Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Fortoekfortoseis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
35
Like
132
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ για τα φωτα σου φίλε! Και γώ τη λιμπίζομαι η αληθεια είναι! Οκ προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι για passive καταστάσεις όποτε Τελεια!
Με Αλεξάνδρα ts, τη φίλη της πηγες;
Και τα 2 πολύ δυνατά φίλε, η Νάνσυ παίζει μόνο παθητικό δεν γαμαει με τίποτα αλλά βγάζει απίστευτη πουτανια που καυλώνει άσχημα .Αν πας πες της ότι γαμας λαγουδισια,θα καταλάβει αυτή :)
Η Αλεξάνδρα επίσης δυνατό, παίζει και ενεργητικά αρκετά καλά. Είναι και φίλες εν το μεταξύ. Και οι 2 σε κάνουν να νιώθεις όμορφα και άνετα .

Το μόνο αρνητικό για μένα είναι το χρηματικό, τελευταία φορά που ανέβηκαν πήρα ντουέτο με 120 και τώρα ζητάνε 150 εκαστως
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Πήρα τις προάλλες Φιόνα, φοβερό βυζι. Γενικά θετικές εντυπώσεις και πήρα τηλ για να τη πάρω στο χώρο της. Εκεί πως είναι ο αγώνας; Πάντως δεν τη κόβω να κάνει ενεργητικό.

Απ αυτές που έχω πάρει καλύτερο ενεργητικό κατά τη γνώμη μου Αμάντα και Γιώτα
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Και τα 2 πολύ δυνατά φίλε, η Νάνσυ παίζει μόνο παθητικό δεν γαμαει με τίποτα αλλά βγάζει απίστευτη πουτανια που καυλώνει άσχημα .Αν πας πες της ότι γαμας λαγουδισια,θα καταλάβει αυτή :)
Η Αλεξάνδρα επίσης δυνατό, παίζει και ενεργητικά αρκετά καλά. Είναι και φίλες εν το μεταξύ. Και οι 2 σε κάνουν να νιώθεις όμορφα και άνετα .

Το μόνο αρνητικό για μένα είναι το χρηματικό, τελευταία φορά που ανέβηκαν πήρα ντουέτο με 120 και τώρα ζητάνε 150 εκαστως
μάγκες είναι πολλά τα 150. ότι και να λέμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Velop3

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μάγκες είναι πολλά τα 150. ότι και να λέμε
Επισης μια αλλη η μονικα που εχει αγγελια στο κανεσεξ κανει παρεα με νανσυ και αλεξανδρα..στο ινστα εχουν ανεβασει πολλες φορες κοινα στορι..
 

Fortoekfortoseis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
35
Like
132
Πόντοι
0
μάγκες είναι πολλά τα 150. ότι και να λέμε
Για να μην με πουν και κακό/βαλτο κτλπ, μακάρι να είχα 300ε να πάω με την Νάνσυ που την λατρεύω 2 φορές,αλλά ειδικά στις μέρες μας τα 150 μοιάζουν απλησίαστα.
Τα κορίτσια κάνουν αυτό που κάνουν και το κάνουν καλά και τα αξίζουν τα λεφτά που ζητάνε. Απλά για μένα όπως και για πολλούς άλλους έχουν γίνει πλέον απλησίαστες. Έχουν φτιάξει έναν στάνταρ κύκλο που ξέρουν ότι πληρώνει και παίζουν μπαλιτσα εκει
 

Fortoekfortoseis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
35
Like
132
Πόντοι
0
Ερώτηση , μια Μάρθα εκ Κύπρου που εσκασε αγγελία στο κανεσεξ τα κάνω όλα με 20ε και αν έχουμε χημεία σου κάθομαι και τσαμπα την έχει δοκιμάσει κανένας? Από 2 φωτογραφίες που είχε στην αγγελία μου κίνησε την περιέργεια,αλλά φοβήθηκα με τα 20ε και δεν έκανα καμία κίνηση
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Για να μην με πουν και κακό/βαλτο κτλπ, μακάρι να είχα 300ε να πάω με την Νάνσυ που την λατρεύω 2 φορές,αλλά ειδικά στις μέρες μας τα 150 μοιάζουν απλησίαστα.
Τα κορίτσια κάνουν αυτό που κάνουν και το κάνουν καλά και τα αξίζουν τα λεφτά που ζητάνε. Απλά για μένα όπως και για πολλούς άλλους έχουν γίνει πλέον απλησίαστες. Έχουν φτιάξει έναν στάνταρ κύκλο που ξέρουν ότι πληρώνει και παίζουν μπαλιτσα εκει
κανείς δε λέει κακίες λέμε ότι τα 150 είναι πολλά για σήμερα με αυτή τη κατάσταση στην Ελλάδα. και οι 3 είναι κούκλες αλλά με αυτά τα λεφτά θα έχουν για πάντα ένα κλειστό πελατολόγιο.
προτιμώ να δώσω από 70 για 2 διαφορετικά κορίτσια παρά 150 για ώρα με 1.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Ερώτηση , μια Μάρθα εκ Κύπρου που εσκασε αγγελία στο κανεσεξ τα κάνω όλα με 20ε και αν έχουμε χημεία σου κάθομαι και τσαμπα την έχει δοκιμάσει κανένας? Από 2 φωτογραφίες που είχε στην αγγελία μου κίνησε την περιέργεια,αλλά φοβήθηκα με τα 20ε και δεν έκανα καμία κίνηση
link
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
272
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Η συνάντηση έγινε την προηγούμενη φορά που ανέβηκε, πίσω απο το Καψής νομίζω.
70€ Αδιάφορη εντελώς., εμφάνιση όπως στίς φωτογραφίες με λίγο πιο πολλά κιλά. καμία συμμετοχή προσπαθεί να σε τελειώσει με δάκτυλο στον προστάτη. Όταν της μιλάς κάνει πως δεν καταλαβαίνει, ξανά με τίποτα. Αυτά φυσικά σε μένα.
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
Η συνάντηση έγινε την προηγούμενη φορά που ανέβηκε, πίσω απο το Καψής νομίζω.
70€ Αδιάφορη εντελώς., εμφάνιση όπως στίς φωτογραφίες με λίγο πιο πολλά κιλά. καμία συμμετοχή προσπαθεί να σε τελειώσει με δάκτυλο στον προστάτη. Όταν της μιλάς κάνει πως δεν καταλαβαίνει, ξανά με τίποτα. Αυτά φυσικά σε μένα.
Χαρά στο κουράγιο σου!
 

Karabelas_B_007

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Πήρα τις προάλλες Φιόνα, φοβερό βυζι. Γενικά θετικές εντυπώσεις και πήρα τηλ για να τη πάρω στο χώρο της. Εκεί πως είναι ο αγώνας; Πάντως δεν τη κόβω να κάνει ενεργητικό.

Απ αυτές που έχω πάρει καλύτερο ενεργητικό κατά τη γνώμη μου Αμάντα και Γιώτα
Μιλάς για Γιώτα τούρμπο? Αν ναι, μπορείς να περιγράψεις πως είναι στα του αγώνα?
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
272
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Έκανε κανείς κασκαντεριλίκι? Έχουν ξανάρθει άρα κάποιος πήγε.
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Flavia Ts Brazil για εδω καμια πληροφορια?? να ξερετε αυριο ερχεται το μεγαλο πυροβολικο... το κανονι... vivi !!!
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
202
Like
139
Πόντοι
1
Flavia Ts Brazil για εδω καμια πληροφορια?? να ξερετε αυριο ερχεται το μεγαλο πυροβολικο... το κανονι... vivi !!!

Flavia Ts Brazil για εδω καμια πληροφορια?? να ξερετε αυριο ερχεται το μεγαλο πυροβολικο... το κανονι... vivi !!!
πια vivi? η carvalho? αν ειναι αυτη ποσο θα κατσει?
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1


ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ;;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom