις και βλεπεις πεναλτι???
εισαι αστειος φιλε
καληνυχτα
το πεναλτυ ειναι πεντακαθαρο ο παπ δεν παει καθολου για μπαλα και σπρωχνει με το χερι τον σισε και η κοκκινη σωστη
το θεμα ειναι αν  ο σισε ακουμπαει μπαλα και βγαζειτον γκαρσια οφ σαιντ λιγο πιο πριν
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
οχι φιλαρακι, εγω το ειδα και στο γηπεδο, και στο NOVA μετα 4-5 φορες. αλλα στο ιντερνετ δεν υπαρχει αλλο βιντεο ακομα καλυτερο. τωρα αυριο που θα αγορασεις το ΦΩΣ και τον ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ θα διαβασεις αυτα που θες και οτι σας σφαξαμε
ποιος ειναι αστειος ειπες??? :idiot: :idiot: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε φιλε σορι αλλα εισαι.... ειδες στο γηπεδο αν ηταν η οχι;; πλακα κανεις;; στο νοβα δεν εδειξε κοντινο πλανο σε επαναληψη, σε ποιο νοβα το ειδες;; και να μην ηταν αλλαζει κατι;; κερδισατε, μην λες παπαριες ομως
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
οχι φιλαρακι, εγω το ειδα και στο γηπεδο, και στο NOVA μετα 4-5 φορες. αλλα στο ιντερνετ δεν υπαρχει αλλο βιντεο ακομα καλυτερο. τωρα αυριο που θα αγορασεις το ΦΩΣ και τον ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ θα διαβασεις αυτα που θες και οτι σας σφαξαμε
ποιος ειναι αστειος ειπες??? :idiot: :idiot: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ εισαι αστειος φιλε μου γιατι δεν θα αγορασω καμοια τετοια φυλαδα
ισως σου το δειξει η πρασινη το πεναλτι
οταν δινεις ενα βιντεο για να μας πεισεις για κατι πρεπει πρωτα να εχεις πειστει εσυ
ε αφου εβγαλες συμπερασμα απο το γηπεδο οτι ηταν πεναλτι οκ εισαι αστερι και αητος ρε μαγκα
μπραο σου πρεπει να εισαι υπερηφανος για τις ικανοτητες σου
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ακριβώς εκεί θέλω να καταλήξω amigo...
ο καραφλός ρέφερι, για εμένα .. δεν είναι ούτε πράσινος, ούτε κόκκινος, ούτε κίτρινος..
απλα θεωρώ ότι είναι ενας μέτριος, προς το κακός διαιτητής..........

το αν ειναι καλος η οχι δεν ειναι θεμα προς συζητηση τωρα. αυτο που σε καμια περιπτωση δεν ειδα ειναι αλλοιωση.
και εαν καποιος μπορει να δει το παιχνιδι με ηρεμια θα δει οτι σε καμια περιπτωση δεν σφυριξε κατι που να ηταν εξοφθαλμο ουτε στραβοσφυριξε κατι υπερ μας.
για να μην πω οτι για να μην πει κανενας μ@λ@κ@ς τετοια μας γεμισε καρτες ενω ο γαυρος την γλιτωσε φθηνα.!!
δηλαδη γιατι πηρε κιτρινη ο Σισε που πανηγυρισε (ΕΝΤΟΣ) γηπεδου και δεν πηρε ο Μιραλλας που προκαλεσε την εξεδρα? γιατι πηρε ο Σπυροπουλος και δεν πηρε ΚΑΙ ο Ριερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom