Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Απόψε ήταν πάλι η Κέλλυ εκεί ψηλά στη Γιαννιτσών και δεξιά....
Γιαννιτσών με Μαζαράκη γωνία η Βικτώρια...
Μαζαράκη λίγο παρακάτω η Νανά και η Σουζυ στα αυτοκίνητα τους.
Και τέλος στη Γιαννιτσών στο ύψος του 4αλλ η διαχρονική και αγέρωχη Φιόνα...τη γουστάρω τη Φιόνα γιατί έχει πάντα περήφανο μα και σνομπ βλέμμα....θα αμαρτησω καμιά νύχτα μου φαίνεται

Αυτά τα λίγα μόνο ...οι φίρμες ελλειπαν απόψε δηλαδή ο Benny hill και οι Gipsy kings
Ίδια ώρα γυρνούσαμε φίλε μου ! Χαχαχα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Ναι έτσι κατάλαβα
Άστα ,τζάμπα βενζίνη πάλι..βαρέθηκα και σπίτι με τον κωλοκαιρο ..οι τρανς πάντως ήταν σίγουρα παραπάνω από τις γυναίκες σήμερα ..και σε εμφάνιση !
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Άστα ,τζάμπα βενζίνη πάλι..βαρέθηκα και σπίτι με τον κωλοκαιρο ..οι τρανς πάντως ήταν σίγουρα παραπάνω από τις γυναίκες σήμερα ..και σε εμφάνιση !
Είδες και άλλες εκτός από αυτές που γράφω? εντάξει τι να συγκρίνεις...τη Φιόνα με τα μπασμενα που βγαίνουν δίπλα της?
Ναι μάλλον ίδια ώρα ακριβώς γυρνούσαμε γιατί κι εγώ μόνο την κοντή στις λαμαρίνες είδα και μαύρες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Είδες και άλλες εκτός από αυτές που γράφω? εντάξει τι να συγκρίνεις...τη Φιόνα με τα μπασμενα που βγαίνουν δίπλα της?
Ναι μάλλον ίδια ώρα ακριβώς γυρνούσαμε γιατί κι εγώ μόνο την κοντή στις λαμαρίνες είδα και μαύρες
Όχι ,από τρανς ήταν όσες έγραψες σήμερα .
Αυτή που στέκεται συνήθως στην στροφή ακριβώς ,εκεί που ήταν σήμερα η Φιόνα,είναι αυτή που λες ότι δεν καταλαβαίνεις ότι είναι τρανς ;
Μια με μαύρο μαλλί ,σήμερα δεν ήταν πιάτσα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Όχι ,από τρανς ήταν όσες έγραψες σήμερα .
Αυτή που στέκεται συνήθως στην στροφή ακριβώς ,εκεί που ήταν σήμερα η Φιόνα,είναι αυτή που λες ότι δεν καταλαβαίνεις ότι είναι τρανς ;
Μια με μαύρο μαλλί ,σήμερα δεν ήταν πιάτσα
Όχι εσύ λες τη Λάουρα που είναι πάντα πάνω στη στροφή, συνήθως φοράει μίνι και είναι επίσης γκομεναρα και μπορεί να μπερδευτείς...
Η άλλη που λέω εγώ είναι η Εμυ, είναι πολύ νεαρή και είναι συνήθως από το βενζινάδικο και προς το κτηνιατρείο μεριά
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Όχι εσύ λες τη Λάουρα που είναι πάντα πάνω στη στροφή, συνήθως φοράει μίνι και είναι επίσης γκομεναρα και μπορεί να μπερδευτείς...
Η άλλη που λέω εγώ είναι η Εμυ, είναι πολύ νεαρή και είναι συνήθως από το βενζινάδικο και προς το κτηνιατρείο μεριά
Ναι τώρα κατάλαβα ,μια ξανθιά που είναι μετά το σελ προς κτηνιατρείο.
Εμένα αυτή η Λάουρα με μπέρδεψε αρκετές φορές μέχρι που σταμάτησα και την μίλησα για να την δω από κοντά.
Έτσι που την βλέπεις όταν περνάς με το μινι μπερδεύεσαι έχει ωραίο σώμα .
Όπως έτσι κρατιέται και η Φιόνα τόσα χρόνια ,από σώμα ρίχνει και της γκόμενες στην πιάτσα ..περνάς πάντα και φαίνεται από χιλιόμετρο
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Νομίζω η Εμυ είναι μια αδύνατη μελαχρινή. Σωστά ΑΛ;
Η φιονα πάντα με έντονο staring όταν περνάς και πάντα στην τρίχα!
Η Λαουρα αρρωστοφοβικη, πάντα να έχει μαντηλάκια και τέτοια ποτε πιπα ακα και μικρή ψωλιτσα! Ωραία για πιάτσα όντως αλλά επειδή τη βλέπω συχνά στο Σκλαβενίτη του one Salonica όταν πηγαίνω για ψώνια, είναι πολύ φρικιαστική όταν είναι άβαφη όπως κ όλες που βλέπω στο σούπερ μάρκετ!
Τι συνέβη άραγε ΑΛ και άλλαξαν πόστα Λαουρα και Φιονα;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Νομίζω η Εμυ είναι μια αδύνατη μελαχρινή. Σωστά ΑΛ;
Η φιονα πάντα με έντονο staring όταν περνάς και πάντα στην τρίχα!
Η Λαουρα αρρωστοφοβικη, πάντα να έχει μαντηλάκια και τέτοια ποτε πιπα ακα και μικρή ψωλιτσα! Ωραία για πιάτσα όντως αλλά επειδή τη βλέπω συχνά στο Σκλαβενίτη του one Salonica όταν πηγαίνω για ψώνια, είναι πολύ φρικιαστική όταν είναι άβαφη όπως κ όλες που βλέπω στο σούπερ μάρκετ!
Τι συνέβη άραγε ΑΛ και άλλαξαν πόστα Λαουρα και Φιονα;
Για την εμυ ναι εχθές κατάλαβα ποια είναι .την μπέρδεψα με την άλλη την ξανθιά
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.948
Πόντοι
1.056
Η Έμυ ανήκει στην ομάδα με τα κοκορέτσια;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Νομίζω αυτήν την περίοδο κακός ασχολείστε με την πιάτσα ,μετά γκρινιάζουμε γιατί όλα τα κορμία πάνε Αθήνα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Κάτι που δε θυμάμαι αν έχει αναφερθεί ξανά εδώ...
Στην οδό Οδυσσέως στο Βαρδάρη σχεδόν γωνία με Μοναστηρίου και δίπλα στο παλιό Ts 14 το οποίο έκλεισε έχει ανοίξει ένα μαγαζί με όνομα ID το οποίο είναι επίσης μπαρ με τραβεστί... έκανα και τη σχετική αναζήτηση στο fb αλλά είδα και έξω να κάθονται τραβεστί μια νύχτα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Κάτι που δε θυμάμαι αν έχει αναφερθεί ξανά εδώ...
Στην οδό Οδυσσέως στο Βαρδάρη σχεδόν γωνία με Μοναστηρίου και δίπλα στο παλιό Ts 14 το οποίο έκλεισε έχει ανοίξει ένα μαγαζί με όνομα ID το οποίο είναι επίσης μπαρ με τραβεστί... έκανα και τη σχετική αναζήτηση στο fb αλλά είδα και έξω να κάθονται τραβεστί μια νύχτα
Σου έγραψα σε άλλο θέμα σχετικά με αυτό , ησχυει αλλά είναι στυλ Παλαλας άμα θυμάσαι ,μαζεύει τα πάντα μέσα ,γκέι ,τρανς και γύφτους αλλά δεν είναι καθαρό τρανς μαγαζί .
Είναι πιο ότι νάνε .τρανς και γκέι μαγαζί είναι το καινούριο Xpose κάπου πίσω από τα δικαστήρια το οποίο πρέπει να έχει σχέση με το παλιό ts14
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.948
Πόντοι
1.056
Σου έγραψα σε άλλο θέμα σχετικά με αυτό , ησχυει αλλά είναι στυλ Παλαλας άμα θυμάσαι ,μαζεύει τα πάντα μέσα ,γκέι ,τρανς και γύφτους αλλά δεν είναι καθαρό τρανς μαγαζί .
Είναι πιο ότι νάνε .τρανς και γκέι μαγαζί είναι το καινούριο Xpose κάπου πίσω από τα δικαστήρια το οποίο πρέπει να έχει σχέση με το παλιό ts14
Το Xpose νομίζω το έχει η ίδια που είχε το ts
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
hsss.jpg



Keylla Marques και Dominique σχεδον ταυτοχρονα στην πολη

πολυ δυσκολη επιλογη αναμεσα στις 2 για παθητικους

κριμα να μην τα εχουμε ρε γαμωτο να δοκιμασουμε και τις δυο
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
hsss.jpg



Keylla Marques και Dominique σχεδον ταυτοχρονα στην πολη

πολυ δυσκολη επιλογη αναμεσα στις 2 για παθητικους

κριμα να μην τα εχουμε ρε γαμωτο να δοκιμασουμε και τις δυο
η dominique ειναι απιστευτη παντως...
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Επισκεψη στην Ντομινικ, θα ειμαι λακωνικος. Κανει τα παντα, πανεμορφη, ηταν σε παθητικο ρολο.
Επικοινωνια με την Κειλα, ειναι ανοιχτη στα παντα επισης αλλα με αρκετα παραπανω χρηματα. Προσπερασα.
Για πες τι διαφορά υπάρχει στις τιμές? Πόσα έδωσες στην Ντομινίκ? Αν θες στείλε κ πριβε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom