Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ήμουν σίγουρος ότι θα συμφωνούσες...δεν σε θεωρώ μαλάκα να ασχολείσε με κλώνους και παιδάκια...δεν είδες ο άλλος ο αντονίνο???Με αυτό το νικ ήταν Αρης και Λίβερπουλ...και με το hypnos80 ήταν ΠΑΟΚ...φανατίλα!!! :jerking: :jerking: :jerking:
Τί άλλο να πούμε??? :think: :think: :think: :think:
Η ανωμαλία σε όλο της το μεγαλείο!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
μπα..πως κ δεν ειπες κ για μενα?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ήμουν σίγουρος ότι θα συμφωνούσες...δεν σε θεωρώ μαλάκα να ασχολείσε με κλώνους και παιδάκια...δεν είδες ο άλλος ο αντονίνο???Με αυτό το νικ ήταν Αρης και Λίβερπουλ...και με το hypnos80 ήταν ΠΑΟΚ...φανατίλα!!! :jerking: :jerking: :jerking:
Τί άλλο να πούμε??? :think: :think: :think: :think:
Η ανωμαλία σε όλο της το μεγαλείο!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
γάματα με μεγάλα γράμματα αγαπητέ......
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Για σένα??? :think: :think: :think:
Ο άλλος το δήλωσε φίλε μου...και καπάκι ζήτησε διαγραφή... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
κοιτα να δεις,μπορει ο Παοκ να ειναι η ζωη μου αλλα δεν θα κατσω να το παιξω νταης κ να μαλωνω σε ενα τετοιο site για το ποιος εχει καλυτερη ομαδα.απλα οπως ειπατε κ πριν ο οπαδος του γαυρου θελει η ομαδα του να κερδιζει συνεχεια.να κερδιζει αλλα να το κανει μονο οταν το αξιζει κ να μην εχει τη βοηθεια απο δεξια κ αριστερα κ αν δεν το πιστευεις μαλλον εχεις παροπιδες κ δεν το βλεπεις αυτο
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
κοιτα να δεις,μπορει ο Παοκ να ειναι η ζωη μου αλλα δεν θα κατσω να το παιξω νταης κ να μαλωνω σε ενα τετοιο site για το ποιος εχει καλυτερη ομαδα.απλα οπως ειπατε κ πριν ο οπαδος του γαυρου θελει η ομαδα του να κερδιζει συνεχεια.να κερδιζει αλλα να το κανει μονο οταν το αξιζει κ να μην εχει τη βοηθεια απο δεξια κ αριστερα κ αν δεν το πιστευεις μαλλον εχεις παροπιδες κ δεν το βλεπεις αυτο

Μάλλον δεν κατάλαβες σε τί αναφέρθηκα...δεν πειράζει...ωραίος καιρός σήμερα.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

μπαααααα..........καθημερινή κατάσταση.....μόνο ληγμένα αγοράζει...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλώς την.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Καλώς την....



σύκααααααααααααααααααααα............................ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Καλά πάς καλά???Όχι ρε...καμία σχέση...μιλάω εντελώς σοβαρά... :o :o :o :o :o
οκ,ζητω συγνωμη.λοιπον σας χαιρετω,παω να βαλω τη σκηνη εξω απο την τουμπα.......πλακιτσα.καλο μεσημερι
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

Ναι...το Λιλάκι τον άφησε τον Σουηδό...τα έμπλεξε με τον...deker!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οκ,ζητω συγνωμη.λοιπον σας χαιρετω,παω να βαλω τη σκηνη εξω απο την τουμπα.......πλακιτσα.καλο μεσημερι

ΟΚ...εγώ ΠΟΤΕ δεν κάνω πλάκα...πάντα σοβαρά μιλάω.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom