Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Το μονο που σου ανεβάζει την πιεση(Και οχι μονο σε εμενα και σε πολλες αλλες ) καθημερινα ειναι οτι απο το 2009- 626 σελιδες εχει το θεμα και το μονο που λετε ειναι τα ιδια και τα ιδια πραγματα απο την ημερα που ανοιξε το θεμα ........
Εσύ ευτυχώς έκανες δικό σου νήμα εδώ και χρόνια όπου μιλάς απευθείας με τους θαυμαστές σου, ανταλλάσσετε φιλοφρονήσεις κλπ ,οπότε μάλλον γλύτωσες την υπέρταση από τις μαλακίες που γράφουμε :grin:

Τώρα αν υπάρχουν και πολλές άλλες που ενοχλούνται και ανεβάζουν πίεση ας μας στείλουν τη λίστα με το τι πρέπει να γράφουμε και τι όχι...
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.175
Κριτικές
1
Like
2.484
Πόντοι
456
φιλε το πουκετ πηγε ενας φιλος μου μου δειχνε βιντεο ολα τα λεφτα ειναι εκει τα ladyboys!! πανεμορφα!!! και τζαμπα!!!! γαμουσε με 20 ευρω ...τιποτα!!! εκει επρεπε να ζουμε ρε γμτ!!! εδω για να πηδηξεις ενα ομορφο τρανς πρεπει να το χρυσοπληρωσεις και στο παιζει πολλες φορες και δυσκολο!! ρε αντε απο εκει.....
Πουκετ νοικιαζω διαμερισμα με το μηνα , εχει μεσα και να μαγειρεψεις αν θες κ;αι με την οικονομια που κανεις αντι για 30 ημ χ 20 ευρω το φθηνοτερο 600 ευρω σε ξενοδοχειο δινεις 300 , και τα υπολοιπα τα δινεις για δινεις για οτι γουσταρεις, εγω την εβγαζα με μεχρι 2.00 ευρω ενα μηνα με ολα μεσα και βρισκεις και με ελαχιστα αν τη εχεις μεσω εφαρμογων για ολο το μηνα με ελαχιστα ,εχω ενα αστερι 28 χρονων ποτε θα ερθεις daddy μου λεει ,με αγαπάει φαινεται χα χα χα
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.175
Κριτικές
1
Like
2.484
Πόντοι
456
πιπα μ καποτα που πηγες μουτρο ?????δεν τ χ ξανα ακουσει αυτο!!
μπορω να σου πω ονοματα τις ξερεις σιγουρα αλλά δεν ξέρω αν είναι σωστο εδω μέσα η σε προσωπικο μηνυμα ότι πειτε σας ακουω. ειλικρινα ο λόγος που δεν ξαναρισκαρω είναι πως ενω είχαμε συνενοηθεί για ακάποτη όταν πηγα το άλλαξαν με διάφορες δικαιολογίες ,του κόλου ,σε ποιον σε εμένα που πάω Πουκέτ απο το 2005, που βλέπεις ladyboy εκεί και είναι ομορφότερες και από γυναίκες
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.175
Κριτικές
1
Like
2.484
Πόντοι
456
Ετσι !!!
Αλλο λαικη αλλο καπανι αλλο εγνατια αλλα τσιμισκη αλλο μητροπολεως - κολωνακι κτλπ
Οτι δινεις παιρνεις και οτι φραγκα εχεις εκει πας αναλογα !
Το μονο που σου ανεβάζει την πιεση(Και οχι μονο σε εμενα και σε πολλες αλλες ) καθημερινα ειναι οτι απο το 2009- 626 σελιδες εχει το θεμα και το μονο που λετε ειναι τα ιδια και τα ιδια πραγματα απο την ημερα που ανοιξε το θεμα ........
Υγ Κανεις σας δεν εχει το παραμικρο δικαιωμα να πει ποσα και τι λεφτα θα ζητηση η αλλη...
.
ΑΓΑΠΗΤΉ ΝΊΝΑ ΕΊΔΑ ΤΙς ΦΩΤΟΓΡΑΦΊΕς ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΣΤΟ ΣΑΙΤ και συγχαρητηρια εχεις κανει πολυ προσεγμενη προβολη της προσφερόμενης υπηρεσιας σου που είμαι σίγουρος πως θα είναι υψηλότατων προδιαγραφων.Βασικά ελέυθερη αγορα είμαστε από τη στιγμή που έχεις κόσμο για πιό λόγο να μειώσεις τις τιμές? Να κρινουμε σαν πελάτες ,εχουμε δικαιωμα, όταν εμένα μου πήρε 150 ευρώπουλα και μετά με κορόιδευε τι πρέπει να λέω α ναι καλά κάνει και ζητάει τόσα.Αν είχα τα εισοδήματα που είχα πριν 10 χρόνια μπορει να άντεχα το ποσό, τώρα τέλος ,όπως αν ήμουν γόνος καποιου πετρελαια και δεν ήξερα που να τα πρωτοξοδέψω όπως είναι φυσικό ούτε θα με ένοιαζε.Αυτο συμφέρει και εσένα γιατί αν μαθευτεί για αυτές που κοροιδεύουν και παίρνουν και τα 150 αρια, θα ερθουν ακόμη περισότεροι σε εσένα που είσαι σωστή.Αυτά και ελπίζω να μη κούρασα
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
δηλαδή φτάσαμε σε σημείο να σχολιάζουμε αυτήν την υπερβολικά μεγάλη αύξηση τιμών και έχουμε απτην άλλη ανοιχτή αντιπαράθεση με τους εργαζόμενους του κλάδου... εδω φτάσαμε να διαλέγουν πολλές φορές οι εκδιδόμενοι τους πελάτες με βάση την εμφάνιση λες και κάνουν ψυχικό η και εγώ δεν ξέρω τι. Ξεφυγανε τα πραγματα και σε αυτο φταίει η ανεχια μας.
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
κανε δικαιωμα στο πως θα πουλησει το σωμα τις η αλλη ....
το μονο δικαιωμα μου εχεις ειναι να πεις ενα ευχαριστω στο τηλ και να να συνεχισεις το ψαξιμο
και το αλλο δικαιωμα που εχεις στην πιατσα να γυρισεις το κεφαλι και να σηκωθεις να φυγεις και να πας στην επομενη...
πολυ το αναλυσαμε....
Θα σε λυπήσω διότι δεν λαμβάνεις υπ' όψιν σου οτι δεν πρόκειται για απόλυτο νούμερο 150€. Φυσικά και δεν μπορεί να πει κάποιος πόσο ο καταστηματάρχης θα κοστολογήσει το εμπόρευμα, έχει όμως κάθε δικαίωμα υποχρέωση θα έλεγα να πει ότι το προϊόν αυτό σε σχέση με κάποιο άλλο που παρέχει τα ίδια η καλύτερα και έχει δοκιμάσει ο ίδιος είναι υπερεκτιμημένο ή όχι. Αμέσως λοιπόν τα 150 δείχνουν λίγα ή πολλά όταν δε οι αξιολογήσεις των καταναλωτών είναι πολλές και αρνητικές βγάζουν το προϊόν από το ράφι. Αυτό θα έπρεπε να κάνουμε εδώ μέσα. Ενώ αντίθετα οι εταιρίες που θέλουν να διαφημίσουν την πραμάτεια τους ανεβάζουν μια μαλακία με φωτογραφία ώστε να κρατούν την καταχώρισή τους ψηλά στην λίστα και την λένε αφού τους δίνεται βήμα σε αυτούς που εκφράζουν άποψη.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
εγω ξερω να πω οτυ επυσκευτηκα μωρο προσφατα για 30 λπτ που την περνω χρονια και μ αγγελεια στ ts kai ekatsa 1.30λπτ .απο κ κ περα τ προσφορα κ ζητηση την εχω για χαλβαδες ...ολα ειναι θεμα γουστου τελος α και κατι ακομα
στηριξετε ατωμα που σας στηρίζουν βασηκο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ανέβασα κριτική ISIS (θα φανεί μόλις εγκριθεί).
Και νομίζω είναι η καλύτερη απάντηση σε αυτό που συζητάμε παραπάνω ...14 κριτικές η συγκεκριμένη μέσα σε 3 χρόνια με μέσο όρο βαθμολογίας στο 8,5.

Υπάρχει αντίστοιχη Ελληνίδα παρόμοιας εμφάνισης-προσοντων-επενδυσης στον εαυτό της με ίδια απόδοση και τις ίδιες κριτικές??...δεν υπάρχει.
Μπορεί λοιπόν μία παντελώς άγνωστη Ελληνίδα που ήρθε στη Θεσσαλονίκη μια βδομάδα για αρπαχτή να ζητάει τα ίδια λεφτά με τη Maria Isis ή όποια άλλη Βραζιλιάνα της ίδιας κατηγορίας??...δε μπορεί γιατί είναι παράλογο...δε λέω ότι δε θα τα πάρει αλλά είναι παράλογο να τα ζητάει.

Διαβάζω τώρα αγγελία άλλης εμφανίσιμης τρανς εδώ στη Θεσσαλονίκη και ξεκινάει την αγγελία της γράφοντας 'προσοχη στις Βραζιλιάνες '...μπλα μπλα μπλα ... εντάξει το καταλάβαμε ότι υπάρχει μια εμπάθεια από μέρους των κάπως πιο εμφανίσιμων Ελληνίδων απέναντι στις Βραζιλιάνες
 

ssenses

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
25
Πόντοι
0
Ας πω κι εγώ τη γνώμη/εμπειρία μου για τις χρεώσεις, αν και νέος εδώ. Η καλύτερη εμπειρία μου με τρανς ήταν με μια που έχει τη βάση της στην Αθήνα και έρχεται σχετικά συχνά. Η συνάντηση έγινε πριν 1,5 χρόνο, κάναμε τα πάντα για καμιά ώρα και πλήρωσα 50 Ευρώ. Πέρασα φανταστικά, μάλλον ταιριάξαμε και λιγάκι, και αυτό ακριβώς θέλω να υπογραμμίσω γιατί νομίζω ότι είναι σημαντικό. Εδώ και πολλούς μήνες η κοπέλα ζητάει 150. Πέρα από το αν έχει το "δικαίωμα" (το έχει, αλλά έχει απογοητεύσει πολύ κόσμο και πλέον απευθύνεται σε άλλο κοινό), και πέρα από το αν βρει πελάτες (θα βρει γιατί είναι αστέρι), έχω την εντύπωση ότι οι σεξουαλικές υπηρεσίες δεν είναι ακριβώς μια εμπορική συναλλαγή.

Το "ό,τι πληρώσεις παίρνεις" είναι μια γενικότητα που με εκνευρίζει. Και 500 να πληρώσεις, δεν εγγυάται κανείς ότι θα περάσεις γουάο με οποιαδήποτε, και αν επιλέξεις να τα φας σε ψώνια δεν εγγυάται κανείς ότι θα πάρεις απαραιτήτως τα καλύτερα ρούχα. Όσο κουκλάρα και να είναι η εκάστοτε κοπέλα, το προσωπικό στοιχείο, το ταίριασμα, η χημεία κλπ παίζουν ρόλο. Και η στιγμή παίζει ρόλο. Κάποιες το μπαλώνουν αυτό μέσω του επαγγελματισμού τους (και μπράβο τους) και συνήθως χρεώνουν αντίστοιχη υπεραξία. Εγώ δεν προτιμώ αυτές τις περιπτώσεις. Και φυσικά ούτε όσες δεν συμπεριφέρονται καν αξιοπρεπώς και απλά χρεώνουν πολλά γιατί απλά έτσι αποφάσισαν.

Μην κουράζω, εδώ μιλάμε για ιδιαίτερου τύπου προσωπικές υπηρεσίες. Είναι πιθανό να φας πατάτες χθεσινές από φαστφουντάδικο, ένα αξιοπρεπές πιάτο, ή ένα τέλειο πλήρες γεύμα. Δεν μπορείς να ξέρεις πριν πας γιατί κάθε εμπειρία είναι προσωπική, υποκειμενική και αφορά εκείνη τη στιγμή. Όπως και να'χει, το να ανεβάζεις την τιμή από 50 σε 150 (ξέρω 2-3 που το έκαναν, οι άλλες 2 το ανέβασαν από 80) είναι - νομίζω - εξωφρενικό. Δεν αντέχω να ρισκάρω να φάω χθεσινές πατάτες έχοντας πληρώσει 150. Αλλά το θέμα είναι ευρύτερο. Δεν έχει σημασία αν αντέχω εγώ ή ο καθένας μας, αλλά όπως έγραψαν και άλλοι, ότι δεν ζούμε στην Ελβετία. Δηλαδή εκεί τι ζητάνε; 600 την ώρα;

Θέλω να πω,, Ρε φίλη, με όλο τον σεβασμό.. δεν πουλάς κινητή τηλεφωνία.. δεν είσαι τράπεζα.. δεν είσαι σούπερμαρκετ.. ούτε η ΔΕΗ.. που ανέβασαν τιμές και τις πληρώνουμε αναγκαστικά αλλά κατά βάθος τις μισούμε. Σε σένα ερχόμαστε να περάσουμε καλά. Είναι λογικότατο να υπάρχουν διαφορές στις τιμές αναλόγως προσόντων, εμφάνισης κλπ. αλλά το εύρος θα έπρεπε να είναι από 20 ως 100.. όχι ως 200. Για την Ελλάδα, τη Θεσσαλονίκη, του 2023 μιλάμε!

Σόρρυ αν μακρυγόρησα :wink:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
τ θεμα ειναι καθαρα προσφορα κ ζητησεις απλα αμα σταματισει η ζητισει θα δουμε !!
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Για μένα 150 ευρώ είναι πάρα πολλά πάντως όταν υπάρχουν άνθρωποι που παίρνουν μισθούς 600 ευρώ .
Δε λέω αν τα αξίζουν ή όχι αυτά που ζητάνε αλλά στη Ελλάδα του σήμερα είναι πολύ μεγάλο το ποσό.
Στην Ελλάδα του 2004 μπορεί να ήταν μια χαρά.
 

Magna_mentula

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, γνώμη κανείς;

 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ με τον φιλο Sensses σε ολα που εγραψε!! οι τιμες θα επρεπε να ειναι απο 20 μεχρι 80 εγω θα ελεγα.. οχι παραπανω συμφωνα με τους μισθους της Ελλαδας. πραγματικα καθομαι και σκεφτομαι πολλες φορες ποσο ΚΡΙΜΑ που δεν εχουμε αλβανεζες τρανς . σιγουρα λιγοτερα χρηματα απο τις ελληνιδες τρανς θα ζητουσανε!! δλδ ελεος!! ενα 20 λεπτο μεσο ορο ειναι το γαμησι... εγω την ωρα σαν υπαλληλος παιρνω 3,5 ευρω και αυτες δεν αρκουνται στα 50-60 ευρω το 20λεπτο και θελουν 100 και 150???????? δλδ καπου ΕΛΕΟΣ!!!
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
εχουμε σταματησει εδω και κανα χρονο να πηγαινουμε λογω τιμων!! βλεπουμε μια τσοντα και την παιζουμε... τι να κανουμε... αυτα!! να ειστε καλα!!
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
μουτρο ασχετα τ 150 να ξερεις ειναι οτυ καλητερο εχουμαι τ τελευτεα χρονια αθηνα δεν σ κρυβω αλλοστε οτι την εχω παρει αμετρητες φορες κ παντα την εχω στ μιαλο μου !!!!!!

εχουμε σταματησει εδω και κανα χρονο να πηγαινουμε λογω τιμων!! βλεπουμε μια τσοντα και την παιζουμε... τι να κανουμε... αυτα!! να ειστε καλα!!
Η καυλα και τα βιτσια πληρωνονται απλα πρεπει να επικρατησει μια λογικη.Δηλαδη δεν ειναι δυνατον μια κρος που βαζει μια περουκα και βαφεται να ζητα 50 ευρω αλλα οχι και να πηγαινουμε στην αλλη περιπτωση μια ολοκληρωμενη τρανς να σου λεει για μιση ωρα που πρακτικα ειναι 20 λεπτα να σου ζηταει 150 και να σου λεει αμα θελεις...καπου το μετρο εχει χαθει....
 

ssenses

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
25
Πόντοι
0
συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ με τον φιλο Sensses σε ολα που εγραψε!! οι τιμες θα επρεπε να ειναι απο 20 μεχρι 80 εγω θα ελεγα.. οχι παραπανω συμφωνα με τους μισθους της Ελλαδας. πραγματικα καθομαι και σκεφτομαι πολλες φορες ποσο ΚΡΙΜΑ που δεν εχουμε αλβανεζες τρανς . σιγουρα λιγοτερα χρηματα απο τις ελληνιδες τρανς θα ζητουσανε!! δλδ ελεος!! ενα 20 λεπτο μεσο ορο ειναι το γαμησι... εγω την ωρα σαν υπαλληλος παιρνω 3,5 ευρω και αυτες δεν αρκουνται στα 50-60 ευρω το 20λεπτο και θελουν 100 και 150???????? δλδ καπου ΕΛΕΟΣ!!!
Ναι, μέχρι 80. Καλά λες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom