Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Άντε πάλι με τα δακρυα στα μάγουλα από το ΟΑΚΑ ....ενα γαμημένο μπασκετάκι τους είχε μείνει για παρηγοριά
Και έπεσε πάλι η πούτσα της Σιένας στον λαχανοντολμά της Ευρώπης
Να γίνει και το τσαφ στα 2 επόμενα παιχνίδια και να μπει και αυτό στην μεγάλη πορειοθήκη
Γι αυτό σας λέω ξέρεις πόσο μαλάκας αισθάνεται σήμερα ένας βάζελος ? ....ρωτήστε τον επόμενο που θα ποστάρει
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Άντε πάλι με τα δακρυα στα μάγουλα από το ΟΑΚΑ ....ενα γαμημένο μπασκετάκι τους είχε μείνει για παρηγοριά
Και έπεσε πάλι η πούτσα της Σιένας στον λαχανοντολμά της Ευρώπης
Να γίνει και το τσαφ στα 2 επόμενα παιχνίδια και να μπει και αυτό στην μεγάλη πορειοθήκη
Γι αυτό σας λέω ξέρεις πόσο μαλάκας αισθάνεται σήμερα ένας βάζελος ? ....ρωτήστε τον επόμενο που θα ποστάρει

Αχαχαχα, πώς σου ήρθε αυτό? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως είναι ομαδάρα η Σιένα. Πολύ επικίνδυνη.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Άντε πάλι με τα δακρυα στα μάγουλα από το ΟΑΚΑ ....ενα γαμημένο μπασκετάκι τους είχε μείνει για παρηγοριά
Και έπεσε πάλι η πούτσα της Σιένας στον λαχανοντολμά της Ευρώπης
Να γίνει και το τσαφ στα 2 επόμενα παιχνίδια και να μπει και αυτό στην μεγάλη πορειοθήκη
Γι αυτό σας λέω ξέρεις πόσο μαλάκας αισθάνεται σήμερα ένας βάζελος ? ....ρωτήστε τον επόμενο που θα ποστάρει

κάποτε σε είχα για σοβαρό...
εντάξει ρε μαλάκα στη μπάλλα να μιλάς...
αλλά να λες και λαχανοντολμά το βάζελο στην Ευρώπη στο μπάσκετ πρέπει να είσαι πολλά κιλά μαλάκας τελικά.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Γι αυτό σας λέω ξέρεις πόσο μαλάκας αισθάνεται σήμερα ένας βάζελος ? ....ρωτήστε τον επόμενο που θα ποστάρει
Μην τους λες τέτοια ρε καλλιτέχνη και τους αποθαρρύνεις να γράψουν την παπαριά τους!!!
Όχι ότι κωλώνουν ποτέ...Και την ώρα που τρώνε πούτσα :knockinb: βγάζουν γλώσσα.
Κάτι σαν πίπα-κώλος-εμπλοκή ένα πράμα...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μην τους λες τέτοια ρε καλλιτέχνη και τους αποθαρρύνεις να γράψουν την παπαριά τους!!!
Όχι ότι κωλώνουν ποτέ...Και την ώρα που τρώνε πούτσα :knockinb: βγάζουν γλώσσα.
Κάτι σαν πίπα-κώλος-εμπλοκή ένα πράμα...

και σένα σε είχα για άλλο επίπεδο....
και καλά να μιλάς για μπάλλα ΟΚ.
αλλα να μιλας και για μπάσκετ.
τι να πω.....
ο βάζελος στο μπάσκετ δε χρειάζεται να αποδείξει τίποτα.
Ούτε εντός ούτε εκτός...
Αλλος έχει τη πούτσα στο στόμα τόσα χρόνια....
και να μιλάει κιόλας..
ε άει γαμήσου και συ και το λειρί σου ρε μαλέα.
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Αχαχαχα, πώς σου ήρθε αυτό? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως είναι ομαδάρα η Σιένα. Πολύ επικίνδυνη.

Δυστυχώς φίλε μου για κάποιο λόγο που μόνο ο Κόκκαλης ξέρει τους αφήσε να χαίρονται και να εχουν μαντήλι παρηγοριας το μπασκετάκι από τότε που τον ρουφάνε στην μπάλα ....
Τον Θανασάκη και τον Παυλάρα τους είχε για τ' αρχίδια του....και όπου τους έβρισκε τους έστελνε να του πάρουν τσιγάρα
Τωρα γιατι το 1998 τα παράτησε εκείνος ξέρει
Εμένα προσωπικά το μπάσκετ δεν μου άρεσε ποτε ....μόνο σε κανενάνα ξεκόλιασμα του βάζελου γελάω .....γιατι είναι τόσο κλαμένο το μουνί τους την επόμενη μέρα που δεν μιλάνε ούτε στον περιπτερά τους
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
και σένα σε είχα για άλλο επίπεδο....
και καλά να μιλάς για μπάλλα ΟΚ.
αλλα να μιλας και για μπάσκετ.
τι να πω.....
ο βάζελος στο μπάσκετ δε χρειάζεται να αποδείξει τίποτα.
Ούτε εντός ούτε εκτός...
Αλλος έχει τη πούτσα στο στόμα τόσα χρόνια....
και να μιλάει κιόλας..
ε άει γαμήσου και συ και το λειρί σου ρε μαλέα.
Καταλαβαίνω ότι είσαι στεναχωρημένος και σταματάω. :babycry:
Δεν είπε κανείς ότι έχετε να αποδείξετε κάτι στο μπάσκετ, είστε η καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη τα τελευταία 10 χρόνια. (Αν και μου άρεσε τρελά το μπάσκετ που έπαιζε η Μακάμπι πριν έρθει ο Γκέρσον στον Ολυμπιακό, λες και έβλεπες NBA)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δυστυχώς φίλε μου για κάποιο λόγο που μόνο ο Κόκκαλης ξέρει τους αφήσε να χαίρονται και να εχουν μαντήλι παρηγοριας το μπασκετάκι από τότε που τον ρουφάνε στην μπάλα ....
Τον Θανασάκη και τον Παυλάρα τους είχε για τ' αρχίδια του....και όπου τους έβρισκε τους έστελνε να του πάρουν τσιγάρα
Τωρα γιατι το 1998 τα παράτησε εκείνος ξέρει
Εμένα προσωπικά το μπάσκετ δεν μου άρεσε ποτε ....μόνο σε κανενάνα ξεκόλιασμα του βάζελου γελάω .....γιατι είναι τόσο κλαμένο το μουνί τους την επόμενη μέρα που δεν μιλάνε ούτε στον περιπτερά τους

εγώ μιλάω πάντα....
και σήμερα μιλάω και σου λέω ότι είσαι πολλά καντάρια μαλάκας και κομπλεξικός.
Πρώτον γιατί περιμένεις στο μπάσκετ να χάσει ο βάζελος ν αρχίσεις τις μαλακίες και δεύτερον γιατί στο σπίτι του κρεμασμένου ΔΕ μιλάνε για σκοινί.....
Στα αρχίδια μου αύριο και μεθαύριο και παραμεθαύριο για το μπάσκετ....
σε έχω πιποψωλιάσει διαρκως και ακατάπαυστα ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ για 12 χρόνια...
ΚΑΙ ΤΟΛΜΑΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΕΠΕΙΔΗ στα 3 νικηφόρα είναι 1-1.
Μά τόσο μαλάκας;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καταλαβαίνω ότι είσαι στεναχωρημένος και σταματάω. :babycry:
Δεν είπε κανείς ότι έχετε να αποδείξετε κάτι στο μπάσκετ, είστε η καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη τα τελευταία 10 χρόνια. (Αν και μου άρεσε τρελά το μπάσκετ που έπαιζε η Μακάμπι πριν έρθει ο Γκέρσον στον Ολυμπιακό, λες και έβλεπες NBA)

φιλαράκι με πειράζει αλλά δε θα βάλω και μαύρες πλερέζες.
δε μπορείς διαρκώς να κερδίζεις....είναι αρρώστια...
αλλού είναι το πρόβλημά μου και το ξέρουμε και οι δύο που.......

αυτό που με τρελλαίνει ανεξαρτήτως οπαδικής προέλευσης είναι να λοιδορεί κάποιος τον διαρκή γαμιά του επειδή μια φορά έχασε ένα παιχνίδι....
Μετά μιλάτε για ποδοσφαιρικό κόμπλεξ των άλλων.......
κρίμα....
μερικοί βγάζουν απίστευτο κόμπλεξ όχι οπαδικό... προσωπικό.....
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
και σένα σε είχα για άλλο επίπεδο....
και καλά να μιλάς για μπάλλα ΟΚ.
αλλα να μιλας και για μπάσκετ.
τι να πω.....
ο βάζελος στο μπάσκετ δε χρειάζεται να αποδείξει τίποτα.
Ούτε εντός ούτε εκτός...
Αλλος έχει τη πούτσα στο στόμα τόσα χρόνια....
και να μιλάει κιόλας..
ε άει γαμήσου και συ και το λειρί σου ρε μαλέα.

Μην είσαι τόσο εκνευρισμένος φιλε μου
Εχω ποστάρει εδω μέσα στο παρελθον ότι
1. Σε όσους βρίζουν και προκαλούν θα απαντάω ανάλογα
2. Μπορω να μιλήσω σοβαρά μόνο σε όσους ξέρουν να βλέπουν μπάλα ή αθλητισμό γενικότερα

Για να παραδεχτω ότι ο Παναθηναϊκός έχει καλύτερη ομάδα έστω και στο τάβλι .....θα πρέπει να σταματήσει και ο τελευταίος καραγκιόζης να αμφισβητεί την ανωτερώτητα του Θρυλου και να μιλάει για πέτσινα και παπαριες καμαρωτές

Όσο για το προσωπικό του μηνυματός σου απλα θεωρω ότι ομιλούν τα νεύρα σου
Εγω ακόμα και τωρα που με βρίζεις εξακολουθώ να πιστευω ότι είσαι σοβαρο άτομο
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Δυστυχώς φίλε μου για κάποιο λόγο που μόνο ο Κόκκαλης ξέρει τους αφήσε να χαίρονται και να εχουν μαντήλι παρηγοριας το μπασκετάκι από τότε που τον ρουφάνε στην μπάλα ....
Τον Θανασάκη και τον Παυλάρα τους είχε για τ' αρχίδια του....και όπου τους έβρισκε τους έστελνε να του πάρουν τσιγάρα
Τωρα γιατι το 1998 τα παράτησε εκείνος ξέρει
Εμένα προσωπικά το μπάσκετ δεν μου άρεσε ποτε ....μόνο σε κανενάνα ξεκόλιασμα του βάζελου γελάω .....γιατι είναι τόσο κλαμένο το μουνί τους την επόμενη μέρα που δεν μιλάνε ούτε στον περιπτερά τους

Περαιτέρω πληροφορίες για τα διοικητικά που λες, δε ξέρω.
Εγώ ασχολούμαι πολύ με μπάσκετ και φέτος με ενδιέφερε πιο πολύ και από το ποδόσφαιρο.
Ο ΠΑΟ στο μπάσκετ είναι η ευρωπαϊκή σταθερά για το αν μία ομάδα είναι καλή ή όχι.
Εγώ σαν Ολυμπιακός του βγάζω το καπέλο γιατί αυτός κράτησε ψηλά το άθλημα στην Ελλάδα.
Φέτος και εμείς κάνουμε μια μεγάλη προσπάθεια και χαίρομαι γιατί βλέπω να αναζωογονείται το ενδιαφέρον των Ολυμπιακών.
Με χαρακτηρισμούς λαχανοντολμάδες και καρπαζοεισπάκτορες γελάω πολύ αλλά μέχρι εκεί.
Βέβαια ο καθένας έχει την άποψή του και από εμένα θα είναι σεβαστή.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
φιλαράκι με πειράζει αλλά δε θα βάλω και μαύρες πλερέζες.
δε μπορείς διαρκώς να κερδίζεις....είναι αρρώστια...
αλλού είναι το πρόβλημά μου και το ξέρουμε και οι δύο που.......

αυτό που με τρελλαίνει ανεξαρτήτως οπαδικής προέλευσης είναι να λοιδορεί κάποιος τον διαρκή γαμιά του επειδή μια φορά έχασε ένα παιχνίδι....
Μετά μιλάτε για ποδοσφαιρικό κόμπλεξ των άλλων.......
κρίμα....
μερικοί βγάζουν απίστευτο κόμπλεξ όχι οπαδικό... προσωπικό.....
τραβα φτυσε τα μπουτια σου λουλου που θες και επιπεδο!!!!!
και αμα θες και επιπεδο να ξεκινησεις πρωτα απο τα λαγουδακια τους ομοιδεατες σου που παρα την πουτσα τοσα χρονια τωρα δεν παραδεχονται κανενα γαμια και ολο βρισκουν δικαιολογιες  και αλλοθι για διαιτησιες και επο και δηλητηριαζουν το ολο συστημα....
αλλα πως να το κανεις αφου εσυ πρωτος κλαις και σου φταιει η διαιτησια και ο κοκκαλης....
και στο κατω κατω εδω γραφουν σοβρα και παλια μελη και ''ΕΠΩΝΥΜΑ'' και οχι φλωρολαγοι που χτυπαν και κρυβονται απ τα ιντερνετ καφε με 2 ποστ σε 4 χρονια....
αιντε που θες και επιπεδο....
παρε τα αρχιδια μου τωρα .....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μην είσαι τόσο εκνευρισμένος φιλε μου
Εχω ποστάρει εδω μέσα στο παρελθον ότι
1. Σε όσους βρίζουν και προκαλούν θα απαντάω ανάλογα
2. Μπορω να μιλήσω σοβαρά μόνο σε όσους ξέρουν να βλέπουν μπάλα ή αθλητισμό γενικότερα

Για να παραδεχτω ότι ο Παναθηναϊκός έχει καλύτερη ομάδα έστω και στο τάβλι .....θα πρέπει να σταματήσει και ο τελευταίος καραγκιόζης να αμφισβητεί την ανωτερώτητα του Θρυλου και να μιλάει για πέτσινα και παπαριες καμαρωτές

Όσο για το προσωπικό του μηνυματός σου απλα θεωρω ότι ομιλούν τα νεύρα σου
Εγω ακόμα και τωρα που με βρίζεις εξακολουθώ να πιστευω ότι είσαι σοβαρο άτομο

δε με πειράζει ο χάβαλος.
δε με πειράζει η πλακα....
αλλά να σέβεται ο καθένας τα του άλλου.
ειδικά στο μπάσκετ στην ευρώπη τον βάζελο τον σέβονται παντού.......
όχι και λαχανοντολμά της ευρώπης.....
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
αυτό που με τρελλαίνει ανεξαρτήτως οπαδικής προέλευσης είναι να λοιδορεί κάποιος τον διαρκή γαμιά του επειδή μια φορά έχασε ένα παιχνίδι....
Μετά μιλάτε για ποδοσφαιρικό κόμπλεξ των άλλων.......
κρίμα....
μερικοί βγάζουν απίστευτο κόμπλεξ όχι οπαδικό... προσωπικό.....
Δεν το έχεις αποδεχτεί ότι αυτό θα γίνεται για πάντα;;;
Και 7 συνεχόμενα πρωταθλήματα να έχουμε στο ποδόσφαιρο και άλλα τόσα εσείς στο μπάσκετ,
όταν μας/σας νικάει ο οποιοσδήποτε, οι άλλοι θα βγάζουν γλώσσα μέχρι τη στιγμή που θα φάνε ξανά ψωλιά,
την οποία θα ξεχάσουν ακαριαία στην επόμενη ήττα του αντιπάλου... :boff:
Δε νομίζει ότι είμαστε ιδιαίτερα πολιτισμένοι ως λαός, ώστε να το περιορίσουμε αυτό...
Και οι 2 θα λέμε "κόψε εσύ πρώτος τις παπαριές", συμφωνείς;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τραβα φτυσε τα μπουτια σου λουλου που θες και επιπεδο!!!!!
και αμα θες και επιπεδο να ξεκινησεις πρωτα απο τα λαγουδακια τους ομοιδεατες σου που παρα την πουτσα τοσα χρονια τωρα δεν παραδεχονται κανενα γαμια και ολο βρισκουν δικαιολογιες  και αλλοθι για διαιτησιες και επο και δηλητηριαζουν το ολο συστημα....
αλλα πως να το κανεις αφου εσυ πρωτος κλαις και σου φταιει η διαιτησια και ο κοκκαλης....
και στο κατω κατω εδω γραφουν σοβρα και παλια μελη και ''ΕΠΩΝΥΜΑ'' και οχι φλωρολαγοι που χτυπαν και κρυβονται απ τα ιντερνετ καφε με 2 ποστ σε 4 χρονια....
αιντε που θες και επιπεδο....
παρε τα αρχιδια μου τωρα .....

εσύ ρε μιλάς σε μένα;
διάβασε τι έχω γράψει.....
και μη μιλάς για κλώνους..... ειδικά στο τελευταίο έχετε ειδικότητα.
καληνύχτα σας κύριοι.
όπου αλλού μιλάτε...
καλή η καζούρα και το γέλιο, στο μπάσκετ όμως θέλετε πολύ κόπο να φτάσετε το βάζελο.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Μην είσαι τόσο εκνευρισμένος φιλε μου
Εχω ποστάρει εδω μέσα στο παρελθον ότι
1. Σε όσους βρίζουν και προκαλούν θα απαντάω ανάλογα
2. Μπορω να μιλήσω σοβαρά μόνο σε όσους ξέρουν να βλέπουν μπάλα ή αθλητισμό γενικότερα

Για να παραδεχτω ότι ο Παναθηναϊκός έχει καλύτερη ομάδα έστω και στο τάβλι .....θα πρέπει να σταματήσει και ο τελευταίος καραγκιόζης να αμφισβητεί την ανωτερώτητα του Θρυλου και να μιλάει για πέτσινα και παπαριες καμαρωτές

Όσο για το προσωπικό του μηνυματός σου απλα θεωρω ότι ομιλούν τα νεύρα σου
Εγω ακόμα και τωρα που με βρίζεις εξακολουθώ να πιστευω ότι είσαι σοβαρο άτομο

τα έχω γράψει χιλιάδες φορές ρε μάγκα, αλλά ο οπαδισμός δεν σε αφήνει να τα δεις. τα γράφω άλλη μία φορά λοιπόν:
στο μπάσκετ ο ΠΑΟ είναι πλέον αυτοκράτορας στην Ελλάδα (τον έσβησε τον Άρη) και μακράν ο καλύτερος εκπρόσωπος της χώρας στην Ευρώπη και μάλλον στο τοπ-5 των Ευρωπαϊκών ομάδων έβερ.
στο ποδόσφαιρο ο ΟΣΦΠ παίρνει τα πρωταθλήματα στην Ελλάδα (όπως και στην Αλβανία η ίδια ομάδα τα παίρνει κάθε χρόνο), αλλά στη Ευρώπη τρώει σφαλιάρες. ο ΠΑΟ μπορεί να τρώει τις σφαλιάρες στην Ελλάδα, αλλά κι εδώ αυτός είναι ο καλύτερος εκπρόσωπος στην Ευρώπη.
υπάρχει καμιά αμφισβήτηση σ' αυτά;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν το έχεις αποδεχτεί ότι αυτό θα γίνεται για πάντα;;;
Και 7 συνεχόμενα πρωταθλήματα να έχουμε στο ποδόσφαιρο και άλλα τόσα εσείς στο μπάσκετ,
όταν μας/σας νικάει ο οποιοσδήποτε, οι άλλοι θα βγάζουν γλώσσα μέχρι τη στιγμή που θα φάνε ξανά ψωλιά,
την οποία θα ξεχάσουν ακαριαία στην επόμενη ήττα του αντιπάλου... :boff:
Δε νομίζει ότι είμαστε ιδιαίτερα πολιτισμένοι ως λαός, ώστε να το περιορίσουμε αυτό...
Και οι 2 θα λέμε "κόψε εσύ πρώτος τις παπαριές", συμφωνείς;

συμφωνώ....
αλλά νομίζω ότι μαζί πρέπει να το κόψουμε αυτό....
καλή η καζούρα... και στην ελλάδα αν με ψωλιάσεις πες ό,τι γουστάρεις.
αλλά για την ευρώπη στο μπάσκετ  ρε αδερφέ.... πρέπει να υπάρχει και όριο.....
καληνύχτα σε όλα τα χαρούμενα αδέρφια του περαία..... λόγω καταγωγής.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
[move]ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΕΡΟΛΙΝΟ
ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ
ΟΠΩΣ ΤΟ 97 ΣΤΗ ΡΩΜΗ
ΠΟΥ ΜΕ 'ΚΑΝΕΣ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!!!!!!!!!![/move]

ΥΓ. Δηλαδη αν ηταν ευστοχοι οι Ιταλοι και δεν τους επαιζε κοντρα η διαιτησια τι θα γινοταν?
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
Τώρα χάρηκες?Πάρε και εσύ ένα βιντεάκι για να καταλάβεις τι εστί παναθηναικός

Aπο οπαδούς της ομάδας της χούντας δεν γουστάρω καμιά υπόδειξη
σε λιγο θα ακουσουμε και για το "ο λαος δε ξεχνα τι σημαινει δεξια"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom