Νέα

Θεσσαλονίκη - Κορίτσι της χρονιάς 2011.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMEOVER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιά κοπέλα σας άρεσε περισσότερο το 2011 ?

  • Αγάπη

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Άννα

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Αντρέ

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • Αντριάννα.com

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Αντριάννα.es

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Αφροδίτη

    Ψήφοι: 32 31,4%
  • Βερόνικα

    Ψήφοι: 15 14,7%
  • Βίκυ.hu

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Βίκυ.ua

    Ψήφοι: 4 3,9%
  • Βιολέτα

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • Έβελίνα

    Ψήφοι: 13 12,7%
  • Ειρήνη

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Εμμανουέλλα.cy

    Ψήφοι: 7 6,9%
  • Εύα

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Έφη

    Ψήφοι: 22 21,6%
  • Κάντυ

    Ψήφοι: 22 21,6%
  • Κάρλα.ro.pip

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Κάρμεν

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Κατερίνα.hu

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Κορίνα

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Λάουρα

    Ψήφοι: 27 26,5%
  • Λάουρα.es

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • Λάρα

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Λίλη.cz

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Λούση

    Ψήφοι: 7 6,9%
  • Μαίρη

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Μαντελάϊν

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μάντυ

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Μάρα

    Ψήφοι: 6 5,9%
  • Μαρία.sk

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Μαρτίνα.hu.rodhes

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • Μέρτσυ

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Μιραμπέλα

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Μιρέλλα.ro.mont

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Μιρέλλα.ro.pip

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Νάντια

    Ψήφοι: 4 3,9%
  • Νατάσα.ru

    Ψήφοι: 9 8,8%
  • Νικόλ.fr

    Ψήφοι: 13 12,7%
  • Νικολ.ro

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νταϊάνα

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • Ρεμπέκα

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Ρωξάνη

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Σάρα.sk

    Ψήφοι: 8 7,8%
  • Σιμόνα

    Ψήφοι: 19 18,6%
  • Τζέσικα.ro

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τζέσυ

    Ψήφοι: 4 3,9%
  • Τζούλια.ro.pt

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Χριστίνα.de

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Χριστίνα.ro

    Ψήφοι: 13 12,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    102

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
[quote author= link=topic=136259.msg3366611#msg3366611 date=1324201448]
Ας κανω και εγω τα σχολια μου για τις κοπελες πατωντας στο κειμενο του συμπροεδρου
- Αγάπη. Η ρωσιδα μιλφ για μενα, ωραια παρουσια, ωραιο κορμι εγω περασα τελεια σε ενα γαμησι το κατι αλλο στο ιδρυμα της κωλετη....την εγλειψα και τζαμπα.....ακομα θυμαμαι αυτο το ξεσκισμα

- Αντριάννα.com.[/color] Το απολυτο κομοδινο εβερ και κατα την δικη μου αποψη



- Αφροδίτη. αν και εχω πει κατεπαναληψη οτι δεν την θεωρω θεα σε εμφανιση και εχω κατηγορηθει ως αντιαφρουλικος δεν μπορω παρα να ομολογησω οτι μεσα ειναι η γκομενα που και πεντε μαλακιες να εχεις βαρεσει πριν θα καταφερει να στον σηκωσει και να στον κανει ντουρο....εχει τον βυζοτροπο



- Βιολέτα. Η Βουλγαρα ξανθια που μου αφησε προσωπικα θετικη και vfm εντυπωση αλλα μαλλον δυσκολα θα ξαναπηγαινα.....προσωπικα δεν γουσταρω τοσο πολυ ουτε το τοσο παινεμενο και καλα σωμα της..


- Εμμανουέλλα.cy. Ο κυπριος σιφουνας, ηρθε σαρωσε και εφυγε,  :badair: κριμα γιατι τετοια κοριτσια γραφουνε ιστορια, μεσα στο δωματιο ηταν πραγματικη απειλη.! τα εδινε ολα για ολα, μηδεν ιχνος βυασηνης και ενα απο τα μεγαλυτερα βυζια εβερεστ.!οπως ακριβως τα ειπε ο καραμαν.....γλωσσοφιλα και gfe αλλα το κουλουρι της πολυ στενο και απροπονητο με δυσκολεψε να της το κυριευσω γιαυτο και δεν εφυγα τελεια ικανοποιημενος

-Έφη. Ειναι απο τις αγαμημενες μου, ισως η αγαπημενη μου, σχεδον μιλφαρει πλεον αλλα κρατιετε καλα, μια εκ δεξιου του πατρος που λεγαμε.!! μαζι με την αφρο εχουν γραψει ιστορια πως λεμε Γκαλης και Γιαννακης.?? τα λογια ειναι περιτα, δεν περιγραφω αλλο.!!  :rockon: και δω τα ιδια θα ελεγα....εγω την θεωρω ανωτερη της αφρουλας...





- Κατερίνα.hu. οχι προσωποποιηση της βαρεμαρας αλλα μαλλον της ξεπετας και της υποτιμησης της νοημοσυνης των μπουρδελιαρηδων.....μπλακ κατραμι απο μενα και δυσφημιση μεχρι να αλλαξει

- Λάουρα. το καλυτερο πρωκτικο της χρονιας,η teeny anal queen της πολης :rockon: και κοριτσι του καλοκαιριου ελεω εμου


-Μαντελάϊν. Και αυτη μεταγραφη απο τας Αθηνας, σιλικονατο βυζι τεζα πατημενο πλαστικο, νταρντανογυναικα με μπουταρες.!! τατου σε ολο της το σωμα....μεχρι εδω συμφωνω.....εγω ομως περασα καλα και την θεωρω καλο κοριτσι και φιλοτιμη ιεροδουλη......

– Μάντυ, περιμενα περισσοτερα σε υπηρεσιες,δεν μ αφησε να την γλειψω και εχασε το αριστα.....ηταν καλη παντως

- Μαρία.sk,αιωνια αγαπη μου,εχουμε χημεια οποτε καθε αναφορα ειναι υποκειμενικη...γαμιεται και πιπωνει αντικειμενικα καλα

-Μαρτίνα.hu.rodhes. Η πορν σταρ της χρονιας με εκανε να αισθανθω μανουελ φεραρα....την πηδουσα ανετα ξανα και ξανα....

-Μέρτσυ. αλλο ενα τρελο πιπινακι, αβυζο αλλα με ωραιο λεπτο σωματακι,την βρηκα ΘΕΤΙΚΑ αλλαγμενη εγω και περασα καλα με κλου το χυσιμο στο στοματακι της

-Μιραμπέλα. Μια κοπελα  κατεμε υπερτιμημενη....εγω την βρηκα μετρια και ξεπετα

-Νάντια. Η θεια Ναντια ξερει.τελεια και παυλα...και παππους 80 χρονων να παει θα βρει τροπο να τον καυλωσει.....ξερει τα μυστικα της καυλωτικης τεχνης και γουσταρει βρωμικα κολπα.....γουσταρει να γαμιεται


Nταϊάνα. Η ξανθια μολδαβεζα με το τελειο τσιμπουκι που τα ηπιε ολα :pipa1:

-Ρεμπέκα. τσιμπουκι τρελο και εδω

-Σάρα.sk. Σαρα η μουναρα.!!χμμμμμμμ εμενα δεν μ αρεσε στο σαλονι παντως....


-Τζέσυ. επιπλο ολκης.....αλλα ομορφη οντως



-Χριστίνα.ro. Εκφυλη γυναικαρα, με ανομοιομορφο σωματακι, βυζαρες βυζαρες.!!  :tits: :tits: :tits: της αρεσει να γαμιετε προστυχα, το ομολογει οτι της αρεσει ο πουτσος.! τι να κανει.?? οποιος ξεπερασει την εμφανηση της στο σαλονι θα τον ανταμηψει πληρως μεσα στο δωματιο, γαμιετε γερα και οποιος αντεξει...
εγω αντεχω παντως.....μεχρι που την παντρευομουνα να πουμε


[/quote]και συνεχιζω με
Ειρήνη το πλεον εκφυλο μπαζακι της διπλανης πορτας.....γαμησι απο τα λιγα

Εύα τελειο τσιμπουκι και πρωκτικο.....αν δεν κολλας σε ηλικιακα θεματα

Κορίνα αξιοπρεπες εως πολυ καλο θα ελεγα γαμησι και πιπα αν δεν κολλας σε εμφανιση


Λάρα νταρντανομουνα και βυζαρες αλλα μετρια στο γαμησι

Μάρα ο γκειμοβερ την εξυμνησε εγω την αποκαθηλωσα.....καλη αλλα μεχρις εκει

Νικόλ.fr πολλοι  την εξυμνησαν....εγω την απομυθοποιησα......σφιχτο κουλουρι,δυσκολη η διεισδυση,πολυ μπουρου μπουρου για το τιποτα,πιπα με δοντι,φατσα ψιλοχαλι.....ειναι μεν καλη κοπελα και φιλοτιμη αλλα πεταξε και την κακιουλα για τους συναγωνιστες οτι δηθεν ερχονται πολλοι βρωμιαρηδες και τετοια ενω αυτη ειναι η οσια μαρια των μπουρδελων που τους παιρνει ολους τζαμπα κανοντας κοινωνικο εργο....απο αυτα λιγο την εβαλα Χ.....

Ρωξάνη ενα καλο κοριτσακι για γαμησια ησυχα πιπινοειδη και χωρις πολλες εξαρσεις....συστηνεται σε πιπινοφαγους με καρδιακα προβληματα.......

Τζέσικα.ro η πατατα νευροκοπιου της χρονιας....ποια ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ και μαλακιες;το απολυτο κομοδινο...

σαρα ρωσιδα οσοι προλαβαν το εγγυημενο ρωσικο γαμησι ειδαν ......οι υπολοιποι κλαψτε......στο σεξσσοου με τον δονητη και την γλωσσα την αναβες και μετα  την εκανες οτι ηθελες......

ναταλι λιζα βικτωρια....βυζαρες,νταρντανα,καθαρο μουνακι,μαυρισμενη οπως μου αρεσει,μελαχρινη.....οι πιο πολλοι την λενε κομοδινο και ξεπετα.....σιγουρα δεν ειναι σαρα πχ αλλα εγω περασα βυζοτελεια.....

αν ξεχασω καμια επανερχομαι...... ;)
 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στατιστικών συνέχεια σε πάνω από μια βδομάδα από τότε που ξεκίνησε η ψηφοφορία για το κορίτσι της χρονιάς και έως τώρα Αφροδίτη και Λάουρα δίνουν σκληρή μάχη για την πρωτιά. Από πολύ κοντά Έφη και Κάντυ απειλούν ενώ την πεντάδα κλείνει η Σιμόνα, που παρόλο που λείπει πάνω από 6 μήνες από κοντά μας, πολλοί είναι αυτοί που δεν την έχουν λησμονήσει.

Εκτιμώ ότι η τελική πεντάδα πολύ δύσκολα θα αλλάξει, αν και δεν αποκλείονται ανατροπές, όσο για τον τίτλο δεν έχει κριθεί ακόμα τίποτα.

Η ψηφοφορία θα τελειώσει λίγο μετά τα μεσάνυχτα της 30ης Δεκεμβρίου, οπότε την παραμονή της πρωτοχρονιάς θα έχουμε το κορίτσι της χρονιάς.

Παρακάτω τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα σε φθίνουσα σειρά.

 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Την εριξα και εγω την ψηφο μου

1)αφροδιτη
2)βερονικα
3)λουση

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ποιοι ειναι οι αλλοι 4 που ψηφησαν Xristina.de ?  :think:

φανερωθειτε  :s&m_2:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
για θυμησε μου
xristina.de ειναι ο χρησταρας? :think: :think: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
για θυμησε μου
xristina.de ειναι ο χρησταρας? :think: :think: :2funny: :2funny:
φιλε ο χρησταρας ηταν καλο παιδι ομως.....μπορουσες να παιξεις ανετα ενα πλακωτο στο ταβλι πινοντας φραπε και βριζοντας .......αντρακι με τα ολα του.....
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
φιλε ο χρησταρας ηταν καλο παιδι ομως.....μπορουσες να παιξεις ανετα ενα πλακωτο στο ταβλι πινοντας φραπε και βριζοντας .......αντρακι με τα ολα του.....

Eίχα την τιμή να συνηπηρετήσω με τον Χρησταρα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Απο Αθηνα θα'ναι.!!  :2funny: :2funny: :2funny:
ελα μωρε.....ευκολακι....ο ενας ειναι ο μαυρος ο ψωλαρας θυμασαι :grin:....ο γκομενος της χριστινουλας που πινανε μαζι τον καφε στην κρηνη.......οι αλλοι τρεις ειναι σειρουλες της απο τα στρατα..... :grin: :grin: :grin:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
ελα μωρε.....ευκολακι....ο ενας ειναι ο μαυρος ο ψωλαρας θυμασαι :grin:....ο γκομενος της χριστινουλας που πινανε μαζι τον καφε στην κρηνη.......οι αλλοι τρεις ειναι σειρουλες της απο τα στρατα..... :grin: :grin: :grin:

Μόνο ο μαύρος πρέπει να είναι......2 ψήφους γιατί είναι γκόμενός της και άλλους 2 λόγω μεγέθους....... :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
ελα μωρε.....ευκολακι....ο ενας ειναι ο μαυρος ο ψωλαρας θυμασαι :grin:....ο γκομενος της χριστινουλας που πινανε μαζι τον καφε στην κρηνη.......οι αλλοι τρεις ειναι σειρουλες της απο τα στρατα..... :grin: :grin: :grin:

Καφε πινανε.?? Εγω νωμιζα κατι αλλο κανανε.!!  :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2:  :2funny: :2funny:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
κουτσομπολη! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ελα μωρε.....ευκολακι....ο ενας ειναι ο μαυρος ο ψωλαρας θυμασαι :grin:....ο γκομενος της χριστινουλας που πινανε μαζι τον καφε στην κρηνη.......οι αλλοι τρεις ειναι σειρουλες της απο τα στρατα..... :grin: :grin: :grin:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Ψήφισα Αφρούλα, Λούση, Νατάσα καθώς και Σιμόνα τιμής ένεκεν. Εύφημος μνεία και στην Βερόνικα.

 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Έχουμε φτάσει λοιπόν στην τελική ευθεία για την ανάδειξη του κοριτσιού της Χρονιάς 2011.

Έως τώρα 93 συναθλητές έχουν τιμήσει με την ψήφο τους τα κορίτσια, και ενώ απομένουν κάτι λίγο  παραπάνω από 24 ώρες για την λήξη της ψηφοφορίας, η Αφροδίτη προηγείται σταθερά από την αρχή της ψηφοφορίας και δεν φαίνεται να απειλείται άμεσα η πρωτιά της.

Για την δεύτερη θέση όμως γίνεται χαμός καθόσον, Λάουρα, Κάντυ και Έφη βρίσκονται πολύ κοντά και τα πάντα μπορούν να συμβούν. Στην Πέμπτη θέση σταθερά η αλησμόνητη Σιμόνα.

Παρακάτω τα τελευταία στατιστικά πριν τα τελικά αποτελέσματα της 31ης Δεκεμβρίου.


 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Η ψηφοφορία για το κορίτσι της χρονιάς έλαβε τέλος και έχουμε νικήτρια.

Ήταν το φαβορί πριν ακόμη ξεκινήσει η ψηφοφορία και η πρωτιά της δεν απειλήθηκε ποτέ κατά την διάρκεια της.

Είναι η Αφροδίτη, ένα κορίτσι με διαχρονική παρουσία στην πόλη μας με πολύ σταθερή απόδοση και που είναι στις καρδιές όλων μας. Με πάρα πολύ μεγάλο αριθμό κριτικών, όλες τους θετικές είναι το στολίδι της πόλης μας. Είναι στη κορυφή δικαιότατα και έχει πολύ μεγάλη αξία που την κρατάει. Παρόλη λοιπόν την πολυετή της παρουσία παραμένει μάχιμη και φρέσκια και εγώ προσωπικά της εύχομαι να είναι υγιής, και να έχει μια όμορφη ζωή.

Στην δεύτερη θέση ακολούθησε η Λάουρα ένα κορίτσι που δούλεψε πολύ σκληρά τη χρονιά που φεύγει και έχει κερδίσει με τον ιδρώτα της αυτή τη θέση.

Στην Τρίτη θέση με μια ανάσα από την τέταρτη η Κάντυ που οφείλει κατά ένα μέρος την παρουσία της στην τριάδα, στην εκρηκτική της εμφάνιση. Παράλληλα βέβαια έχει βελτιώσει αισθητά και την απόδοση της έχοντας όμως ακόμη αρκετό δρόμο να διανύσει για την κορυφή.

Η καταπληκτική Έφη με την αλησμόνητη Σιμόνα κλείνουν την πεντάδα. Παρούσα η πρώτη απούσα η δεύτερη εδώ και έξι μήνες που αποφάσισε να αλλάξει τη ζωή της, ο κόσμος όμως δεν την έχει ξεχάσει ακόμη.

Την δωδεκάδα κλείνουν κατά σειρά οι, Βερόνικα, Εβελίνα, Νικολ.fr, Xριστίνα.ro, Νατάσσα.ru, Σάρα.sk και Λούση όλες τους καταπληκτικές κάθε μια στο είδος της.

Παρακάτω η λίστα με την σειρά κατάταξης σορταρισμένη σύμφωνα με τις ψήφους που έλαβε κάθε κοπέλα.



Από την εμπειρία μου αν και αυτού του είδους η ψηφοφορίες δεν είναι κάτι το επίσημο, η κατάταξη όμως είναι  ένας μπούσουλας που σε συνδυασμό με τις κριτικές μπορούν να καθοδηγήσουν έναν άπειρο συναθλητή στα πρώτα του βήματα και αυτό είναι το μεγαλύτερο και ίσως το μόνο κέρδος για την κοινότητα μας, και τίποτα άλλο.

Εγώ θα ευχηθώ σε όλα τα εργαζόμενα κορίτσια, σε όλους όσους εμπλέκονται  με τον ένα ή τον άλλο τρόπο στην κοινωνία του αγοραίου έρωτα και σε όλους εσάς Χρόνια Πολλά, Υγεία και πολλή Δύναμη. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom