Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
με τη Luana ειχα πάει πριν 2 χρόνια που ειχε ερθει Αθηνα, ούτε κουκου της εκανε και βαριόταν που ζούσε... για την Κακάο έχουν γραφτεί πολύ θετικά σχόλια, νομίζω είναι μονόδρομος
 

Bella Ts

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
35
Like
113
Πόντοι
0
Την Bella η αλλιώς Σήλια μπορεί να την βρει κανεις και ατην πιατσα η μόνο με τηλ;
Δε βγαίνω πιατσα αγάπη μου,με καλείς κι έρχεσαι σε χώρο μου ♥️.... Επίσης σορι για τα δύο ονόματα αλλά τα μέιλ μαλακιζονται
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.950
Πόντοι
1.056
Δε βγαίνω πιατσα αγάπη μου,με καλείς κι έρχεσαι σε χώρο μου ♥️.... Επίσης σορι για τα δύο ονόματα αλλά τα μέιλ μαλακιζονται

Να προσθέσω ότι και περνάς πολύ ωραία :wink:
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
267
Πόντοι
0
Ηρθε στη πολη μας.
Πως γινεται ενω εχει ενα σκασμο αγγελίες εδω και χρονια, να μηνμπορω να εντοπισωουτε μια κριτικη;

 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ηρθε στη πολη μας.
Πως γινεται ενω εχει ενα σκασμο αγγελίες εδω και χρονια, να μηνμπορω να εντοπισωουτε μια κριτικη;

τραβελια γενικη συζητηση σελιδα 1062..https://www.bourdela.com/forum/threads/travelia-geniki-syzitisi.29434/page-1062
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
202
Like
139
Πόντοι
1
Η συγκεκριμενη στην θεσσαλονικη ειχε κανει την εμφανιση της πριν3-4 χρονια.Χρησιμοποιουσε το ονομα γωγω.Την ειχα δει στο τς14.Προκλητικα ντυμενη εβγαζε μια εκφυλη καυλα.Την ειχα προσσεγισει ΑΛΛΑ...ζητουσε 80 ευρω ακατεβατα για να ειναι αποκλειστικα παθητικη.Η ενσταση μου ειχε να κανει οτι πριν 3 χρονια πολλες τρανς το ενεγοπαθητικο το κοστολογουσαν κατω απο 80 ευρω και αυτη ως πρωτο εμφανιζομενη ζητουσε τα ιδια λεφτα.Εκεινο το διαστημα ανεβαζε κανονικα αγγελιες με πρωσοπο και γυμνες φωτο.Για ενα πολυυυυυ μεγαλο διαστημα εξαφανιστηκε και τωρα εμφανιστικε παλι.Τοτε εκανε παρεα με τον μπεννυ τωρα τι ρολο βαραει δεν γνωριζω....
μπορείς να μου στείλεις μερικές πληροφορίες και το τηλέφωνο αν γίνεται? ανοιξα το λινκ αλλα κατέβηκε η αγγελία, πρέπει να καταλαβα πια λετε, την εψαχνα καιρο αλλα ειχε σταματήσει λογικα
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
272
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Guys μην ξεγελαστείτε ουδεμία σχέση οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα εκτός και εάν συνέβησαν κοσμοϊστορικές αλλαγές. Ειχα πάει παλιά, ειχε τεράστιο εργαλείο, τα υπόλοιπα άνδρας με περούκα στην κακή έκδοση. Η απόφαση βέβαια δική σας.
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Τι γίνεται ρε παιδιά.. δοκίμασε κάνει την κακάο η την bianka?
 

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21
Κακάο μέτριας εμφάνισης αλλά συμπαθητικες υπηρεσίες ειδικά αν δώσεις το κάτι παραπάνω ή σε γουστάρει.

Μπιάνκα φιλάει υπέροχα, αλλά έχει το ξενερωτο της λατινας. Δυστυχώς.

Το τρίτο το ξανθό από το τς ντειτιγκ είναι η πραγματική καυλα.

Παμε τώρα στα εγχώρια.

Γωγώ, 50/ώρα όλα με προφυλακτικό και γενικότερα ένα στυλακι ντίβας που σύντομα μετατράπηκε σε μπλοκ γιατί δεν έχω ώρα για τέτοια.

Ρια, 50/ώρα αλλά σε υποτονικούς ρυθμούς και γενικότερα μη περιμένεις να δεις παπάδες, καλό παιδί όμως.

Μαιρούλα, 45+ και προφανώς δεν θα επεκταθώ στα της εμφάνισης αλλά καθαρή και απίστευτη καυλα, έφαγε κατούρημα και γαμησι με το κιλό και ξηγημένο άτομο. Είναι αστείο το πώς η αληθινη καυλα και χημεία σε οδηγούν να ξεχάσεις τα πάντα σε ότι αφορά περιττές λεπτομέρειες. Τεσπα, περιοχή Γιαννιτσων.

Σήλια ακόμα δεν ευλόγησε να πάω, στα υπόψιν.

Ιωάννα, ντίβα μέχρι εκεί που δε πάει, καλή στα του αγώνα αλλά δε μπορώ με τα φουσκωμένα μυαλά και τα δήθεν, ξενερώνω.

Δυο κροσακια στο κανεσεξ πολύ καλά, θα τα βρείτε με λίγο ψάξιμο. Γκλοου κλπ. Θέλουν φωτό πρόσωπο, σώμα, παπαρι και αν περάσεις πέρασες. Τα ίδια η άλλη η κοκκινομάλλα κρος που κλείνει Airbnb δικό της, αν και λίγο σπαστική. Μια ακόμα κρος μοναστηρίου μεριά καλή στο κανεσεξ, δεν παίρνουν λεφτά αυτές. Μια άλλη στην πιάτσα ταξί από πάνω ρετιρέ Μητροπόλεως αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Μια φακλανα στην Αντιγονιδων που πίνει κτλ έχει αγγελία Ιζαμπελα, αίσχος από εμφάνιση αλλά και στυλακι που δεν είναι για πολλά, στα 40/ώρα και κάνει τα πάντα, όσοι τολμάτε πάτε.

Η Κονι ήταν στην πόλη πρόσφατα δεν έχω ιδεα αν είναι ακόμα, την είχα πάρει με 300, δεν επιχείρησα το ίδιο και εδώ, μιλάμε ότι το άτομο μυρίζει τις κλανιες της, τόσο αμανέ. Μακριά.

Γαβριέλα είναι τοφαλος δυστυχώς και δυσκολεύει να της πάρεις τον κωλο κτλ, φωτό ούτε καν ίδιες.

Μια Αμαντα που έσκασε με 150, την είχα πάρει στο Καραμαζαν πώς λέγεται αυτή η μαλακια με τα ενοικιαζόμενα, με 50/ώρα. Δεν είναι για παραπάνω ούτε καν.

Η άλλη η Αμαντα με τις διακόσιες κούκλες στο 2χ2 στούντιο μέτρια πράγματα, καφέ τσιγαρο σα τον Μπεζο ακούγεται. Δεν.

Δεν έχει τίποτα η πόλη... παίρνεις αεροπλάνο, πας Αθηνα, κλείνεις ένα χοστελ, αφήνεις πράγματα, δυο μέρες πάρτυ, και ξανά πίσω. Ή πας Βουλγαρία, εκεί να δεις τι γίνεται... αλλά με σκούφο γιατί δε ξέρεις ποτέ...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Κακάο μέτριας εμφάνισης αλλά συμπαθητικες υπηρεσίες ειδικά αν δώσεις το κάτι παραπάνω ή σε γουστάρει.

Μπιάνκα φιλάει υπέροχα, αλλά έχει το ξενερωτο της λατινας. Δυστυχώς.

Το τρίτο το ξανθό από το τς ντειτιγκ είναι η πραγματική καυλα.

Παμε τώρα στα εγχώρια.

Γωγώ, 50/ώρα όλα με προφυλακτικό και γενικότερα ένα στυλακι ντίβας που σύντομα μετατράπηκε σε μπλοκ γιατί δεν έχω ώρα για τέτοια.

Ρια, 50/ώρα αλλά σε υποτονικούς ρυθμούς και γενικότερα μη περιμένεις να δεις παπάδες, καλό παιδί όμως.

Μαιρούλα, 45+ και προφανώς δεν θα επεκταθώ στα της εμφάνισης αλλά καθαρή και απίστευτη καυλα, έφαγε κατούρημα και γαμησι με το κιλό και ξηγημένο άτομο. Είναι αστείο το πώς η αληθινη καυλα και χημεία σε οδηγούν να ξεχάσεις τα πάντα σε ότι αφορά περιττές λεπτομέρειες. Τεσπα, περιοχή Γιαννιτσων.

Σήλια ακόμα δεν ευλόγησε να πάω, στα υπόψιν.

Ιωάννα, ντίβα μέχρι εκεί που δε πάει, καλή στα του αγώνα αλλά δε μπορώ με τα φουσκωμένα μυαλά και τα δήθεν, ξενερώνω.

Δυο κροσακια στο κανεσεξ πολύ καλά, θα τα βρείτε με λίγο ψάξιμο. Γκλοου κλπ. Θέλουν φωτό πρόσωπο, σώμα, παπαρι και αν περάσεις πέρασες. Τα ίδια η άλλη η κοκκινομάλλα κρος που κλείνει Airbnb δικό της, αν και λίγο σπαστική. Μια ακόμα κρος μοναστηρίου μεριά καλή στο κανεσεξ, δεν παίρνουν λεφτά αυτές. Μια άλλη στην πιάτσα ταξί από πάνω ρετιρέ Μητροπόλεως αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Μια φακλανα στην Αντιγονιδων που πίνει κτλ έχει αγγελία Ιζαμπελα, αίσχος από εμφάνιση αλλά και στυλακι που δεν είναι για πολλά, στα 40/ώρα και κάνει τα πάντα, όσοι τολμάτε πάτε.

Η Κονι ήταν στην πόλη πρόσφατα δεν έχω ιδεα αν είναι ακόμα, την είχα πάρει με 300, δεν επιχείρησα το ίδιο και εδώ, μιλάμε ότι το άτομο μυρίζει τις κλανιες της, τόσο αμανέ. Μακριά.

Γαβριέλα είναι τοφαλος δυστυχώς και δυσκολεύει να της πάρεις τον κωλο κτλ, φωτό ούτε καν ίδιες.

Μια Αμαντα που έσκασε με 150, την είχα πάρει στο Καραμαζαν πώς λέγεται αυτή η μαλακια με τα ενοικιαζόμενα, με 50/ώρα. Δεν είναι για παραπάνω ούτε καν.

Η άλλη η Αμαντα με τις διακόσιες κούκλες στο 2χ2 στούντιο μέτρια πράγματα, καφέ τσιγαρο σα τον Μπεζο ακούγεται. Δεν.

Δεν έχει τίποτα η πόλη... παίρνεις αεροπλάνο, πας Αθηνα, κλείνεις ένα χοστελ, αφήνεις πράγματα, δυο μέρες πάρτυ, και ξανά πίσω. Ή πας Βουλγαρία, εκεί να δεις τι γίνεται... αλλά με σκούφο γιατί δε ξέρεις ποτέ...
Ωραιος ο φιλος. Να ρωτησω κατι. Οταν γραφεις 40 κ 50/ωρα στο ειπαν αυτες απο την αρχη οτι ειναι τοσο;
 

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21
Ωραιος ο φιλος. Να ρωτησω κατι. Οταν γραφεις 40 κ 50/ωρα στο ειπαν αυτες απο την αρχη οτι ειναι τοσο;

Η Μαιρη ναι. Η Ιζαμπελα οχι, εγω της το προτεινα. Στην γωγω επισης εγω και απαντησε θετικα, αλλα με στοματικο με προφυλακτικο κτλ. Απο οσο γνωριζω, για υπηρεσιες οπως ντυσιμο, ρολους κτλ ζητανε περισσοτερα, οπως ολες αλλωστε. Η Ρια επισης ηταν στα 50 αλλα οχι για ωρα, η Ιωαννα ηταν στα 70 αλλα της εστειλα και φωτογραφια προσωπου, 100 ηταν για ε/π ρολο. Οι ξενες ειναι στα 150/ωρα, 200 με τελειωμα. Πας μιση ωρα στα 100, αν και μερικες οταν πρωτοερχονται δεχονται στα 100/ωρα μεχρι να πλακωσει πελατεια. Πας λοιπον στα 100, παιρνεις τηλεφωνο πριβε, κανονιζεις εκτος γραφειου, γεια σας.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Η Μαιρη ναι. Η Ιζαμπελα οχι, εγω της το προτεινα. Στην γωγω επισης εγω και απαντησε θετικα, αλλα με στοματικο με προφυλακτικο κτλ. Απο οσο γνωριζω, για υπηρεσιες οπως ντυσιμο, ρολους κτλ ζητανε περισσοτερα, οπως ολες αλλωστε. Η Ρια επισης ηταν στα 50 αλλα οχι για ωρα, η Ιωαννα ηταν στα 70 αλλα της εστειλα και φωτογραφια προσωπου, 100 ηταν για ε/π ρολο. Οι ξενες ειναι στα 150/ωρα, 200 με τελειωμα. Πας μιση ωρα στα 100, αν και μερικες οταν πρωτοερχονται δεχονται στα 100/ωρα μεχρι να πλακωσει πελατεια. Πας λοιπον στα 100, παιρνεις τηλεφωνο πριβε, κανονιζεις εκτος γραφειου, γεια σας.
Να σαι καλα φιλος
 

nimesulide

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
100
Like
335
Πόντοι
21
Ξεχασα να αναφερω την Νινα, που εχει αγγελια και στις "γυναικες ψαχνουν", δεν ετυχε να την συναντησω ποτέ, δεν εννοουσα αυτή παντως στο προηγουμενο ποστ. Απο ενα συντομο τσατ στο Βαιμπερ ηθελε παπαρι σε μεγεθος πλαστιγγας και δυστυχως δεν, αν και το τραβουσα, το χτυπουσα, μεχρι και σε θερμος το τυλιξα μπας και, αλλα τζιφος. Γεια σου Νιναρα! Τα παντα ολα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom