Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
σιγουρα συγχαρητηρια στον βαζελο...απο εκει και περα ομως ειλικρινα χωρις αρρωστια προσπαθω βλεποντας και ξαναβλεποντας την φαση να διακρινω πεναλτι και δεν μπορω...αληθεια τωρα και χωρις αρωστια...δεν μου κανει για πεναλτι...τεσπα....
τελικα λετε να εχει δικιο ο νικολακο;;;;που γαμηθηκε με τον κακο;;;δεν βλεπω διαφορα στη φαση του σισε απο αυτη που ζηταει πεναλτι ο φουστερ....
και δεν την εχουν βαλει για συζητηση στη νοβα ουτε πουθενα....δεδομενη την θεωρουν τι να πω....εγω ανατροπη μια φορα δεν βλεπω...η μαλλον βλεπω τοση οσο στη φαση του φουστερ....
ρε συ που δεν βλεπεις πεναλτυ;ο σισε ειναι ετοιμος για γκολ και ερχεται ο αλλος πισω και τον γκρεμιζει.δηλαδη ημαρτον,βγαλτε τα γαμημενα γυαλια,κοιταχτε λιγο μπροστα σας.ο αλλος λεει ξεκιναει το γκολ απο οφσαιντ.ρε μαλακες,πρεζακια σας εχουν κανει οι κολοφυλαδες κοφτε τις.
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
σιγουρα συγχαρητηρια στον βαζελο...απο εκει και περα ομως ειλικρινα χωρις αρρωστια προσπαθω βλεποντας και ξαναβλεποντας την φαση να διακρινω πεναλτι και δεν μπορω...αληθεια τωρα και χωρις αρωστια...δεν μου κανει για πεναλτι...τεσπα....
τελικα λετε να εχει δικιο ο νικολακο;;;;που γαμηθηκε με τον κακο;;;δεν βλεπω διαφορα στη φαση του σισε απο αυτη που ζηταει πεναλτι ο φουστερ....
και δεν την εχουν βαλει για συζητηση στη νοβα ουτε πουθενα....δεδομενη την θεωρουν τι να πω....εγω ανατροπη μια φορα δεν βλεπω...η μαλλον βλεπω τοση οσο στη φαση του φουστερ....
βγαλε τα κοκκινα γυαλια κ μπορει να δεις καλυτερα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κοιτα την πλατη μας ρε νουμερο.....με τον κακο γενικο αρχηγο και καλυτερο παιχτη επαιξες...σε ειδαμε στο πρωτο που παιχτηκε στα ισα....45 λεπτα αποδοκιμασιες....μαλακα ε μαλακα....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
γενικα με τα φαουλ εχουμε ενα θεμα...μη ξεχασω να πω οτι και ο αβρααμ ηταν κακος σημερα...
ο αβρααμ ηταν ο γνωστος αβρααμ...
απλα βρηκε απεναντι του ενα φορ που δεν ειναι για τα κυβικα του,με αποτελεσμα να γινει σμπαραλια..
παρακατω..
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
ρε συ που δεν βλεπεις πεναλτυ;ο σισε ειναι ετοιμος για γκολ και ερχεται ο αλλος πισω και τον γκρεμιζει.δηλαδη ημαρτον,βγαλτε τα γαμημενα γυαλια,κοιταχτε λιγο μπροστα σας.ο αλλος λεει ξεκιναει το γκολ απο οφσαιντ.ρε μαλακες,πρεζακια σας εχουν κανει οι κολοφυλαδες κοφτε τις.
+1000
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
κοιτα την πλατη μας ρε νουμερο.....με τον κακο γενικο αρχηγο και καλυτερο παιχτη επαιξες...σε ειδαμε στο πρωτο που παιχτηκε στα ισα....45 λεπτα αποδοκιμασιες....μαλακα ε μαλακα....
βγαλε την πουτσα του σισε απο τον κωλο σου κ μετα με λες μαλακα!! :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
εχει σημασια αν σε πω εγω απο την στιγμη εισαι αποδεδειγμενα;;;....
εγω τουλαχιστον το παραδεχομαι...εσυ δυσκολευεσαι!!...αφου ακομα εχεις αυτη τη μαλακια απο κατω για το μπασκετ μετα απο τοσες πουτσες τι να πω...!καταπιε τωρα τα φλοκια και πηγαινε για υπνο...
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εγω τουλαχιστον το παραδεχομαι...εσυ δυσκολευεσαι!!...αφου ακομα εχεις αυτη τη μαλακια απο κατω για το μπασκετ μετα απο τοσες πουτσες τι να πω...!καταπιε τωρα τα φλοκια και πηγαινε για υπνο...
μεγαλε ξερεις ποσα χρονια πινεις φλοκια?μιλαμε για τοννους...ειδικα για μπαλλα μη μιλας και βγαλε το πιθηκομουρη απο εκει δεν σε τιμα....
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Βλέπει κανείς ομοιότητες με την περσινή χρονιά, αλλά με αντίθετους ρόλους;
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
Παλι διαμαρτυρονται για την διαιτησια οι μαουνιερηδες, χαχαχα, καλα ποσο βλακες ειναι?
Λενε δεν ειναι πεναλτυ, χαχαχαχαχα , αυτο θα το εδινε και ο παραγκας γιος ο μαριδακης

παραγκας γιε, μαριδακη, σε ξαναπεριμενουμε να σε κερασουμε παστελια
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
πολυ κουβεντα για κακο και πεναλτυ..απλα αν γινοταν αυτη η φαση με μιραλας η μητρο θα το εδινε???ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!
γνωστες οι επιδοσεις του οταν σφυραει την αγαπημενη του ομαδα στον συνδεσμο της οποιας ειναι ακομα μελος [πληρωνοντας κανονικοτατα την συνδρομη του μαλιστα!!!
Ο Κάκος έχει σφυρίξει σε 18 παιχνίδια του Παναθηναϊκού και δεν έχει δώσει ούτε ένα πέναλτι εις βάρος του. Και ούτε μία κόκκινη κάρτα εις βάρος του. Αντίθετα, σε αυτά τα 18 παιχνίδια, έχει τέσσερα πέναλτι υπέρ του Παναθηναϊκού κι έχει αποβάλλει τρεις αντιπάλους του Παναθηναϊκού.αυτα μεχρι χτες...
ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩΣΕ ΑΛΟ ΕΝΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ ΚΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΥΠΕΡ!!!
ΚΑΚΟΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ!!!!ΣΙΓΑ ΜΗΝ Τ ΑΦΗΝΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ...
παρ ολα αυτα μ εναν παικτη μονο (μιραλας) και με ολους τους αλλους αποντες ματς δεν παιρνεις...
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
μεγαλε ξερεις ποσα χρονια πινεις φλοκια?μιλαμε για τοννους...ειδικα για μπαλλα μη μιλας και βγαλε το πιθηκομουρη απο εκει δεν σε τιμα....
μια χαρα με τιμησε σημερα κι εμενα κ σενα...!σας το ειχε υποσχεθει αλλωστε...τωρα για το πιθηκομουρης δε θα σχολιασω,διακιωμα σου να εισαι ρατσιστης i dont care...εδω ο αλλος μιλαει για μπασκετ,να μη μιλησω εγω για μπαλα???ντροπη...
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Βλέπει κανείς ομοιότητες με την περσινή χρονιά, αλλά με αντίθετους ρόλους;
μπα αστους μωρε να πορευτουν με νιοπλια..μια χαρα ειναι να μεινουν ετσι...εμεις με δυο τρεις προσθηκες θα μαστε μια χαρα..αρκει να δει πιο καθαρα την ομαδα ο ισπανος...δε γινεται να παιζει εκει ο ιμπαγασα.....μην ασχολειστε ρε.και απ τον ηρακλη χασαμε φετος μετα απο πολλα χρονια τι να λεει ανυπαρκτοι ειναι
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εγω τουλαχιστον το παραδεχομαι...εσυ δυσκολευεσαι!!...αφου ακομα εχεις αυτη τη μαλακια απο κατω για το μπασκετ μετα απο τοσες πουτσες τι να πω...!καταπιε τωρα τα φλοκια και πηγαινε για υπνο...
η μαλακια που εχω ειναι μια πραγματικοτητα...εγω σημερα εφαγα φλοκια αλλα μην νομιζεις οτι εσκασα κιολας...αυτα που ηθελα τα ειδα....στο πρωτο και στα ισα δεν υπηρχες ...στο δευτερο με τη μαλακια του κακου εγινες μαγκας...να εισαι σιγουρος αν γινοντουσαν αυτα σε μενα με κατω απο 4 δεν εφευγες με τιποτα... ;) ;) ;) ;)
οτι και να εγινε παντως ειδες οτι εδωσα συγχαρηρτηρια...αλλα το πεναλτι δεν με πειθει...τι θελεις;;;με το ζορι να πω το αντιθετο;;;
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
μια χαρα με τιμησε σημερα κι εμενα κ σενα...!σας το ειχε υποσχεθει αλλωστε...τωρα για το πιθηκομουρης δε θα σχολιασω,διακιωμα σου να εισαι ρατσιστης i dont care...εδω ο αλλος μιλαει για μπασκετ,να μη μιλησω εγω για μπαλα???ντροπη...
ε καλα απο τοτε που ρθε δηλωσεις κανει...αν σ αρεσουν οι μαυροι κανενα προβλημα.....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ε καλα απο τοτε που ρθε δηλωσεις κανει...αν σ αρεσουν οι μαυροι κανενα προβλημα.....
να κανει η σουφριτσα σου να ειχες εναν φορ σαν τον σισε η τον τζεμπουρ...σου εφεραν εναν 34χρονο τελειωμενο,και εχεις και τον μητρογλου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
η μαλακια που εχω ειναι μια πραγματικοτητα...εγω σημερα εφαγα φλοκια αλλα μην νομιζεις οτι εσκασα κιολας...αυτα που ηθελα τα ειδα....στο πρωτο και στα ισα δεν υπηρχες ...στο δευτερο με τη μαλακια του κακου εγινες μαγκας...να εισαι σιγουρος αν γινοντουσαν αυτα σε μενα με κατω απο 4 δεν εφευγες με τιποτα... ;) ;) ;) ;)
οτι και να εγινε παντως ειδες οτι εδωσα συγχαρηρτηρια...αλλα το πεναλτι δεν με πειθει...τι θελεις;;;με το ζορι να πω το αντιθετο;;;
θα συμφωνησω απολυτα σ'αυτο που λες οτι θα μου εριχνες τεσσερα και το εχεις αποδειξει κιολας...εγω δε μπορω ειτε λογω κομπλεξ ειτε λογω νιοπλια σημερα...τωρα οσον αφορα το πεναλτι για μενα ειναι ξεκαθαρο κ δε χωραει αμφιβολιες.προφανη θεση για γκολ,σπρωξιμο-γκρεμισμα, πεναλτι και κοκκινη.ακριβεστατη εφαρμογη του κανονισμου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom