Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
ρε κοριτσια? στους γυρω νομους απο θεσσαλονικη γιατι δεν ερχεστε?? ξερω πολλους αναμεσα σε αυτους ειμαι και εγω που εχουμε οικογενειες και δεν μπορουμε να ερθουμε θεσσαλονικη να σας επισκεφτουμε!! ψαξτε το λιγο αν μπορειτε και εμεις θα σας στηριξουμε!!
 

pyrosvestis14

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2021
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Έψαξα και για της δυο αλλά δεν βρήκα κάποια πληροφορία αν αξίζει ή αν είναι fake:

1)

2) 6940652005 κ βαιπερ Τωρα είμαι Θεσσαλονίκη ψάχνω παρεα
 

Trelos_ak

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Αλεξάνδρα Pap πιστεύετε αξίζει στα 150€ ? ή είναι υπερβολικά ?
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
997
Κριτικές
3
Like
2.418
Πόντοι
726
Αλεξάνδρα Pap πιστεύετε αξίζει στα 150€ ? ή είναι υπερβολικά ?
Σωματικά φαίνεται να τα αξίζει η ρουφιάνα. Για παθητική μόνο. Η μόνη που σκέφτομαι να παρω κάποια στιγμή μαζί με τις φίλες τις.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Έχω δοκιμάσει , εγώ ενεργητικός. Όλα γίνονται με προφυλακτικό, και δεν μου φαίνεται κακό. Απλά όταν θα πλησιάζεις στο μισάωρο ή στην ώρα θα στο υπενθυμίσει!
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Ειναι λογικο οταν ενα ατομο εκδιδεται και φευγει απο την βαση του να παει σε μια αλλη πολη για δουλεια τα αμεσα εξοδα αυξανονται σπιτι φαγητοκτλ αλλα αυξανοται ταυτοχρονα και τα εσοδα.Οταν παει σε πολη μικροτερη απο την αθηνα στοιχειωδως αν ειναι καλη θα κανει πολυ περισοτερα ραντεβου απο τον μεσο ορο που θα εκανε αθηνα.Αρα αν το δουνε απλα με ορους αγορας και ορους ανταγωνισμου ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ...ΤΕΛΟΣ...Το οτι η πλειοψηφεια των τρανς στην αθηνα ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΡΘΙΕΣ ενω η θεσσαλονικη ειναι μια τεραστια ευκαιρια για να βγαλουν λεφτα ....τοσα χρονια στον χωρο ακομα δεν μπορω να το καταλαβω.
Η συγκεκριμενη παρεα γιατι ειναι τρεις δεν ειναι μονο η αλεξανδρα εχουν μια συγκεκριμενη πολιτικη.Προτιμουν με 1-2 ραντεβου να βγαλουν τα ιδια λεφτα που θα εβγαζαν σε 3-4 ραντεβου.Δεμ μπαινω στην διαδικασια να σχολιασω αν αυτο ειναι καλο η οχι.
Εγω θα κανω το εξης σχολιο...εαν η αμαντα η ρια η ιωαννα η ναταλια η λια σας πουνε 100 ευρω η μιση ωρα 150 η μιαμιση ωρα τοτε θα σας-μας φαει η μαλακια...
Υ.Γ..Αυτες οι οποιες κρατουν μια μετριοπαθη πολιτικη και παρεχουν σωστες υπηρεσιες αυτες θα αντεξουν στον χρονο.
Υ.Γ1.Δεν ειμαι αντιθετος σε οποιν θελει να δωσει 100-150 ευρω..την συγκεκριμενη την θεωρω καλη περιπτωση αλλ τα λεφτα ειναι πολλα...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
Αλεξάνδρα Pap πιστεύετε αξίζει στα 150€ ? ή είναι υπερβολικά ?
μουτρο ασχετα τ 150 να ξερεις ειναι οτυ καλητερο εχουμαι τ τελευτεα χρονια αθηνα δεν σ κρυβω αλλοστε οτι την εχω παρει αμετρητες φορες κ παντα την εχω στ μιαλο μου !!!!!!
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
οχι ρε ποια 150 ???? τραβαμε μια μαλακια με μια ωραια τσοντα και μας μενουν και τα φραγκα!!! εγω απορω ΑΝ καναμε αποχη ολοι μας για 3-4 μηνες πως θα την βγαζαν ολες αυτες που ζητανε τοσα λεφτα τετοιες εποχες?? νομιζω θα επεφταν μια χαρα και στο 50ρικο απο το να ψωμολυσαξουν!!! εμεις φταιμε για τα ποσα που ζητανε απο τη στιγμη που υπαρχουν τυποι που τους τα σκανε!!!!
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
πλαφον 50 ευρω πρεπει να μπει σε ολες!!! μαυρα λεφτα ειναι αλλωστε!! και θα εχουν και πιο πολυ πελατεια!! εεε ναι τωρα .... 100 και 150 μαθανε ολες λες και ειμαστε καμια Ελβετια!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
μουτρο οπως θελει ο καθενα παιζει απο κ κ περα τη να πεις ...παντως για τ ιστορια να ξερεις οτι παιζουν αξιολογα ατωμα στ χωρο που σεβονται ακομα κ τ παρεα σου αρκυ να γουσταρουν !!!!!γιατι πως ν τ κανουμε κ αυτες καπος πρεπει ν ζήσουν..ειναι αυτο που λεν πες μια καλημερα κ ας πεσει κατω!!!!!!παντα καποιος θ την ακουσει!!!καλημερα λυπων και καλα να περνατε
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
34
Like
7.761
Πόντοι
3.886
Ότι πληρώνεις παίρνεις...Είναι όντως πολλά τα 150 αλλά αν δεις άλλες π.ζητανε 50 είναι σαν γαμω το σπίτι τους..Είναι όπως και με τα κινητά άλλο το iPhone άλλο το Xiaomi
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
διαφωνω δεν ξερεις κ για αυτο τ λες αυτα εγω εχω πολλες περηπτσεις στ 50 μ πολυ ωραια εμφανιση και κρεβατι οποιος γνωριζει ξερει
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.175
Κριτικές
1
Like
2.484
Πόντοι
456
διαφωνω δεν ξερεις κ για αυτο τ λες αυτα εγω εχω πολλες περηπτσεις στ 50 μ πολυ ωραια εμφανιση και κρεβατι οποιος γνωριζει ξερει
ναι οντως βρίσκεις, αν και ειχα καλομαθει στο Πουκετ με τα ladyboys πιο ωραιες και απο γυναίκες ,μετα εδω δοκιμασα με 150 ευρω την ωρα ,αλλα ειναι πολλά ,και δεν υπάρχουν τετοπια ποσα τα τελευταια 2 χρονια ,συν εξοδα πηγαινε ελα Αθηνα καν 40 ευρω...βρηκα κανα δυο Ελληνιδες στα 5ο ευρω ,πολυ ενταξει φάση ,αλλά δεν έκαναν πιπα ακάποτη όποτε δεν είχε νόημα η πιπα και μονον η πίπα δεν λέει ακάποτη ..πολύ σύσκολο το βλέπω να ρισκάρω τοσο ταξίδι και να φάω φόλα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
πιπα μ καποτα που πηγες μουτρο ?????δεν τ χ ξανα ακουσει αυτο!!
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.539
Like
8.815
Ότι πληρώνεις παίρνεις...Είναι όντως πολλά τα 150 αλλά αν δεις άλλες π.ζητανε 50 είναι σαν γαμω το σπίτι τους..Είναι όπως και με τα κινητά άλλο το iPhone άλλο το Xiaomi
Ετσι !!!
Αλλο λαικη αλλο καπανι αλλο εγνατια αλλα τσιμισκη αλλο μητροπολεως - κολωνακι κτλπ
Οτι δινεις παιρνεις και οτι φραγκα εχεις εκει πας αναλογα !
Το μονο που σου ανεβάζει την πιεση(Και οχι μονο σε εμενα και σε πολλες αλλες ) καθημερινα ειναι οτι απο το 2009- 626 σελιδες εχει το θεμα και το μονο που λετε ειναι τα ιδια και τα ιδια πραγματα απο την ημερα που ανοιξε το θεμα ........
Υγ Κανεις σας δεν εχει το παραμικρο δικαιωμα να πει ποσα και τι λεφτα θα ζητηση η αλλη...
.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.295
Like
795
Πόντοι
96
Ετσι !!!
Αλλο λαικη αλλο καπανι αλλο εγνατια αλλα τσιμισκη αλλο μητροπολεως
Υγ Κανεις σας δεν εχει το παραμικρο δικαιωμα να πει ποσα και τι λεφτα θα ζητηση η αλλη...
.
Έχουμε όμως το δικαίωμα να κρίνουμε αν αυτά που ζητάει είναι πολλά ή λίγα...
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.539
Like
8.815
Έχουμε όμως το δικαίωμα να κρίνουμε αν αυτά που ζητάει είναι πολλά ή λίγα...
κανε δικαιωμα στο πως θα πουλησει το σωμα τις η αλλη ....
το μονο δικαιωμα μου εχεις ειναι να πεις ενα ευχαριστω στο τηλ και να να συνεχισεις το ψαξιμο
και το αλλο δικαιωμα που εχεις στην πιατσα να γυρισεις το κεφαλι και να σηκωθεις να φυγεις και να πας στην επομενη...
πολυ το αναλυσαμε....
 
Τελευταία τροποποίηση:

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
ναι οντως βρίσκεις, αν και ειχα καλομαθει στο Πουκετ με τα ladyboys πιο ωραιες και απο γυναίκες ,μετα εδω δοκιμασα με 150 ευρω την ωρα ,αλλα ειναι πολλά ,και δεν υπάρχουν τετοπια ποσα τα τελευταια 2 χρονια ,συν εξοδα πηγαινε ελα Αθηνα καν 40 ευρω...βρηκα κανα δυο Ελληνιδες στα 5ο ευρω ,πολυ ενταξει φάση ,αλλά δεν έκαναν πιπα ακάποτη όποτε δεν είχε νόημα η πιπα και μονον η πίπα δεν λέει ακάποτη ..πολύ σύσκολο το βλέπω να ρισκάρω τοσο ταξίδι και να φάω φόλα
φιλε το πουκετ πηγε ενας φιλος μου μου δειχνε βιντεο ολα τα λεφτα ειναι εκει τα ladyboys!! πανεμορφα!!! και τζαμπα!!!! γαμουσε με 20 ευρω ...τιποτα!!! εκει επρεπε να ζουμε ρε γμτ!!! εδω για να πηδηξεις ενα ομορφο τρανς πρεπει να το χρυσοπληρωσεις και στο παιζει πολλες φορες και δυσκολο!! ρε αντε απο εκει.....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
ολα ειναι θενα αρχων !!!!α σορυ και τσεπης καλο βραδυ παλιπαιδα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom