Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
καλη φαση!οι 10000 χιλιαδες του παο με την γιουβε(2-1) στο τορινο τι ηταν?
10000 με arsenal με το γκολ του mauro!!!δεν μετρανε ουτε αυτοι ε?
οι 25000 το 71 στο wembley??χχχχμμμμ ουτε αυτη καλη εκδρομη!κατσε καποια θα βρω!
οι 10000 στο παρισι το 96?α οχι τοτε σηκωσαμε κουπα δεν μετραει!!
οι 8500 στην bolognia το 2002?παλι κουπα σηκωσαμε οποτε ακυρο κι αυτο!μπα δεν μπορω τελικα να βρω μεγαλη εκδρομη αλλη!!
οντως θα ειναι η δευτερη μεγαλυτερη εκδρομη ελληνικης ομαδας αυτη με την lacio!!
χαχαχαχαχαχα.......μετά...ξύπνησες?????Μόνο για Γουέμπλεϊ συμφωνώ...αλλά αν είδες έχω εξαιρέσει τους τελικούς.....εδώ δεν μαζεύετε στην...λαγοφώρο 10.000 κόσμο ρε τρυφερέ.....και όχι φέτος...πάντα επί του...καναπέος είσαστε.....να είσαι καλά.....μου έφτιαξες την μέρα.....
Ραντεβού στο Ναό μάγκες σήμερα........
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ρε τρυφερε βγαλε τους φοιτητες απο τα νουμερα ;)
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα μαγκες οπαδοι του μεγαλυτερου Ελληνικου συλλογου!!!


ολοι Καραισκακη σημερα!!!!!


[move]λευτερια στον Συντροφο pleasuregiver!!!!![/move]
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Καλησπερα αδερφια,
Διαβαζω τα περι βαζελοεκδρομων και μου σηκωνεται η τριχα.
Πολυ πιθανο τα νουμερα να ισχυουν.
Οταν ομως μιλαμε για εκδρομη ενοουμε , για οσους θελουν να καταλαβουν, αυτους που φευγουν απο εδω ,αντε και απο τις αλλες χωρες οπου οι αντιστοιχοι συνδεσμοι διοργανωνουν εκδρομες και πηγαινουν να δουν την ομαδα τους.
Τωρα αν στο Λονδινο σπουδαζουν 10000 Ελληνες και καποιοι απο αυτους ειναι βαζελοι και πανε να δουνε την ομαδα τους ανακατεμενοι μαλιστα με Αγγλους , γουστο τους. Το θεμα ειναι ποσοι ταξιδεψαν και 10000 δεν ταξιδεψαν που να χτυπανε τον κωλο τους κατω. Αντε να πηγαν οι μισοι. Εδω δεν κανουν εκδρομη απο Γκυζι σε Λαγοφλωρο και μαλιστα για ντερμπι, στην Αγγλια θα πανε?
Αυτα τα ολιγα.
Ραντεβου στο Ναο.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Καλησπερα αδερφια,
Διαβαζω τα περι βαζελοεκδρομων και μου σηκωνεται η τριχα.
Πολυ πιθανο τα νουμερα να ισχυουν.
Οταν ομως μιλαμε για εκδρομη ενοουμε , για οσους θελουν να καταλαβουν, αυτους που φευγουν απο εδω ,αντε και απο τις αλλες χωρες οπου οι αντιστοιχοι συνδεσμοι διοργανωνουν εκδρομες και πηγαινουν να δουν την ομαδα τους.
Τωρα αν στο Λονδινο σπουδαζουν 10000 Ελληνες και καποιοι απο αυτους ειναι βαζελοι και πανε να δουνε την ομαδα τους ανακατεμενοι μαλιστα με Αγγλους , γουστο τους. Το θεμα ειναι ποσοι ταξιδεψαν και 10000 δεν ταξιδεψαν που να χτυπανε τον κωλο τους κατω. Αντε να πηγαν οι μισοι. Εδω δεν κανουν εκδρομη απο Γκυζι σε Λαγοφλωρο και μαλιστα για ντερμπι, στην Αγγλια θα πανε?
Αυτα τα ολιγα.
Ραντεβου στο Ναο.

Οι εκδρομές σε Παρίσι και Μπολόνια εξειρούνται γιατί ήταν τελικός ε? κρίμα...
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
ρε gp07 kai podolagne γιατι λετε ακυρα πραγματα?γιατι πχ σχολιαζετε το οτι δεν παμε λεωφορο?δεν παμε επειδη δεν θελουμε?η επειδη δεν μας αφηνουν?

και οι 8000 που πανε ειναι πολλοι!!μακαρι να πηγαιναν μονο οι γκομενες των παικτων!οι οργανωμενοι δεν μπαινουμε!τελος

και οσο για εκδρομες που λετε οπως πολυ σωστα(αντικειμενικα) ειπε ο pleasure η εκδρομη στο μονακο ηταν η μεγαλυτερη σας!ηταν γυρω στους 8000 εκδρομεις..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ρε gp07 kai podolagne γιατι λετε ακυρα πραγματα?γιατι πχ σχολιαζετε το οτι δεν παμε λεωφορο?δεν παμε επειδη δεν θελουμε?η επειδη δεν μας αφηνουν?
και οι 8000 που πανε ειναι πολλοι!!μακαρι να πηγαιναν μονο οι γκομενες των παικτων!οι οργανωμενοι δεν μπαινουμε!τελος
και οσο για εκδρομες που λετε οπως πολυ σωστα(αντικειμενικα) ειπε ο pleasure η εκδρομη στο μονακο ηταν η μεγαλυτερη σας!ηταν γυρω στους 8000 εκδρομεις..
Άντε να σου απαντήσω και απο εδώ.....γιατί δεν σας αφήνει????Γραφτείτε στο ticket-club και πάτε....αφού αγαπάτε την ομάδα....εμείς την αγαπάμε και πάμε....υπάρχει περίπτωση το 33.000 χιλιάδων Καραϊσκάκη σε ντέρμπι να μην έχει και 10.000 απ'έξω???Λές για το Μονακό....και μιλάς για 8.000...γιατί την Τετάρτη που οι 8.000 είναι σίγουροι αλλά θα είναι και παραπάνω δεν θα είναι μεγαλύτερη απόβαση???Πού βλέπεις λοιπόν τα...άκυρα???Αν και αυτό το...''δεν σας αφήνουν'' δεν μου κολλάει....δεν θέλουν τους οργανωμένους???Πάρτε κανονικό εισιτήριο(όχι μειωμένο που παίρνουν οι οργανωμένοι) και πηγαίντε....αυτό εννοώ.....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Και κάτι για τα αδέρφια τους γαύρους:
Η εμφάνιση σήμερα ήταν Α-Π-Ο-Κ-Α-Ρ-Δ-Ι-Ω-Τ-Ι-Κ-Η.....αν πάμε έτσι την Τετάρτη...όχι πρόκριση,αλλά νέο ρεκόρ βλέπω.....πρέπει να ξυπνήσουν...πρίν είναι αργά...και δεν εννοώ μόνο την Ευρώπη.......
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
ρε podolagne φαινεσαι καλος τυπακος γιαυτο ακου!!ερχεται αυριο ο σωκρατες και σου λεει..'απο σημερα θα μπαινετε γηπεδο με 30ευρωπαικα...θα μπαινεις ονομαστικα και δεν θα εχεις συνδεσμους οργανωμενους!!σαρεσει αυτο?θα πηγαινες γηπεδο?

το οτι αγαπαμε τον παναθηναικο δεν σημαινει οτι θα μας κανουν οτι θελουν!

δες για παραδειγμα τις πουτανες μιας και ταιριαζει με το site..ερχεται η πουτανα(την οποια σαρεσει να πηγαινεις)και σου λεει απο αυριο θα με γαμας με 30 ευρα και θα ξερω και ποιος εισαι!!αλλα μονο οποτε θελει αυτη(βλεπε πχ τα εκτος εδρας που δεν μας αφηνουν)

ε ρε φιλε ειδες?δεν θα ξαναπας!εγω μεγαλωσα με την λεωφορο κολαση!!οχι να βλεπω παιδακια στην 13!!θα στηριζουμε ερασιτεχνη οσο παει!!

ειναι σαν το μπασκετακι σας!!ως και προπερσυ δεν πηγαινατε ουτε 300 ατομα!πολυ απλα γιατι η διοικηση σας κοροιδευε!!ειδατε κινησεις και πλεον πατε!!εγω τι ειδα ξερεις?ειδα τον τζιγγερ να φοβαται την φωνη μου!γιατι μονο ο κοσμος μπορει να τον διωξει!!κανεις αλλος...
 

Roberto76

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Για το σημερινό παιχνίδι τα λόγια & οι κριτικές είναι περιττά..
Όταν σε 4 μέρες έχουμε το παιχνίδι της χρονιάς, είναι λογικό το μυαλό να είναι σε αυτό το ματς...
Εδώ ήταν το δικό μας δεν θα ήταν των παιχτών?

Όσον αφορά τις εκδρομές που έχουμε κάνει στο παρελθόν, το Τορίνο το '99 & το Μονακό ήταν από τις μεγαλύτερες.

Στη Ρώμη δεν ξέρω πόσοι θα είμαστε, αλλά το ότι θα φωνάζουμε για άλλους τόσους είναι σίγουρο...


 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Αδερφια το ματσακι σημερα κουτσα στρβα το καθαρισαμε.
Τα περι εμφανησης στην παρουσα φαση δεν με απασχολουν αφου την Τεταρτη παιζονται πολλα. Το θεμα ειναι η ομαδα να παιζει οπως στην Ευρωπη και μετα τα παιχνιδια με Λατσιο και Βερντερ. Μεχρι τοτε μου αρκει να παιρνει αποτελεσματα, πραγμα που δεν κανει βεβαια. Οσο για τις εκδρομες παλι καλλα που δεν βγηκε και κανας ΑΕΚτζης να μας πει για κιτρινες λαοθαλασσες των 500 ατομων. Εχετε πολυ ψωμι να φατε για να μας φτασετε. Οσο για τα οικογενειακα σας δε θα σας τα λυσουμε εδω. Τραβατε στο δικο σας θρεντ. Μια συμβουλη μονο. Κι εμεις ειχαμε προεδρους στο παρελθον που μας ειχαν στη μπουκα. Ολοι εφυγαν νυχτα. Ο νοων νοειτο.



[move]ΦΩΤΙΑ ΣΤΟ ΚΟΛΟΣΣΑΙΟ
  ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
[/move]
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ρωμη...........αιωνια πολη,αιωνια πουτανα,ξεκιναμε τριτη με καυλα για προκριση και πιτσιλισμα ιταλιδων. :boobies:ελπιζω σε καυτο ρεπορταζ  italia la grande farfala :rockon:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ρε podolagne φαινεσαι καλος τυπακος γιαυτο ακου!!ερχεται αυριο ο σωκρατες και σου λεει..'απο σημερα θα μπαινετε γηπεδο με 30ευρωπαικα...θα μπαινεις ονομαστικα και δεν θα εχεις συνδεσμους οργανωμενους!!σαρεσει αυτο?θα πηγαινες γηπεδο?
Αυτό κάνω και τώρα...ΔΕΝ είμαι οργανωμένος......και ονομαστικό εισιτήριο έχω(διαρκείας)...άρα...δεν μου κάνει αυτή η ερώτηση.....και το πιστεύω πως και αν γινόταν αυτό ΚΑΙ στους οργανωμένους μας πάλι θα πήγαιναν...είναι αρρώστια ρε συ η ερυθρόλευκη...πώς να το κάνουμε????
ΥΓ--->Το παράδειγμα είναι λίγο...άστοχο...δεν κολλάει.....
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
A ρε λαγοι ,η θα μενουν με 10 οι αλλοι,η θα βαζετε γκολ οφσαιντ :jerking: :jerking:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Και μέχρι την στιγμή της αποβολής του Λεοζίνιο ο ΟΦΗ ήταν πολύ καλύτερος.....με πολλές χαμένες ευκαιρίες....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
καλησπέρα μάγκες οπαδοί του μεγαλυτέρου Ελληνικού συλλόγου
του συλλόγου που ιδρύθηκε και αποτελείται απο ΑΝΤΡΕΣ

Ο απατεώνας(αεκ44) και ο κλέφτης(παο) διαγωνίστηκαν στην κλεψιά και την αλητεία σήμερα!!!!
ο ενας με γκολ οφσαιντ -παο και ο αλλος με ΓΕΛΟΙΑ αποβολή παίχτη του οφη που τους ειχε πατήσει μέχρι εκείνη τη στιγμή

γιατι δεν βγαινει το κοντο λαμογιο και ο δον να κανουν δηλωσεις????
κλαψε-κλαψε επιασε το κολπο και η γκαιμπελικη προπαγανδα κοντο λαμογιο
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
καλησπέρα μάγκες οπαδοί του μεγαλυτέρου Ελληνικού συλλόγου
του συλλόγου που ιδρύθηκε και αποτελείται απο ΑΝΤΡΕΣ

Ο απατεώνας(αεκ44) και ο κλέφτης(παο) διαγωνίστηκαν στην κλεψιά και την αλητεία σήμερα!!!!
ο ενας με γκολ οφσαιντ -παο και ο αλλος με ΓΕΛΟΙΑ αποβολή παίχτη του οφη που τους ειχε πατήσει μέχρι εκείνη τη στιγμή
Εγω παντως βλεπω μπροστα μου δυο κολαρακια πολυ λαχταριστα, απο πιο κοντα τωρα και λεω καποια στιγμη να τα  :boff: και μετα να τα προσπερασω. :grin:
 

Επισκέπτης
καλησπέρα μάγκες οπαδοί του μεγαλυτέρου Ελληνικού συλλόγου
του συλλόγου που ιδρύθηκε και αποτελείται απο ΑΝΤΡΕΣ

Ο απατεώνας(αεκ44) και ο κλέφτης(παο) διαγωνίστηκαν στην κλεψιά και την αλητεία σήμερα!!!!
ο ενας με γκολ οφσαιντ -παο και ο αλλος με ΓΕΛΟΙΑ αποβολή παίχτη του οφη που τους ειχε πατήσει μέχρι εκείνη τη στιγμή

γιατι δεν βγαινει το κοντο λαμογιο και ο δον να κανουν δηλωσεις????
κλαψε-κλαψε επιασε το κολπο και η γκαιμπελικη προπαγανδα κοντο λαμογιο
ξύπνησε τώρα και μιλάει το καφενείο της ιχθυόσκαλας.
ουστ ρε κρατικοδίαιτοι γαύροι.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
ξύπνησε τώρα και μιλάει το καφενείο της ιχθυόσκαλας.
ουστ ρε κρατικοδίαιτοι γαύροι.
Έχει πλάκα να ακούς παράπονα και κλάψες από τους ισόβιους...Άσε να συνεχίσουν τα παιδιά να κλαίνε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom