Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

prasine thee

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
ποναει η κωλοτρυπιδα σου και απολυτως δικαιολογημενα.......
εχετε χορτασει πικρες.....
ειναι χιλιοειπωμενα....δεν εχετε αντερα και δεν εισαστε αρσενικα να αναγνωρισετε τον ανωτερο σας....σας λειπει η αναλογη μεγαλοψυχια....θελει μπαλακια να το κανεις αυτο αλλα το κανουμε εμεις στο μπασκετ γιατι εχουμε κοχονες.....
(φυσικα  αναφερουμε και τις διαιτησιες εκει αλλα μεχρι ενος σημειου,δεν υπαρχει ολοκληρωτικη απαξιωση και λασπη αλλα παραδοχη ανωτεροτητας...)

κλαιτε και εχετε παρασυρει και καθε πικραμενο με την βοηθεια των ''αντικειμενικων'' δημοσιοκαφρων που πετανε την σκουφια τους για να σας αβανταρουν ,εχετε δημιουργησει μια εικονικη πραγματικοτητα(πραγμα οχι δυσκολο αν αναλογιστεις τα ''χαρακτηριστικα'' της φυλης μας...)και πιστευετε οτι ολος ο γαλαξιας σας συμπονει εσας τις απορες κορασιδες που εχετε πεσει θυμα του αιμοσταγη δυναστη κοκκαλη και προσμονει στην απελευθερωση σας και στην παραδειγματικη τιμωρια του κακου δαιμονα που δρα απροκαλυπτα με την αρωγη των ελεεινων συνεργων του (επο,κεδ,αθλητικη δικαιοσυνη κλπ.....)
σας βαλαμε προεδρο στην επο πρωην υπαλληλο σας(υπευθυνο δημοσιων σχεσεων)μηπως και απαλλαγουμε απο την κλαψομουνιαση και την γκρινια σας αλλα φευ.....
ειναι στο αιμα σας ,στο dna σας....εχετε μπολιαστει με αυτα....
δυστυχως ανηκετε στην κοινωνια μας και πρςεπει να σας ανεχτουμε ....πρεπει να ζησουμε μαζι σας...δεν γινεται αλλοιως....
να εισαστε ομως σιγουροι οτι σας αντιμετωπιζουμε οπως ακριβως σας αξιζει ,σαν γελωτοποιους και σαν αυτους που απλα υπαρχουν για να ''συμπληρωνουν το καρε''....αναγκαιο κακο...
να μην περασει ποτε απο το μυαλο σας οτι υπαρχει μια στο δισεκατομυριο πιθανοτητα να μετριασει την χαρα και ευτυχια μας απο την συλλογη κουπων και απο την εγκατασταση μας στον αθλητικο θρονο,η μιζερια το κλαμα και μεμψιμοιρια σας.....
κλαψτε γιατι ετσι εχετε μαθει ,γκρινιαξτε ελευθερα ....η συνηθεια δευτερη φυση....
ξερω πως ακουγονται στα αυτια σου  εσενα στον οποιο εκανα την παραθεση ....
ξερω τι θα απαντησεις ...δεν γινεται να κανεις αλλοιως....
μεσα σου ομως ειμαι σιγουρος οτι ξερεις πως διαβασες αληθειες.....
υπαρχουν χιλια σφυριγματα υπερ μου που μπορεις να αναφερεις και να ξεκινησει μια ατερμονη συζητηση ,αλλα ειμαι σιγουρος οτι νοιωθεις οτι δεν ειναι αυτα η αιτια που υποφερεις....
θα σου ευχομουνα περαστικα αλλα το να πεις περαστικα σε βαζελο ειναι χαμενος κοπος...
μπλα μπλα μπλα και ολο τσοφλια!!!οχι ρε εισαστε καλυτεροι που σας κραζουν ολες οι ομαδες εκτος απο σας και αυτο μας το αποδεικνυετε με τις μεγαλες ευρωπαικες σας βραδιες.θελεις να παραδεχτουμε οτι εισαστε καλυτεροι?πως θα γινει αυτο?αφου εγω ειμαι κλαψομουνης και γκρινιαζω τι εχεις να πεις για τον αρη που τον ασφαξες και εβγαλε ανακοινωση?για την ξανθη?για τον θρασυβουλο?για τον παοκ με τους 9?για την καλαμαρια περσι?μια ζωη στην αβαντα και στη βρωμα βουτηγμενοι.που θα πεις και για το μπασκετ το δικο μου.αμα θες πες ρε οτι σε σφαζω διαιτητικα και παραγκισια.εκει ομως εχω και 4 αστερια να σου τριψω στη μουρη και να σου πω πως αμα εισουνα καλυτερος ας τα μαζευες εσυ.σιγα μην συγκρινουμε το μπασκετικο παναθηναικο με τον ποδοσφαιρικο ολυμπιακο.επι κυραστα σε οποιο γηπεδο πηγαινα με χειροκροταγανε και παρολα ταυτα το πηρες εσυ με την μεθοδο κοκκινες τοτε!!θυμασαι?αρχιδια θυμασαι.ε λοιπον αυτη την αναγνωριση ποτε δε θα την νιωσεις.μια ζωη θα εχεις την ρετσινια του κλεφτη και του απατεωνα και θα σε κυνηγαει σε γηπεδα της νορβηγιας και της ουκρανιας.ΝΙΩΣΕ.........ο μεγαλυτερος συλλογος ειμαστε εμεις και θα ζεις στη σκια μας οσα κλεμενα και να παρεις.το ξερετε ολοι αυτο και φαινεται πως στα 7 στα 10 πανια σας εχετε μεσα το τριφυλλι.ξερεις πως λεγεται αυτο ?Κ Ο Μ Π Λ Ε Ξ
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδια τι ασχολειστε με το ολυμπιακακι.αν παιξει στα ισια ο κορακας παλι για 4 γκολακια ειναι.αν ηταν σωστος σημερα ο διαιτητης 3 γκολακια θα ειχε αρπαξει για πλακα.αλλα παλι καλα γιατι τον αστερα τον φοβομουν στον τελικο.
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
ποναει η κωλοτρυπιδα σου και απολυτως δικαιολογημενα.......
εχετε χορτασει πικρες.....
ειναι χιλιοειπωμενα....δεν εχετε αντερα και δεν εισαστε αρσενικα να αναγνωρισετε τον ανωτερο σας....σας λειπει η αναλογη μεγαλοψυχια....θελει μπαλακια να το κανεις αυτο αλλα το κανουμε εμεις στο μπασκετ γιατι εχουμε κοχονες.....
(φυσικα  αναφερουμε και τις διαιτησιες εκει αλλα μεχρι ενος σημειου,δεν υπαρχει ολοκληρωτικη απαξιωση και λασπη αλλα παραδοχη ανωτεροτητας...)

κλαιτε και εχετε παρασυρει και καθε πικραμενο με την βοηθεια των ''αντικειμενικων'' δημοσιοκαφρων που πετανε την σκουφια τους για να σας αβανταρουν ,εχετε δημιουργησει μια εικονικη πραγματικοτητα(πραγμα οχι δυσκολο αν αναλογιστεις τα ''χαρακτηριστικα'' της φυλης μας...)και πιστευετε οτι ολος ο γαλαξιας σας συμπονει εσας τις απορες κορασιδες που εχετε πεσει θυμα του αιμοσταγη δυναστη κοκκαλη και προσμονει στην απελευθερωση σας και στην παραδειγματικη τιμωρια του κακου δαιμονα που δρα απροκαλυπτα με την αρωγη των ελεεινων συνεργων του (επο,κεδ,αθλητικη δικαιοσυνη κλπ.....)
σας βαλαμε προεδρο στην επο πρωην υπαλληλο σας(υπευθυνο δημοσιων σχεσεων)μηπως και απαλλαγουμε απο την κλαψομουνιαση και την γκρινια σας αλλα φευ.....
ειναι στο αιμα σας ,στο dna σας....εχετε μπολιαστει με αυτα....
δυστυχως ανηκετε στην κοινωνια μας και πρςεπει να σας ανεχτουμε ....πρεπει να ζησουμε μαζι σας...δεν γινεται αλλοιως....
να εισαστε ομως σιγουροι οτι σας αντιμετωπιζουμε οπως ακριβως σας αξιζει ,σαν γελωτοποιους και σαν αυτους που απλα υπαρχουν για να ''συμπληρωνουν το καρε''....αναγκαιο κακο...
να μην περασει ποτε απο το μυαλο σας οτι υπαρχει μια στο δισεκατομυριο πιθανοτητα να μετριασει την χαρα και ευτυχια μας απο την συλλογη κουπων και απο την εγκατασταση μας στον αθλητικο θρονο,η μιζερια το κλαμα και μεμψιμοιρια σας.....
κλαψτε γιατι ετσι εχετε μαθει ,γκρινιαξτε ελευθερα ....η συνηθεια δευτερη φυση....
ξερω πως ακουγονται στα αυτια σου  εσενα στον οποιο εκανα την παραθεση ....
ξερω τι θα απαντησεις ...δεν γινεται να κανεις αλλοιως....
μεσα σου ομως ειμαι σιγουρος οτι ξερεις πως διαβασες αληθειες.....
υπαρχουν χιλια σφυριγματα υπερ μου που μπορεις να αναφερεις και να ξεκινησει μια ατερμονη συζητηση ,αλλα ειμαι σιγουρος οτι νοιωθεις οτι δεν ειναι αυτα η αιτια που υποφερεις....
θα σου ευχομουνα περαστικα αλλα το να πεις περαστικα σε βαζελο ειναι χαμενος κοπος...
οχι απλα εκατσες και τον διαβασες,αλλα του απαντησες και με ολοκληρη εκθεση
χαρα στο κουραγιο σου φιλε
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Αναθαρησανε ολες οι λαγοκοτες απο το α' ημιχρονο σημερα και βγηκανε απο τις κρυψονες τους βλεπω. Παραλιγο να γελασει λιγο το χειλακι τους αλλα δεν τους εκατσε οσο κι αν προσπαθουσε ο Δαλουκας. Βρηκανε κι ενα οφ σαιντ να μας κοπανανε για να τους περασει ο πονος (γινανε αστερας τωρα ολοι) αλλα τα υπολοιπα γαργαρα..
Τεσπα δεν πειραζει οσοι δεν εχουν λαβει ακομα τις απαντησεις τους (που τις εχουν λαβει δηλαδη αλλα εχουν ασθενη μνημη) θα τις λαβουν εντος μηνος.
Τελικος με τους τουρκοσπορους λοιπον (φιδια κολοβα κατ'αλλους) σε ενα τριημερο (1-3 Μαιου) που αν πανε ολα καλλα στο Βερολινο προβλεπεται να ειναι μαγευτικο. Το ΑΕΚακι θα μας προσφερει ενα ευχαριστο ποδοσφαιρικο απογευμα αναμεσα σε δυο σημαντικες μπασκετικες μερες.
Αναμενουμε..

**Μπραβο στο πολο για την νικη (μιση προκριση) επι των Κροατων. Οσοι βρεθηκαμε εκει δειξαμε ποσο σημαντικη ειναι η παρουσια του κοσμου του Θρυλου και στις πισινες (ειδικα οταν σφυριζουν κατι περιεργοι..)

***Αννοβερο μαλλον θα μεινουν οσοι πανε Βερολινο. Οι Γερμανοι δεν αστειευονται.. ωστοσο προβλεπω νεο λαγο-ρεκορ στη διαδρομη Βερολινο-Αμβουργο, θα τα σπασουνε παλι τα χρονομετρα και δεν ξερω αν προλαβαινουνε να αδελφοποιηθουνε με τιποτα Γερμανους ,για να τους κρυψουν, οπως στη Σαραγοσα με τα φλωρια της γαμο-Ρεαλ..

ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΧΕΤΕ...


ΘΥΡΑ 7 RED ULTRAS
 

prasine thee

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
οπως στη σαραγοσα και στην επιστροφη στη ρωμη εε?η οπως στο τελ αβιβ ε?τι να πει κανεις!!
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
Αναθαρησανε ολες οι λαγοκοτες απο το α' ημιχρονο σημερα και βγηκανε απο τις κρυψονες τους βλεπω. Παραλιγο να γελασει λιγο το χειλακι τους αλλα δεν τους εκατσε οσο κι αν προσπαθουσε ο Δαλουκας. Βρηκανε κι ενα οφ σαιντ να μας κοπανανε για να τους περασει ο πονος (γινανε αστερας τωρα ολοι) αλλα τα υπολοιπα γαργαρα..
Τεσπα δεν πειραζει οσοι δεν εχουν λαβει ακομα τις απαντησεις τους (που τις εχουν λαβει δηλαδη αλλα εχουν ασθενη μνημη) θα τις λαβουν εντος μηνος.
Τελικος με τους τουρκοσπορους λοιπον (φιδια κολοβα κατ'αλλους) σε ενα τριημερο (1-3 Μαιου) που αν πανε ολα καλλα στο Βερολινο προβλεπεται να ειναι μαγευτικο. Το ΑΕΚακι θα μας προσφερει ενα ευχαριστο ποδοσφαιρικο απογευμα αναμεσα σε δυο σημαντικες μπασκετικες μερες.
Αναμενουμε..

**Μπραβο στο πολο για την νικη (μιση προκριση) επι των Κροατων. Οσοι βρεθηκαμε εκει δειξαμε ποσο σημαντικη ειναι η παρουσια του κοσμου του Θρυλου και στις πισινες (ειδικα οταν σφυριζουν κατι περιεργοι..)

***Αννοβερο μαλλον θα μεινουν οσοι πανε Βερολινο. Οι Γερμανοι δεν αστειευονται.. ωστοσο προβλεπω νεο λαγο-ρεκορ στη διαδρομη Βερολινο-Αμβουργο, θα τα σπασουνε παλι τα χρονομετρα και δεν ξερω αν προλαβαινουνε να αδελφοποιηθουνε με τιποτα Γερμανους ,για να τους κρυψουν, οπως στη Σαραγοσα με τα φλωρια της γαμο-Ρεαλ..

ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΧΕΤΕ...


ΘΥΡΑ 7 RED ULTRAS
θα προσπαθησουν να τα φτιαξουν με τους ρωσους αυτη τη φορα
γιατι οι καταλανοι ουτε να τους δουν δεν θελουν
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα Αδελφια ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!
1 νικη ακομα για το Νταμπλ....Εννοειται οτι ΠΡΕΠΕΙ να το παρουμε.
ο Θρυλος παρα τα οποια Προβληματα του ειναι τουλαχιστον 2 κλασεις ανωτερος της ομαδας που παιζουμε τελικο.....
ΥΠΕΡΚΟΥΠΩΣΗ....(ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ η νικη στον Τελικο)
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
καλα μαλακιες τωρα μου λες και εσυ
γιατι μονο ο πρωταθλητης θελει να πουλαει φυλλα ε?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
μπλα μπλα μπλα και ολο τσοφλια!!!οχι ρε εισαστε καλυτεροι που σας κραζουν ολες οι ομαδες εκτος απο σας και αυτο μας το αποδεικνυετε με τις μεγαλες ευρωπαικες σας βραδιες.θελεις να παραδεχτουμε οτι εισαστε καλυτεροι?ο μεγαλυτερος συλλογος ειμαστε εμεις και θα ζεις στη σκια μας οσα κλεμενα και να παρεις.το ξερετε ολοι αυτο και φαινεται πως στα 7 στα 10 πανια σας εχετε μεσα το τριφυλλι.ξερεις πως λεγεται αυτο ?Κ Ο Μ Π Λ Ε Ξ
Ρε φίλε ειλικρινά ...να σου κάνω μια ερώτηση. Αυτήν την καραμέλα με τον Ολυμπιακό που ξεφτιλίζεται στην Ευρώπη, εν αντιθέσει με τον ευρωπαίο ΠΑΟ την πιστεύεις? Ή απλά λες κάτι για να πεις? Πιστεύεις ότι ο μέσος ευρωπαίος θεωρεί ότι υπάρχει διαφορά μεταξύ Ολυμπιακού και ΠΑΟ ?
Τα ίδια ΣΚΑΤΑ είναι για τον μέσο ευρωπαίο οι ελληνικές ομάδες. ΧΩΝΕΨΕ το. Όλα τα άλλα για τα ευρωκουστούμια του ΠΑΟ και τις  πορείες , είναι μόνο για εσωτερική κατανάλωση και χαϊδεμα των αυτιών. Άσε δε αυτό το 7-0 . Το λένε , το ξαναλένε . Και τί έγινε ? Και η Γιουβέντους έχει χάσει 7-0 στην Ευρώπη. Από κάποια Βίνερ. Τί σημαίνει δηλαδή? Και ο ΠΑΟ έφαγε 6 , από καποια ρουμάνικη. Τί πάει να πει αυτό? Δεν καταλαβαίνεις ότι μικραίνεις? Η μόνη ασχολία του ΠΑΟ τα τελευταία 12 χρόνια είναι πότε θα χάσει ο Ολυμπιακός στην Ευρώπη για να βγάλει χολή. Περιμένεις να αποθεώσεις, τη Σαιντ Ετιέν , τη Ρόζεμποργκ και όσες νικάν τον Ολυμπιακό. Ασχολήσου με την ομάδα σου, που είναι ΒΑΡΙΑ ΑΡΡΩΣΤΗ. Δεν είναι ΠΑΟ αυτός , το είπε και ο Σαραβάκος
Τα περί μεγαλύτερου συλλόγου άστο γιατί δε σε παίρνει.  Το 1996 ευρωλίγκα πήρες στο μπάσκετ , νίκησες τον Άγιαξ στον ημιτελικό του Τσ.Λίγκ και ασχολιόσουν με τον τότε πεθαμένο Ολυμπιακό. Ο ΠΑΟ έχει το κόμπλεξ κατωτερότητας. Ό,τι και να κάνει ,στην Ελλάδα το μεγαλύτερο κλαμπ είναι ο Ολυμπιακός. Και το ότι το ανέφερες κάτι σημαίνει... Προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου, πιστεύω
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
θα προσπαθησουν να τα φτιαξουν με τους ρωσους αυτη τη φορα
γιατι οι καταλανοι ουτε να τους δουν δεν θελουν

Σωστος για τους Καταλανους , αλλα και με την ΤΣΣΚΑ σκουρα ειναι τα πραγματα. Περισευουμε δηλαδη εμεις, οποτε τους βλεπω να μας παρακαλανε στο τελος... :2funny: :2funny: πλακα θα 'χει. Προς το παρον παντως μπορουν να βαλουν το χορηγο - Βγενο να μεσολαβησει με τις νυφες του βορρα μπας και τα βρουν μαζι για την Πτολεμαιδα, ισως καταβασουν και καμια μικτη ομαδα για να εχει πιο ενδιαφερον το φαιναλ φορ.
prasine lage εχεις αλλα παραμυθια να μας γραψεις για τα παλια φαιναλ φορ? εχω ενα 7χρονο ξαδερφακι που τα ακουει και νομιζει οτι μετρατε οπαδικα (αλλα που θα μου παει οπου να 'ναι γαβρο θα τον κανω κι αυτον).
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
Σωστος για τους Καταλανους , αλλα και με την ΤΣΣΚΑ σκουρα ειναι τα πραγματα. Περισευουμε δηλαδη εμεις, οποτε τους βλεπω να μας παρακαλανε στο τελος... :2funny: :2funny: πλακα θα 'χει. Προς το παρον παντως μπορουν να βαλουν το χορηγο - Βγενο να μεσολαβησει με τις νυφες του βορρα μπας και τα βρουν μαζι για την Πτολεμαιδα, ισως καταβασουν και καμια μικτη ομαδα για να εχει πιο ενδιαφερον το φαιναλ φορ.
prasine lage εχεις αλλα παραμυθια να μας γραψεις για τα παλια φαιναλ φορ? εχω ενα 7χρονο ξαδερφακι που τα ακουει και νομιζει οτι μετρατε οπαδικα (αλλα που θα μου παει οπου να 'ναι γαβρο θα τον κανω κι αυτον).
μπα
θα πανε και θα λενε στους ρωσους οτι αυτοι οι κακοι οι ολυμπιακοι εχουν σχεσεις με την σπαρτακ μπας και τους παρουν απο το χερακι
ειναι οπαδοι-αρτεμης ματσας
 

prasine thee

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
το οτι το ανεφερα κατι σημαινει.και το οτι οταν γυρναει η καμερα σε παιχνιδι του γαυρου στο καραισκακη σε ολες τις γωνιες εχει απο ενα τριφυλλι πανω στα πανια δε σημαινει τπτ.η κατωτεροτητα φιλε γαυρε φαινεται πως οταν εχω παει σε απιθανες εδρες και εχω κανει τρελα 2πλα και εχω καθιερωσει το ολε ολε με τους οπαδους και σκαει ο γαυρος 3ος στον ομιλο του ουεφα πισω απο καποια μεταλιστ (λεει),και μου κανει ολε δειχνει ποιος εχει το κομπλεξ απεναντι στον αλλο.εγω θα τους εκραζα και αυτοι καναν ολε.αυτη ειναι η διαφορα.επισης το οτι χαιρομαστε με τις ηττες στην ευρωπη εχω να σου πω πως ομονοια δε βγηκα ποτε ενω εσεις πηγατε στο πασαλιμανι τοτε με τον αγιαξ.ποση πικρα μπορει να εχεις για να βγεις στο δρομο σε ηττα του αντιπαλου?εμεις σε καθε ηττα απο οποιαδηποτε σ.ετιεν χαιρομαστε (εγω προσωπικα)γιατι αισθανομαι δικαιωμενος.σου λεω ολη τη χρονια πως σε παει γαμιοντας η διαιτησια και δε σε αφηνει να χασεις ουτε μισο βαθμο.εσυ απεναντιας μου λες εχω μοναδες ντιογκο γκαλετι και ειμαι καλυτερος.ε δικαιωνομαι η δεν δικαιωνομαι οταν σε πηδαει ασαλιωτα ο θρασυβουλος της γαλλιας?απλα πραγματα!!!με τη σ.ετιεν εδω μεσα σε ελληνικο πρωταθλημα θα το ειχες παρει το παιχνιδι.καραστανταρ αυτο.ξερεις γιατι?βαλε το μυαλο σου να δουλεψει η μαλλον θα σου βαλω ενα βιντεακι να σε βοηθησω
το ολο ομως.κοιτα στο 12+13 και αμα δε γελασεις ρε μεγαλε δεν εχεις την αισθηση του χιουμορ.κοιτα και το 14 και πες μου ποιος ελληνας δε θα στο εδινε με τις ευχες βαρουχα το βραδυ.αυτος οχι απλα δε στο εδωσε πηρες και κιτρινη.πες μου πως ειναι δυνατον να μη χαρω οχι μονο εγω αλλα και ο παοκτζης που τον εσφαξες και ο αρειανος που επαθε τα ιδια και ο ξανθιωτης και ο θρασυβουλας και ολοι οσοι εχουν φαει τη σφαγη της αρκουδας
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
οταν εριχνα 5 στην μπενφικα και 4 στη χερτα πρεπει να εκλαιγες κανονικα ε?
η μηπως τους πειραμε με διαιτησια?
ποτε δεν πιστευα οτι το ξεσκισμα απο πισω θα εχει επιδραση στο μυαλο και τα ματια σας
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
τοτε που ηταν φρεσκα,οπως και η αλαμανα για τους παοκτζηδες δεν λεγατε κουβεντα ησασταν τουμπεκι
μετα απο 10 χρονια και βαλε εχετε αντιστρεψει την πραγματικοτητα
ελεος γαμω την ψευτια σας
 

prasine thee

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
τοτε που ηταν φρεσκα,οπως και η αλαμανα για τους παοκτζηδες δεν λεγατε κουβεντα ησασταν τουμπεκι
μετα απο 10 χρονια και βαλε εχετε αντιστρεψει την πραγματικοτητα
ελεος γαμω την ψευτια σας
ψευτες εμεις ψευτες και οι μπαοκτζηδες για την αλαμανα?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μαζί θα συνεχίσουν τη νέα χρονιά Ολυμπιακός και Ερνέστο Βαλβέρδε, μετά τη μεσημεριανή συνάντηση του Σωκράτη Κόκκαλη με τον Ισπανό τεχνικό, στου Ρέντη. Οι δύο άνδρες συνομίλησαν περίπου για 1,5 ώρα σε εξαιρετικό κλίμα και οι πρώτες πληροφορίες αναφέρουν ότι συμφώνησαν προφορικά να παρατείνουν τη συνεργασίας τους.

[move]EΡΝΕΣΤΟ ΒΑΛΒΕΡΔΕ ΕΡΝΕΣΤΟ ΒΑΛΒΕΡΔΕ!!!!![/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom