Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
H χαρά φίλε Chris να έχεις την ομάδα σου σήμερα να παίζει και να έχει σοβαρές πιθανότητες να φτάσει στους 8 της Kορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης είναι ασύγκριτη

Πέρσι ο Ολυμπιακός δεν ήταν σε αυτήν τη θέση να παίζει για την πρόκριση στους 8 με την Τσέλσι?  :think:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι...σε όλη την Ευρώπη...με τις βουτιές και τα θέατρα του...Καραβούτα :2funny: :2funny: :2funny:!!!
Ευτυχώς που ο Ελβετός τον ξέρει και δεν...μασάει!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πέρσι ο Ολυμπιακός δεν ήταν σε αυτήν τη θέση να παίζει για την πρόκριση στους 8 με την Τσέλσι?  :think:

ναι,με τη διαφορα οτι ουτε γκολ εβαλε,ουτε με αξιωσεις πηγε για την προκριση.Ενω οι βαζελουα πανε με αξιωσεις για ουχτω!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ναι,με τη διαφορα οτι ουτε γκολ εβαλε,ουτε με αξιωσεις πηγε για την προκριση.Ενω οι βαζελουα πανε με αξιωσεις για ουχτω!
δεν μπορείς να συγκρίνεις άσχετα παιχνίδια άσχετων ομάδων. Δεν είναι η Βιγιαρεάλ η Τσέλσι του Μουρίνιο (που πήγε τελικό αν θυμάσαι ως φαβορί να το πάρει). Αλλά δεν είναι και ο ΠΑΟο περσινός Ολυμπιακός. Η ουσία είναι πως πέρυσι εσείς κοι΄τούσατε και φέτος κοιτάμε εμείς. ΟΚ.
Και σε αντίθεση με εσένα που πέρυσι σκεφτόσουνα "τι ωραία να χάσει ο ΟΣΦΠ", εγώ σου εύχομαι να περάσεις.
Με ξένους πούτσους δεν γ΄νομαι άντρας.

Και στην Ευρώπη δεν έχει σημασία το πόσο καλή ομάδα έχεις πάντα. Αν θες να πεις πως έχεις ένα "ευρωπαϊκό " αέρα, θα συμφωνήσω. Αλλά καλύτερη ομάδα από εμένα επειδή πήγες στους 8 στην Ευρώπη ΔΕΝ έχεις. Άλλο Ευρώπη κι άλλο εγχώριο πρωτάθλημα, αυτό ισχύει σε όλα τα πρωταθλήματα.
Κοίτα τη Σεντ Ετιέν που πάει αήττητη στην Ευρώπη ενώ στο πρωτάθλημα Γαλλίας πάει τορούφογλου.

Και αν θες και κάτι ακόμα, εγώ θέλω να φτάσετε τελικό. Και να βγείτε 3οι πίσω από την ΑΕΚ στο πρωτάθλημα....εκεί θα γελάσω.
Και να το κάνετε σημαία για άλλα 15 χρόνια αλλά πρωτάθλημα ακόμα να μην μπορείτε να πάρετε.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Τι κοινό έχει ο βάζελος με τον ΟΦΗ;;;

Είναι και οι 2 παραρτήματα του Εργοτέλη!! :dancing: :dancing:

Έτσι και φέρουμε τον Κουτσιανικούλη, θα σας κάνει πολλές κηδείες.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
δεν μπορείς να συγκρίνεις άσχετα παιχνίδια άσχετων ομάδων. Δεν είναι η Βιγιαρεάλ η Τσέλσι του Μουρίνιο (που πήγε τελικό αν θυμάσαι ως φαβορί να το πάρει). Αλλά δεν είναι και ο ΠΑΟο περσινός Ολυμπιακός. Η ουσία είναι πως πέρυσι εσείς κοι΄τούσατε και φέτος κοιτάμε εμείς. ΟΚ.
Και σε αντίθεση με εσένα που πέρυσι σκεφτόσουνα "τι ωραία να χάσει ο ΟΣΦΠ", εγώ σου εύχομαι να περάσεις.
Με ξένους πούτσους δεν γ΄νομαι άντρας.

Και στην Ευρώπη δεν έχει σημασία το πόσο καλή ομάδα έχεις πάντα. Αν θες να πεις πως έχεις ένα "ευρωπαϊκό " αέρα, θα συμφωνήσω. Αλλά καλύτερη ομάδα από εμένα επειδή πήγες στους 8 στην Ευρώπη ΔΕΝ έχεις. Άλλο Ευρώπη κι άλλο εγχώριο πρωτάθλημα, αυτό ισχύει σε όλα τα πρωταθλήματα.
Κοίτα τη Σεντ Ετιέν που πάει αήττητη στην Ευρώπη ενώ στο πρωτάθλημα Γαλλίας πάει τορούφογλου.

Και αν θες και κάτι ακόμα, εγώ θέλω να φτάσετε τελικό. Και να βγείτε 3οι πίσω από την ΑΕΚ στο πρωτάθλημα....εκεί θα γελάσω.
Και να το κάνετε σημαία για άλλα 15 χρόνια αλλά πρωτάθλημα ακόμα να μην μπορείτε να πάρετε.


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Kύριοι επήραμεν τον πούλον.

Eυτυχώς που δεν πήγα γήπεδο.
Eυτυχώς που δεν έπαιξα στοίχημα.
Eυτυχώς που δεν έβαλα NOVA.

Kάντε τώρα κάζο  :grin:

 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Kύριοι επήραμεν τον πούλον.

Eυτυχώς που δεν πήγα γήπεδο.
Eυτυχώς που δεν έπαιξα στοίχημα.
Eυτυχώς που δεν έβαλα NOVA.
Για αυτούς που τα λέγαμε το πρωί... τελικά επήραμε τον πούλον.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Oχι ρεεεεε σε ολους τους Στοχους μεσα ειστε..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
villareal1.gif



ΚΛΑΨΕ !!!!!!!!!




 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
η απατη που λεγεται παναθηναικος μολις τελειωσε!!!!!!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Kύριοι επήραμεν τον πούλον.

Eυτυχώς που δεν πήγα γήπεδο.
Eυτυχώς που δεν έπαιξα στοίχημα.
Eυτυχώς που δεν έβαλα NOVA.

Kάντε τώρα κάζο  :grin:
Κάνατε μια ομαδούλα (Βιγιαρεάλ, πως τη λένε; :huh:), να μοιάζει υπερομάδα σαν τον Πανσερραϊκό...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Εσύ που ήσουν τόσο καιρό που η "απάτη" έπαιζε στο τσου λου;;;
:jerking: :jerking: :jerking:
Εδώ πάει πάσο ο Persona!!!Εσύ θες να βγεις και από πάνω τη μέρα που χάσατε;; :uglystupid:
Σήμερα θα σας  :knockinb:στο δούλεμα!!!
Άσ'το για αύριο...
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εδώ πάει πάσο ο Persona!!!Εσύ θες να βγεις και από πάνω τη μέρα που χάσατε;; :uglystupid:
Σήμερα θα σας  :knockinb:στο δούλεμα!!!
Άσ'το για αύριο...

χωρίς πλάκα τώρα...
αυτό που βλέπω είναι ότι οι ελληνικές ομάδες μετά τους ομίλους (δλδ σε διπλά παιχνίδια) δεν έχουν τύχη....
είμαστε πρωτάθλημα για τον πούτσο χωρίς ποιότητα....
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εκανε απάτες στο ελληνικό πρωτάθλημα......
Όχι και απάτες. Μόνο λίγο ξύλο έριξε ο Αντώναρος μέσα στην Τούμπα :hammer:
Ευτυχώς που παρενέβη ο Χαλκιάς και γλίτωσε το βρωμόξυλο ο μπουγατσομάχος!!
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Το παραμυθακι τελειωσε και για φετος.
Αποδειχτηκε οτι μονο με τον κωλο δεν πας πουθενα.
Γιατι καλλα ειναι να καθεσαι με 11 πισω κι οποτε σου βγαινει το ματς να το παιζεις Ευρω-πεος. Οταν πρεπει να βγεις μπροστα να σε δω...εκει γελαει και το παρδαλο κατσικι.
Επιστροφη λοιπον στα εγχωρια και για τους Ευρω-πεους οπου ο στοχος ειναι να μην βγουν τριτοι. Κατι που εγω βλεπω δυσκολο μιας και αναστενονται σιγα σιγα και τα χανουμια.
Αυτα τα ολιγα.

Α και μια παρακληση, μην τους κανετε καζουρα αδερφια, μην ασχολειστε με την παρτι τους εμεις εχουμε ομαδα να αγαπαμε αυτο φτανει δεν θα φωναξουμε εμεις για τον καθε Ισπανο, ειδικα οταν η ομαδα του φοραει κιτρινα.
Μην γινουμε σαν αυτους που κοροιδευουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom