Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 100 άτομα (25 μέλη και 75 επισκέπτες)

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Έλεος ρε μάγκες γαύροι, με το χέρι στη καρδιά ήταν πέναλτυ αυτό που πήρατε?Πραγματικά χαίρεστε τώρα που παίρνετε πρωταθλήματα έτσι?Έχει χάσει την α΄ξια του ποιά το πρωτάθλημα.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
λαγος?δεν νομιζω πουστοφλορε.εχεις ανεβει ποτε εδω πανω να δεις πως ειναι τα πραγματα?στο λεω γιατι εχω κατεβει κ δεν μας ακουμπουσε κανενας κ το παιζατε νταηδες απο τα 100 μετρα κ πισω απο τα ματ
εχω ανεβει ρε καραμαλακα και σε εποχες που το παιζατε μαγκες και καλα...
οχι τωρα που εχετε γινει ρουληδες και οποιος θελει κανει παρελαση στο βρωμοτσαντηρι σας....
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Έλεος ρε μάγκες γαύροι, με το χέρι στη καρδιά ήταν πέναλτυ αυτό που πήρατε?Πραγματικά χαίρεστε τώρα που παίρνεται πρωταθλήματα έτσι?Έχει χάσει την α΄ξια του ποιά το πρωτάθλημα.
οταν θα καταλαβετε οτι το πρωταθλημα ειναι μια εννοια που ανηκει ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΑΣ αυτοματως η ζωη σας θα γινει πιο απλη.....










μαλακες :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
στα ονειρα σου κ με την μπλουζα του παοκ για να μην σε τρχουν μαλακομπουκωμα?αντε στο διαολο ρε.να χαιρεστε τις δηθεν νικες σας κ τα κυπελα σας.δεν μπορω να ασχολουμαι με τετοιες ομαδες
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
ρε φίλε σοβαρά επικοινωνείς?Τόσο κολημένος πια?Ας παίρνει πρωτάθλημα ο Γαύρος κι άς είναι και με μουφιές?Έλεος.Δηλαδή όταν παίζεις pro και χάνεις, τι κάνεις αλλάζεις ομάδα και βάζεις αυτογκόλ εσύ και χαίρεσαι?
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
στα ονειρα σου κ με την μπλουζα του παοκ για να μην σε τρχουν μαλακομπουκωμα?αντε στο διαολο ρε.να χαιρεστε τις δηθεν νικες σας κ τα κυπελα σας.δεν μπορω να ασχολουμαι με τετοιες ομαδες
ακου τι σου λεω ρε καραγκιοζη........
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
ρε φίλε σοβαρά επικοινωνείς?Τόσο κολημένος πια?Ας παίρνει πρωτάθλημα ο Γαύρος κι άς είναι και με μουφιές?Έλεος.Δηλαδή όταν παίζεις pro και χάνεις, τι κάνεις αλλάζεις ομάδα και βάζεις αυτογκόλ εσύ και χαίρεσαι?
ρε μουρινιο αυτα που λες που τα βρηκες?τι προ κ μαλακιες.αμπαλοι...
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Και μετά λέτε γιατί όλοι η Ελλάδα είναι αντιολυμπιακοί...Ειλικρινά σας εύχομαι να φάτε 5 απ'τη sent etien κι αν δε τα φάτε,θα φάτε σίγουρα 10 απ τη milan γιατί εκεί οι μαγκιές του Κόκκαλη δε μετράνε...Βλάχοι ε βλάχοι....εγώ ειλικρινά αν΄τα κανε αυτά ο βάζελος θα ξενέρωνα πολύ άσχημα...έχει καταντήσει αηδία πια
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ρε φίλε σοβαρά επικοινωνείς?Τόσο κολημένος πια?Ας παίρνει πρωτάθλημα ο Γαύρος κι άς είναι και με μουφιές?Έλεος.Δηλαδή όταν παίζεις pro και χάνεις, τι κάνεις αλλάζεις ομάδα και βάζεις αυτογκόλ εσύ και χαίρεσαι?
ειμαι ο καλυτερος και ο μεγαλυτερος συλλογος στην ελλαδα.....
ΤΕΛΟΣ........
Κανενας αλλος δεν δικαιουτε να μιλαει για πρωταθλημα!!!!!!!!
μονο για δευτερη θεση και κατω



και τωρα αντε λιποθυμα.....
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
[size=30pt]ετσι γαμαει ο κοκκαλης[/size]




κλαψτε μουναρες μου,τωρα γυρισα απο το ναο και ευχομαι να μην ηταν πεναλτι για να ποναει πιο πολυ
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε μην τρελλένεστε.....για να καθαρίσει η διαιατησία θέλει χρόνο...απο του χρονου πιθανόν.......η γκαγκατσίτιδα δεν περνάει εύκολα....τώρα που θα πάρει και θέση στον θρήνο........
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
[size=2[color=red][/color]0pt]ετσι γαμαει ο κοκκαλης
[/size]




κλαψτε μουναρες μου,τωρα γυρισα απο το ναο και ευχομαι να μην ηταν πεναλτι για να ποναει πιο πολυ
γαμησε τα ....δυστυχως ηταν και καθαρο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ρε μην τρελλένεστε.....για να καθαρίσει η διαιατησία θέλει χρόνο...απο του χρονου πιθανόν.......η γκαγκατσίτιδα δεν περνάει εύκολα....τώρα που θα πάρει και θέση στον θρήνο........
ηταν αποβολη στην κρητη;;;;
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδία ώρες ώρες σκέφτομαι πραγματικά τι νοοτροπία έχετε εσείς οι Ολυμπιακοί.Ειλικρινά και στη ζωή σας έτσι είστε? "Εγώ να μαι καλά και όλοι οι άλοι να πάνε να  μαμηθούνε?" Όταν είσαι οπαδός κάποιου και το υποστηρίζεις σημαίνει πως και σύ τέτοια νοοτροπία ακολουθείς και στη ζωή σου, εκτός φίλε Ηριστ... αν σε μαμαει το αφεντικό σου στη δουλειά και βγάζεις το άχτι σου με τον Ολυμπιακό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom