Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.496
Κριτικές
12
Like
3.465
Πόντοι
746
Αν κ οχι για συναντηση με τρανς.....αλλα επειδη γινεται κουβεντα για φωτο....οταν μου ζητηθηκε ειπα για βιντεοκληση. Δεχτηκε κ ολα καλα.
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Ήρθαν τα Χριστούγεννα και η πόλη σβησμενη απτο χαρτη για τις τρανς... τιποτα καμια...
 

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
61
Like
131
Πόντοι
0
Ήρθαν τα Χριστούγεννα και η πόλη σβησμενη απτο χαρτη για τις τρανς... τιποτα καμια...
Η περίοδος αυτή είναι ψόφια έτσι κι αλλιώς. Αλλά εδώ φύγανε και αυτές οι λίγες που υπήρχαν. Μέχρι και η Καλαμάτα έχει περισσότερες στις αγγελίες!
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Έπαιξε κανείς με καποια από τις δύο καινούργιες , Νάντια και Έμμα ;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
Η περίοδος αυτή είναι ψόφια έτσι κι αλλιώς. Αλλά εδώ φύγανε και αυτές οι λίγες που υπήρχαν. Μέχρι και η Καλαμάτα έχει περισσότερες στις αγγελίες!
Ισχύει αυτό.. κ γενικά 2 μήνες τώρα έρχονται συνέχεια..
Γυναίκες δεν έρχονται.. μόνο κάτι φωλες κ κάτι απάτες βάζουν αγγελία αλλά αυτό είναι για άλλο θέμα..
 

AntoniouAnt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2021
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχουμε εικόνα από Νικόλ Αντωνίου; Για το ενεργοπαθητικό. Στο τηλέφωνο ακούστηκε πολύ φιλική και κουλ. Είναι να βρεθούμε αύριο όποτε θα εκτιμούσα μια απάντηση, ευχαριστώ!
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχουμε εικόνα από Νικόλ Αντωνίου; Για το ενεργοπαθητικό. Στο τηλέφωνο ακούστηκε πολύ φιλική και κουλ. Είναι να βρεθούμε αύριο όποτε θα εκτιμούσα μια απάντηση, ευχαριστώ!
Ασχημούλα, πολύ ωραία προσόντα όντως πολύ φιλική και διαθέσιμη. Αυτά με εμένα και πριν καιρό.
 

gpp85

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Ανατολικα (τουμπα)
Υπαρχει τπτ?
Ευχαριστω!
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Ασχημούλα, πολύ ωραία προσόντα όντως πολύ φιλική και διαθέσιμη. Αυτά με εμένα και πριν καιρό.
στο ενεργητικο κομματι την δοκιμασες? ειναι δυνατη?? με ενδιαφερει πολυ.. εχει ωραιο σωμα!!
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Καλησπερα.συναντηση με Elena sunrise αρκετό καιρό πριν.
Έβλεπα αρκετό καιρό αυτή την κορμάρα και μια μέρα δεν κρατήθηκα.ειπα να δοκιμάσω.
Χωρος απίστευτος πεντακάθαρος και ολα κομπλέ.μακαρι όλες να ήταν σε τέτοια φάση.
Η κοπέλα σε ανεβάζει μόνο αμα την γλύψεις και την καυλωσεις.φίλι δεν δίνει,τουλάχιστον σε εμενα που προσπάθησα με τρόπο να αγγίξω έστω λιγο τα χείλη της.καποια στιγμή καυλωσα και ξεκίνησα να γαμαω αλλά μετά ξενέρωσα ειχα γίνει κ μούσκεμα γιατί ειχε ζέστη πολυ κ δεν μπορούσα να ανέβω.μου τον έπαιζε ψιλό αδιάφορα αλλά τπτ.αφηνει βαν γλύψεις ρώγες αλλά είναι πολυ αδιάφορη.δεν μπόρεσα να ξανακαυλωσω και έφυγα.
Δεν την ξερω την κοπέλα αλλά ξενερωσα και έκλαψα τα 100 ευρώ.ειχα κλείσει ραντεβού για μια ωρα πανάθεμά μου.εντυπωσιακη και ωραια αλλά μέχρι εκει.τούλαχιστον σε εμενα ήταν πολυ κρύα και τελείως σε κάποια φάση άντε τελείωνε να φύγεις.Αυτα από εμενα.
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Βλέπω αυτές τις μέρες την Αναστασία με τις τεράστιες βυζαρες και έχω θολώσει.σκεφτομαι να κάνω επίσκεψη.αν κάποιος έχει πάει και θελει μπορει να γράψει να μου πει εντύπωση.αμα πάω θα γράψω.
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Ανατολικα (τουμπα)
Υπαρχει τπτ?
Ευχαριστω!
Υπήρχε κοντά στον περιφερειακό μια τρανς που την ειχα βρει από τςλετεξτ αν θυμάμαι καλα πριν αρκετά χρόνια.δεν θυμάμαι όνομα αλλά ήταν καλη φάση.ειχε πολυ καλη συμμετοχή και ήταν καυλιαρα.
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Βλέπω αυτές τις μέρες την Αναστασία με τις τεράστιες βυζαρες και έχω θολώσει.σκεφτομαι να κάνω επίσκεψη.αν κάποιος έχει πάει και θελει μπορει να γράψει να μου πει εντύπωση.αμα πάω θα γράψω.
Αν μπορείς να το αποφύγεις, κάντο.
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Αν μπορείς να το αποφύγεις, κάντο.
Τελικά δεν μπόρεσα γιατί δεν ειχα ελεύθερο χρόνο.σε ευχαριστω.μαλλον θα το αποφύγω για είδα ότι δεν είναι 35 ετών αλλά 53 μαλλον.
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
DOMINA-MIA-DIO

3301626.jpg


καινουργιο απο κουβα να φανταστω??
 

Ksts

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
14
Like
16
Πόντοι
0

Από την εμπειρία μου, στα παιχνίδια ήταν καλή όπως επίσης και στο ενεργητικό κομμάτι. Αν σε γουστάρει θα περάσεις καλά. Βέβαια διαβάζω και αρνητικά σχόλια αλλά εγώ πέρασα καλά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom