Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
Eπειδη υπηρξε ενα μπερδεμα εκανε θυληκοποιηση προσωπου δεν εκανε διορθωση φυλου.Αν θα βαλει στηθος.....βλεποντας και κανοντας οπως λενε στα μερη μου. :grin: :grin: :grin:
[/quote]
ok φιλε μου, τωρα καταλαβα τι εγραφες! παντως ειναι απο τις πιο θηλυκες (αν οχι η πιο θηλυκη) που εχω παει. και αυτο που μου αρεσει περισοτερο στην αννα ειναι πως εχει αποφυγει τις υπερβολες, δειχνει πολυ φυσικη.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Eπειδη υπηρξε ενα μπερδεμα εκανε θυληκοποιηση προσωπου δεν εκανε διορθωση φυλου.Αν θα βαλει στηθος.....βλεποντας και κανοντας οπως λενε στα μερη μου. :grin: :grin: :grin:

ok φιλε μου, τωρα καταλαβα τι εγραφες! παντως ειναι απο τις πιο θηλυκες (αν οχι η πιο θηλυκη) που εχω παει. και αυτο που μου αρεσει περισοτερο στην αννα ειναι πως εχει αποφυγει τις υπερβολες, δειχνει πολυ φυσικη.
μα ειναι φυσική μουτρο δεν εχει κανει σχεδόν τίποτα
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
100
Κριτικές
7
Like
341
Πόντοι
281
Στο σαιτ αυτο που κανω ειναι να επικροτω και να επιβραβευω ατομα του χωρου οταν βλεπω οτι προσπαθουν επενδυουν χρηματα στην εμφανιση τους κι προσπαθουν συνεχεια να βελτιωνουν τις υπηρεσιες τους.
Επισης δεν θα διστασω να κραξω αν δω κακως κειμενα και αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα. :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:

Καλησπέρα παίδες και χρόνια πολλά!
Εγώ, πάντως, αν και δεν γνωρίζω προσωπικά τον λάγνο, από τα ελάχιστα που έχουμε πει εδώ μέσα και τα σχόλια που έχω διαβάσει στο φόρουμ, επιβεβαιώνω το παραπάνω και τον ευχαριστώ!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Καλησπέρα παίδες και χρόνια πολλά!
Εγώ, πάντως, αν και δεν γνωρίζω προσωπικά τον λάγνο, από τα ελάχιστα που έχουμε πει εδώ μέσα και τα σχόλια που έχω διαβάσει στο φόρουμ, επιβεβαιώνω το παραπάνω και τον ευχαριστώ!

σαν γιατρος θ εχεις κανει τ τεστ σου μουτρο
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.114
Like
1.445
Πόντοι
216
Καλησπέρα, χρόνια πολλά. Για μια αρκετά εύσωμη τραβεστί Νάνσυ, έχει κάποιος εμπειρία, υπάρχει κάποια κριτική;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλη χρονια σε ολους τους λατρεις του διαφορετικου.Ευχομαι ο καινουριος χρονος να μας φερει υγεια χρηματα και οτι αλλο επιθυμειτε.
Στα ατομα που εργαζονται σε αυτο τον χωρο να τους ευχηθω υγεια προσωπικη και επαγγελματικη επιτυχια.
Ευχομαι και ελπιζω να πανε ολα καλα... :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :hi: :hi:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Καλη χρονια σε ολους τους λατρεις του διαφορετικου.Ευχομαι ο καινουριος χρονος να μας φερει υγεια χρηματα και οτι αλλο επιθυμειτε.
Στα ατομα που εργαζονται σε αυτο τον χωρο να τους ευχηθω υγεια προσωπικη και επαγγελματικη επιτυχια.
Ευχομαι και ελπιζω να πανε ολα καλα... :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :hi: :hi:
Καλη χρονια σε σενα και σε ολη την Θεσ/νικη! :-*
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Καλη χρονια με υγεια σε ολους τους συναγωνιστας, παλιους κ νεους.
SLK200GR εύστοχη η απορία σου.
Κι εγώ θεωρώ τη συγκεκριμένη αίνιγμα.
Από τη μια το σοκολατοειδές κ το όμορφο πρόσωπο (όπως φαίνεται ατις φωτό τουλάχιστον)
με παραπέμπουν στο «πάνε βρε μαλάκα», απο την αλλη το υπερβολικο ρετουσαρισμα των υπερμετρα επαγγελματικων φωτογραφιων και η ψιλοτεραστια περιφέρεια (ειμαι πιο πολυ του μοντελέ) με κανουν διστακτικό.
Δυστυχώς ειμαστε κωλοχώρι. Ελάχιστες επιλογές. Αθήνα γινεται της καραπουτανάρας.
Βαράω το κεφάλι μου τώρα που για ενα πενηνταρικο επιπλεον δεν πηγα στη Μπιανκα οταν μας ειχε επισκεφθει
 

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Έχετε να προτείνετε κάποια που να πηδά καλά και να μην τελειώνει σε 2-3 λεπτά;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606

hardkinkgr

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2018
Μηνύματα
10
Like
1
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά . Έχω κάποιες φωτο στο προφίλ οποίος ενδιαφέρεται
 

darknight69

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, μια ερώτηση που έχω επειδή είμαι εκτός κύκλου εδώ και λίγο καιρό (αν και έχω κάποιες εμπειρίες), εκτός από επαγγελματίες τρανς σε site όπως kanesex, ts-dating και sexgr (παλιά ήταν και το adult.gr αχ αναμνήσεις) που μπορώ να βρώ μη-επαγγελματίες τρανς/cd online ή αν έχετε να προτείνετε κάποια μέρη για γνωριμίες από κοντά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom