Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

M. Bison

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2019
Μηνύματα
47
Κριτικές
2
Like
113
Πόντοι
0
Φίλε η Tayla έχει μεγάλη και χοντρή πούτσα, τεράστια θα έλεγα. Είναι ενεργητική. Όμως δεν έχει καθόλου καλή συμπεριφορά, ούτε ιδιαίτερη διάθεση. Δεν σε αφήνει να κάνεις πολλά. Δεν αξίζει για εμένα.

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
@antisthenis μπορούμε να βάλουμε τη κοπέλα για να προσθέσω κριτική? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Γράψε εδώ φίλε μου: Alice Gomes τρανσέξουαλ γυναίκα (Ανεξάρτητη) (bourdela.com)
Η ίδια είναι.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Φίλε η Tayla έχει μεγάλη και χοντρή πούτσα, τεράστια θα έλεγα. Είναι ενεργητική. Όμως δεν έχει καθόλου καλή συμπεριφορά, ούτε ιδιαίτερη διάθεση. Δεν σε αφήνει να κάνεις πολλά. Δεν αξίζει για εμένα.

Τόσο χάλια Ε; Πηγες πρόσφατα;
 

Trelos_ak

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Έχουμε άποψη για την παρακάτω? Όποιος μπορεί ας μου στείλει κ dm. Ευχαριστώ

 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Ποσο τραγικό το να ακούς... δεν είχε ορεξη.. αλλα τα 150 για μια ώρα τα ζητάει... πραγματικά πρέπει να φάνε μεγάλο Χ όσες δεν σέβονται τον πελάτη. Ξένες κ Ελληνίδες.
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056
Την έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής;

 

Transmaniac

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Έχουμε άποψη για την παρακάτω? Όποιος μπορεί ας μου στείλει κ dm. Ευχαριστώ

80€ μία ώρα ραντεβού σε χώρο δικό της Αγ. Πάντων.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1

Γνώμη ;
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Οχι το είπα μπας και πήγε κανένας Αθηναίος φίλος και μας δώσει πληροφορίες.. αφου εδώ στην σαλονικα όλες έρχονται από Αθήνα... την πρώτη γλυκοκοιτάζω τωρα που έγραψε και ο αλλος κριτική ότι πήγε με 70 1 ωρα... θα χαραξουμε καινούριες τιμές...
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.161
Κριτικές
1
Like
2.448
Πόντοι
456

Γνώμη ;
η ΦΕΝΙΑ ΕΙΝΑΙ εχει επιδερμα τρυφερη σαν εικοσαχρονου ,εμενα μου εκανε πιπα με προφυλακτικο ,κατα τα αλλα καλη ειναι εχει κριρικες στις τρανς
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
εχει κανεις εμπειρια με την συγκεκριμενη;
Γενικα συμπεριφορα και τιμη
 

Ptzthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
116
Κριτικές
10
Like
355
Πόντοι
291
Φίλε η Tayla έχει μεγάλη και χοντρή πούτσα, τεράστια θα έλεγα. Είναι ενεργητική. Όμως δεν έχει καθόλου καλή συμπεριφορά, ούτε ιδιαίτερη διάθεση. Δεν σε αφήνει να κάνεις πολλά. Δεν αξίζει για εμένα.

Θα συμφωνήσω με την άποψη του φίλου και για εμένα μια από τα ίδια μεγάλο εργαλείο μικρή όρεξη
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Υποτονική η κίνηση στο συγκεκριμένο νήμα αλλά και τι να γράψει κανείς αφού στην ουσία πιάτσα τρανς στη Θεσσαλονίκη πλέον δεν υφίσταται... έκανα όμως δύο βόλτες αυτή τη βδομάδα μετά από πολύ καιρό οπότε ας δώσω μια εικόνα

Στη Γιαννιτσών αρκετά πάνω και δεξιά απέναντι από το βενζινάδικο Avin στη γωνία η παλιά καραβανα Κέλλυ.Την είδα και τις δύο νύχτες οπότε προφανώς βγαίνει σταθερά εκεί πλέον.καλουτσικη ήταν περιποιημένη

Στον ΟΠΑΠ είδα μόνο τη Νανά πάνω στη γωνία με Γιαννιτσών μες το αμάξι της.Αλήθεια,σε ποια ηλικία παίρνουν σύνταξη οι τρανς??...χαχα χιουμοράκι

Κατεβαίνοντας την Κωλέτη λίγο παρακάτω από το περίπτερο βλέπω μια καλοστεκουμενη και περιποιημένη γκόμενα να στέκεται με πλάτη... περνάω από δίπλα βλέπω τη Γιώτα.Επισης παλιά καραβανα αλλά πολύ ανανεωμένη, καλοντυμένη και αρκετά θηλυπρεπής πλέον.Κατι έκανε και στο πρόσωπο σίγουρα εκτός τα βυζιά

Την Τρίτη το βράδυ απέναντι από το fever σε εκείνο το κομμάτι κυκλοφορούσε η Λάουρα.Παραμένει εμφανίσιμη αλλά μέχρι εκεί

Πάμε στα σκληρά τώρα :cheesy:
Γιαννιτσών με Αγίων Πάντων στο βενζινάδικο η Νανσούλα μες το Bmw της.... εκρηκτική παρουσία, γεμάτη πάθος με όρεξη για σεξ χωρίς αναστολές .
Νταξει...αν κάποιος πιστεύει ότι ο συγκεκριμένος άνθρωπος στήνεται εκεί τόσα χρόνια γιατί πραγματικά πιστεύει ότι κάποιος θα γαμηθει μαζί του εγώ πάω πάσο ...ας μη το αναλύσουμε παραπάνω

Στο ίδιο ύψος κόβει βόλτες η Εμυ... θηλυκότατη,αν δεν ξέρεις ότι είναι τρανς άνετα μπερδευεσαι.Παλιοτερα την είχα μιλήσει είναι και ευγενικό παιδί

Λίγο παρακάτω προς το κτηνιατρείο η Μαρίνα, επίσης γυφτάκι σκιννυ εντελώς έχει διάφορες φωτογραφίες στο άλλο σάιτ.
Επίσης απόψε ήταν ακόμα ένα με ξανθιά περούκα αλλά δε μπόρεσα να καταλάβω ποια είναι από τις αγγελίες

Και τέλος Γιαννιτσών με Βουτυρά γωνία μια μεγάλης ηλικίας νομίζω κρος να το πω καλύτερα που αν δεν κάνω λάθος είναι η Ζιζελ από τις αγγελίες

Αυτή είναι μια εικόνα της πιάτσας την οποία είχα καιρό να επισκεφθώ... τίποτα παρακμή δηλαδή.
Περασμένα μεγαλεία...
Που είναι εκείνες οι ωραίες εποχές που έβλεπες 25 τρανς μαζί και χαιροσουν να κάνεις βόλτα...
5-6 γκομεναρες στα σφαγεία... καμιά 12 στον ΟΠΑΠ εκ των οποίων το fashion icon Λία και ο σοφός γκουρού της πιάτσας Αλεξία... ή μια Ελεάνα που της μιλούσες και νόμιζες ότι απαντάει ο Βασίλης Καρράς...
Η Νίνα μπουμπουκάκι στα πρώτα της βήματα και αδαμάντινος χαρακτήρας πάντα...
Η ξανθιά κούκλα Στέλλα στην Πολυτεχνείου...
Κάτι βουλγαρακια που στήνονταν έξω από το Μεταξύ μας αργά τα ξημερώματα...
Ευτυχώς έχουμε αναμνήσεις...θα πορευθούμε με αυτές κύριοι :grin:
Πολυ ευχαριστο πως η Κελλη ειναι παρουσα. Δεν φενοταν καλα τα τελευταια δεκα ισως παραπανω χρονια. Πολυ καλη ψυχη.
Τα υπολοιπα που λες ενδιαφερον εως και αστεια καποια αλλα.....Πιατσα τελος σιγα σιγα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Πολυ ευχαριστο πως η Κελλη ειναι παρουσα. Δεν φενοταν καλα τα τελευταια δεκα ισως παραπανω χρονια. Πολυ καλη ψυχη.
Τα υπολοιπα που λες ενδιαφερον εως και αστεια καποια αλλα.....Πιατσα τελος σιγα σιγα.
Ενδεικτικά να αναφέρω σε αυτό που λες ότι δηλαδή πιάτσα τέλος...χθες νύχτα Σαββάτου...

Γιαννιτσών με Μαζαράκη γωνία η Βικτώρια .
Απέναντι από το 4αλλ στη γωνία η Λάουρα .
Στο κομμάτι της shell κλασσικά ο χοντρός μες το αμάξι που παρακολουθεί τα πάντα και άλλα 3-4 γυφτοκροσακια μεταξύ των οποίων η Εμυ για την οποία θα γράψω ξανά ότι δύσκολα καταλαβαίνεις ότι δεν είναι κοριτσάκι... δηλαδή αν βάλει βυζί και πειράξει και λίγο το πρόσωπο θα γίνει γκομεναρα...

Στρίβοντας τη Βουτυρά εκεί γωνία με Γιαννιτσών η Γιαννούλα με το καπελάκι και η Ζιζελ την οποία χθες έκοψα λίγο για να την προσέξω καλύτερα και τρόμαξα.
Για την Κέλλυ που λες ναι μεν την είδα δύο νύχτες συνεχόμενα την προηγούμενη βδομάδα αλλά από τότε έχω κάνει άλλες 4-5 βόλτες και δεν την ξαναείδα...στο σημείο της όμως, δηλαδή πολύ ψηλά στη Γιαννιτσών και δεξιά βγαίνει ένα νεαρό κροσακι μαζί με ένα από τα κορίτσια της πιάτσας.

Και τέλος λίγο παραπάνω ακριβώς εκεί που αρχίζει και στρίβει η Γιαννιτσών λίγα μέτρα πριν το βενζινάδικο, βλέπω τις τελευταίες νύχτες άλλο ένα γυφτοκροσακι ασχημούλικο και με μεγάλη μύτη...

Αν αυτή είναι εικόνα πιάτσας τρανς νύχτα Σαββάτου με 22 βαθμούς έξω τότε πράγματι μπορούμε να πούμε ότι πιάτσα τέλος όπως έγραψες κι εσύ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Απόψε ήταν πάλι η Κέλλυ εκεί ψηλά στη Γιαννιτσών και δεξιά....
Γιαννιτσών με Μαζαράκη γωνία η Βικτώρια...
Μαζαράκη λίγο παρακάτω η Νανά και η Σουζυ στα αυτοκίνητα τους.
Και τέλος στη Γιαννιτσών στο ύψος του 4αλλ η διαχρονική και αγέρωχη Φιόνα...τη γουστάρω τη Φιόνα γιατί έχει πάντα περήφανο μα και σνομπ βλέμμα....θα αμαρτησω καμιά νύχτα μου φαίνεται

Αυτά τα λίγα μόνο ...οι φίρμες ελλειπαν απόψε δηλαδή ο Benny hill και οι Gipsy kings
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom